Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hello 🖐️ Rebeko, Kaszubko, Rzena 🌻 dziękuję za fotki. Są super. Rzena, ja też zastanawiam się czy ta fura na zdjęciu to Twój prezent urodzinowy? Erato 🌻 cieszę się, że sprawy zdrowotne posunęły się do przodu, życzę trafnej i szybkiej diagnozy, odpowiedniego leczenia i jak najszybszego powrotu do 100% formy. Kochane mam dosyć poważne problemy małżeńskie. Nie wiem co alej będzie, w każdym razie nie mam już siły, ostatnio moje ciężkie dni coraz częściej się pojawiają i coraz dłużej trwają. Muszę znaleźć jakiś sposób na życie. Nie chcę wprowadzać złego nastroju, więc jak będzie bardzo ciężko, to sobie tylko poczytam co u Was słychać :-) Pozdrawiam Was serdecznie, życzę miłego tygodnia i prawdziwej wiosny. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 👄 dla Was. Goja już wcześniej dużo, dużo wcześniej wydawało mi się, że u Ciebie coś nie tak się dzieje. Na zdjęciach nie wyglądałaś na szczęśliwą, a i wpisy nie były wesołe. Pomóc Ci nie dam rady ale pamiętaj nawet jak będzie Ci bardzo ciężko i smutno pisz na topiku lub w @. W samotności źle łatwiej zaś, gdy chociaż trochę podzielisz się z tym z nami. Erato wysłałam do Ciebie @ z książką i z adresem Chomika również wytłumaczyłam jak wejść w folder z muzyką. Jeśli będziesz chciała jakieś piosenki daj znać ściągnę i zaraz Ci podeślę. Ten atak tak również jest przy nerwicy serca. Wystarczy potężny stres nerwy i za jakieś kilka godzin zaczyna się atak. Miałam to kiedyś na szczęście udało mi się z tej nerwicy wydostać. W zeszłym tygodniu było u nas paskudnie potężny wiatr. Wczoraj udało mi się wydostać z domu :D byłam z mężem na dłuższym spacerze.. a dziś pada deszcz. Jakoś nie ma i nie ma prawdziwej wiosny. Kilka razy w tygodniu [po kilka godzin] jest u mnie Maciek jego mama pracuje a do przedszkola Maciek chodzi na 4 godz 2 razy rano 3 razy na godz.12. Dziś namawiałam chłopca, aby zaśpiewał mi piosenkę :D nie udało mi się powiedział, że zrobi to innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Widzę, że nikogo nie ma na posterunku, to ja Wam dzisiaj kawkę postawię. Proszę się częstować (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Wczoraj mój szefunio kupił mi matę masującą na fotel, włączyłam sobie na 15 min. i nic nie robię :-D Mam dzisiaj dużo pracy, ale jak tak fanie mnie ta mata masuje, to nie mam sumienia jej przerywać :-) Za 3 min. koniec i wtedy zabiorę się ostro do pracy, a teraz klikam do Was i piję kawkę. Kaszubko 🌻 dziękuję za miłe słowa. Wiem, że mogę na Was liczyć i bardzo to doceniam ❤️ U mnie dzisiaj rano było piękne słoneczko, a teraz się zachmurzyło i pewnie po południo popada deszcz zgodnie z prognozą. Mata skończyła mnie masować i delikatnie dała do zrozumienia, że koniec obijania :-D Życzę Wam miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam!!! O Goja juz kawke postawila,dziekuje. Goju 🌼 Podpisuje sie pod wypowiedzia Kaszubki,zawsze mozesz na nas liczyc,pisz Kochana jak wolisz i co chcesz -tak samo na topik jak na @ - prawda,my mozemy Cie wspomoc jako dobre przyjaciolki,decyzje musisz podjac sama,mysle,ze jakos sie ulozy.Tego zycze Ci z calego serca.Fajna babeczka z Ciebie i wiem,ze dasz rade.W malzenstwie jak to w malzenstwie,raz dobrze-innym razem mniej.Wiesz co? mam pomysl,wsiadaj w samolot i wpadaj do nas odreagowac caly stres. 👄 A wracajac do masazu,uwazaj aby na pierwszy raz nie przesadzic,wiesz,ze mo moj syn sprezentowal cos podobnego,pierwsze kilka dni nie mozna sie forsowac bo pozniej tak wszystko boli :) Kaszubko 🌼 Oj dziekuje -Kochana jestes,na chomika wejde pozniej bo nie za dobrze sie czuje,zaraz wychodze na maly spacer,co mnie zdenerwowalo w nocy,hmmm,ale masz racje to nerwica,obudzialam sie i juz palpitacje,ja juz nie wiem,w takim tempie to ja sie sama wykoncze :) Ide Kochane -niedlugo wroce,jak poczuje sie lepiej bo nawet nieskladnie pisze,nie moge sie skupic. Milego Dnia i do uslyszenia po powrocie,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przeganaim wszystkie smutki i troski a kysz........... Częstuje się kawą ;) i dorzucam małe słodkie co nieco tym razem rogaliki ze śliwkami mniam,mniam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 - no nareszcie :) ... bo juz sie troche martwilam. Trzymie kciuki za Twoje wyiki i za pozytywne zalatwienie sprawy.... Relaks, relaks i jeszcze raz relaks Ci potrzebny !!! Ale lato juz niedaleko :) , moze ze zmiana otoczenia i Twoje samopoczucie sie zmieni. Gratulacje dla siostry :) Goja 😍 - tak jak pisze Erato, raz na wozie, raz pod wozem :(.... Przykro mi ze sie Wam nie uklada, moze to tylko przejsciowe-chwilowe...? W kazdym razie masz racje : sama siebie zapytaj jak chcesz zeby Twoje zycie wygladalo.... akurat tutaj nic na sile sie nie da... do tanga trzeba dwojga.... I nie pisz glupot o wprowadzaniu zlego nastroju, tylko jak masz ochte to klikaj ile wlezie ! 😘 Dea 🌻 - hehe, troche drogo by mnie te buty wyniosly :D ... no chyba zeby polaczyc przyjemne z pozytecznym ;) Dzieki, wlasnie patrzylam na Clark'sa, maja naprawde sliczne butki :) i cenowo tez spoko.... tylko qrde, tak samo jak u nas : te buty "2-4 lata" zaczynaja sie od rozmiaru "7" ... a to chyba odpowiednik 24 ? ... No ale dzisiaj rano podjechalismy do sklepu i kupilismy Ali leciutkie adidaski.... narazie wystarcza, a moze jej jeszcze przez te kilka tygodni noga troche urosnie ;) ... Kaszubko 🌻 - musisz sobie chyba na ta piosenke zasluzyc ;) :D Wysciskaj tego niebieskookiego slodziaka 😘 do ciotki Rebeki ;) Rogaliki od Wesolej 🌻 porywam i spadam ;) .... moze ktoras na taras wyskoczy ;) ...? Wprawdzie temperatura w porownaniu do wczoraj o dobre 10C spadla :( ... ale nadal jest jeszcze calkiem-calkiem ;) .... PS : Ania 🌻 !!!Teraz Ciebie wzywam.... moze mi sie uda Cie wywolac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No wlasnie - ja juz po spacerku,teraz nastawilam obiad,nie wiem co sie ze mna dzieje ale napewno dobrze to nie wrozy. Rebeko 🌼 Relax,mial byc w domu,a tu co? Jak juz te dzieciaki pojda na swoje to dopiero bedzie relax,jak na razie nie sa wystarczajaco dorosli,zeby sami sobie poradzili.Jak pozalatwiam wszystkie swoje sprawy to choc bym miala wracac do Polski to i tak wyjezdzam,mnie tu nie sluzy. Wracajac do butkow,ja sie nie znam na tej numeracji dla dzieci ale powiem Ci,ze sama czasami kupuje buty na siebie w dziale dla dzieci,ta numeracja jest ,,fantastyczna,,:) A wczoraj w moim wpisie miala byc bratowa a nie szwagierka hihi. Wracajac do siostry,dzieki serdeczne,jej to napewno pomoze,probuje juz 12 lat i nic,moze teraz sie zmieni. Ok - teraz ide dokonczyc obiad,sniadanko na jutro i koniec-dzis kapiel relaksacyjna-mmmmmmmm ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Witam poranna kawa :) : > > > > > > > .... U nas znow zrobilo sie zimno :(, rano bylo tylko 6C a na popoludnie nam 16C zapowiadaja.... a juz bylo tak pieknie ;) :D Ja znow zakatarzona 😠, a na dodatek boli mnie gardlo :O.... no nic, moze jak go wieczorem czyms przeplucze :P to sie poprawi :D Wszystkim milego dnia zycze.... i choc dzisiaj sroda to prosze sie nie przepracowywac ;) Buziole !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Witam poranna kawa :) : > > > > > > > .... U nas znow zrobilo sie zimno :(, rano bylo tylko 6C a na popoludnie nam 16C zapowiadaja.... a juz bylo tak pieknie ;) :D Ja znow zakatarzona 😠, a na dodatek boli mnie gardlo :O.... no nic, moze jak go wieczorem czyms przeplucze :P to sie poprawi :D Wszystkim milego dnia zycze.... i choc dzisiaj sroda to prosze sie nie przepracowywac ;) Buziole !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, podwojna kawka :) barrrdzo przydatna dzisiaj! Rebeko, a cos ty z gola pupa spala zes sie przeziebila? ;) herbatka z cytrynka dla ciebie (_)> u nas tez o wiele chlodniej, i sloneczko niesmiale. No coz, po lacie mamy w koncu wiosne ;) Erato, no na szczescie cos sie z tymi twoimi badaniami ruszylo! mam nadzieje ze cie 'obejza' dokladnie i w koncu sie wyjasni jak i czym cie leczyc! Kaszubko, oj wiem ze u was ciagle zimno, w Trojmiescie tez :o kiedyz w koncu klimat sie ustabilizuje? Czyzbysmy juz tak zaszkodzili ten naszej planecie? Goja, ah zycie :o nie znam natury waszych problemow i nie bede dociekac, pamietaj tylko ze jesli chcesz zmienic sytuacje to mozesz. Twoje szczescie jest najwazniejsze. Czasami glebimy problemy w sobie i z czasem nie potrafimy juz ich 'widziec na czysto'. Czesto pomaga napisanie ich na kartce, tak jakbys wywalila to z siebie. Pozwala to na bardziej obiektywne ocenienie sytuacji, bo moze jednak nie jest tak zle? Sciskam ci mocno sajgon w pracy, na dodatek od wczoraj przeprowadzamy tez rozmowy kwalifikacyjne i co sie zajme robota to sie juz musze odrywac na spotkanie kandydata. Nic nie moge porzadnie zrobic a na dodatek takie rozmowy sa nieslychanie meczace :o dzis M oddaje profesorowi wersje probna doktoratu, tfu, moze w koncu dwa trzy dni odpoczynku nam sprezentuje? aaa, chcialam wam powiedziec ze dwa wieczory temu mialam TO pierwsze pytanie od Duzej - skad ja sie wzielam???? :D:D:D:D Pozdrawiam, sciskam i buziakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w poludnie,oj ciezka noc byla,wlaczyl sie alarm na budynku i co? klucz zginal,efekt: alarm wyl od 11.30 w nocy do 6.30 rana-jeju jaki pisk,a landlord olal wszystko i przyjechali rano,coz,dobrze,ze nie byli na urlopie :) Rebeko 🌼 dzieki za kawke i moc dobrej energii poslylam-a kysz chorobo a kysz :) Wesola 🌼 U nas rowniez zalamanie pogody,nie za cieplo. Dea 🌼 Wiesz,przypomnial mi sie ten film pamietasz,..Byl sobie czlowiek,, swoja droga ciekawe pytanka juz sie nasuwaja,jak widzisz dzieci to nieskonczona ilosc pytan- i jak z tego wybrnelas? Duzo wytrwalosci w pracy zycze. A teraz moze mala przerwa i tarasik? Pozniej ide sie bawic z obiadem,zapomnialam wczoraj rozmrozic mieso i musze troszke poczekac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, Dea 🌻, jakie wyjasnienie Duzej zaserwowalas ? U nas sie tez juz zaczynaja pytania... oczywiscie jeszcze nie nie takie :P... ostatnio ulubione pytanie Ali, zadawane kilkaset razy na dobe to to "bo cio ?" :D Nie mam pojecia skad jej sie to wzielo, bo ani M ani ja tak mie mowimy ..... chyba :P :D Erato 🌻 - ja sie na tarasik pisze bardzo chetnie :).... moj obiad dzisiaj dosyc doslowny byl ;), musze sie dotlenic, bo mi sie oczy same zamykaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!! Dziewczyny pomocy rosół zrobił się siny !!!! a mam gości za 2 godziny!!!aaaaa........!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!! Dziewczyny pomocy rosół zrobił się siny !!!! a mam gości za 2 godziny!!!aaaaa........!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena 🌻 - znaczy metny ? Ja tam w kuchni noga jetsem ale znalazlam na necie : "Wiele znajomych mówi, że po ugotowaniu rosołu jest on zawsze mętny. Moja babcia zagotowywała rosół na bardzo silnym ogniu by stał się klarowny.Ja natomiast przecedzam rosół przez sito i jest ok. Dobrym sposobem i szybkim jest dodanie kilku kostek lodu (jeżeli posiadamy akurat w lodówce) " Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Duza byla przekonana ze jedzie sie do szpitala no i tam sie robi dziecko :D:D:D ale taka matka ze mnie ze rozwialam jej te pomysly uswiadamiajac ze to tatus i mamusia robia dzidzie :p jakos ja to nie przekonywalo. Dziecko zaczyna juz myslec :) rzena, ja co do rosolu tez nic nie poradze bo rzadko gotuje. A ewentualnie bez rosolu sie nie da? Udanej zabawy Rzena! ja mam 41 skonczone i wcale nie jestem tym zdolkowana. Wszystko zalezy od umiejetnosci pozostania mloda w sercu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEA❤️REBEKA❤️... już działa rosół uratowany sąsiatka mamy mi zadźwiniłai powiedziała że dokłada się skorupe od cebuli,tą brązową :D:D:D już jest dobry:D dziekuje za troske kochane jesteście👄 i jeszcze o mało co kaczych udek bym nie miała ,bo by się spaliły przez ten rosół:D POZDRAWIAM i uciekam ,jutro pośle jeszcze kilka fotek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - dobrze,ze udalo Ci sie uratowac- ja zawsze gotuje rosol na bardzo slabym ogniu i nigdy jeszcze metny nie wyszedl,jest jeszcze jeden sposob-dodac jednego obranego,surowego buraka :) Milej imprezki 🌼 Dea - swietnei wybrnelas z tego,teraz czas na inne pytania :) Rebeko - zmarzlas na tarasie? bo juz Cie nie widac nigdzie :) Ja jestem dopiero w drugiej polowie 30-stki ale nie przejmuje sie tym zbytnio ! To teraz popoludniowa herbatka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Wszystko sie udało ,ale jakieś fatum dzisiaj nad moją kuchnią wisi,bo jeszcze soś bym spaliła hihi... Goście pojechali do opery(bo to starszyzna ze str.MM:) Wracając do wysłanych fotek ERATO ❤️ pytałaś co to za aoto.Otorz mąż sobie porzyczył od kuzyna na jakiś czas by sobie pojeździć po mieście nazywa sie chyba INFINITI ale nie wiem czy poprawnie napisałam.Sprzedał swoje ukochane VOLVO i ma kłopocik co teraz kupić,fat ze ma jeszcze pare miesięcy do wakacji ,to jeszcze sie wacha:)ale znając życie i tak bedzie volvo :D Juz mi przeszło moje gderanie jaka to jakniespełniona ,bo juz mi REBEKA ❤️nagadała pełnączapke i sie poddałam,bo jednak za dużo myśle i potem sama sie zapedzam w kozi róg.I tak to dzieki WAMdziewczyny👄❤️moje przemyślenie zmieniło tor.👄DZIEKUJE👄 Wysłałam jeszcze kilka fotek mam nadzieje że doszły jeśli ktoś by chciał a nie dotarły to powiecie kto bo nie mam wszystkich adresów,a chciałam wysłać do was oddzielnie sprawdzić czy adresy mam aktualne...pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ❤️miałam pytać ale mi wyleciało z głowy...mam wysłac Ci taki fartuszek??? Albo jakis podobny?To zadem problem adresik mam:D:D:D:D;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Po cichutku się melduję :D wczoraj już mi się nawet myśleć nie chciało, a co dopiero pisać :D co chwilę ktoś do nas wpadał... dopiero pod wieczór zostaliśmy sami. Goja ❤️ taka mata to i mnie by się przydała :D muszę nad tym pomyśleć... Erato ❤️ Nerwice zwykle pojawiają się w następstwie długo utrzymującego się stresu. Objawy są rozmaite i bardzo dokuczliwe...nie dają nam spokojnie żyć. Jeśli możesz - nie lecz się psychotropami [bo uzależniają]. Wesoła ❤️ nasz dobry duszek... podrzuć jutro trochę słońca. Dziś u Ciebie deszcz, a u mnie paskudna mgła i zimno. Rebeka ❤️ Maciek zaśpiewał wczoraj :D "Ojciec Wirgiliusz" i ładnie mu to wyszło :D Teraz, wiosną zabierasz się za chorowanie? przegoń choróbsko jak najszybciej. Dea ❤️ zmiana klimatu postępuje coraz szybciej. Już nie ma takiej wiosny jak kiedyś... inne pory roku też już nie takie. Fajne pytania dostałaś od Dużej :D :D :D Rzena ❤️ to czekam na fotki :D Annapo ❤️ co z Tobą? jak tylko znajdziesz czas i siły - zajrzyj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem zaskoczona ,że o tej godzinie jestem pierwsza:D KASZUBKA❤️🌼W czoraj wysłałam fotki ale nie mam pewności czy doszły.Wysyłałam do kuzynki i mówiła że nic nie doszło:(może znowu coś sknociłam.:( \_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/> KAWA w południe dla pań;)i placuszek z jabłkami:D Dzisiaj siedze sobie sama w domku,wstałam o 11-30...i czuje sie świetnie.Chyba mogłabym tak sobie jakiś czas żyć:D cisza spokuj,oboiadek od wczoraj został i nie musze sie spieszyc o 12-30 odbiore synusia ze szkoły i czar pryśnie...hihi...ach jak mi dobrze hihi... Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w czwartek! Ja juz po wizycie u doktora,smigam sobie z aparaturka :) jutro rano mi to sciagaja,ciekawe jak ja bede spala z tym jak to jest na kabelkach i ma dodatkowo taka skrzyneczke.....hmm,jakos dam rade. Kaszubko ❤️ Dzieki serdeczne,wiesz,ja od razu powiedzialam,ze zadnych tabletek nie chce,na poczatku pisalam,ze chciala mi dac prozac ale odpada,pozniej znowu cos innego-jak poczytalam to od razu jestem na nie,uslyszalam,ze jak maja mnie leczyc jak ja nie chce tych tabletek? ze wole najpierw sprawdzic opis w necie a pozniej decyduje,twierdzila na poczatku,ze tabletki wroca mi radosc zycia,wiem,ciezko je odstawic....ale tu nie chodzi o depresje,mnie po prostu serce boli i kregoslup-nic wiecej mi nie jest-a do tego jeszcze antykoncepcja-moja historia choroby -gdyby spojrzec,to widac tylko trzy pozycje,ale lekarze wiedza lepiej.Ok jutro sie okaze,chyba,mam taka nadzieje. Rzena ❤️ Dziekuje Kochana za fotki,jeszcze nie wiem,czy mam ale co tam,dzieki za wyjasnienie auta,no,no!!! Ciesze sie rowniez,ze imprezka sie udala,tak trzymaj i korzystaj z wolnego,poki mozesz. Ide nastawic obiadek - i wracam na herbatke,ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️kochana sprawdz czy doszły ...uważaj na siebie szczegulnie tej nocy,mam nadzieje że dasz rade pewnie będzie czężko,ale jak ma pomóc i masz się czuś jak nowa warto pocierpieć .Trzymam kciuki za powodzenie i konkretną dobrą decyzje lekarzy,...a lekarze nie zawsze mają racje ERATO👄🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Jaki tu spokój nananana..... :-) Stawiam południową kawkę (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> i ciasteczka @@@@@@@@@, może kogoś skuszę :-) Weekend zbliża się wielkimi krokami, więc praca jakoś fajnie mija. Życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×