Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość bulasa
ja piernicze ta pomarańczka niczym Niesiołowski pluje jadem na swoje koleżanki. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaszubko - No wlasnie :) te dni takie podobne. U mnie rowniez i co tu duzo mowic. Wesola - dzieki,dzieki. Dzisiaj mnie rozlozyla choroba.Nie wzielam malej do siebie bo jak sobie pomysle,ze moglaby biedulka sie zarazic to az mi jej szkoda. Od rana 38 goraczka,wymioty,biegunka,co jest? co to za ptasia panuje,czy sprawdzaja na nas jakis nowy szczep :) Nic mi sie nie chce,leze w lozeczku,przysypiam co chwile a tu obowiazki wzywaja,jak ja przezyje ten dzien-ojej!!! Kartki swiateczne juz zaczelam pisac,mysle,ze dzisiaj skoncze bo to juz 13-sty. M mial chwile postoju w pracy i co? dniowka zarobiona tylko,urwal mu sie wal -kurcze,dobrze,ze nie byl zaladowanymtyle pracy. Wczoraj mialam chwile tesknoty za mama,snila mi sie,rozmawialysmy,za chwile we snie zajarzylam,ze przeciez jej nie ma,obudzialam sie zlana lzami. A wczoraj mialaby imieniny,pewnie podswiadomie mysle o tym,hmm. Swieta za pasem,siostra juz gotowa,szkoda,ze nie zostana na sylwestra ale co zrobic,do pracy trzeba isc. Jeszcze prezenty musze popakowac. Corka sie juz wyprowadzila,wynajeli studio flat,male bo male ale w koncu maja,tylko,ze na obiadki sa codziennie.Dzisiaj szykuje sie z nimi na rozmowe.Jak chca,to niech mi sie dokladaja na obiady i moga sie zywic u nas,4 - zje to i 6-sie naje,nie? Mama do corki na swieta przyjedza,dziwne,ze nagle po 6-u latach sobie przypomniala o corce.Ech zycie. Syn kupil sobie telefon,sony erickson xperia arc s i zgubil po kilku dniach,sierota,dobrze,ze mial insurance.Mam taki sam,M zrobil mi prezent..pod choinke sama sobie wybiore prezent,poczekam po swietach na wyprzedaze i wtedy cos sobie wybiore. Zakupy po czesci juz mam zrobione,chyba pierwszy raz w zyciu nie na ostatnia chwile. W Piatek jade do mojej podopiecznej,dzwonila wczoraj,ze koniecznie musimy sie spotkac bo ma dla mnie przezent,lubie ja,juz o niej wspominalam. Z pracy sie szarpneli,kupili mi na imieniny portfel coco schanel,sliczny. Ok to na tyle,pomarudzilam a teraz trzebe zmierzyc goraczke :) Jeju,13 godzina a u mnie 38,2 - co to bedzie wieczorem,juz niemam nic,biore antybiotyk ale cos mi nie wchodzi,wrrr,4-tydzien. Milego dnia zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oj Erato ale sie zalatwilas,no nic coz zrobic czasami trzeba tez troszke odpoczac i polezec w lozeczku,a jak Ty caly czas na nogach to organizm inaczej sie domaga:P...mam nadzieje ze szybko wrocisz do formy ,czego zycze z calego serducha... U nas tez jakis katar sobie szalał,jak jedno skonczylo kichac ,to kolejna osoba zaczynala...myle jednak ze juz sie skonczylo na dobre,bo juz wszyscy przez to przeszlismy i mam nadzieje ze drugiej kolejki niebedzie>:P Kaszubko ...rzeczywiscie cos ostatnio malo Twoich wpisow,ale mysle ze to czym sie zajmujesz wazniejsze,a my sobie spokojnie poczekamy na jakas wene... no to tyle posylam moc pozdrowien i caluskow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich w przelocie,dopiero wrocilam z pracy i lece zrobic jakis obiad,pozno dzis ale zdaze.Jutro mam wolne to cos tam skrobne ;) Annapo 🌼 Oj i u Ciebie grypsko zawitalo,taka to juz pora roku.👄 dla wszystkich na oslode. Ja tez mam taka nadzieje,ze juz chyba nic nas nie zlapie,brrr. Zimy nie ma ale jest zimno. Kupilam dzis choinke ;) jeszcze nikt nie wie i sie nie dowie.Mam zamiar wszystko zrobic w poniedzialek ale bedzie niespodzianka :) Posylam wszystkim dobre fluidki i do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 W ostatnich dniach był u mnie Maciek. Jego mama jest w szpitalu... jutro ma mieć przetoczoną krew... tylko w ten sposób zmniejszy się anemia... leki za mało pomagały. Annapo - gdyby każda z nas dała chociaż jeden wpis dziennie, byłoby ok. Znalazłyby się jakieś tematy do pisania :D Erato - ja mam od dawna sztuczną choinkę :D jedynie w wazonie bywa troszkę świeżych gałązek. Rzena - wyłaź z doła... niedługo święta, a potem coraz bliżej do wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 „Wartość kobiety Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary ,rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się gdy chce krzyczeć, śpiewa - gdy chce jej się płakać, płacze - gdy się cieszy i śmieje się - gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Jedna niesłuszna w niej rzecz - to to, że zapomina ile jest warta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele... pognalam syna ,zeby moc choc kilka slow napisac:Pjemu to dobrze zrobi a i mnie humor poprawi:P... Kaszubko 🌻 masz racje ,zeby wystarczyl 1 wpis,ale wydaje mi sie ze po czesci jest temu winien brak czasu ,moze tez juz spowszednial nam nasz topik,tak juz w zyciu bywa ,ze najlepsze rzeczy jak sa na codzien to juz traca swoja wartosc....ale co tam i tak dlugo ciagniemy i mysle ze jeszcze troszke sie nam uda stronek napisac.... ucaluj corke ode mnie...zycze jej sporo zdrowka! Erato🌻 u nas choinka i karpie to na samym koncu sie kupuje,najwyzej na dwa dni przed wigila...jakos taki mamy zwyczaj :P chyba w kazdej rodzinie sa takie domowe zwyczaje i to fajne...u chlopaka mojej cory choinka juz tydzien przed swietami i w dodatku juz prezenty leza,a jego to bardzo zlosci ,bo nie mozna ich zobaczyc tylko musza tam byc az do wigilii... ja sie zastanawiam jak mi bombki w tym roku wytrzymaja przy naszej najmlodszej pociesze:O...pewnie kilka ich stracimy...:) no nic zycze Wam milego dzionka ,sciskam mocno i do nastepnego razu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeno🌻 przy moim ostatnim pobycie w dolku ,kupilam spora lopate ,wiec juz Ci ja pozyczam i szybkosie daj do pracy i zakop te dziure i wracaj...zycie za krotkie na smutki!!!!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia chora od czwartku, kurujemy sie bo we wtorek jasełka a moja gwiazda jest aniołkiem. Wczoraj Kondzio po raz pierwszy brał udzial w Turnieju Tanca w wyzszej kategorii, strasznie sie stresowalismy bo jego partnerka jechala z kontuzja nogi. Ale dali rade. A ja walcze dalej ale jakos z tabletkami da sie funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi................na całym topiku tylko ja....................kiedyś była piosenka na całych mazurach ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham 🖐️ i chetnie na kawke przysiadam :) Kaszubko 🌻 - duzo zdrowka dla corki !!! Mam nadzieje ze juz wszystko wrocilo do normy :) Erato 🌻 - dla Ciebie tez duzo zdrowka !!! Jak sie Twoj kregoslup spisuje ? Nie wspominasz wiec chyba ok ? Fajnie z tym mieszkaniem :) Rzena 🌻 - WYLAZ Z DOLA !!!!!!! NATYCHMIAST !!!! A jak sobie sama nie mozesz poradzic to zapraszam na Sylwestra do nas :) ... juz ja sie z tym Twoim dolkiem rozprawie ;) :P Ania 🌻 - tutaj choinki juz koncem listopada sie w domach pojawiaja.... albo do konca marca stoja ... z jednej ekstremy w druga :D :D U nas najwyzej kilka dni przed Wigilia. A co do topiku.... w moim wypadku winny jest tylko brak czasu :O ... ale powoli sie na dobre do roboty wkrecam to moze bedzie coraz lepiej ;) .... Rudamaxi 🌻 - zdrowka dla Wiki !! Wesola 🌻 - dzieki za ciacho... raczej rozsadne to nie jest, zwlaszcza przed Swietami, ale w sumie ja rzadko w zyciu rozsadkiem sie kierowalam ;) :P ... zwlaszcza w sprawach diety :D Dea 🌻 - HOP, HOP !!!! Jak mama sobie radzi ? Jak dziewczynki ? Wszytko u Was ok ? Czas mi sie konczy :( wiec napisze tylko ze u nas ok, czwartek i piatek mam wolne :) to po choinke pojedziemy i bedziemy ubierac ... hehe, dobrze ze ozdob troche w tym roku dokupilam bo bedzie sie dzialo :P W piatek male sprzatanko, w sobote chyba juz rano do rodzicow pojedziemy to Ala znow bedzie pierogi z babcia lepila i chalke z dziadkiem piekla :) Prezenty mam juz wszystkie :) .. normalnie sukces :) Tyle ze zapomnialam kompletnie zamowic kalednarze dla nas i rodzicow... ale do nowego roku jeszcze troche to moze zdaze. Buziam mocno i ..... zagladne jeszcze napewno przed Swietami. 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marnotrawna sie klania :) Biale Swieta? Fajnie bedize :) U nas ma byc 12 stopni .... zawirowana bylam/jestem/bede :o Ola byla chora i bylo troche latania miedzy praca i domem, imprezy w pracy byly i minely, teraz przygotowania swiateczne (jeszcze nic nie mam do zarcia a Wigilia u nie ...) i, jak co roku, ja padam tradycyjnie koncoworocznie na nos ;) Ale wszystko OK u nas. Mama jakos sobie radzi, wczesniej byla z nia dziewczyna mojego brata ale musiala wracac do domu i teraz jest juz sama. Dzis beda jej sciagac gips i zobaczymy jak to wszystko po operacji sie goi. Na szczescie/nieszczescie beda na swieta sami wiec mama sie zrelaksuje i nie narobi jak co roku. Dziewczeta, nie wiem czy bede miala okazje zajzec w Wigilie aby Wam zlozyc zyczenia, wiec robie to juz teraz - Radosnych i Pelnych Milosci Swiat Drogie Panie! Oby wszelkie niepowodzenia roku 2011 przeminely z wiatrem, sniegiem i nie przeskoczyly do 2012!!!! Caluje i sciskam Was wszystkie mocno!!!! p.s. Wesola o kawie zapomniala, pewnie jej sie na sanki spieszylo ;) espresso mocne mocne (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no i u nas snieg i ladnie bialo sie zrobilo,ale przepowiadaja ze na swieta to jednak sniegu nie bedzie tylko deszcz,no poczekamy zobaczymy.... a poza tym to u nas juz swiatecznie...jakos tak szybciej w tym roku,a to za sprawa zepsutej maszyny...tak,tak! maz musial jezdzic za czesciami i przy okazji kupil i karpie i choinke... karpie trzeba bylo juz zabic ,ale choinka jeszcze na podworku sobie poczeka....inne ozdoby powieszone,prezenty popakowane...takze tylko wedline kupie i moge swietowac... ciesze sie ze u Was wszystko ok i zyczac sporo cierpliwosci na te ostatnie dni na raziesie zegnam,ale postaram sie jeszcze zajrzec....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Kaszubskie życzenia świąteczne dla Was :D Czej pierszi gwizd mrgnieni Rozwidni nen smroczny swiat A strojny danczi pchniączka Wspmink mdze dzecnch lat Czej kl kldów spiwani Redosc zamieszk w Was Pszn żczb Wóm skłdóm W nen Gdów swiątchny czas! I tłumaczenie na j. polski :D Gdy pierwsza gwiazda na niebie Rozświetli ten mroczny świat A strojnej choinki zapach Przywoła wspomnienia sprzed lat Gdy podczas kolęd śpiewania Radość zamieszka w Was Życzenia świąteczne Wam składam W ten Boga narodzin czas. Annapo - u nas nie karp, a dorsz [na różne sposoby] króluje na stole :D Dea - niech się spełnią Twoje życzenia. Wesoła - u mnie śniegu nie ma, ale rankiem już bywa mały mróz - dziś było -4 :D Rebeka - u córki prawie wróciło do normy - prawie, bo teraz czeka ją długie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Napisałam się i wszystko mi wcięło, bo nie wpisałam nicku :-( Teraz już nie odtworzę wszystkiego, bo z pamięcią już u mnie kiepsko :-P Jak tam przygotowania do świąt? Ja na wigilię i na święta idę do rodziców i teściów, robię tylko uszka do moich teściów. Dzisiaj byłam z córką na lodowisku, było kolędowanie na sportowo, dyskoteka na lodzie, później pieczenie kiełbasek na ognisku. Wróciłam trochę zmęczona, więc zaraz kładę się spać. We wtorek dowiedziałam się o czymś, z czym nie mogę sobie poradzić, napiszę Wam na @. Święta u nas będą pewnie smutne, ale cóż, życie. Gdybym już przed świętami nie zaglądnęła, to już dziś życzę Wam zdrowych, pogodnych, rodzinnych świąt. Pełnych radości i miłości. Wspaniałych prezentów pod choinką i spełnienia marzeń. Dobranoc ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no i po sniegu:(...za to wbrew zapowiedziom mamy spory mrozik,a co za tym idzie bardzo ladnie,uwielbiamtakie oszronione drzewa nawet bardziej niz sam snieg:P... a tak ogolnie to dalej wszystko wokol swiat sie kreci,chyba jak u kazdej z nas... Goju 🌻 przykro mi ze smutno Ci bedzie ,ale ja wierze ze i troche radosci mimo wszystko tez bedzie czego zycze z calego serca....i zazdroszcze lodowiska,wlasnie dzisiaj wspominalismy lodowiska z dzieciecych lat a nasze dzieciaki nie maja szans,bo w poblizu nie ma takich atrakcji.... nie wiem czy dam rade jeszcze zajrzec ale nawet gdyby,to przeciez dobrych zyczen nigdy za wiele :) Zycze Wam samych radosnych chwil,spedzonych w gronie najblizszych a na Nowy Rok ,przede wszystkim blogoslawienstwa i opieki Dzieciatka ,niech calemu swiatu hojnie dzieli swe dary:Pokoj ,Milosc i Nadzieje.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwa slowka, kochane moje 😍 , bo jutro juz moge nie miec czasu.... Zyczymy Wam i Waszym bliskim radosnych, spokojnych i rodzinnych Swiat... niech gwazdka Wam wszystkim radosnie mruga i ten radosny czas niech rozproszy wszystkie smutki !! WESOLYCH SWIAT zyczy Rebeka z rodzinka ;) Buziaki ... i nie objadajcie sie za bardzo ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia To noc wyjątkowaJedynaNiepowtarzalnaNoc Bożego Narodzenia Życzę wszystkim Magicznych Świąt Bożego Narodzenia. Wczoraj znów nastąpiła wielka zmiana wszystkich planów. Już niedługo przyjedzie Kasia i zawiezie nas do Trójmiasta :D święta spędzimy w dużym gronie rodzinnym. Aparat biorę ze sobą - fotki będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych,pogodnych,rodzinnych Świąt :) Buziaki i uściski dla Was i waszych bliskich :) i jeszcze wielu lat na naszym Topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GWIAZDKA TRZECH KRÓLI!!! ****************** Z dalekiego wschodu piaskami pustyni, jadą trzej królowie bardzo już znużeni. ******************* Od miasta do miasta w słonecznej spiekocie, rozpytują wszędzie o królewskie Dziecię. ********************* Nikt jednak im wskazać nie potrafi drogi: w pałacach Go nie ma, bo to król ubogi. ******************* Zawierzyli przeto gwieździe nad Betlejem, ona im stajenkę wskazała promieniem. ********************* ______________ __________ ______ __ ..........!!_______!!_______!! ..........!!!_____!!!!!!_____!!! ..........!!!!___!!!!!!!!!!___!!!! ..........!!!!!_!!!!!!!!!!!!!!_!!!!! ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ______________ __________ ______ __ Wesolych Swiat zyczy Erato z rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Witam poswiatecznie ;) .... to znaczy u nas poswiatecznie, bo Wy jeszcze chyba wszystkie swietujecie :) U nas Swieta krotkie ale bardzo mile :) .... Ala prezentami zasypana, az nie wiedziala czym sie ma bawic :D ale najwiekszymi hiciorami sa sa "pani doktor" i pilka do skakania :D Jak troche czasu znajde to posle jakas fotke... Swietujcie sobie dalej, kochane, milo i rodzinnie :) ..... postawie kawke, moze sie ktos skusi : \/> \/> \/> \/> \/> ... choc wiem ze macie dzisiaj milsze towarzystwo :P MILEGO DNIA !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach :D U nas okropny wiatr - zaczęło się wczoraj pod wieczór. Możliwe, że mogę lada chwila być bez prądu :D Porobiłam fotki :D potem wrzucę je na pocztę :D ale najpierw muszę pozmniejszać, posegregować, podpisać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×