Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

oj trzeba podpisywac liste bo rzeczywiscie jeszcze z klubu wypisza ;) kawa czeka, a ciasto moze ktos inny podrzuci? Ja nie pieklam, chora jestem :o krtan cala obochnieta i zawalona od piatku. Niestety bylo za pozno zeby isc do lekarza i caly we sie cholera mecze ... zobaczymy co mi powiedza dzis, M na antybiotykach juz jedzie i troszke my lepiej, tylko ciekawe czy moja infekcje zakategoruja jako bakteryjna czy wirusowa .... :o Ja natomiast na glowie mam czupryne on 5 dni nie myta!!!! boje sie bo ja mam slabe zatoki i nawet jesli tylko w domu siedzielismy przez we to i tak sie balam ze gdzies mnie jeszcze zawieje a przeziebic glowe mi sie nie usmiecha ... Dzisiaj Mysza zostaje po raz pierwszy w swietlicy po szkole :) juz w ubieglym tygodniu mnie o to prosila! I nie chce jesc na stolowce ale chce zebym jej robila kanapki :o argh, roboty wiecej dla mnie! ok, spadam bo trzeba dziecko do szkoly budzic! pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo :) Ania 🌻 - dobrze sie masz z ta fryzjerka :)... ja sie ostatnio wybralam i wrocilam niezadowolona :O... chcialam tylko troche gore podcieniowac a wycieniowala mi wlosy na calej dlugosci, wygladam jak wyleniala wiewiorka :P tudziez koczkodan :D... dobrze ze to tylko wlosy i odrosna... Nie mam szczescia d fryzjerow, jakos nie umie trafic na "swojego" :O.... Powodzenia i wytrwalosci dla Ciebie na ten ciezki tydzien !! Dea 🌻 - no to widze ze Myszka na calego zasmakowala w szkole :) Tylko sie cieszyc ze z przyjemnoscia chodzi. Jak Olenka po wizycie u laryngologa ? A ty uwazaj na siebie bo zatoki to nic przyjemnego :O... Erato 🌻 - u nas tez do kilku dni zimno i deszczowo :(... choc dzisiaj nawet slonko troche przeblyskuje to sie podziele ;) :) kaszubko 🌻 A u nas WE fajny :) W sobote rano zrobialm zakupy... a ze nie cierpie tego sobotniego szalu w sklepach :O, to pozniej do mamy sobie w ramach rekompensaty poskoczylam, poklachalysmy przy kawie :) i w drodze powrotnej M z pracy odebralam. A wczoraj sie nareszcie wyspalam, dopiero o 11h30 z wyrka sie zwleklam :), obiad po macoszemu potraktowalam :P, pozniej "formulka"... i chcialam z Ala na chwile na spacer wyjsc, nawet wyszlysmy z domu, ale po 10 minutach przemykania pod drzewami i roznymi daszkami zrezygnowalam :O ... W rezultacie prawie caly dzien "kanapowo-lozkowy"... do czasu do czasu taki dzien tez potrzebny :) Zycze wszystkim milego tygodnia !! Ja Musze koniecznie pamietac wtym tygodniu o wyslaniu rezerwacji na narty ;)... przez firme mamy ceny konkurencyjne :) ale liczba miejsc ograniczona, wiec prosze o trzymanie kciukow zebysmy sie zalapali... juz tak tesknie za gorami ze az boli ;)... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ale pogorszenie pogody nastąpiło :O Co tam na nowy tydzień moc pozytywnych fluidków i kawa z ciachem tym razem zygmuntówka,specjał warszawski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tak jak u Wesołej u nas tez od wczoraj pogorszenie pogody ,no i nie musze narazie zadnego pana zadowalac kulinarnie,ale co sie odwlecze to nie uciecze...:(.. Rebeko(kwiat)ja tez cale zycie wychodzilam niezadowolona od fryzjera,no a teraz nie narzekam,co prawda ostatnio mam klopoty zeby znalesc wolny termin ale przynajmiej jak juz sie doczekam to jestem zadowolona i w dodatku nie musze placic...szkoda ,ze jakos nam sie w rodzinie lekarz nie przytrafil ,to by dopiero fajnie bylo:P A kciuki oczywiscie bede trzymac,chociaz ja gor nie lubie i to o zadnej porze roku,ale Tobie zycze z calego serducha... Dea🌻 ojej ale sie do Was przyczepiło to chorobsko,moze jakies czary odczyn ,zeby znikło:P...dobrze ,ze Mysz polubila szkole to przynajmiej nie musi byc w zasiegu tych wiruskow ,czy bakterii...amysle ,ze z jedzeniem moze tez jakos zaskoczy,tyle ze przydalaby by sie kolezanka ,ktora je w szkole ,to bylyby wieksze szanse...dlugo w tej szkole przebywa? Wesoła🌻 a coz to takiego "zygmumtowka"...chyba poszukam w necie,bo tak ma moj tato na imie i pewnie by sie ucieszyl jakbym mu upiekla ,a niedlugo bylaby ku temu fajna okazja... no nic na razie zmykam zyczac milego tygodnia wsiem...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła...znalazłam ...wyglada dosyc ponetnie,moze sie skusze hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie częstuje się kawą :Ddziekuje:D Pogoda sie popsula leje od wczoraj i konca nie widac,w nocy o 2.30 zdejmowalam pranie z balkonu...a dopoero rano powiesilam na suszarce:) nygusek ze mnie co?...hihi...nie chcialo mi sie śpiaca bylam. Wwikend bylam na zlocie motocyklowym z kolezanką ,ale to są swpaniali ludzie:) tak mi sie spodobalo ze zapisalam sie juz na kolejny raz tylko nie wiemy czy pogoda nam dopisze ...no i ...co na to powie MM bo mu jeszcze nie powiedzialam hihi... Erato❤️👄❤️ Rebeka ❤️;) Kaszubka❤️ Annapo❤️👄 Dea❤️ Goja❤️;) Wesola❤️ Mimo deszczu moim paniom zycze milego dnia:D👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, mam wirusowe zapalenie migdalow (ktorych, uwaga, juz od pieknych 20 lat nie mam!!!) No nic, pani doktor powiedziala ze tak bede cierpiec przez tydzien, bo ona wlasnie cos takiego miala, przepisala mi .... paracetamol z kodeina! A ja zaczynam pluc sline, po przelykac nie moge :o jakos bedzie, tylko kurka, jestem na urlopie, ach jak mi szkoda!!!! A z Ola u laryngologa poszlo jak zwykle, wysaczyli jej katar z uszu na tyle na ile pozwolila, i przepisali nam krople ktorych za chiny nie daje sobie wkropic ... jedyne co to troche ustapilo, ale na jak dlugo? oj oj. Rebeko, ja bede trzymala kciukasy oby wam sie udalo! Ali na pewno taki wypad bedzie sie podobac!!! Evelyn jest w szkole od 9 do 15.30 i tak okolo 12 maja obiad, stolowka lub wlasny. No wlasnie, z tego co mowi to nikt z jej klasy nie chodzi do stolowki (jest 29 dzieci w jej klasie i na pewno ktores chodzi, ale Mloda sciemnia ;) ) Nic, uzbroilam sie w rozne duperelki i bedziemy robic kanapki :) a na swietlicy i tak dostanie gotowany obiad tak okolo 16.30 wiec cos cieplego dziennie miec bedzie, a o to mi najbardziej chodzi. Swietlica, a raczej klubik poszkolny jest nie w obiekcie szkoly i po nich beda przychodzic panie. A ze organizatorka klubiku jest mama dziewczynki w klasie Evelyn, male sie juz poznaly i zaprzyjaznily, z czego sie ciesze. Szkoda ze ja sie tyle marwilam i stresowalam za Duza ... Natomiast Mala Ola bedzie przechodzic zmiane troszke gorzej :( Z racji tego ze bylismy chorzy a Evelyn byla zaproszona na urodziny kolezanki z przedszkola, zadzwonilam po jedna z opiekunek ktora mieszka blisko czyby jej tak nie zabrala - jak Ola ja zobaczyla, to doslownie swiat nie istnial! Chciala do niej na rece, mnie odpychala :o mam nadzieje ze wszystko na dobre wyjdzie .... A ta zygmuntowka rzeczywiscie pociagajaca jest ... mmmm. czas na nastepna kawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nastepna kawke jak najbardziej :) ...a do kawki zygmuntowka ;) ... dzieki Wesola :) ! Dea - bidoku :( mam nadzieje ze Ci to szybko przejdzie :( Powinien byc zakaz chorowania na urlopie !!! Dla Olenki duza 😘 ... mam nadzieje ze sie szybko z tego wykaraska :( Ania - ... i lekarz i czasami adwokat i doradca podatkowy by sie przydal :D ... ze juz nie wspomne o szewcu czy krawcowej :) Niektore zawody na wage zlota ;) Rzena - ja mam obsesje na punkcie prania...balkon mamy niezakryty i jak tylko widze krople wody na barierce to zaraz suszarke z balkonu zbieram... no, czasami nie zdaze, albo od razu nie zauwaze, hehe... i znow trzeba plukac :D Jeszcze chwilka i do domu :) Zycze wszystkim milego wieczoru (w razie czego ;) ) ... dzisiaj mam zamiar isc wczesniej spac ... wczoraj przez to wylegiwanie sie do poludnia wieczorem spac nie moglam :P 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea🌼zastanawia mnie jak to mozlowe,chorować na coś czego się praktycznie nie ma,dziwne...ale lekarze wiedzą lepiej.Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia byś jeszcze mogła skorzystać z urlopu...przykro mi że tak się ułozyło. Ewelin może się wstydzi sama chodzić na te obiady,może nie mówi Ci wszystkiego,czasem w szkołach bywa tak że chodzą tylko lub wiekszość bardzo ubogich dzieci i nie chce by ją z nimi kojarzyć.Tak było u znajomej w Berlinie...ale to dawno temu...:)a do tej 16-30 napewno wytrzym.Możesz jeszcze zapytac mamę tej koleżanki,może powie Ci coś innego,może tam jest małosmacznie:(...a z Olcią rozumiem że polubiła tą opiekunkę ,to może będzie ok?;)Trzymam kciuki:D👄❤️🌼 Rebeka❤️moze wyspałaś sie już na cały tydzień(czego Ci nie zycze)ja po połutniu staram sie nie spać...no ostatnio mi sie zdarzyło i też nie spałam do rana ...a jak bym tak nie daj boże kilka dni spala popołudniu to mam przechlapane cały tydzien...nie wypłukałam prania :( Kolacje ide zrobić ktoś sobie bigosik życzy?...już zaraz będzie gotowy:D Miłego wieczorku...papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Będę musiała zmienić i godziny i sposób robienia wpisu :D Mam męża gadułę - trudno przy nim pisać bezpośrednio na topik - trzeba znów będzie uśmiechnąć się do Microsofft.. a potem kopiować :D Już zaczęły się brzydkie dni - dziś prawie cały dzień padał deszcz. Właśnie doczytałam - Dea - oj, ci lekarze - i zła diagnoza i złe leki... a może to jest ropna angina? wtedy gardło strasznie boli... ale angina bez migdałków czy jest możliwa? nie wiem... ale myślę, ze nie. Piszę bardzo chaotycznie i wszystko mi się pomieszało.. wolę gadać niż pisać :D A ja nie lubię fryzjera - pozwalam na grzebanie w moich włosach, gdy już innego wyjścia nie ma :D Kanapowy dzień to ja dziś miałam - deszcz tak usypiał :D żadna kawa nie pomogła. Piszę i jednym okiem gapię się w TV - siatkówka - nasi grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry (_)>(_)>(_)>(_)>KAWA podana ;)...może dzisiaj pomoże Kaszubko kochana❤️ przykro mi ze sie źle czujesz i chyba wydaje mi sieże masz jakiś mały dołeczek...co? Nie smuć się kochana bedzie lepiej👄🌼🌼 Rebeka❤️dzisiejszej noc to ja nie moglam spac:( i strasznie bolą mnie plecy i bioderka:( Miłego dnia mam nadzieje że może u was choć troszke ładniejsza pogoda niż u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Rzena 🌻 - wspolczuje nocki :(... sama mialam niewiele lepsza :O... co z tego ze poszlam wczoraj wczesniej spac, jak znow mamy nocne pobudki :O ...w zasadzie bez powodu, Ala zdrowa jak rybka, zeby w komplecie... no chyba ze "piatki" zaczynaja wylazic:O ....? Bede musiala dzisiaj wieczorem zobaczyc czy sie tam cos nie kluje....moze znow homeo pojdzie w ruch... Jak Ci zostalo troche bigosu to ja chetnie dzis na obiadek ;)... odgrzewany lepszy :) Kaszubko 🌻 - Chyba na wszystkich deszcz ma takie samo dzialanie... ja tez spala bym caly dzien :D ... jak tylko mozesz, kachana to korzystaj, nie ma lepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwosci i smutki :) Kawke stawiam : (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> ... PS : Rezerwacja i zaliczka na narty wyslana :) ... teraz pozostalo tylko czekac ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka,moze cos w powietrzu wisi zlego ze spac nie mozemy:( Wiesz ja też jestem zdrowa jak Alusia moze tez ją coś męczy i nie moze spokojnie spac ,oj i wydaje mi sie ze raczej nic jej nie jest Robeko...a bigosik jest,jest:D zawsze mam go dużo;)z 4 kg. kapuch...hihi... A kiedy jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero w marcu :( , Rzenko .... no ale przynajmniej bedziemy na COS czekac :) ... najpierw Swieta (trzeba by zaczac myslec o prezentach ;) zeby znow nie bylo na ostatnia chwile :D ) ... hehe, jak znam zycie to i tak bedzie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Choć za oknami plucha :O i humory nie za bardzo :( Dla odmiany ja Wam posyłam mnóstwo pozytywnych fluidów i dużo dobrej energii:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBEKA❤️to faktycznie jeszcze dlugo,ale pociesz sie ze ja do lipca.A z prezentami masz racje ja tez zawsze obiecuje i kilka dni przed świetami jak oszalala biegam hehe a jak Alusia dzisiaj spala? Wesoła ❤️co sie porobiło u Ciebie kochana z kąd ten ponury humorek chcesz batonika Ci dam na oslode👄:d prosze o uśmiech:D hej,hej WESOŁĄ!!!👄nie moze być inaczej ...jako "WESOŁA"nie wypada:D;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rzena 👄 nie mam dołka :D najwyżej z powodu deszczu :D niezbyt dobrze się czuję z powodu wilgoci... i deszczu - odzywają się wówczas wszystkie dolegliwości reumatyczne :D tak zawsze jest na początku deszczowej jesieni i wiosny. Dziś od rana jestem pełna energii - bo muszę :D zaczęło nas zalewać i z góry i z dołu - jeśli chodzi o dół - to już załatwione - przyjechali [po 2 telefonach] i wypompowali wodę z podwórza. Gorzej z górą... sąsiadkę zalewa woda deszczowa z dachu - nie zawsze zdąża wszystko powycierać - tego jest za dużo... no i po zakupy też musi wyjść... więc od nocy woda już przedostaje się do nas. W kuchni z sufitu co chwilę to kapie, to leci ciurkiem. Strażacy mają pełne ręce roboty na naszym terenie http://puck.naszemiasto.pl/artykul/591332,powiat-pucki-deszcz-zalal-drogi,id,t.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
Na tej stronie http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ mozna za polowe ceny albo taniej skorzystac z zabiegow kosmetycznych i wielu innych w danym miescie, wystarczy sie zarejestrowac i sprawdzic co oferuja w twoim miescie. Taki zakupiony bon mozna podarowac jako prezent. Nie bedzie na nim zapisane ile placiles tylko na faktyczna jego wartosc. Ja juz skorzystalam w Poznaniu kupilam bon na mikrodermabrazje zamiast 120 zl zaplacilam tylko 45 zl( i na bonie z ktorym mam isc do salonu na zabieg jest napisane 120 zl), teraz chce sie zapisac na kurs tanca zamiast 120 zl zaplace 50zl. Kolezanka mi to polecila i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w przelocie,kawke lapie,podpisuje liste i zaraz zmykam. Troszke jestem opozniona we wiadomosciach ale to przez brak czasu,w czwartek mam wolne to nadrobie :D Jestem,zla,zakatarzona i zimno mi,juz dwa dni biore aspiryne i w nocy nawet,nawet ale w dzien jakos kiepsko,moj synus mi sprzedal chorobe. Pozdrawiam Was seredecznie i obiecuje nadrobic zaleglosci. Kaszubko 🌼 Mnie tez lamie w kosciach przy zmianach pogody. Annapo 🌼 Zdradz mi te Twoje innowacje do ciasta. Rzena 🌼 Dzieki sedeczne Kochana. Rebeko 🌼 Ja jeszcze nie mysle nawet o swietach a Ty tu takie ladne wycieczki planujesz? mmmm,fajnie,lubie gory ale niema to jak Alpy. Wesola 🌼 Dzieki za humorek. Wiecie co? slonko zza chmur sie przebija,kurcze jakos lepiej na duszy. Papatki Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Miło znów Was widzieć, u mnie dużo się zdarzyło byłam na dwutygodniowych wczasach, a po powrocie okazało się, ze już z pracą koniec - rozwiązują stanowisko i teraz jestem wolna ;) Trzebaby szukać czegoś nowego, ale na razie mi się nie chce. Dzięki za polecenie mi książki " Sushi dla początkujących" jeszcze jej nie skończyłam ale jest naprawdę fajna i dobra na urlop. No to chyba tyle na razie. Udanego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja cały czas jestem obok, nie zapomniałyście o mnie? Fajnie się mieszka u siebie, fajnie się prowadzi auto, ogólnie jest fajnie tylko kasy na wszystko brak:P Pozdrawiam Was kochane i pamiętajcie o mnie,pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w ten deszczowy poranek,na polepszenie humoru kawke stawiam,ciacha niemam,za to sniadanko gotowe,kanapeczki z jajkiem i szczypiorkiem. Ziele 🌼 Fajnie,ze urlop sie udal. She 🌼 Nie zapomnialysmy ale wpadaj czesciej,niedlugo pierwsze swieta w nowym mieszkanku.Powodzenia. Zycze milego dnia i do uslyyszonka.papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w srodek ;)... dzisiaj dzien pracy :P wiec na Goje 🌻nawet nie ma co liczyc (choc WCALE SIE NIE OBRAZE ;) jak sie pojawi 😍), ale mam nadzieje ze pozostale panie sie zamelduja :) ... GDZIE JEST RUDAMAXI !!!! HOP HOP !!!!! Kaszubko 🌻 - wspolczuje zalania :( :( She 🌻 - pewno ze pamietamy ;) :) Pozdrdowienia dla dzieci ! Rzena 🌻 - dzisiaj juz nocka lepsza... tyle ze krotka :P Zielle 🌻 - ciesze sie ze Ci sie wakacje udaly :) Gdzie bylas ? Wakacje typu "plaza i mewy" ;) czy moze raczej bardziej aktywne ? Napisz troche wiecej, jakie wrazenia ? Dea 🌻 - jak Wasz "domowy szpital" :( ...? Wychodzicie powolutku na prosta ? Moc poztytwnych i uzdrawiajacych fluidkow dla Was wszystkich 😍 !! Erato 🌻 - a jak Twoje zdrowko... lepiej ? Kanapeczki bomba, dzieki ! :) No i kawka tez sie dzisiaj przyda... A przyda sie bo wczoraj z psiapsola na telefonie do polnocy wisialam... w rezultacie dzisiaj znow "plywam" :O... jak czlowiek glupi to pozniej musi cierpiec ;) :D :D :D MILEGO DNIA kochane !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj znowu pada,a ja nie lubie jeździc autem w deszczu,bo ludzie jakos tak slabo jezdza ze oszalec idzie ...dzisiaj lewym pasem facet jechal 40/h i za nic nie chcial zjechac,okazalo sie ze za "2km"skrecal w lewo:|(a ja nie cierpie takich kierowców. Kaszubko ❤️to sie strasznie ciesze :D że wszystko w porzadku ,no ale mimo wszystko zdrowia lepszego życze i uważaj na siebie 👄 Rebeka❤️u mnie tez dzisiaj lepsza nocka...ale...wyrzucilam nową poduszke z sypialni i zaraz lepiej mi bylo...nowa jest za wysoka a ja lubie prawie na plasko:D Erato❤️👄;)dbaj o siebie i chowaj sie na drogi raz przed synusiem ...nie kupuj wiecej kota w worku:) Dea ❤️buziaczki dla dzieciaczków i zdrowia dla was wszystkich👄👄👄 She🌼na zachete byś czesciej bywala,dokladnie tego bylo Ci trzeba...wolnosci we własnym domu i ta jazda :D marzenie karzdej pani by szypko do pracy i miasta dojechać:D👄 Goja❤️chyba faktycznie za bardzi wzielas sibie mije slowa do ❤️bylebys w pracocholizm nie wpadla z tego powodu...:Dmiala być TYLKO ŚRODA:D A RUDAMAXI❤️👄 i ❤️ chyba ma za duzo nauki...egzamin sie zbliza i zakłowa bidula:(..ale ja trzymam za Ciebie kochana kciuki i wierze ze zdasz na 6:D Wesola ❤️jak dzisiaj u Ciebie dzionek leci?👄 Zielle🌼;) PĄCZKI Z AJERKONIAKIEM PRZYJECHAŁY!!!!:D:D:D:Ddla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Rzeno 🌻 widze,ze teraz chyba najaktywniejsza z nas na topiku i tak trzymaj...!!!! Rebeko🌻 ja sie ostatnio bardzo ciesze z tego ,ze moj syn wrocil do dawnych zwyczajow i tylko o 2,4 i 6 robi pobudki:) a poza tym daje mi pospac w dodatku jakos ostatnio tata zrobil sie wazniejszy i o tej 6 on wsaje i bierze malego do siebie,a ja moge godzinke pospac bez nerwow... zawsze wierzylam w moc naszych topikowych kciukow i tym razem mysle ,ze tez damy rade zalatwic pomyslnie Twoj urlop:P... Erato🌻 no widzisz,organizm masz przeciazony i szybciej łapiesz chorobska...dobrze ze w czwartek wolne to chociaz na chwilke odpocznij tak jak lubisz...a co do innowacji,to np. nie daje normalnego cukru tylko trzcinowy,albo dodaje cynamon ,albo wiorki kokosowe i np.wysmarowana blaszke tymi wiorkami wysypuje,a ostatnio dalam na wierzch brzoskwinie ,sliwki i jablka ...a tak sie bawie:P... She🌻 pewnie ,ze o Tobie pamietamy i czujemy Twoj oddech na plecach:P..mam nadzieje,ze u Taty troszke lepiej?...a na brak kasy to chyba wiele osob narzeka ,takze pociesz sie nie jestes sama... Kaszubko🌻 mnie na razie tylko od dolu zalewa:(:(...drzewo opalowe w wodzie i cala masa komarow,ale ja juz przywyklam ,bardziej sie martwie zeby nasza rzeka nam kukurydzy nie zalała,mielismy juz zwozic a tu nic z tego...no ale wierze ,ze bedzie dobrze...dzisiaj juz nawet troszke niebieskiego nieba widac takze chyba idzie ku lepszemu...czego zycze z calego ❤️ Zielle🌻 witaj z powrotem,milo Cie widziec...cos mi sie zdaje ,ze chyba sie na serio nami zaraziłas i dobrze:P...a jak mozesz na chwilke byc bez pracy to korzystaj poki idzie....ja tylko pozazdroscic moge... Dea🌻 no jak tam'" migdalki"?...wiesz ludzie ktorym amputuja reke lub noge ,tez twierdza ,ze ich np.palec tej reki swedzi...moze z Twoimi migdalami podonie,niby ich nie ma ,a sa:)...zycze powrotu do zdrowia.... Wesoła🌻 zapowiadaja poprawe,teraz tylko musimy poczekac az przepowiednie meteorologow sie sprawdza i bedzie dobrze,takze glowa do gory! no dobra chyba tyle na teraz,bo trzeba by cosik jeszcze ugotowac...no to [ milego dzionkaczesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×