Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Kawki nie ma? Puk,puk!!! ? prosze bardzo :) Lece do lekarza,zapomnialam,ze mam dzisiaj wizyte,dobrze,ze zadzwonili. Pozdrawiam caly sklad i do uslyszenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam :) Dziekuje raz jeszcze za zyczenia :) moje mile 😘 Dea 🌻 - przeciez wiadomo ze zycie zaczyna sie po 40-tce ;) :) Jeszcze troche i zobacze jak to wyglada w praktyce :D :D Erato 🌻 - Ty to naprawde na tyleczku nie posiedzisz :P :D Rzena 🌻 Kaszubko 🌻 Wesola 🌻 She kwiat] Wczoraj mi los prezent na urodziny zafundowal ;).... 45 minut w windzie siedzialam :O.... Wsiadlam w garazu, cholerne ustrojstwo zamknelo za mna drzwi i .... se stanelo 😠 . Nie sposob drzwi otworzyc, do gory tez nie chce jechac 😡.... Powyzywalam sie troche na guziku "assistance" :P i po 20(!) minutach odezwala sie centrala z obietnica ze mi kogo przysla. Wszystko pieknie-ladnie, ale M do pracy wychodzil, Ali samej w domu zostawic nie mogl a ja nawet nie moglam go powiadomic, bo komorka oczywiscie w tej przekichanej "klatce" nie dziala:/ ... Na szczescie przechodzil sasiad, powiadomil M i za pmoca srubokreta (rozmiar na byka :D ) wspolnymi silami mnie wyciagneli.... M ledwo do pracy zdazyl :D O ktorej przyjechal technik, i czy wogole przyjechal, nie mam pojecia... w kazdym razie dzis rano jeszcze winda nie dzialala ... Ja juz po obiedzie ... jesien i do nas w koncu zawitala : za oknem mokro, zimno i ogolnie paskudnie :( .... no ale w koncu kiedys ta jesien musiala przyjsc :P Od wczoraj jeszcze troche torta zostalo to bedzie dzisiaj na deser :) do poobiedniej kawy od Erato :) To co, tarasik ....? i do pracy wracam :) MILEGO POPOLUDNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranna kawka na stole : > > > > > > > ... prosze sie czestowac :) Slodkosci zadnych dzisiaj nie mam :( wiec chyba bedzie trzeba poczekac na Wesola ;) ... moze nam jakies ciacho podrzuci :P U nas dzisiaj znow slonko wrocilo :) to podziele sie z Wami :) Wszystkim milego dnia zycze !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i dziekuje za kawke :) Spozniona dzis jestem bo czekalam na poczte brrr,na dworze zimno,brrr..:) Rebeko - ale zabawna historie mialas z ta winda,tj,zlosliwosc rzeczy martwych :) Do kawki od Rebeki dorzucam ciasto brzoskwiniowe - pycha,wczoraj na wieczor zrobione,smacznego :) Milego dnia zycze i uciekam,dzis wczesnie koncze bo mam nastepna wizyte u lekarza,przygotowuja mnie,trzymajcie kciuki we wtorek,nie wiem,czy wam mowilam,ze z grudnia cofneli mnie o 3 m-ce,tzn: juz we wtorek ide do szpitala,brrr,az mnie ciarki przechodza i mam lekkiego stracha :) Oki nie zanudzam.Milego Dnia Kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO-BUUUUUUUD-KA!!!!!!!!!!!!!!! Stawiam aromatyczna to moze za nosem pojdziecie i wkoncu liste podpiszecie :) (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Erato, trzymam kciukasy zeby wszystko dobrze poszlo. Daj znac jak tylko mozesz!!! ❤️ U nas mroz ale pieknie, sloneczko pieknie swieci - taka zime to ja lubie :) A za tydzien lece z dziolchami do Wloch, juz sie nie moge doczekac. Moj ojciec po pielgrzymce w Lourdes, jakims cudem, o wiele lepiej wyglada i choroba przestala posuwc sie do przodu. :) Moze tym razem pozna dziewczynki? A ja chce sie wyspac! no niby lecimy tylko na trzy i pol dnia, ale nie bedzie dojazdow, prania, gotowania ..... hej hej, laba! :D:D:D No i od dzisiaj mam nowa pania do pomocy w sprzataniu. Pomimo dobrych checi, nie wyrabialam, szczegolnie teraz gdy polowa soboty schodzi nam na pobyt w szkolce polskiej. Wole zaplacic komus ale za to moc spedzic czas z dziecmi na zabawach i nauce. Po to jest weekend, nie? Mam tylko nadzieje ze pani od nas nie ucieknie :o No to dobrego dzionka Drogie Panie, przesylam duzo promyczkow bo u mnie pod dostatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wstałam wcześnie ,ale do lekarza w kolejke musiałam:( Skręciłam wczoraj noge w kostce i sie porobiło...:( Chlopaki mają paluszki małe u tej samej ręki połamane a ja kuśtykam...hehe...jejci ale mnie boli.no cóż tak bywa. Dea👄słonko ty moje dzieki za kawosie:D:D👄. Powiem Ci że się ciesze z Waszego wyjazdu do taty:D powinien sie ucieszyc na dziewczynki.Pani do sprzątania? No szkoda że nie ma Cię blisko mnie ja jestem chętna i też bym Ci pomogła:DApanie tak szybko nie uciekają ,jeśli wszyscy domownicy traktują je z szacunkiem...pomoc domowa to też człowiek ;):D:) She 👄 Kaszubka👄 Rebeka ERATO👄 Wesoła:Duśmiechu...;) Miłego....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 👄 Mroźno, ale słonecznie jest u mnie, posyłam więc słoneczko na cztery strony świata, stawiam kawę (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? i oczywiście czekam na ciasteczko od Wesołej. Dzisiaj już piątek hura!!!! Życzę miłego dnia i zabieram się za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Maciek teraz ogląda bajeczki, to mam chwilkę czasu dla siebie :D czas za szybko mi ucieka... tak bywa, gdy ma się dużą rodzinkę :D :D W tym tygodniu byłam u Michasia... nie sama - łącznie było nas 8 osób. Michaś - mały łobuziak - jest dosłownie rozrywany przez wszystkich :D miałam go na kolanach zaledwie kilka minut i już mi go zabrano :D Wojsko w centrum miasta - to było dzisiaj http://puck.naszemiasto.pl/galeria/1132285,puck-wojsko-w-centrum-miasta-galeria-zdjec,galeria,id,t,tm.html#b090d76f73df22fa,1,3,1 A jutro dalszy ciąg... chyba będę mieć fotki z jutrzejszej uroczystości - Basia chce je zrobić. Oj, będzie się działo :D już od godz.15 do późnego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno piatkowego wieczorku nie mialysmy :-( ja sie nagotowalm a teraz wme sprobowania wina kgore pkdam jutro do kolacji juz chyba pol butelki poszlo hihihi dobrej nocy wszystkim i dobrego weekendu. ja jutro znowu dyzurna bede w szkloce polzkiej :-[no tak, uwierzcie ze te wstretne literowki to nie wina przedawkowania napoju ale wina pisania z telefonu i mooch nowo odkrytych grubych paluchow! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno piatkowego wieczorku nie mialysmy :-( ja sie nagotowalm a teraz wme sprobowania wina kgore pkdam jutro do kolacji juz chyba pol butelki poszlo hihihi dobrej nocy wszystkim i dobrego weekendu. ja jutro znowu dyzurna bede w szkloce polzkiej :-[no tak, uwierzcie ze te wstretne literowki to nie wina przedawkowania napoju ale wina pisania z telefonu i mooch nowo odkrytych grubych paluchow! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Poniedzialkowa kawka na stole z duza dawka humoru na dzis > Milego dnia zycze a ja uciekam pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mnie juz tez dawno nie bylo,ale czasu brak,dostepu do kompa tez,a w dodatku moje najmlodsze dziecie jakos chorowite a co za tym idzie caly czas najlepiej sie czuje u mamy na rekach uff... poza tym weny do pisania nie mam juz od dluzszego czasu,humor tez nie dopisuje,bo za duzo smutku do okola ,no to staram sie jak moge nie wciagac nikogo do mojego dolka..... ostatnio sie zastanawialam kiedy sie tak zwyczajnie usmiechnelam i przyznam sie szczerze ,ze nie pamietam:(...ciagle tylko jakies klopoty ... no dosyc tego narzekania...zycze Wam milego dzionka i jak tylko dam rade to sie odezwe...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pomacham 🖐️ , bo czasu znow malo :O .... szefowa mnie na "wielka wode" rzucila i porobuje sie na powierzchni utrzymac :P :D ... moze wieczorem mi sie uda troche obszerniejsze "dwa slowa" wpasc .... Narazie tylko pozdrawiam caly sklad 😘 i popoludniowa kawke stawiam : > > > > > > ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz pozwalamy Wesolej na nadrobianie nieobecnosci? :D Macham 🖐️ u nas pogoda deszczowa. ja wychodze z okropnego przeziebienia, jzu myslalam ze sie naprawde rozloze, jutro lece z dziecmi do Wloch na cztery dni i juz sie doczekac nie moge :) troche oddechu zlapie :) Rebeko, jak tam woda? ciepla chociaz? ;) Annapo, sciskam cie mocno ❤️ pa pa wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...;) Widze że czas jesienny daje sie we znaki nie tylko mnie... ANNAPO❤️czyzby depresja sie wkadła w Twoje progi? Mnie tez odwiedziła i jakos ciezko mi sie jej pozbyc ,rozsiadla sie i rzadzi:(:(:( Noga mnie jeszcze boli i nie wiem co ze sobą zrobić,chodzić za bardzo nie moge a w domu jest tak potworny hałas od remontu(ocieplają blok)że czasem wychodze z siebie i zła jestem na wszystko i wszystkich.28.10.ide do ortopedy,by chociaz sprubowal cos zaradzic. Kaszubka👄mozna Ci tylko pozazdroscic kontaktu z dziecmi w rodzinie ,widze u Ciebie wiele szcześcia i "RODZINA JANWAŻNIEJSZA" brawi....:D:D:D Pozdrowienia👄 ps.ale sie ostatnio dużo dzieje w Pucku cho cho...:D Rebeka👄co z tą szefową? Kobiecina chce Cię utopić? Jak ona śmie!!!😠dajno mi namiary na nią ...juz ja z nią po męsku pogadam :):D wytchnienia życze...👄 Wesoła👄dzieki za ciacha ...tylko humorek jakoś mnie omija...:( DEA👄słonko dóżo zdrówka życze i uciekaj od pana kararka nic dobrego nie przyniesie...pomachaj ode mnie WŁOCHOM...hihi...kochane chłopaki hihi...Romulus i Remus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Macham na przywitanie 🖐️ Ja juz po szpitalu,nie pytajcie jak sie czuje bo moj humor wyjasnia wszystko :) boli jak cholera a ten stan ma sie utrzymywac do 10-u dni,ojej,ja musze juz jutro do pracy,nie ma,ze boli. Rzena - trzymam kciuki za noge 🌼 Dea - milego wypoczynku zycze,zazdroszcze Ci,rok temu o tej samej porze bylam w Italii.🌼 Annapo - wylaz z dolka 🌼 Oki ide do lozka bo nie moge sobie miejsca znalezc.do uslyszonka jak bedzie lepiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki moje kochane 😍 😘 Wczoraj mi sie nie udalo, Mama na noc zostala i nawet kompa w domu nie odpalalam. No ale co sie odwlecze ;) .... dzisiaj Was troche pomecze :D Erato 🌻 - qrde, a mnie sie cos ubzduralo ze w piatek mials isc :O.... no ale najwazniejsze ze juz w domu jestes. Naprawde musisz wracac od razu do pracy ???? Mysle ze kilka dni takiego prawdziwego wypoczynku, na spokojne przyjscie do siebie, bylo by wiecej niz wskazane.... Pomysl troszke o sobie, kochana !!! 😘 Ania 🌻 - lopata do zakopania dolka sie Wam na podworku gdzies zapodziala ?!? Predziutko do sklepu po nowa !!! Po drodze na plotki i kawke do Mamy wstap i zobaczysz ze dobry humor wroci !!! Buziaki wielkie 😘 !!! Dea 🌻 - ciepla, ciepla ;) ... :D Trzymie kciuki za nowa pomoc domowa i udanego wyjazdu, duuuuzo snu i jeszcze wiecej takiego prawdziwego wypoczynku i relaksu Ci zycze !! Wysciskaj mocno te Twoje kochane pocieszki ! No i pozdrowienia dla Mamy ! Rzena 🌻 - moja szefowa to spoko kobita ;) .... wie co robi ;) w ten sposob najwiecej i najszybciej sie naucze :) .... a w dodatku same ciekawe rzeczy mam do roboty :)... Dopoki nie pojawila sie kwestia nadgodzin za bardzo nie narzekam :P A Ty wez i przegon ta depresje na cztey strony swiata !!! Swieta za pasem ;).... mam nadzieje ze Twoja noga juz wkrotce pozwoli Ci na swobodne bieganie za prezentami :) .... to zazwyczaj wybitnie humor poprawia :) :D Kaszubko 🌻 - rzeczywiscie Puck to miasto zyciem tetniace :).... chyba dobrze Ci los miejsce zamieszkania wybral ;) ... pasuje do Ciebie :) Goja 🌻 - super !! :D Przy takim dopingu nawet ja bym sie chyba do cwiczen zmobilizowala :D Wesola 🌻 - wielkie dzieki dla Ciebie za trzymanie reki na pulsie ;) :) U nas ok... no prawie ;) .... w zeszlym tygodniu M sie pochorowal, glos mial jak castrato :D ale po dwoh dniach mu prawie calkowicie przeszlo, w czwartek Ala dostala jakas tajemnicza goraczke (bez kataru, bez kaszlu... ), prawie caly dzien przespala a w piatek wstala swieza jak poranek :), od niedzieli ja jestem pociagajacym smarkaczem, juz dzisiaj rano wstalam prawie normalna, ale za to znow mama wstala z katarem :O.... W sumie to wcale sie nie dziwie ze nas wszystkich po kolei cos dopadlo, mamy teraz idealny sezon na choroby, z dnia na dzien temperatury skacza o kilkanascie stopni, raz w gore, raz w dol :O .... ale jak nam te choroby tak blyskawicznie beda przechodzic to narzekac nie bede :D :D :D W zeszla sobote M znow pozno wracal wiec bylam z Ala u mamy, kolo rodzicow otwarli nowa stacje metra (przedluzyli linie) wiec zrobilysmy sobie dluzszy spacer i Ala zaliczyla swoja pierwsza podroz metrem ;) .... i bardzo sie jej podobalo :) Reszta u nas po staremu :) .... tak jak pisalam w pracy sporo pracy, ale ciekawej pracy, wiec nie narzekam bo w sumie o to mi chodzilo :P :) Wyczailam juz ze niewazne czy wyjde z domu o 9h00 czy o 9h30 to i tak do pracy na 10h00 dojezdzam :)... wiec juz sie nawet nie wysilam :D i przed 9h30 z domu nie wychodze.... Z powrotami troche gorzej, zeby korki ominac musialabym w pracy min do 20h00 siedziec, a ze na taki uklad sie nie zgadzam :P wiec w drodze powrotnej troche "korkuje", ale generalnie nie jest zle : z 3 godzin transportu dziennie zeszlam na 1h15 - 1h30 wiec i tak jestem do przodu :) A w niedziele wraca w koncu Dziadek :) i juz sie wszyscy doczekac nie mozemy :), ciekawa jestem strasznie jak Alice na Niego zareaguje bo go prawie pol roku nie widziala. No dobra.... koncze bo nie bede znow przeginac w druga strone :P.... Mam nadzieje ze o niczym i o nikim nie zapomnialam.... Zegnam sie, dobrej nocy zyczac.... bede znow ! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wyłażę powoli z jesiennego dołka i z grypy :D nie cierpię dni bez słońca. Rebeka... fakt - lubię swoje miasto... nie jest zbyt duże i jest gdzie odpocząć [także psychicznie] Rozpoczęto także budowę Via Marina. Jak ma to w przyszłości wyglądać zobaczcie same http://www.youtube.com/watch?v=46cfxmu4vMU Wesoła - jak zwykle wpadasz na początek stronki :D Erato - posyłam w Twoim kierunku mnóstwo dobrej energii. Rzena - jesienna depresja to najgorsze draństwo :D aby do zimy... wtedy już będzie coraz bliżej wiosny :D Dea - prześlij nam troszkę słonka :D we Włoszech pewnie jest go dużo więcej niż u nas :D chyba się nie mylę? Annapo - trzymaj się dziewczyno... a jak już uznasz, że masz wszystkiego dosyć - zabierz synka i przyjedź do mnie... tu odpoczniesz i fizycznie i psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Piatek :) Dziekuje za dobre fluidki - o niebo lepiej,przedwczoraj wzielam tabletke od bolu,przeszlo,wczoraj w dzien poprawilam druga a dzisiaj wstalam jak gdyby nigdy nic :) jak to dobrze,wstac i nic nie boli,ach zaczynam nowe zycie. Rebeko 🌼 Teraz jak pogoda zmienna to rozne wirusy nas lapia-u mnie na szczescie odpukac nic nikogo nie lapie,ale posylam dobre fluidki do Ciebie. Kaszubko 🌼 Dziekuje,dziekuje,faktycznie w tym Twoim miescie dzieje sie duzo,widzoalam fotki,mile. Rzena 🌼 Dzieki za fotki,pewnie dawno je juz wyslalas ale dopiero teraz obejrzalam,jeszcze nie wszystkie przeslylki bo widzialam cos od Kaszubki ale niedlugo dam rade :) U mnie babeczki pogoda sliczna,w krotkim rekawku bylam i powiem Wam,ze goraco,sliczna jesien,oby tak dalej. Ok a teraz zycze wszystkim milego weekendu a ja lece zrobic obiad i czekam na M , cos zle sie czuje,sciaska go w piersi od rana i piecze,nie chce nic mowic ale martwie sie o niego,tyle ostatnio mial na glowie stresu ze mna,ze az sie boje.Mam nadzieje,ze mu przejdzie,jesli nie,czeka nas wizyta u lekarza. Oki nie zanudzam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WIECZORKIEM Erato 👄 nie ma za co ciesze sie ze mam Twoją@ i moge posłac ,a kiedy to obejrzysz to przeciezTwoja sprawa hihi:D wiem jak cieżko przcujesz i sie zdrowiem zajmujesz👄....Moja noga bez zmian,opuchlizny w prawdzie nie ma ale boli tak samo i niebardzo moge chodzic...hmmm ciekawe co zrobie dalej,jeszcze nie podjełam decyzji czy pujde do pracy czy do ortopedy... Kaszubka👄bede cierpliwoe czekac do WIOSNY a mna sie nie przejmujcie tak bywa...;) (draństwa mnie KOCHAJĄ) Rebeka👄zdrowia dla M...dużo...👄 i 👄 dla szefowej hihi...a co... niech ma ode mnie...;)i faktycznie byle bez nadgodzin ,jak to powiedzialas świeta idą i nie wypada...:)dziekuje...👄 Wesola👄 She👄;) Dea 👄 Goja👄 Annapo👄👄👄 To się żegnam ...🖐️jutro zaczynamy wycieczki po cmentarzach ,fajnie ze tak dlugo,przynajmniej zdązymy na wszystkie groby,a troszke ich mamy...policze przez świeta i wam powiem,ciekawa jestem czy ktoś bedzie mial wiecej...ważne że nie bedzie padało,bo bym sie bała chodzic a tak jakos dokuśtykam...-_-I_I> -_- I_I> -_- I_I> -_- I_I> pozdrawiam najutro...hihi... 👄Y Y 🌼 Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×