Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 Goja fotki rozesłałam :D Ruda też rozesłałam :D Annapo danie bardzo kuszące lecz najbardziej kuszący jest Brian :D Znów pada i ciemno oby tylko żadnej burzy nie było. Dziś Kaśka ma urodziny w trakcie składania życzeń powiedzieliśmy Jej, że to my również powinniśmy tego dnia otrzymywać życzenia zostaliśmy wówczas po raz pierwszy dziadkami :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Ale puściutko tutaj. Ja miałam być wcześniej, ale poszłam do pokoju położyć się z dziećmi i poplotkować troszkę i tak mi się wstawać nie chciało. Zaraz idę pod prysznic i do łóżka. Dzisiaj zrobiliśmy sobie małą wycieczkę po bazarku :-D i jakoś mało poleżałam na plaży. Muszę nacieszyć się ciepełkiem, bo w PL pada i zimno, ale przed naszym wyjazdem M oglądał prognozę długoterminową i mówi, że początek września ma być ciepły, więc jest szansa, że jak wrócimy, to nie przeżyjemy szoku termicznego :-) Pozdrawiam Was i całuję 👄 Pa. <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Słońce nieśmiało wygląda zza chmur...... Stawiam kawę i jagodziankę :) I dobry humor na cały tydzień :D:D:D:D:D:D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniadzialkowe 🖐️ ... z kawa szatanem, bo mam problemy z otwarciem oczu :O... Kaszubko 🌻 - dziekuje za przesylki :) Spoznione ale gorace zyczenia dla Kasi 😘 ! Ania 🌻 - dzieki za te wszystkie slodkosci ;), sama w rezultacie nie wiem ktore ciacho smaczniejsze ;) :) ... A chlopak pasuje :) Goja 🌻 - dzieki za sliczne sloneczne fotki :) ...Wypoczywajcie i baterie ladujcie :) Buziaki dla dzieci 😘 Rudamaxi 🌻 - widze ze po "przygodzie" Viki juz nie zostal nawet slad :) Super fotki ! Jaka ta Twoja gwiazdka radosna :) !! A ja jestem 😠 bo w koncu piekarnika nie kupilismy... pojechalismy w sobote po poludniu do sklepu i... okazalo sie ze nie maja na stanie a najblizszy sklep w ktorym maja kompletnie w druga strone i juz nie zdazymy :O.... Ale zeby nie bylo tak smutno ;) to i tak prawie cala kasa przeznacona na piekarnik poszla :P... Alice dostala 2 pary butkow i dwie nowe zabawki :D Spadam do pracy.... szef z wakacji wrocil i juz nam na popoludnie briefing zapowiedzial wiec musze sie do tego czasu obudzic :D :D MILEGO DNIA !! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno mnie tu nie było...Ale trochę chorowałam, trochę mi sie nie chciałao ;). Teraz liczę dni do piątku, a od piątku na urlop! Jupi jak się cieszę. Wszysscy już po a ja dopiero przed...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... ja tez poprosze kawe szatana i zapalki do podpirania powiek...dzicie mi sie rozchorowało,na 14 jade do lekarza...moze wieczorkirm cos wiecej ,a teraz pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie i milego dnia wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wesoła - tak na to wygląda... że koniec lata. W nocy były burze - przespałam je... dopiero rano dowiedziałam się od męża :D teraz tez co chwilę i pada i świeci słonko. Annapo - jak tam po wizycie u lekarza? Zielle - myślałam, że już o nas zapomniałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pamiętam o Was pamiętam. Kaszubko czy mogę Cię prosić o przysłanie książki: Christie Agatha - Czarna kawa. U nas pada za oknem więc książka dobrze zrobi, no i dobra kawa :): (_)? (_)? (_)? (_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Wam pomacham 🖐️ i slonce posle :) ... postaram sie zagladnac obszerniej po poludniu...Ania, pisz jak Brianek !! Buziole !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No troszke zamilklam bo w domu obydwa laptopy nam siadly - moj powrocil do zycia wczoraj wiecorem ale cos wolniejszy sie zrobil, a laptop M zupelnie padl, ale to macbook z pracy wic teraz cekamy na nowy ;) Poza tym w domu I tak nie mialabym czasu na zagladanie, nie wiem jak ale czas plynie mi tak szybko a przeciez nie latam ze sciera czy miotla jak wy Aniu, no to teraz cholercia wiem jak ty to robisz ze na wszystko energie znajdujesz! ;) :p tylko uwazaj zeby od tej kokainy sie nie uzaleznic! Rebeko, no taka twoja natura, ktora podziwiam. Mnie tam nie przeszkadza ze kusz sie turla po podlodze :D Erato, przede wszystkim w UK jest nielegalne zeby pracownik pracowal I nocki I dnie! Pracodawca wykorzystuje I, jestem tez pewna, wyzyskuje! Nie wiem w jakiej jestescie sytuacji I czy syn nie chce sie sprzeciwiac szefowi, ale takie warunki sa, jak juz mowilam, nie legalne, I mozna by szefa podac to trybunalu pracy! Zdrowie wazniejsze niz pieniadze Na wiecej, kochane, nie mam czasu, bo u mnie terazniejszy tydzien krotki (wczoraj mielismy wolne, jutro przychodze pozniej bo z Ola do laryngologa ide, a w czwartek jade w delegacje), zdjec jeszcze nie widzialam ale podejze dzis wieczorem I przesle tez jakies nasze. Pa pa 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kaszbko dziekuje rebeko niestety mala ma slad ma blizne ale zaraz pod warga wiec sie tak nie wrzuca w oczy. Nie pisze ale w mojej rodzinie kolejna tragedia, w sobote zmarła moja kuzynka o rok ode mnie starsza. Od maja leżala w szpitalu na anemie aplastyczna i durna pipa pielegniarka pomyliła krew:O i niestety doszlo do tragedii:( Sprawa juz jest w prokuraturze wiec wybaczcie mi moja absencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Maxi 😍 - rzeczywiscie tragedia :(, serdecznie wspolczuje :( Pozytywne fluidki dla Ciebie posylam !!! Zielle 🌻 - ja tez lubie na wakacje we wrzesniu jezdzic... ciezko sie doczekac ale za to pozniej jaka radosc :) Milych wakacji !! Kaszubko 🌻 - do nas tez chyba juz jesien zawitala.... wprawdie jest pogodnie ale zaledwie 22C a w nocy temperatury zaczynaja spadac do 10-12C... ale nie trace nadziei bo juz nieraz widzielam tutaj we wrzesniu temperatury dochodzace do 30C :) Dea 🌻 - Olenka dalej ma problemy z uszkami :( ? Lekarstwa nie pomogly :( ? Napisz choc dwa slowa jak po wizycie. Milej pracy ale nie przepracuj sie :P ;) Ja sie wczoraj troche zdenerwowalam !O... Ala rano na spacerzez z wozka wypadla, barierka sie odpiela (przedwczoraj byla sciagana do prania i chyba zle byla zpieta :O ) i poleciala na glowke do przodu :O... Ma troche obita warge , w poludnie wogole nie chciala jesc :( ale podwieczorek i kolacje juz zjadla normalnie...Caly wieczor wczoraj ja obserwowalam, nie byla marudna, ladnie sie bawila i mam wrazenie ze wszystko OK... ale jak juz ja spac polozylam to i tak co chwile do Niej zagladalam :P.... Dzwonilam przed chwile do domu i mama mowi ze ladnie sie bawi i nic podejrzanego tez nie widzi. Ehh, jak to mowia, dzieci rosna, troski razem z nimi ... Stawiam kawe :> > > > > ... i wracam do pracy... zyczac milego dnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie troszke sie poprawiło ,wiec korzystam i pisze kilka slow ,zebyscie sie nie martwiły:P... w niedziele wybralismy sie na gielde motorowa,zeby kupic czesci do tego motoru ,co go tesciu przewrocil i zlapal nas tam deszcz,troszke zmoklismy ,a potem jeszcze przebieralam malego w aucie i mysle ,ze to wszystko przelozylo sie na zly stan mojego maluszka:(...po poludniu zaczal goraczkowac ,zero jedzenia ,zrobil sie markotny i w ogole nie do zycia:(...dalam mu na wieczor ibuprofen i jakos przetrwalismy nocke....a rano od nowa to samo ,no to nie bylo wyjscia i musialam do lekarza...myslalam jednak ze nie bedzie antybiotyku,ale choc nasza pani doktor antybiotykow unika to musiala cosik tam uslyszec w pluckach ,bo antybiotyk musimy podawac :(... caly czas jeszcze utrzymuje sie goraczka ,a maly dodatkowo dostal brzydkiego kaszlu...dzisiaj jednak juz cos zjadl i dodatkowo jakos mniej marudzil przy podawaniu tabletki ,wiec mysle ,ze bedzie coraz lepiej... ja dziski jego chorobie nie chodze do obory i nie sypiam po nocy,a nawet jesli juz usne to z malym przy boku ,jak tylko chce go polozyc do lozeczka tak sie wydziera ze rezygnuje Dea🌻 no wlasnie co z Ola,dalej ma cos z uszkami? Rebeko🌻bedzie dobrze:)...takie wypadki sie zdarzaja niestety mimo tego.ze sie uwaza...najwazniejsze ze nic wiecej sie nie stalo... mnie sie ten chlopak Niki tez podoba,ma fajny charakter i widac ,ze mu zalezy na niej,tyle ,ze troszke sie obawiam,w koncy oni oboje maja po 17 lat i chcialabym zeby jeszcze troszke sie cieszli mlodoscia ,bo na dorosle zycie jeszcze maja czas... Maxi🌻 to rzeczywiscie nieszczescie,trzymaj sie ! Zielle🌻 ciesze sie ze wrocilas...:)milego urlopu,troszke Ci zazdroszcze,no ale nie kazdy moze sobie pozwolic na odpoczynek...taka praca,ze nie da rady.... Kaszubko🌻 jak u Was z pogoda ,bo powiem Ci ze ja juz na nowo w strachu ,czy nam czasem znowu Siwula niespodzianki jakiejs nie zrobi:(... zycze Wam milego dzionka i uciekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘🌻 U nas dzis slonecznie - ale sloneczna jesien zamiast lata. No coz, jakby nie bylo to juz wrzesien? A w PL jeszcze bucza syreny dzisiaj o 12ej? Rebeko, moj szef mi zawsze powtarza ze dzieci sa szybko zapominaja o wlasnych wypadkach I szybciutko zdrowieja. On ma trzy corki I jakos mu wierze ;) Ale wieeeelkie buziaki dla Ali! Ruda, oj cos wisi nad toba jakas czarna chmurka :o naprawde nieszczescie z twoja kuzynka, nie do uwierzenia ze mozna taki blad popelnic! Chyba musisz isc siebie I rodzinke poblogoslawic bo cos tu nie tak, chyba ktos ci zle pozyczyl :o ja przesylam duuuzo pozytywnych fluidkow!! 😘 A Wiki bedzie miala co przyszlym chlopakom opowiadac jak to ona ta swoaj mala blizenke zdobyla ;) Aniu, oj znowu faszerujesz Malego anybiotykami :o gdziesz go tak zawialo, choc przy tych naglych spadkach temperatury to rzeczywiscie nic dziwnego. A co do chlopaka (nie widzialam fotki), przeciez oni maja 17 lat, nie sa juz dziecmi kochana :o ja wiem ze dla nas dzieci zawsze beda tymi maluszkami, ale na preno twoja corka czuje sie juz bardzo dorosla. Pamietam jak ja sie czulam w wieku 16 - 17 lat ;) Ale wierz mi, twoja corka na pewno nie jest glupia I pochopna, I w doroslosc bedzie wchodzila ostroznie - przeciez to twoja cora! Nie martw sie za bardzo 😘 A co u nas, uszka Oli zdrowiutkie :) to tylko byl sprawdzian czy problem nie powrocil. Cisnienie w uszkach tez jak najbardziej w normie, lekarz zadowolony I ja oczywiscie tez. Ola bedzie chyba alpiniska - wspina mi sie wszedzie, naprawde wszedzie a jak juz jej powsuwalam wszystkie krzesla cisno pod stol (krzesla sa debowe I bardzo ciezkie) to I tak wlazla ale tak siedziala skulona miedzy blatem I krzeslem I neimogla sie wygrzebac szkoda ze nie pstryknelam jek fotki dzis rano :) A propos fotek, wstawilam troche na face booku ale nie wiem kto z was tam tez obsiaduje . Jak mi sie uda dzis wieczorem to przesle cos mailem. A teraz, kotki, ja lece sie nie przepracowac ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Jeszcze jeden dzień pracy i wreszcie urlop, a w poniedziałek wylot i plaże, baseny upały, wszystko co dobre mmmmmm.... ;) Też wam pomacham a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - te zmiany temperatury... deszcze itp spowodowały, że najchętniej wciąż bym spała. Dziś mąż zmusił mnie do wyjścia na dwór - nie padało... jedynie wiatr i chwilami słońce :D Wrzuciłam trochę fotek do Garnka - reszta poleci jutro. http://www.garnek.pl/kama13/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Kawa na otwarcie oczu : > > > > > > ... i niestety zmykam :( ale postaram sie zagladnac na dluzej po poludniu.... MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) ... a tu widze za duzego ruchu nie ma ... :( Ania 🌻 - duzo zdrowka dla Brianka 😍 !! Szkoda ze az po antybiotyki trzeba siegnac, ale jak mus to mus... A jesli chodzi o Niki... ja tez jeszcze pamietam jaka bylam jak mialam 17 lat.... jak patrzylam na zycie.... w tym wieku poznalam M :) i wprawdzie grzeczna nie bylam :P, ale daleko mi bylo do myslenia o doroslym zyciu. Twoja corcia wyglada na rozsadna dziewczyne, nie martw sie :) Dea 🌻 - ale Olenka musiala fajnie wygladac :), hehe... my tez na Ale "alpinistka" mowimy ... nawet po nas sie wspina i tez w kazda dziure wlezie :D Ciesze sie ze uszka OK :) Na FB mnie nie ma ... narazie jakos mnie tam nie ciagnie, ale nigdy nie mow nigdy ;) ... Wesola 🌻 - 🖐️ a gdzie jagodzianki !?!? ;) :D Kaszubko 🌻 - ale super te "kate surf" wygladaja !!! Sama mialabym ochote kiedys tego sprobowac :) Ziele 🌻 - urlopujesz sie juz ? Pewno dzisiaj bagaze pakujesz, co ? Lekturki na plaze zakupione ;) ? Milego wypoczynku !! Podeslij nam od czasu do czasu troche slonka jak bedziesz miala okazje :) A tak wogole to gdzie sie na te wakacje wybierasz, bo chyba nie pisalas ...? Ja wczoraj zrobilam zakupy :O, wrocilismy do domu dopiero przed 20h00, ale mam znow spokoj na 2 tygodnie :) Ala ma sie dobrze, ma tylko spuchnieta warge i wyglada troche jak Saleta po walce ;) ale chyba na tym sie skonczy :) Odrapanymi kolanami to my sie tram za bardzo nie przejmujemy, Ala tez nie zwraca na takie drobiazgi uwagi ;), przewroci sie, otrzepie i leci dalej :P... ale glowka to glowka ...M dopiero wczoraj wieczorem zszedl zielony kolor z twazy :P :D Dzisiaj wieczorem mama znow zostaje :classic_cool: :) ... wiec pewno kompa wlaczac nie bede ... wiec juz teraz zycze MILEGO WIECZORU ! Buziole dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór, ale jestem :D Rano przymusowa pobudka - nareszcie wymieniali drzwi wyjściowe na naszym korytarzu... po niecałych 3 godzinach przerwa w pracy.. ciąg dalszy jutro... znów się nie wyśpię. Jest coraz większy wiatr... trochę popadało. Rebeko - zajrzyj teraz do mojego chomika... zobaczysz co ostatnio zabrało mi tyle czasu :D http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=KASZUBKA1307 Dobranoc 🌼 do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ jakoś się rozleniwiłam na tym urlopie :-) śpię długo, na plaży leżę, a teraz siedzę i ziewam i znowu ciągnie mnie do łóżka. Wczoraj ci państwo u których mieszkamy zaprosili nas na kolację. To taki zwyczaj, zawsze jak u nich jesteśmy, to pod koniec naszego pobytu zapraszają nas na kolację. Były różne pyszność, jak zwykle, ale byli też ich inni goście z Węgier. Nie muszę mówić, że było troszkę niezrozumiale :-D Pan Węgier mówi bardzo dobrze po chorwacku, bo jego mama jest Chorwatką i go nauczyła, ale jego żona mówiła tylko po węgiersku, nic nie można było zrozumieć. Najlepsze było jak pan zapytał mnie skąd znam chorwacki. Urosłam jakieś 5 cm. :-D Dzisiaj Rzena napisała do mnie maila, prosiła, żeby Was pozdrowić, co niniejszym czynię :-) jak skończy remonty i podłączy sprzęt, to będzie wpadać do nas na topik. A teraz żegnam się z Wami, jutro ostatni dzień, a w sobotę rano wyjeżdżamy. Dobrej nocy, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Goja 🌻 - urlop wlasnie sluzy do rozleniwiena sie ;), wiec nie miej zadnych wyrzutow sumienia :P... No wlasnie : skad znasz chorwacki ? :) Kaszubko 🌻 - masz imponujacy zbior :)... szkoda tylko ze nie moge sobie wielu rzeczy sciagnac :(... moje konto na chomiku puste, nia mam czasu zeby sie tym zajac :O... Ja dzisiaj w pracy wczesniej, bo M wrocil przed moim wyjsciem i do metra mnie podrzucil... dobrze sie sklada b opo pracy do dentystki jade wiec bede mogla troche wczesniej wyjsc i nie bebe musiala z wywieszonym jezykiem leciec :P :classic_cool:... Stawiam kawe : > > > > > > > ... i zbieram sie do pracy :) MILEGO DNIA kochane !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Całą noc padało... teraz pochmurnie, szaro i buro. Podobno mają jeszcze być słoneczne i ciepłe dni... zobaczymy :D Rebeka - nie problemu, jeśli chodzi o Chomik - wszystko co sama wrzuciłam jest do mojej dyspozycji [bez tracenia punktów i MB] jeśli tylko coś będziesz chciała - daj mi znać - natychmiast w @ to otrzymasz. Mam również dodatkowe MB - w tej chwili ponad 2000... nie są mi potrzebne, bo żadnych filmów do kompa nie ściągam... jedynie jakieś ciekawe książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem:):). ..i nawet nas nie zalało ufff...tyle tylko ,ze Maly chory to tylko mama sie dla niego liczy i nawet nie pozwala sie na podloge posadzic tylko ciagle na rekach....:(fajnie byc tak kochanym ,ale nie jak czlowiek musi tyle rzeczy zrobic...dzisiaj sie ukratkiem wyrwalam na zakupy ,bo echo w lodowce:)a jak przyjechalam to moje dziecie wlasnie uczestniczyło w porodzie cielatka:):)...od malego biedaka do roboty maz zagania:):P... tak ogolnie to juz coraz lepiej tylko ja jakos nie umiem sie wyspac:(... zmykam juz ,bo mam jeszcze co nieco do zrobienia...pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×