Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ooooo, Goja 🌻 mnie uprzedzila... i z kawa i z zyczeniami :) Erato 😍 - w dniu Twoich urodzin, przede wszystkim duzo zdrowka !!!! No i milosci i duzo marzen zeby nadawaly zyciu sens... 😘 Ania 🌻 - sposrod tych dwoch okazji ktore wymienilas stanowczo wole wesela ;) ... ale masz racje, czasami jest tak ze ludzie ktorzy mieszkaja kilka kilometrow od siebie nie widza sie latami... :( Kaszubko 🌻 - ja cieplolubna jestem ;) tez nie bede narzekac :D Wesola 🌻 U nas nocnych pobudek ciag dalszy :(... chodze spac wczesniej ale i tak mam problemy z moimi zerami i jedynkami ;) bo Ala sie budzi co pol godziny a ja jakos nie umiem sie wyspac w kawalkach po 20 minut :O ... dobrze ze jutro wolne, moze troche odespie :) MILEGO DNIA kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, kochana, wszystkiego najsloneczniejszego w zyciu! I oby wszystkie wasze plany doszly pozytywnie do skutku. Ale najwazniejsze, zdrowia, zdrowia, zdrowia!!!! ❤️ Oj dziolchy, nie zazdroszcze tych nocnych pobodek :( u nas jak narazie nastepnych zeboli nie ma, wiec nocki dosc spokojne, ale Ola zaczela bardzo malo jesc I podejzewam ze ja cos gardlo boli I to przez to. Mnie tez strasznie juz od dwoch dni boli :o ahhh ta pogoda! U nas strasznie zimno, tzn ok 13-14 stopni ale jak zawieje z polnocy to jakby ponizej 10 bylo. Ogrzewanie znowu wlaczone :o Zdjecia od Rudej obejzalam, sliczne I Ruda I okolice :) tylko fotografa nigdzie nie widac . Rebeko, no jak jestem zakochana w Ali!!! Przebojowa zgrabniocha!!! Jest bardzo podobna to taty ale lagodnosc spojzenia ma twoja ❤️ No I Brojek!!! Jak to szybko czas leci to tylko po dzieciach widac! Jaki on juz podrosly!!!! I sliczna radosna sznubka!!! ❤️ Duze buziaki dla naszych dzieciaczkow I Pan, ja spadam do pracy bo dzis ostatni dzien w biurze w tym tygodniu :classic_cool: 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - rzucilam okiem na Twojego straznika i.... NORMALNIE MNIE ZAMUROWALO !!!! Piekny wynik !!! Zrowka dla Ciebie i Olenki 😘 U nas tez zimno :( i ogrzewanie tez musielismy wlaczyc... Biegne do dentysty :O.... na tort sie nie doczekalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w burzowo-deszczowy dzień. :D Erato ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ zdrowia, zdrowia, zdrowia... i wszystkiego naj... naj. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Serdecznie dziekuje wszystkim za mile zyczenia urodzinowe,wyobrazcie sobie,zenawet nie wypilam z M Champagne bo o 21 padlam jak kawka juz.Jestem zajechana jak cyganskie skrzypce. Syn dostal prace i ma dodatkowa z agencji,wiec ciagnie biedny dwa etaty przez kilka dni i ja niestety musze mu w tym pomoc,wiec spie jak tylko mam wolna chwilke.Syn zaczyna pierwsza o 1.30 w nocy,konczy 0 7.30,wczesniej jade z M bo potrzebuje auto,syna wioze na 8-osma rano do drugiej pracy,pozniej jade do swojej,wracam,szybki obiadek i po syna,na 4.30 syn zaczyna kolejna prace,jade po M.Koniec jazdy,wracamy i ,obiadek i sniadanko na jutro,...o 8.30. wieczorkiem syn konczy prace,jade zawiezc go do domu i o 1.jwstem po niego bo ma nocke ndo rana....zawiklane to ale to tylko chwilowo,juz dzis w nocy rozmawial z szefem aby dal mu caly etat bo inaczej nie da rady i sie wykonczy a ja znimi wszystkimi na dodatek, :D Same widzicie i kiedy tu pisac? Postaram sie nadrobic zaleglosci w sobote,bo w piatek mam gosci oczywiscie imprezka urodzinowa i niewiem jak dam rade to wszystko zrobic i przygotowac a w piatek pracuje do 5.30 kurcze.... Pozdrawiam Was wszystkie i sle moc buziakow - do uslyszonka Kochane. Kawka na stole dla Was - ja juz zmykam po syna i do pracy,papaa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Erato🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻 i do tej wiazanki moc 👄 z okazji urodzin,przepraszam ,ze dopiero dzisiaj ale wczoraj nie dalam rady zajrzec ... bardzo bym prosola o poslanie chocby odrobiny slonka ,bo jak tak dalej bedzie lało to grozi nam wylanie rzeki co nie bedzie mile :( teraz tez nie jest za wesolo ,bo po wczorajszyej ulewie mam wode w piwnicy i na gwalt trzeba bylo wszystko poprzenosic na suche miejsce.... powiem Wam ,ze juz mi bokiem wychodzi ta pogoda... a tak poza tym to tez nie wesolo ,ale nie bede narzekac... zycze wsiem milego popołudnia i moze jutro wieczorem uda mi sie na chwilke przysisc na dluzej w dzien niestety nie mam co marzyc ...czekaja mnie zakupy,i wizyty w urzedach... no ok,tyle na dzis🖐️ acha dzieki slicznie za wszystkie fotki bardzo milo sie ogladalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem... Przekazuje wszystkim pozdrowienia od Rudej... i to by bylo narazie na tyle, prosze o wybaczenie, narazie nie ma za bardzo melodii do pisania... Stawiam kawe : > > > > > > > ... i obiecuje ze zagladne pozniej ... Buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Rebeko 🌻 dzięki za kawkę, dzisiaj bardzo wskazana. Ruda 🌻 ja też pozdrawiam i 👄 posyłam. Wiesz, ja też ostatnio nie mam melodii, ale nie tylko do pisania, chyba do wszystkiego :-( U mnie ciągle zimno i pada już kolejny dzień. Strasznie dołuje ta aura. Mam nadzieję, że niedługo jej się to znudzi i zrobi się prawdziwa wiosna. Życzę Wam miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i 👄 z tym pisaniem to faktycznie kłopot - rano myśleć mi się nie chce, a co dopiero brać się za wpis... dopiero po drugiej kawie zaczynam jakoś funkcjonować :D Inaczej jest, gdy świeci słonko - wówczas nabieram ochoty... chyba aż za dużo - bo zaraz gdzieś wyruszam. Stawiam kawę i waniliowe lody z truskawkami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem zmeczonam troche,ale jak ktos chetny na pogaduszki to ja jestem.... u mnie wody w piwnicy juz tyle ,ze sucha noga nie da rady przejsc,niestety wedlug prognoz nie ma szans na jakos poprawe i chyba jutro wezwiemy straz ,zeby wypompowala,chociaz to na wiele sie nie zda ,bo u nas wody gruntowe tak wysoko,ze i tak ta woda znowu wyjdzie... moj Maly dzisiaj w urzedzie dorwal sie do myszki urzedowego kompa i bardzo chcial tej pani urzedniczce pokazac jak sie ma ruszac...oj ,oj cosik mi sie zdaje ,ze z niegi naprawde Brojek rosnie:) no nic zajrze za chwilke ,a teraz zycze wsiem milego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny los mnie nie lubi Dea pisałas ze ni widac fotografa ja go tez juznie zobacze,Boze nawet nie moge o tym pisac. Moje serduszko umierało w czwartek przy mnie w srode bedzie pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - naprawde brak mi slow :-(... Spieszmy sie kochac ludzi... Tule Cie mocno 😍 ! Reszta pozdrawiam i ... bede jutro... dzisiaj mialam zabiegany dzien... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, ojeju, co sie stalo? Oh jak mi przykro, nie mam slow. Sciskam cie mocno kochana! ❤️😘❤️😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, ojeju, co sie stalo? Oh jak mi przykro, nie mam slow. Sciskam cie mocno kochana! ❤️😘❤️😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ❤️ strasznie mi przykro. Przytulam mocno. Trzymaj się Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam sie zameldowac.... dawno mnie nie bylo, oczywiscie glowny winowajca jak zwykle ten sam : WE :D... Ania 🌻 - bedzie z Brojka informatyk ;) :) Mam nadzieje ze juz u Was troche bardziej sucho ...? Goja 🌻 - nie napisalas nic o meczu... jak im poszlo ? Jak poszukiwania wozu drabiniastego ;) ? Bedziesz miala czym do tego Opola przyjechac :) ? Erato 🌻 - chyba troszke za duzo na siebie bierzesz, kochana :(... Kaszubko 🌻 - jak sie nowa synowa sprawuje ;) ? Wesola 🌻 - prosze o nowa dawke dobrego humoru, bo ta week-end'owa juz sie wyczerpala ;) Dea 🌻- jak apetyt Olenki ? U nas tez w tej kwestii maly i spadek formy :(... ale wg pedi juz niedlugo tych naszych meczarni :) bo zabki juz przeswituja.... :) W piatek mialam szczere checi zeby tu zagladnac ale mnie M do kompa nie puscil ;) a w sobote znow caly dzien biegalam.... przed poludniem pediatra, a pozniej przez kilka godzin biegalam po sklepach za sukienka.... i nie powiem co kupilam bo nie bede sie wyrazac 😠 ... cos mi sie wydaje ze pojde na to wesele jak Andersenowski Cesarz :O A wczoraj... jak to w niedziele : spacer :), obiad, F1 ;) (brawo Robert !!!), spacer :), kolacja, prasowanie mundurka :O i kolderka ... ot, dzien jakich chcialo by sie przynajmniej ze 3 w tygodniu :)... nawet to prasowanie mi nie przeszkadza :D Praca czeka... zycze MILEGO DNIA ... no i czywiscie aromatyczna kawa kusze ;) : > > > > > > > >....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuszona aromatem kawy :) Dzień dobry , choć pochmurny....... Cały czas leje.... No dobra a teraz obiecany dobry humor :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rudamaxi🌻 trzymaj sie Kochana,ja wiem ze teraz ciezko Ci uwierzyc ale naprawde nadejda tez lepsze dni...i pamietaj ,ze jest sporo osob ,ktore dobrze Ci zycza...❤️ u mnie dalej leje i leje i konca nie widac...:(:(...powoli zaczynam sie juz powaznie bac co z tego wyniknie?...juz nie chodzi o to ze wode mamy w piwnicy od piatku,bo mimo iz M kupil pompke i ciagle sie ja wypompowuje ,to prawie natychmiast nowa wyplywa,ale martwie sie co z naszymi uprawami...jak nasza rzeka wyleje,to zostaniemy,bez paszy dla ziwerzat i w ogole tragedia... Rebeko🌻troszke czasu jeszcze masz,wiec na pewno cosik sobie kupisz,uszy do gory w koncu mieszkasz blisko stolicy mody:P...powiem Ci ,ze moja szwagierka tez idzie na wesele w czerwcu ,mieszka w Niemczech a sukienke na te impreze kupila bedac u nas .. no tyle na teraz ,ale moze uda mi sie jeszcze zajrzec...zycze wsiem milego dzionka...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ U mnie nie pada deszcz, ale jest zimno, wieje wiatr i nic się nie chce. Annapo 🌻 to straszne co się dzieje z tymi ulewami. Podobno ma padać do środy albo do czwartku. Współczuję Ci, bo nie dość, że musicie się ciężko napracować, to jeszcze stres, że przyjdzie powódź i wszystko zniszczy. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, życzę słońca. Rebeko 🌻 nasi panowie zostają w II lidze. W środę grali na wyjeździe i przegrali mecz 9 bramkami, w sobotę był mecz rewanżowy u nas, który musieli wygrać 10 bramkami, żeby przejść dalej i niestety nie udało się odrobić straty. Wygrali 4 bramkami, zagrali świetny mecz na bardzo wysokim poziomie. To był najlepszy sezon w 36-letniej historii klubu. Jesteśmy z nich bardzo dumni. Może nawet lepiej, że zostali w II lidze, będziemy mieli czas na zorganizowanie pieniędzy, pozyskanie nowych sponsorów, bo miasto niestety nie daje wystarczającej ilości pieniędzy. Chociaż może wreszcie dostrzegą ich sukces i będą bardziej hojni w następnym sezonie. Wesoła 🌻 dzięki za dawkę dobrego humoru :-) Życzę miłego dnia, sobie i wszystkim ciepła i słońca. Ulewom zdecydowane NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi dzisiaj praca nie idzie. Źle się czuję, ta pogoda tak na mnie działa. Idę dzisiaj na 15 do fryzjera i mam ochotę zaszaleć. Miałam robić tylko odrosty, ale wymyśliłam, że zmienię fryzurę. Nie wiem jeszcze co to będzie, ale na pewno pojawi się krótka grzywka i pewnie jakieś mocniejsze cieniowanie :-) Mam nadzieję, że zmiana okaże się strzałem w 10 i poprawi mi nastrój. Trzymajcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - trzymie kciuki i czekam na fotke ;) Popoludniowa kawa : > > > > > > > ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 też mam już dość i zimna i deszczu... i to ma być maj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - dzisiaj rano dostalam od szefa motto na tydzien : "Usmiech, tak jak wycieraczki, pozwala isc do przodu, nawet jesli nie zatrzymuje deszczu...." i przesylam Ci to zdanie ze specjalna dedykacja :) 😍 Biegne do domu.... buziaki dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurcze,no i powoli zaczyna sie robic niewesolo,nasi rolnicy,mieszkajacy przy rzece juz przenosza maszyny do znajomych mieszkajacych wyzej :(:( jeden z naszych mostkow juz jest pod woda.... na razie Odra jeszcze nie wylewa,ale koryta tych malych rzeczek juz przebieraja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - wlasnie przed chwila dostalam zdjecia od kuzyna ze Slaska... tez ich niezle podtopilo :( Trzymie za Was kciuki, mam nadzieje ze duzych strat nie bedzie.... niech sie juz wreszcie ta paskudna wiosna skonczy !!! Kawa na stol wjezdza : > > > > > > > > .... rozsylam promyki slonca na 4 strony swiata :) i zycze milego dnia ! Dea, She, Rzena, Erato !!!! Prosze chociaz lapka pomachac :( !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×