Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Witam z rana,brrr,zimno :) Wpadlam sie przywitac i zameldowac. Jutro oddaje kompa do naprawy,szlag by trafil,na gwarancji nic sie nie dzialo a teraz prosze,pilot mi sie zepsul i musza jednak nowa kieszen wsadzic-cd drive mi nie dziala,obiecali oddac 6-ego grudnia.Prosilam o loan laptop ale oczywiscie nie maja,jesli oddadza to za 3 dni kto wie,moze bede miala,jesli nie-to do zobaczenia w grudniu :) Milego dnia zycze wszystkim. Annapo ❤️ U mnie Kochana tez nie za bardzo z czasem,wiem jak to jest :0 ale trzymaj sie,moze niedlugo do nas zawitasz na dluzej.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam z rana,brrr,zimno :) Wpadlam sie przywitac i zameldowac. Jutro oddaje kompa do naprawy,szlag by trafil,na gwarancji nic sie nie dzialo a teraz prosze,pilot mi sie zepsul i musza jednak nowa kieszen wsadzic-cd drive mi nie dziala,obiecali oddac 6-ego grudnia.Prosilam o loan laptop ale oczywiscie nie maja,jesli oddadza to za 3 dni kto wie,moze bede miala,jesli nie-to do zobaczenia w grudniu :) Milego dnia zycze wszystkim. Annapo ❤️ U mnie Kochana tez nie za bardzo z czasem,wiem jak to jest :0 ale trzymaj sie,moze niedlugo do nas zawitasz na dluzej.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 :) Ja tez wpadam sie zemeldowac :) ... i poniedzialkowa kawke z Wami chlipnac :) Erato 🌻 - u nas tez zimno.... az sie z domu nie chce rano wychodzic :O. Fajny prezent sobie ta plazma zrobiliscie :) .... ja czekam az nasz stary TV padnie i w koncu do czolowki technologicznej dobijemy :D :D :D :D ... sama z siebie go nie wyrzuce, wiec po cichu na Ale licze ;) :D :D Ania 🌻 - buziaki dla Twojego "czasopochlaniacza" ;) i pozdrowienie dla calej rodzinki ! Trzymaj sie !! Kaszubko 🌻 - popatrz, to juz roczek .... alez ten czas leci !!! :) Goja 🌻 - bedzie kolorowo, kochana, bedzie 😍 ..... sama zyje taka nadzieja ;) Dea 🌻 - tez by mi sie przydalo troche miejsca na smakolyki zrobic ;) ....tylko nie wiem czy wogole jest sens sie meczyc :P, bo, qrde, w tym roku krotkie Swiata przed nami :(, w zasadzie tylko WE i od poniedzialku powrot do pracy, a M juz nawet w Boze Narodzienie wieczorem zaczyna :(.... Ja bije sie w pracy o 2 dnia wolnego przed Swiatami zeby troche oddechu zlapac i chociaz miec kiedy choinke ubrac ;) Wesola [kwiat) - ciacho na dzisiaj sie przyda :) ...dobry humor tez :) Dzieki !! Ja tez na nic czasu nie mam :O.... niby dobrze, bo nie ma czasu na nude, ale w zwiazku z tym dla Was, sila rzeczy, tez czasu nie mam :(.... WE uplynal na probach wypoczynku, porzadkach i switch'u w szafac ;) .... w koncu kiedys wypadalo letnie ubrania pochowac :P a zimowe powyciagac, bo mi sie jeszcze po przedpokoju sandaly plataly :D Wszystko u nas ok, Ala troche zakatarzona ale poza katarem nic jej nie dolega wiec spoko, teraz mamy w pracy goracy okres, walczymy o kontrakty na przyszly rok, mam nadzieje ze bedzie robota i nie bedzie redukcji etetow, bo jako ostatnia ktora do ekipy dobila w razie czego bede pierwsza do "redukcji" ;) ... oby nie :) bo z pracy dalej zadowolona jestem :) Uprzejmie prosze o zacisniecie kciukow ;) Znow nadchodzi ten pkres kiedy ogladamy z M obrazki z gor i nas skreca ... w tym roku niestety z wypadu na narty nici :(.... Wszystkim zycze wytrwalosi w ciagnieciu naszych "wozkow" ;) .... i zamelduje sie znow jak czas pozwoli :) BUZIOLE WIELKIE !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry słońce na całego więc posyłam Wam trochę razem z kawą i ciachem :) oraz pozytywnymi fluidami :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWA GRUDNIOWA z bita smietanka sniezka :) ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? jej, ja dawno na andrzejkach nie bylam! A zem jeszcze panna ;) to przeciez powinnam, nie? :D Noi dotarlismy do grudnia, najkrotszego, a raczej, najszybciej przemijajacego miesiaca roku! kiedys lubilam ten miesiac, teraz, jak sobie pomysle ze trzeba i o tym i o tamtym pamietac, przygotowac, kupic ... to juz bym chciala zeby byl styczen ;) na dodatek od trzech dni boli mnie strasznie glowa, nie wiem czy to od stresu czy od kregoslupa. Moja mama zlamala reke w zeszlym tygodniu, i moze pamietacie ze moj ojciec jest powaznie chory i potrzebuje zdrowej i oburecznej opiekunki 24godz na dobe. Na dodatek musiala miec operacje bo zlamanie tragiczne i gips sam nie wystarczy ... no i chyba mysle ze ten bol glowy to przez tez stres, ze my tak daleko i nawet pomoc nie moge. Na szczescie jest moj brat, ktory spisal sie na 5 z plusem, no i moja super praktyczna kuzynka. Dzis mama wychodzi ze szpitala ale jak to teraz bedzie, i jak ona sobie bedzie radzila to juz nie wiem .... tyle mojego marudzenia Dobrego i nie zalatanego grudnia wszystkim! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Już po wichurach... a nie było za wesoło :D nawet Bałtyk próbował wskoczyć do naszej zatoki. Skutki silnych wiatrów do dziś są usuwane. Dea sprawdzałaś stan swojego zdrowia? przy anemii też potrafi głowa boleć. Niedługo koniec roku, a widzę, że kłopoty i nadmiar pracy wciąż Was kochają. Rebeka - trzymam kciuki :D Erato - zastanawiam się nad kupnem nowego laptopa... mój jest troszkę stary :D ale nie wiem kiedy to zrobię. Stary, bo stary - lecz nigdy się nie psuł. Niedawno córka i syn [ prawie w tym samym czasie] kupili laptopy i już musieli oddać je do serwisu. Coś te nowe za szybko się psują :D 👄 👄 👄 dla Was. Jakoś nie potrafię robić długich wpisów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 i znowu piatek:) no nareszcie moze uda sie nam troszke odpoczac ,bo chyba kazda z nas tego potrzebuje....a u mnie wszystko po staremu...wrocilam juz na caly etet w tym tygodniu do pracy i nie powiem na poczatku odczuwalam to bardzo bolesnie,ale teraz juz ok...maz po ostatnim meczu wrocil z bolacym biodrem i nie bylo wyboru,musialam Malego oddac pod opieke tescia a sama pomoc mezowi... no ale dzisiaj juz maz znowu pojechal na mecz,mam tylko nadzieje ze nie bedzie gral,a najwyzej kibicowal,bo nie wiem czy wytrzymalabym nerwowke z poprzedniego tygodnia:( a tak poza tym to raczej wszystko ok...powoli tez zaczynam myslec o swietach,juz nawet cosik tam kupilam pod choinke,ale w tym roku bedzie chyba skromniej niz zwykle,bo kasy nie za duzo a w koncu po swietach tez trzeba zyc.... no to chyba tyle na dzisiaj,pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i zycze milego weekendu a jak tylko dam rade to sie odezwe...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja na poczatku nowego tygodnia....:) u mnie za oknem ciekawa pogoda jak na te pore roku,rano padal deszcz a teraz slonko swieci...zglupiec mozna....bo pewnie w maju sniegiem posypie:P.... w sobote umarl ojciec mojej szwagierki i chociaz za bardzo Go nie znalam to jakos tak smutno na duszy:(myslalam ze pojedziemy na pogrzeb ,ale u nich ksiadz ma zabójcze pomysly i pogrzeb jest o 9 tej rano,no to nie da rady,bo musielibysmy o 4 tej chyba isc do obory ,a nasze krowy to chyba by nas wysmialy... dobrze chociaz ze szwagierka to rozumie i mam nadzieje ze nie bedzie miec do nas zalu:( B...pierwszy raz byl na spotkaniu z Mikolajem....niestety moja corcia zapomniala ze baterie w aparacie rozladowane i nie mamy zadnej fotki:(:(...ponoc byl bardzo zadowolony,no ja mysle bo przytachał do domu torbe slodyczy:)...,ale najbardziej byl zachwycony,bo Mikołaj przyjechal bryczka ,zaprzężoną w koniki... no i to tyle nowego a teraz zmykam do szarej codziennosci i posylam Wam promyki tego zimowego slonka....👄....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooniec nie ma juz nic
TOPIK ZDECHł. Można było się tego spodziewac, ze wieśniara musi doic krowy anie pisać. Chciałabym usłyszeć jak woła z obory te swoje dzieci z imionaminiepolskimi .ą Brian na opolskiej wsi to przekomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam mikolkajkowo :) Prezenty byly? U mnie dzis tylko po czekoladzie,prezenty pod choinke dostana. Wiekszosc juz kupilam,lalaaa- oj chyba pierwszy raz mam cos wciesniej. Dzisiaj maja mi przywiezc laptopa,jejku,czekam,mam kilka dni zastepczego ale taki najtanszy i nic w nim nie ma,hmmm,wszystko trzeba wgrywac,wiec nic nie robie,poza tym wszystko automatycznie jest usuniete po zamknieciu laptopa.Wazne,ze byl,do wiadomosci akurat. Dzisiaj mam mala Sonie w domku,mama nie miala jej z kim zostawic a,ze ja mam wolne to mam ja od rana.Takioe grzeczne dziecko,ma roczek i 4 m-ce a teraz siedzi sobie i bajeczke oglada. Idziemy zaraz na spacerek a tak zimno,brrr. Kaszubko - fajnie,ze kupujesz nowego.... ja jestem zadowolona ze swojego,tylko ten cd-drive a le mysle,ze dzis juz dostane,wiec bedzie ok. Annapo - kurcze pierwszy mikolaj a aparatu nie ma,szkoda,ale nastepnego chyba nie przepuscisz co? pamietam jak to bylo z malymi dziecmi,sama radosc. Wesola - dzis ja Cie zapraszam na kawke i ciacho :) Dea - na kawke wpadnij.. Rebeka - a Ty gdzie Kochana? Ok kawka na stole moje mile a ja sie ubieram,o 10-ej mojego czasu prosze trzymac kciukasy zacisniete,mam spotkanie w sprawie mieszkania z councilem :) wszystko dobrze sie uklada ale o tym opowiem jak juz bede wiedziec na czym stoje. Milego dnia Kochane zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Ale ma nosa ;) ... na kawe i na slodkosci sie zalapalam :D Wesola o dobrym humorze zapomniala, wiec dzisiaj ja dorzuce ;) :D :D :D :D :D :D :D :D Wesola 🌻 - wielkie dzieki za trzymanie reki na pulsie ;) :) Dea 🌻 - Twoja glowka lepiej ? Jak mama ? Radzi sobie jakos ? Pozdrowienia i szybkiego powrotu do formy dla Niej ! Ja tez na styczen czekam... tyle ze z troche innego powodu :P : czekam na premie zeby troche domowy budzet odbudowac ;) Erato 🌻 - to spotkanie to w sprawie meszkania dla Was ? No i jak poszlo ? Na dobrej drodze ? Kaszubko 🌻 - ooo, nowy laptop Ci sie marzy ? Przeciez Twoj wcale stary jeszcze nie jest :) .... No ale jak masz ochote sobie przyjemnosc zrobic to chyba nic nie stoi na przeszkodzie ;) .... ja akurat naleze do tych co dopoki dziala to nie wymieniaja :P... jakos nie ciesza mnie takie rzeczy. Ania 🌻 - oj, szkoda z tym aparatem :( .... chetnie bym Twojego malego urwisa w towarzystwie Mikolaja poogladala :) Ja sobie co roku obiecuje ze z prezentami nie bede szalala i co roku ulegam :O.... dla Ali mam juz 8 prezentow i chyba sie na tym nie skonczy :P bo jeszcze mam pomysly na inne. Wiekszosc to drobiazgi typu puzzle, wycinanki, ale mimo wszystko chyba czesc zostawie na urodziny ... choc z drugiej strony chce widziec ta usmiechnieta buzke na widok gory prezentow pod choinka :) Dzuzo zdrowka dla M ! U nas ok... Ala rozrabia na calego, M kupil jej taka gruba line, wisi w drzwiach do salonu, zamiennie z hustawka, i moja mala malpka uwielbia sie po niej wspinac :D W poniedzialek bylismy u pediatry bo sie jej cos na raczce pojawilo, na szczescie nic groznego, lekka egzema.... stasznie sucha skore ma ta i ponoc od zimna lubi sie to dziadostwo pokazywac :O , ale dostalismy masc, po dwoch dniach juz widac wtrazna poprawe :) Zmienilismy tez plyn do kapieli, kupilismy balsam, inny krem do buzi i mam nadzieje ze bedzie ok :) Reszta po staremu. M troche zaczyna narzekac na podroze rowerem, niestety nadszedl ten okres kiedy takie przejazdzki przestaja byc przyjemnoscia, zastanawiamy sie nad zakupem drugiego auta, jedyna co nas narazie zatrzymuje to koszty....bo, qrde, nie wystarczy kupic, trzeba toto jeszcze ubezpieczyc, lac mu paliwko ;), w razie potrzeby naprawiac, przydal by sie tez drugi fotelik dla Ali zeby go ciagle nie przenosic z jednego auta do drugiego... No nic, zobaczymy po Nowym Roku. Strasznie za Wami tesknie :O.... ale czasu u mnie ostatnio jak na lekarstwo :O Powiem Wam ze teraz widze jak wykanczaly mnie dojazdy do pracy :O i wstawanie o nieludzkiej porze :P.... Wogole teraz zmeczona nie jestem :) (nie mam czym, bo na tylku caly dzien siedze :P), mam o wiele wiecej cierpliwosci, nie denerwuje sie o byle co :)... jedno co to przydalo by sie dobe troche rozciagnac bo mi czasu na gotowanie, prasowanie, sprzatanie i inne "przyjemne" czynnosci brakuje :P ... nawet kratki na Swieta kupione 2 tygodnie temu jeszcze nie wypisana leza.... ciekawe czy przed Swietami zdarze :D :D Czas mi sie skonczyl :(, wiec sie narazie zegnam ... Pozdrowienia dla wszystkich, tych piszacy i tych niepiszacych tez :) ... nie wywoluje bo sama lepsza ostatnio nie jestem ;) Milego dnia zycze !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkie Ktoś mnie jeszcze pamięta ? ;) Jak wróce dzisiaj z egzaminu to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - 🌼👄🌼👄🌼👄🌼 Wszystkiego Najlepszego 100 Latek dla naszej 18-stki :) Spelnienia Marzen Milego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea sto lat kochana Chciałam sie pochwalić ze mimo ze jestem aktualnie w kołnierzu ortopedycznym zdalam dzisiaj egzamin z teorii z prawa jazdy egzamin praktyczny dopiero 26 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam oczywiscie sie spoznilam,ale i tak wszystkiego najlepszego sle do naszejsolenizantki:Dea!🌻 100 lat zycia w szczesciu i pomyslnosci,fajnych przyjaciol ,malo klopotow ,za to duzo radosci w kazdym dniu,spelnienia marzen iduzo zdrowia na kazdy nadchodzacy dzien... Ruda🌻 ja wiem ze poczatki sklerozy juz sa ,ale Ciebie pamietam:P...gratuluje zdanego egzaminu ,byle tak dalej... a coz to znowu sie stalo?skad ten kołnierz? Rebeko🌻 widzisz tak to juz chyba bedzie ,ze coraz mniej czasu na pisanie,ale mysle ,ze o sobie mimo tego pamietamy i co jakis czas damy znac ze wszystko ok....przy tylu obowiazkach to wlasciwie i tak dosyc dlugo udalo nam sie ten topik utrzymywac przy zyciu....mysle ze jeszcze nadejda lepsze dni ,choc i ja ostatnio mam duzo mniej czasu... no i to tyle na razie pozdrawiam wszystkie panie serdecznie....👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno pod mój szynobus którym podróżowałam do pracy wrypał się samochód osobowy trochę mną szarpnęło i w efekcie mam skręcony kręgosłup szyjny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Z goraca i pachnaca kawka sie melduje : \/> \/> \/> \/> \/> \/> \/> ... posze sie czestowac :) Dea 😍 - spoznione ale najszczersze zyczenia : niech Ci kazdy dzien niesie milosc, radosc i spelnienie marzen !!! 🌻 Rudamaxi 🌻 - gratulacje ! 26-go stycznia zacisne kciuki ! Erato 🌻 - jak po spotkaniu ? Ania 🌻 - cos sie stalo to sie juz nie odstanie ;).... tez mam nadzieje ze jeszcze dluuuuugo sobie bedziemy szkrobac ;) , nawet jesli wszystkie mamy ostatnio troche zawalone glowy, ja przynajmniej ZAWSZE jestem myslami z Wami :) ... i mam nadzieje ze nasze piatkowe pogaduszki jeszcze powroca :) Jak po We, kobietki ? U nas leniwie :P.... strasznie mi sie dzisiaj nie chcialo do pracy wychodzic :O, tym bardziej ze dzis rano babcia w towarzystwie dziadka do nas zawitala :) .... Ala taka wniebowzieta ze ledwo znalazla czas zeby mi buziaka dac i "milego dzionka" ;) powiedziec i szybciutko do zabawy z dziadkiem wracala :D Przynajmniej wiem ze dobrze sie bawi :) Wszystkim milego dnia zycze.... postaram sie wpasc jeszcze pozniej moze ktos jakies slodkosci podrzuci ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Z goraca i pachnaca kawka sie melduje : \/> \/> \/> \/> \/> \/> \/> ... posze sie czestowac :) Dea 😍 - spoznione ale najszczersze zyczenia : niech Ci kazdy dzien niesie milosc, radosc i spelnienie marzen !!! 🌻 Rudamaxi 🌻 - gratulacje ! 26-go stycznia zacisne kciuki ! Erato 🌻 - jak po spotkaniu ? Ania 🌻 - cos sie stalo to sie juz nie odstanie ;).... tez mam nadzieje ze jeszcze dluuuuugo sobie bedziemy szkrobac ;) , nawet jesli wszystkie mamy ostatnio troche zawalone glowy, ja przynajmniej ZAWSZE jestem myslami z Wami :) ... i mam nadzieje ze nasze piatkowe pogaduszki jeszcze powroca :) Jak po We, kobietki ? U nas leniwie :P.... strasznie mi sie dzisiaj nie chcialo do pracy wychodzic :O, tym bardziej ze dzis rano babcia w towarzystwie dziadka do nas zawitala :) .... Ala taka wniebowzieta ze ledwo znalazla czas zeby mi buziaka dac i "milego dzionka" ;) powiedziec i szybciutko do zabawy z dziadkiem wracala :D Przynajmniej wiem ze dobrze sie bawi :) Wszystkim milego dnia zycze.... postaram sie wpasc jeszcze pozniej moze ktos jakies slodkosci podrzuci ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w poniedzialek ;) Weekend w lozeczku,grypa na calego juz 4 tydzien,nie odpuszcza. Rebeko 🌼 Po spotkaniu jestem zadowolona.Dostalam od landlorki list,ze z dniem ostatniego stycznia,bede bezdomna ;) wiem,ze tak to strasznie brzmi ale tutaj to normalne.Pisalam wczesniej albo i nie,ze mam zepsuty piec do wody i odplyw zapchany,zglaszalam tyle razy a ze tutaj jest kiepski odplyw i wogole ciezko sie wszedzie dostac,dlatego landlorka (czyt,znajoma bo pracowalam dla niej 3 lata ) wystukala dla mnie ten list. Mam kategorie B a od konca stycznia kat A - czyli dostane od miasta 4-pokojowe mieszkanie :) hmmm,zupelnie mi to zmienia plany ale lepiej placic tanszy czysnsz,niz prywatnie wszystko.Coz lepiej byc nie moglo. Wesola - 🖐️ Zapraszam na szybki tarasik i uciekam robic obiadek,jutro mam mala Sonie na sluzbie,wiec zobaczymy jak to bedzie,moze wpadne nie obiecuje. Miego popoludnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Czas za szybko leci :D i co tu dużo gadać - nie lubię zbyt wiele pisać.. szczególnie, gdy u mnie dzień do dnia jest zazwyczaj podobny :D Telefony od dzieci - oo, te rozmówki zabierają najwięcej czasu :D :D No i jeszcze skype :D Jutro od rana będzie Maciek :D i nie mam zielonego pojęcia jak długo będzie - wszystko zależy od jego taty :D kiedy on zdąży pozałatwiać swoje sprawy. Śniegu wciąż nie ma... za to pada deszcz i w mieszkaniu jest wciąż szaro-buro :D światło włączone jest praktycznie przez cały czas - nie licząc nocy. Dalej to już nie marudzę :D mąż mnie zagadał i zgubiłam myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×