Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

łał...działa...heheh:D:D:D nie może być heheh:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, no to sie uspokoilam o ciebie :) ja znam twoje wielkie serducho tu na topiku i pewnie w realu masz jeszcze wieksze, wiec nie dziwie sie bardzo ze chcesz mlodym pomoc, ale z tego co pisalas dawniej o corce, to ona niezly kawalek wykorzystywacza musi byc i na wygody swoje tylko patrzy. A wy przeciez macie teraz troche przejsc ze zdrowiem. Wiec dobrze zrobilas, ze im warunki postawilas. W zyciu nic za darmo nie ma ;) A w UK Uva Ursi najlepiej kupowac Solgar'a http://www.google.co.uk/products/catalog?hl=en&sugexp=kjrmc&cp=5&gs_id=d&xhr=t&q=uva+ursi&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=758&bih=518&wrapid=tljp132041446327406&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=6986777029620522355&sa=X&ei=_-yzTuznFIXIsgbSnN3SAw&sqi=2&ved=0CHMQ8wIwBA# Rebeko, masz racje, jak juz znajdziesz dobrego lekarza/dentyste to go trzymaj! Ja tak mam i z pediatra, laryngologiem jak i z dentysta. Niestety, wszyscy prywatnie :o A Evelyn w szkolce bardzo dobrze, nawet wczoraj wieczorem powiedziala ze juz sie stesknila bo dawno nie byla (w zeszla sobote mieli przerwe) :D wiec wierze ze bedzie dobrze. No i zaczyna juz cos nie cos mowic, do nauki miala slowka jak glowa, oczy, broda, itd wiec ja dotykam kolano i pytam co to jest a ona "noga" :) czyli cos w tej glowce juz ma :) powoli powoli, nawajzniejsze ze lubi juz chodzic. A ze trace pol dnia w soboty ... czasem na zakupy pojde, czasem klacham z psiapsiola, a jutro jak mi sie nie bedzie chcialo za butami chodzic to "zakopie" sie w kawiarni z ciekawa ksiazka. W ciagu tygodnia nie mam czasu dla siebie, to chociaz te trzy godziny musze jakos wykorzystac. Rzena, no smutno ze rodzina daleko, ale tak samo byloby gdyby mieszkali w PL. My jestesmy emigracja lat 80tych, i nawet na papierach jestem wloszka. Na dodatek "sierota", bo ponoc porobili jakis burdel w papierach we wloskim urzedzie miasta i moja mama jest wg nich bezdzietna ..... i teraz musi to wszystko uporzadkowac przez polski konsulat, ktory nie tylko zedrze mase pieniedzy ale i pewnie kaze czekac z dwa lata .... ehhhh A co do pomocy to narazie sie sprawdza baaaaardzo dobrze. Troche sie boje do niej dzwonic zeby mi nie dala wypowiedzenia ;) bo wczoraj rano wyszlam z domu a dziewczynki porozwalaly wszystkie zabawki w pokoju, istny Sajgon byl, a jak wrocilam to wszystko ladnie poskladane i nawet zmywarka oprozniona. Kochana ta dziewczyna jest :) Ja juz sie na weekend szykuje wiec zycze wam dobrych dwoch dni odpoczynku!!! 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Poniedzialek :) Kawka na stoliczku z dobrym humorem na dzis ?[_}? Milego dnia zycze a ja uciekam do pracy,zlapalam fajna prace i dobrze platna a do tego moge miec za grosze wszystkie podrobki z Chin,coz,trzeba popracowac. Pochwale sie Wam,na swieta przyjezdza moja siostra z chlopakiem na dwa tygodnie,bilety juz sa,teraz powoli trzeba sie organizowac. Weekend w domciu przy dobrych filmach. Dea - dzieki za poprawna nazwe leku. Rzena 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Ja z tego nadmiaru czasu wstałam jakieś 40min.temu i zjadłam śniadanko hihi... Erato 👄dzieki za kawusie;) ciese sie że praca Ci sie podoba :D to rzdkość teraz hihi...👄 Dea👄straszny bajzel w tych papierach mają ,aż dziw bierze jak zwyczajnie można komuś dzieci wykasować:D ale poważnie to może być nielada problem:(a świeta razem będziecie?...mam nadzieje...👄.....a co do pomocy domowej to skojarzyła mi sie książka Moniki Szwaji pt."Gospodyni domowa prawie do wszystkoego"i owa pani jak już sie sprawdziła i rodzina juz nie wyobrażała sobie bez niej życia :(odchodziła:(mam nadzieje że Twoja Pani jej nie czytała ;):D i jeszcze długo długo będzie wam w domu pomagała👄 Wesoła🖐️ Rebeka👄 hop,hop...tyle pracy masz czy po galerii biegasz???:D Kaszubka🖐️ She🖐️ Ruda!!!jakoś Cię tu malusio...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa!!! Na dzien dobry i dobry dzien :) W duzych kubkach. > > > > > > > > > > ja ciagle oklapnieta, nie moge sie pozbierac. Moj szef tez mowi ze po przesunieciu godziny ciagle czuje sie zmeczony. Czy wy tez tak macie? Wczoraj poszlam spac o 21.30, obudzilam sie o 6.30 i cholircia jakbym w ogole nie spala! ehhhh, juz nie wiem co jest grane :o A moze to brak slonca? Przeslijcie cos moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=eaHbjnXItXc :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :)❤️Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;nie przez to,co ma.lecz przez to czym dzieli się z innymi.❤️:) 🌼gg10035704🌼 :)❤️Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;nie przez to,co ma.lecz przez to czym dzieli się z innymi.❤️:) 🌼gg10035704🌼 :)❤️Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;nie przez to,co ma.lecz przez to czym dzieli się z innymi.❤️:) 🌼gg10035704🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał co to sie wyswietliło tyle razy na raz??!! szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek :) Dziekuje za kawke,stawiam popoludniowa > Dzisiaj mam wolne,wlasnie robie golabki ale jutro juz z rana wybywam. Pierwszys dzien w nowej pracy i juz podwyzka,tak to ja lubie i na dodatek dostalam perfumy ,,Lancome,, w prezencie,jutro mam kilka dodatkowych zajec ale podwojnie placone,super,moze troszke sie odbije. Corka dostala papiery na sprawe sadowa za wypadek,przedstawila je na uczelni,gdzie jak gdzie,ale na kryminologii wiedza,ma przegrana i zabiora jej prawo jazdy ale sprawe ma w grudniu. Dea - wczoraj sie zlapalam na tym,ze juz nie zauwazam tej pogody tutaj,wrecz sie prawie klocilam,ze nie pada ale jakby tak spojrzec z innej strony,caly czas deszczyk :) Rebeko - co tak w biegu? klapnij na kawke. Rzena - jak noga? lepiej troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Erato - no, no... już w pierwszym dniu podwyżka... fajnie i niech podwyżka jest średnio 2 razy w miesiącu :D Dea - mi też słońca brak. Rano budzę się śpiąca... potem szaro-bury dzień. Wciąż włączone światła w pokoju... tak jakby zawsze był wieczór :D Rzena - o 12 śniadanko? witaj w klubie :D też wcześniej nie przypominam sobie o śniadaniu... co innego latem. Ba, ale wtedy jest zupełnie inna chęć do życia :D Stawiam następną kawę... w kubkach pożyczonych od Dea :D > > > > > > > > > > Śpię na siedząco... może poczarujemy i słoneczko wróci do nas i ciepłe, letnie dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w srodek :) > Kawke Wam szybko postawie i uciekam. Milego dnia zycze. Kaszubko - swieta racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi mariusz
Mam pytanie. Czy kobiety po 30 lubią facetów po 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu jak dzisiaj puzno zaglądam... Sorki ze tak wieczorkiem,ale mimo wszystko czasu mi brakuje...hihi...Erato👄dzięki👄już lepiej nawet zaczynam bez usztywniacza chodzić,no nie cały dzień ,ale jakoś wracam do formy uff wreszcia;) 👄 ale fajnie w tej pracy,tak szypko podwyżka hihi....swietnie..:D Kaszubka👄:D haha..no to sie ciesze ze nie jestem sama w klubiku :D a juz myslała że grzesze hahaha Dzisiaj prawie cały czas w kuchni siedziałam: obiadek ekstra i pieczenie ciasta:D ale jestem z siebie dumna:D jak na mnie to dużo pracy wykonałam, no i na zebraniu w szkole byłam. Takie duze oczy dzisiaj zrobiłam i uszy mi wiedły jak słuchałam o potwornym zachowaniu dziewczyn w klasie.Nie prawdopodobne rzeczy sie dzieją wśród młodzierzy ,ale żeby dziewczyny?!...szok,pija pala,wulgarne nieziemsko,blałkują i co dla mnie najgorsze leją sie bardziej niż chłopaki.Nie mogłam uwierzyć jak jedna z mam zaczeeła mówić o swojej córce jakie ma z nią problemy.Ja osobiście nie znam takich rzeczy aby dziecko na rodzica wulgaryzowało i tp.juz sie boje co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBEKA??? Że się tak odważę...chyba STO LAT CI SIĘ NALEŻY...I Y Y Y na toaścik co?hihi...i tak cicho siedzisz...👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Czolem moje mile :) .. obiecalam sobie ze dzisiaj juz choc na dwa slowa do Was wskocze, bo sie za Wami troszke stesknilam ;) i mam straszliwe wyrzuty sumienia :P No i udalo mi sie i w koncu troche zaleglosci nadrobilam :) Rzena 🌻 - i dobrze, lekarza trzeba sluchac :) Przynajmniej masz okazje sobie odpoczac i w poludnie sniadania jesc ;) :D Fajne fotki :) i fajna muza :) ... "Formacja" mi stare, dobre czasy przypomniala :D Z jakiej okazji ten toast proponujesz, kochana ? Za 3 dni to sie jeszcze zgodze ;) ale dzisiaj ...? Dea 🌻 - no i co znalazlas, czarownice czy kota ? ;) Patrzac na to z tej strony, masz racje :) : te 3 godzinki "dla siebie"' napewno dobrze Ci robia.... pomysle nad tym ;) :) Brawa dla Evelyn !! Wiesz, ja teraz nie moge sie Ali "nasluchac"... strasznie mi sie podoba jak widze ze usilnie probuje po fr mowic :P ... zdania w stylu "ou est la kaczuszka" albo "mamusiu, donne-moi kredki" zdarzaja sie nam codziennie :D O slonku postaram sie jutro pamietac... za wiele go nie mamy ale chetnie sie podziele :) Kaszubko 🌻 - jak tam postepy Michasia? Biega juz po domu ;) ? Erato 🌻 - fiu fiu, po jednym dniu podwyzka ?!? Gratuluje i oby tak dalej !! :) Fajnie ze Swieta z siostra spedzisz ... a brat sie do Was nie wybiera ? Wesola 🌻 - 🖐️ :) Qrde, kobitki, macie racje z tym brakiem slonca... co roku sie lapie na tym ze mi samopoczucie drastycznie spada i juz zastanawialam sie czy sobie takiego "sztucznego slonca" nie kupic : http://tnij.org/n5ot ... slyszalam ze daje niezle rezultaty ;) A moze ktoras z Was juz ma i podzieli sie wrazeniami ? U nas po staremu, czyli ok.... no moze poza tym ze niedziele z M sie poklocilam i jeszcze ze soba troche polgebkiem gadamy :P.... na taka prawdziwa awanture nie moglismy sobie pozwolic i cala "para" ze mnie jeszcze nie uszla :D .... W pracy mamy teraz sporo pracy ;) .... ale dalej mi sie podoba wiec jest niezle :) No i oczywiscie czasu jakos na wszystko wciaz malo :O .... skrzynka mailowa mi w domu nie dziala :(, nie mam sie kiedy tym zajac :O, kilka tygodni temu kupilam nowy dysk zewnetrzny z zamiarem zrobienia W KONCU porzadku w kompie i tez czasu na to nie mam ... jakos zawsze COS wieczorem do roboty sie w domu znajdzie : a to na obiad dla Ali na nastepny dzien chce cos przygotowac, a to prasowanie, a to troche domek trzeba ogarnac ... oj, jak mi sie marzy taka Pani do pomocy ;) i szczerze mowiac juz sie nie moge doczekac kiedy Ala do przedszkola pojdzie i przynajmniej te obiady mi "odpadna" ;) No nic, byle do wiosny ;) :D :D A tak z ciekawostek.... M nauczyl Alice kawal : "przychodzi baba do lekarza, a lekarz tez baba" ;) :D :D ... i teraz mamy przynajmniej 10 razy dziennie : "mamusiu/tatusiu, cos Ci powiem .... przychodzi konik/krowka/kozka/baranek/zajaczek/kaczuszka/misiu/tatus/mamusia/babcia... do lekarza ......" :D :D :D :D No nic, chyba najwyzsza pora do snu sie szykowac.... pozdrawiam i zegnam sie z zalem do .... kiedys ;) DOBRANOC !! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Rebeko dzieki;) za pochwałe hehehe mow mi tak jeszcze:D Atoast to chyba ten co za 3 dni hehe..;)a ja właśnie z tego samego powodu "Formacje" poszukałam:) Och te przedmioty martwe ,zawsze nam jakieś psikusy robią i jeszcze na wydatki narażają. Ja dzisiaj wyjątkowo wcześniej wstałam i juz po śniadanku jestem:D bo zbiegło sie kilka rzeczy na raz. Najpierw synuś zrobił raban i mnie obudził o 8-15 że nie ma prądu i po ciemku sie nie bedzie mył Potem M coś drukował a drukadka stanowczo "NIE!" i zaczął ją wyzywać a ona zaczeła strasznie waliś i o śnie już ogłam zapomnieć i jeszcze siostra zadzwonila i na rogale MARCIŃSKIE kazała mi przyjść a w zamian mam jej zanieść RAFAELLO ,któer zrobiła w czoraj;)(cwaniara)hehe... aaaaa....i jeszcze musiała szypko zrobić kotylion bialo czerwony bo synuś zapomniał ...bllleee biedactwo tyle miał "roboty" w czoraj że zapomniał😠..drugi cwaniak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Kawy dzisiaj nie było \_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/> I dzielę się rafaello :D 👄 :D👄 :D👄 smacznego hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo... pustki? wszyscy świętują?Hmmm...szczegulnie w Wa-wie radżą sobie :( bllleee Ja pękam od "ROGALI MARCIŃSKICH"ale są pychotki i zawsze na umor aż mi niedobrze http://www.facebook.com/photo.php?fbid=170186499676801&set=o.165417180145389&type=3 http://www.facebook.com/media/set/?set=a.165535453466895.34270.165417180145389&type=3ehehe Pozdrawiam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj chyba Rebeka świętuje? Sto lat kochana i jeden dzień dłużej ,uśmiechu i wytrwałości nacodzień :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj chyba Rebeka świętuje? Sto lat kochana i jeden dzień dłużej ,uśmiechu i wytrwałości nacodzień :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, najlepsze zyczenia nasza najdrozsza! wszystkiego czego tylko zapragniesz! duze buziaki od nas, troszke pociagajacych. i dlatego tez mnie nie bylo bo w domu siedzialam z goraczkujacymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam, moje kochane, za pamiec :) .... Troche pozno ale moze sie jeszcze ktoras na malego drinka skusi ;) ... to prosze : \'/ \'/ \'/ Y Y Y ... do wyboru : gin, whisky albo koniaczek ;) .... i dodatki di wyboru ;) ... ja sie dzisiaj koniaczkiem racze :) Milych snow dla wszystkich i milej niedzieli !! Jutro tata ma imieniny wiec nas nie bedzie ;) :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×