Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Co u nas? W piatek popoludniowa bieganina zeby kupic E. plaszczyk. Ale w koncu znalazlam I jestem zadowolona bo jeszcze 25% przeceny bylo ;) Potem biegiem do domu, w miedzyczasie zakupy na kolacje dla M. a potem na disco :D Fajnie bylo, wiekszosc rodzicow swietnie sie poprzebierala (w temacie Halloween), byla swietna muzyka I nawet alkohol byl ;) Ale E. zaczela byc marudna ok 19.30 I najpierw miala malowana twarz, potem paznokcie a potem oznajmila ze chce juz do domu :) Oj, jej pierwsza dyskoteka szkolna 😭 Nazajutrz milam wypasc z kumpelami na wieczorek wloski, ale przelozylysmy - jedna z nich zapomniala ze wlasnie w sobote wypadaly urodziny meza :D:D:D:D Poza tym nie bylam tez I w humorze, syn naszej przyjaciolki zostal zamordowany poprzedniej nocy I taka jakas ta sobota niejaka byla :o chlopak mlody, 26 lat, zostawil siedmioletniego synka. Znalazl sie w zlym miejscu, w zlym czasie, bo nic nie mial wspolnego z klotnia jak sie wlasnie odbywala A dzis rano sie dowiedzialam ze zmarl moj stryjek - ostatni istniejacy kontakt z rodzina mojego ojca. No to tyle na teraz, ide po sushi I po lepszy humor . 😘 dzieki za ciacha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 tak sie staralam ,zeby nie zapomniec zlozyc zyczen Rebece ,ze nie zaskoczyłam ,ze jeszcze Małgosie imieniny maja:(...w takim razie spiesze z najlepszymi zyczeniami;duzo zdrowia ,powodow do radosci,spełnienia marzen i wszystkiego najlepszego wszystkim naszym Malgosiom... u mnie poniedzialek ,czyli pranie i sprzatanie po niedzieli:(...a teraz szykuje obiadek dla mojej rodzinki...czyli nic nadzwyczajnego,dlatego nie przynudzam wiecej 🖐️ milego dzionka zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - no rzeczywiscie, wiadomosci niezbyt wesole :(... Dziekuje za piekniaste serducho :), wiem ze szczere :)... a jak juz wychodzisz na miasto to przynies mi jeszcze troche i jednego i drugiego ;) Ania 🌻 - nie sprzataj po niedzieli tylko przed ;) ... i nie opowiadaj glupot ze przynudzasz... lepiej powiedz co dobrego na obiadek bedziesz robic :) PS : tez macie w pasku po prawej ta treklame Ikei ? Stawiam kawe : \/* \/* \/* \/* \/* \/* \/* ... bo za chwile bede tak jak ten facet, nosem po klawiaturze bic ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, mam sushi i sashimi, ktore wolisz? No mam troche poniedzialek do D. :o kawke chetnie i ja, najlepiej jak jeszcze jakies ciacho jeszcze zostalo, cos potrzebuje slodkiego ;) spodnie mi z pupy leca :o brzusio jakie bylo takie jest ale pupa mi chudnie :O tak to ja nie chce! no i jestem juz chyba rozmiar 38 ale do diety jeszcze nie powrocilam .... ktos sie podzieli czekoladka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To ja tez juz dzisiaj po pracy,szkoda bo tak ladnie sie zapowiadalo ale u babeczki u ktorej pracuje M wrocil z Afganistanu i taka atmosfera troche dretwa i zreszta chca pobyc sami. Goja 🌼 O Tobie zapomnialam Kobieto-Moc 👄 i jeszcze wiecej.🌼 Dea 🌼 Faktycznie zle wieadomosci,oj masz sie KIobieto-zycze szybkiego powrotu do normalnosci. A rozmiar Kochana masz dobry,kiedy na dietke przechodzisz? Torcik wyglada smakowicie-dzieki. Rebeko 🌼 Ja moge Ci dorzucic kraba na obiadek bo zaraz zaczynam robic. Annapo 🌼 U mnie tez obiadek na horyzoncie a poza tym nic nowego. Pozdrawiam Panie i ide do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - bez wahania sashimi :) a tak na marginesie.. ciagle jeszcze Cie w Twoim "nowym wydaniu" nie widzialam ;) ... ale 38 zazdroszcze :) Erato 🌻 - moze dzisiaj odpoczniesz ;)... mieszkanie masz posprzatane to Cie nie bedzie korcic zeby cos robic ;) ... Telefon M sprzedany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, ze zdjec co Myszka mi robi to nie widac zebym sie zmienila, hihihi. no troche chudsza wygladam, fakt. Ale tak naprawde to potrzebuje dobrego fotografa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - tak telefon sprzedany,bylo wiecej kupcow a tylko phone one :D Dea - to nic zapodaj nam jakies fotki to troszke odswierzywymy pamiec o Tobie. Szukam jakiegos sfajnego przepisu na te kraby ale znalazlam tylko jeden i chyba nieco go urozmaice. Czekam na dzynka od M i na telefon z pracy,moze jakies nowe zlecenia,przydaloby sie cos na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _maly_geniusz_
http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-polskie-litery-i1272108722.html Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. W zestawie znajdują się polskie litery!!!!!!! Do sprzedania posiadam również cyferki oraz zestawy o wysokości 19,5 pytania na maila maly.geniusz@wp.pl http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1272108956.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, tak nagle edykacyjnie sie zrobilo :) a ja melduje ze moja Mysz juz zaczela "czytac"! Dopiero co do szkoly poszla a juz pisze literki, i swoje imie, i od kilku dni czyta :) Swietny ten sposob uczenia tutaj maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam wieczorowa pora pomachac 🖐️... wlasnie skonczylam ogladalac "Zycie jest piekne" Benigniego (oczywiscie znow poryczalam sie na koncu ;) :P ) i przy okazji udalo mi sie wyprasowac moje Himalaje :) Yupiiiii !!! Erato - takiego prawdziwego i "zywego" kraba masz ? Hehe, nawet bym nie wiedziala co z tym zrobic :D :D ...choc kiedys jadlam i mi nawet smakowalo :) Napisz jaki Ci wyszedl ! Dea - no to pieknie Myszce idzie :) !! Super ze dobrze sobie radzi chetnie do szkoly chodzi:) ... cos mi sie widzi ze ambitna i zdolna bestyjka z Niej rosnie :)... ale coz sie dziwic, z takim materialem genetycznym ;) :)... Duza buzka dla Niej 😘 A jak tam Olenki uszka ? Uspokoilo sie ? Ja sie tez pochwale, a co ;) :P... Ala pierwsze zdania zaczyna klecic :)... wczoraj bylo "ciekam na babus" ("babus" to babcia ;) ), ostatnio na spacerze "chodz tu piesku" ... :) Az ciekawa jestem jak zareaguje kiedy pojdzie miedzy dzieci do tego ogrodka ... z francuskim ma kontakt na codzien ale nie wykluczone ze z mowa stanie albo i sie cofnie... no zobaczymy :) Wlasnie jutro mamy pierwsze spotkanie w "ogrodku" ... wiec sobie troche dluzej pospie :), bo do pracy nie ide !!! Wszystkim spokojnej nocy zycze... zamalduje sie jutro, jak Ala pozwoli ;) Buziole 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Nie bede sie tlumaczyc czemu nie nie bylo ,ale nie jest fajnie i w domu i w pracy ,mam doleczek i chcialam tylko WAS pozdrowić ...złozyc Gosiom najszczersze życzenia i Rebece jeszcze raz...🖐️ Rebeka ❤️nic jeszcze nie kupilam a... zmienilaś nr.tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena, z dolka wylaz!!! ja juz dzis troszke lepszy humor mam, poszlam spac o 22. i dali mi pospac az do 6. :) Uszy Oli juz o wiele lepiej, dzieki. Tylko zastanawiam sie jak to bedzie jak znowu zlapie katar? ehhh licze godziny do soboty, tyyyyle jeszcze sprzatania przede mna a raczki tylko dwie :o dobrego dzionka babeczki 🌻 Wesola, gdzie sie obijasz? herbatka na stole ale ciacha brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Na początku spóźnione, ale szczere życzenia dla Solenizantek 🌼 👄 Zawsze zapominam, że w październiku też jest Małgorzaty :D Moja Małgośka obchodzi imieniny 13 lipca. Dołki - któż ich nie ma :D jestem jedna z nich - wczoraj było paskudnie... na szczęście dziś obudziłam się w świetnym humorku. W dołki pakuje mnie albo deszcz, albo mąż :D Dzisiejszą noc miałam troszkę urozmaiconą - około godz.01 zaczął palić się samochód - w garażu... szybko przyjechała straż pożarna... właściciele też działali mądrze - błyskawicznie zabezpieczyli i odstawili w bezpieczne miejsce butle z gazem - prowadzą punkt wymiany butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) 🖐️ ... ciacho postawie bo widze ze tu potrzebujacy sa... zostalo jeszcze kilka "makaronkow" ;) Rzena 🌻 - zakopuj dolek, kochana 😘 !!! Zycie jest za krotkie zeby go na smutki tracic !!! Dziekuje za zyczenia... numer mam caly czas taki sam ... a co ? Dea 🌻 - nie cierpie sprzatac :Oale gdybys mieszkala blizej to bym Ci przyszla pomoc... przy dwojce dzieci napewno nie jest Ci latwo czas i sily znalezc :(... Ale wiesz co ... tesciowa nie przyjezdza zeby Twoje porzadki ogladac ;)... ja tez tak szalalam przed wizyta a tesciowa poza Ala swiata nie widziala :D :D Kaszubko 🌻 - no to rzeczywiscie moglo byc "cieplutko" :O... dobrzez ze wszyscy przytomnie i szybko zareagowali ! A co do imienin to ja nie powinnam zapomniec bo mam na drugie Malgoska ;)... ale tez mi sie juz zdarzylo ;) Ja od 8h00 oczy otwarte ale sobie z Ala zaszalalysmy i w rezultacie w lozeczku doczekalysmy na M :) ... z croissankami o 9h00 przyszedl :) Pozniej zaliczylysmy maly spacer do sklepu (w deszczu :O ) a teraz juz losos w pilocie w piekarniku sie piecze ;), obiadek i siestka Ali bedzie dzisiaj wczesniej bo o 15h00 mamy spotkanie ... troche tak glupio te spotkania wyznaczaja, wiedza przeciez ze takie dzieci po poludniu sieste robia... no coz... Zycze wszystkim milego dnia !!! Zagladne wieczorkiem :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam na wolnym,ja glupia zamiast odpoczywac to zawsze robote sobie wynajde :D dzis robie pierogi i pieke ciasto na zamowienie,hmmm. Rebeko 🌼 Nie,nie Kochana,kraby mialam mrozone i zrobilam salatke,ryz,kukurydza,groszek,marchewka,jajko na twardo,kraby wczesniej skroipione cytrynka,duzo koperku i pietruszki (na koncu oczywiscie zielenina ) i do tego przyprawy i majonez -acha zielony ogorek podstawa,pycha..... Dzis syn dal mi w prezencie dysk 500GB - zrzucam w miedzyczasie wszystko na ten dysk a komp bedzie pusciutki,milo mi. Rebeko - Dea - jak fajnie,ze maluszki juz zaczynaja mowic-teraz bedzie ubaw jak beda przekrecac slowka 👄 dla naszych maluszkow. Rzena 🌼 Wylaz z dolka,jak mowi Rebeka,szkoda zycia👄 na oslode. Kaszubko 🌼 Ty tez wylaz z dolka,moze tarasik Cie rozweseli troszke a moze pierozkow ruskich zjesz? beda za dwie godzinki :D Posylam slonko bo u mnie swieci ale jest dosc mrozno-na srodw w nozy zapowiadaj -3-4...brrr,juz rano jest tyle. Ja jutro do pracy a czwartek wolny. Ok ide na tarasik a pozniej do kuchni-ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - mam dziś barszcz - mąż gotuje :D nigdy nie potrafiłam tak smacznie ugotować barszczu jak on :D mój łobuziak [gdy nabroi] usiłuje przez żołądek trafić do mojego serca :D Ufff - taki dysk by mi się przydał - muszę pogadać z moimi dzieciakami... Kasia chyba będzie wiedzieć co i jak mi potrzebne do laptopa [powolutku coraz bardziej mi się zapełnia pamięć :D Rebeka - też mam na drugie Małgośka - lecz również w lipcu - razem z Małgosią i z moimi urodzinami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Wesola, a juz myslalam ze gdzies pod jakas inna palma posiadlas ;) ja tez ostatnio sciagnelam mase rzeczy na taki dysk. Ale coz, znow mi sie laptop zasmiecil, zdjeciami Duzej ;) musze zaczac lepiej chowac aparat bo ciagle baterie sa rozladowane :D i chyba na gwiazdke Duza dostanie swoj wlasny aparat, sa wlasnie takie specjalne dla dzieci. Erato, oj kusisz, kusisz tymi pierogami :o a twarog kupujesz w polskim sklepie? Ale moja Ola jeszcze nie mowi ;) coraz bardziej komunikatywna, ale slowek jasnych jeszcze nie mamy. ide dokonczyc moja makrele. Kaszubko, smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌼 barszczyk,mniam,mniam,lubie ale taki wigilijny,za kazdym razem jak gotuje to wlasnie taki,ale pamietam smak barszcyku mojego Taty,zawsze dodawal zabek czasnku,tym zmienial smak na lepszy,pozniej ja do rosolu dodawalam i w sumioe zawsze daje jednego obranego buraka,mowie Ci pycha,nie wiem skad z jakich stron to pochodzi ale jest to w naszej kuchni. Wracajac do dysku,swietna sprawa,w sumie mam juz 1000MB- ale na tyle filmow i MP4 i roznych duperelek,szubko sie zapelnia.Kasia bedzie wiedziec,zwykly dysk na USB.wyglada jak tel.:D Wesola 🌼 Slonko Ci poslalam,juz nie powinnas miec pochmurno :D Ja juz dzialam w kuchni,wlasnie wstawilam ziemniaki a teraz robie ciasto-a w chwili wolnej zagladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - tak kupuje w polskim sklepie,wlasciwie wszystko mam z tamtad,nawet mieso z Pl przywoza na zamowienie,ostatnio kupilam 3,5 kg.wolowiny dalam 25F. - jutro odbieram zeberka bo te sa marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny-ja juz ciasto zrobilam,do tego 6 muffinow i zaraz lepie pierogi,spale papieroska na tarasie i wyciagam ciasto z lodowki. A u Was zadnej przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiat] witam 🌻 a mnie pan len pod reke wzial i dlatego tylko Wam pomachamy i idziemy dalej:P:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌼 Jak tam na spacerku z panem leniem? :D Ja juz zrobilam co mialam zrobic i tym oto sposobem dnioweczka zrobiona. Milego wieczoru zycze,papa-acha Rebeko napisz jak tam po ogrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, wierna Erato 🌻 na posteruku z kawa :) ... Narobilas mi smaka tymi pierogami :P Anapo 🌻 - oby czesciej ten pan Len do Ciebie zagladal :) ... takie spacery swietnie na sampoczucie robia ;) :D Dea 🌻 - makrela ...? Wrocilas do diety czy tylko tak z przyzwyczajenia :P ? Kaszubko - dziekuje za fotki :)... bardzo mi sie podoba Twoj "szalik" ;) :) Goja 🌻 - jak sie zaczal sezon ? Jak poszukiwanie pracy ? Rzena 🌻 - dolek zakopany ? Mam nadzieje ze tak :) Dwa slowa o wczorajszej wizycie, w sumie to bylo tylko takie spotkanie organizacyjne, obserwacja, zalozenie dossier, poznalysmy opiekunki i zrobilysmy obchod wszystkich sal , bylo fajnie, Ala sie troche pobawila, momentami o mnie zapominala ;) wiec powinno byc ok :) ... a zaczynamy niestety dopiero od 15/11... bo w parade nam wchodza ferie i wolny 11 listopad... Jeszcze prawie miesiac na urlop mi przyjdzie poczekac :( ... ale najwazniejsze ze bedzie :) Zdziwilam sie troche bo nic za ten nasz "ogrodek" sie nie placi ;) ... ale narzekac nie bede :D :D :D No i dowiedzialam sie ze prawdopodobnie Ala od przyszlego roku jeszcze do przedszkola nie pojdzie :(...babka mi wczoraj powiedziala ze wyszla jakas dyrektywa ze nie przyjmuja dzieci ktore w roku kalendarzowym nie skoncza 3 lat... wiec Ala jeszcze sie nie zalapie .... no ale z drugiej strony dowiedzialam sie tez ze jak raz jest do "Ogrodka" przyjeta to ma u nich gwarantowane miejsce na przyszly rok w sekcji "starszakow" ... lepsze to niz nic :) Zycze wszystkim milego dnia ... u nas dzisiaj chlodno ale piekne slonko, wiec rozsylam na 4 strony swiata....podobno ma tak byc do konca tygodnia :) :classic_cool: 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kawki dolaczam ciasteczka Oreo - pyyyycha, nawet moj szef po kryjomu mi je wyjada, wiec spieszcie sie ;) Rebeko, no widzisz, jadlam makrele ale potem i ciasteczka i m&m'sy :D tak sobie postanowilam zeby pozostac przy tych moich 66 narazie, no ale ze chce mi sie slodyczy ostatnio jak nigdy (doslownie dostaje atakow chcicy na czekolade i nie ma mocnych, musze miec!) to sniadania i objady beda dukanowskie a reszta, co popadnie ;) Swietnie ze Ogrodek sie spodobal i ze nic nie kosztuje. Wiesz co, ja to chyba sie do Fr przeniose ;) i eurostarem do pracy bede dojezdzac :D:D:D ale ta regula z przedszkolem to dziwna jakas. 15/11 juz za rogiem, zobaczysz ze ani sie nie obejzysz i juz na urlopie jestes ;) ja nei moge uwierzyc ze za dwa miesiace mamy Swieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kawki dolaczam ciasteczka Oreo - pyyyycha, nawet moj szef po kryjomu mi je wyjada, wiec spieszcie sie ;) Rebeko, no widzisz, jadlam makrele ale potem i ciasteczka i m&m'sy :D tak sobie postanowilam zeby pozostac przy tych moich 66 narazie, no ale ze chce mi sie slodyczy ostatnio jak nigdy (doslownie dostaje atakow chcicy na czekolade i nie ma mocnych, musze miec!) to sniadania i objady beda dukanowskie a reszta, co popadnie ;) Swietnie ze Ogrodek sie spodobal i ze nic nie kosztuje. Wiesz co, ja to chyba sie do Fr przeniose ;) i eurostarem do pracy bede dojezdzac :D:D:D ale ta regula z przedszkolem to dziwna jakas. 15/11 juz za rogiem, zobaczysz ze ani sie nie obejzysz i juz na urlopie jestes ;) ja nei moge uwierzyc ze za dwa miesiace mamy Swieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×