Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Dzien Dobry :) Deszczowy ale przyjemny... Annapo 🌼 Ja nie wiedzialam,ze ja mam tyle Przyjaciol ?? Naprawde az micha mi sie od rana cieszy!! Dziekuje serdecznie i stawiam %%%%%% a do tego Moje Drogie Tort smietankowo-tiramisu....tort truskawkowy-sernik i biszkopt z malinami i galaretka :) :) Tak-tak tyle wlasnei w tym roku zrobilam :) Ja swietuje juz od Soboty i przyznam sie,ze dawno tyle nie wypilam hehe ale od Grudnia nic-wiec cicho-sza :) Annapo- Trzymam mocno kciuki zacisniete aby wirusy uciekly z domu :) U mnie na szczescie nic i chwala za to!!! ;) ok-to na tyle Moje Drogie-ide pod prysznic bo dzisiaj tez mam gosci...hhee -kiedys mnie to tutaj dziwilo ale teraz juz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki moje kochane :) Wpadlam sie z Wami kawki napic, moze ktos dolaczy : > > > > ... ? * Erato - znow spozniona jestem :(...ale duzy bukiet 🌻 i najszczersze zyczenia zdrowka, radosci i spelniena marzen ! Dziekuje Ci bardzo za fotki ! :) Super psiak i Ty tez super wygladasz :) Ania - duzo zdrowka dla syna ! Taka jelitowka to potrafi (doslownie) dac w tylek :P Wspolczuj***atalii ze sluzba zdrowia :(... moj tata tez psioczy na czym swiat stoi : niby ma prawo do opieki w Polsce, ma francuskie ubezpieczenie wazne na cala Europe, a pomimo tego lekarze nie chca go przyjac na NFZ :O bo "nie wiedza jak to dziala" :O Goja - a dla siebie cos tam na tych zakupach nie wygrzebalas przy okazji ;) ? * U nas pokoj Ali skonczony :) ... skonczylismy go 1-go maja bo spodziewalismy sie gosci ;) ktorzy niestety nie dotarli.;) :( ... Ale zeby nie bylo tak lekko to sila rozpedu M sie w sobote za przedpokoj zabral :P Mebli na przedpokoju nie mamy wogole, jedynie 2 szafy wnekowe, nie wymieniamy podlogi wiec troche mniejszy balagan :P i powinno byc troche szybciej.... tfu, tfuuu ! :D Z nowych wiadomosci u nas tyle ze w sobote przylatuje moj tata :) Reszta po staremu, zdrowko nam wszystkim dopisuje, praca dalej fajna :P... wiec nie a bardzo ma o czym gadac :) Pozdrawiam serdecznie cay sklad, rowniez te przyczajone cicho-ciemne ;) :D 🖐️ Buziaki i do nastepnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Kobietki :) Piekna pogoda az sie chce krzyczec :) Zapowiadaja po 25 C a dzisiaj juz jest goraco....hehe :) Super...szkoda tylko,ze mi nie wolno za dlugo przebywac na slonku .....ale zorganizuje sobie czas inaczej hehe.... Rebeko 🌼 Dzieki serdeczne za zyczonka :) Bylo-minelo-roczek starsza :) Szczerze,cala rodzina zastosowala sie do mojego zyczenia-czyli zadnych prezentow :) i wreszcie chcociaz raz byly naprawde udane :) Super wiadomosc,ze pokoj skonczony - Jak Alice?? Zadowolona?? Pokaz fotki!! Wracajac do taty,to w odwiedziny? urlopik? Pozdrawiamy Tate-i zyczymy zdrowka!!! :) Annapo 🌼 Mam nadzieje,ze z synem lepiej -duzo zdrowka a jak u Ciebie?? Jak sie czujesz?? Dwa m-ce temu zaczelam diete bo przybylo mi pare kg i musze stwierdzic Moje Panie,ze schudlam :) i to duzo!! dwa rozmiary to naprawde jest cos!! a w domu juz miaucza,ze koniec bo kosci policzkowe wychodza hehe.....nie dogodzisz ...tak zle a tak niedobrze hehe ...ale dobrze sie czuje -wiec Jest Ok.. I tym optymistycznym akcentem zegnam Was dzisiaj 🖐️ Wesola 🖐️ Do nastepnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itam na koniec tygodnia i poczatek weekendu... u mnie znowu nieciekawie ...chyba nas jakis pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Weekendowo 🖐️ Annapo 🌼 Wszystko ok u Ciebie?? Skrobnij cos bo sie martwimy :) U mnie goraco Moje Drogie,wiec czas na pranie hehe :) Szkoda pogody,prawda?? A pozniej spacerek z cielakiem :) Milego Dnia zycze wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Erato...nic takiego złego sie nie dzieje,wiec sie nie zamartwiaj i zajrzyj do skrzynki,bo moze cos znajdziesz :P no,a ja po nastepnej wizcie u pani doktor i 29 znowu musze sie stawic w szpitalu,ponoc maja tam pobrac krew ,ale nie wiem dlaczego to sie musi odbyc w szpitalu...pytałam sie pani doktor i powiedziała ze tylko w szpitalu to mozliwe...no i co przeciez nie bede dyskutowac.... cale moje plany na weekend moge sobie do kosza wyrzucic:( a miało byc tak fajnie...w sobote dzieci mialy festyn rodzinny z przedszkola ,w niedziele chrzesniaczka komunie i co :(:(:( od wczoraj w domu prawie ze cisza,bo moje gardziołoko odmowiło wspołpracy i gadam w wiekszosci szeptem ...ale poza tym to raczej wszystko ok...nawet fajne slonko od rana no to przeciez nie bede narzekac....pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieje,ze tym razem uda mi sie to przeslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobiety :) Kawka-aromatyczna na stoliku :) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Piekna pogoda i ja juz na nogach dzisiaj-ale jade niedlugo na zakupy...to dzien szybciej zleci.. Annapo 🌼 Dziekuje Kochan,poczta odczytana,kwestionariusz wypisany dla Corci :) a Ty sie nie martw -wszystko bedzie dobrze...Jezeli Cie to pocieszy to wiedz,ze ja za m-c juz zaczynam moje miesieczne wizyty w szpitalu...20 czerwca biopsja a 9-ego po wynikach ustalenie terminu operacji...I sie zacznie...Trzymam kciuki mocno zacisniete. Kobietki 🖐️ Hop-Hop-gdzie jestescie?? urlopy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam oj wczoraj burze nad nasza wsia:)ale dzisiaj juz ładnie ...słonko od rana i zapowiada sie upał...dzisiaj u nas komunia i mam troche ciast w lodowce ...do wyboru ,do koloru,no to pomozcie skonsumowac....bo mnie ta choraoba zabrała kilka kg i to jedyne co bym chciała zachowac a ciacha kusza okropnie:P... Erato🌻...no powiedz za co to wszystko?:Ptakie grzeczne dziewczyny jak my a musimy cierpiec:(...ja tez z całych sił trzymam kciuki,a szczerze Ci powiem ,ze moze to egoistyczne ale mi naprawde troszke lzej...najlepiej to nie chorowac,ale coz zrobic jak czasami sie nie da.... no nic dostawiam pyszna kawe,moje mleko cukier trzcinowy i zmykam nakarmic Małego...dzisiaj w domu tylko on mi został ,cora pojechała na festeyn do chłopaka syn na urodzinowa imprezke,no iw sumie wolna chata...strasznie cicho jak ich nie ma..... a teraz juz naprawde znikam🖐️...a jeszcze tylko raz bardzo dziekuje za ankiete...a w sumie to cora dziekuje...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Niedzielnie 🖐️ Ja z kawka jak ktos chetny-bo od tego zaczynam dzien (_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Annapo 🌼 Kochana-to dobra wiadomosc,ze czujesz sie lepiej....a my juz tak mamy,ja szczerze juz sie przyzwyczailam do tej mysli......zmienilam swoje plany zyciowe bo z tego mojego chorobska nic dobrego nie wynika....myslalalam na poczatku-jak raz zeszlo,ze juz nie wyjdzie-widac,myslilam sie -hmmm,nic sie nie martw,glowa do gory...Jeszcze mnie wszystkie przezyjecie!! heheh :) Annapo-ucaluj malego a Ty odpoczywaj Kochana.Swoja droga to jakas komunia u Ciebie?? skoro tyle ciast napieklas?? Kobiety!! Opuscilyscie nas?? Goja to wiem,ze miala zakonczenie sezonu i jest nieuchwytna,Rebeka ma remont,Wesola -hmmm-wpadnie na kawe pewnie w Poniedzialek :) rzena-hmm-nie mam pojecia.....HOP-HOP Ok to ja lece-u nas jeszcze jutro wolne i wszyscy moi domownicy odsypiaja tydzien ciezkiej pracy,tylko ja smigam po necie ale ide im zrobic pyszne sniadanko!! Do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki ! Tak na dwa slowa z poniedzialkowa kawka : > > ... mam straszne wyrzuty sumienia ze was tak zaniedbuje :(.... Czasu znow mi brakuje, ale to nie nowosc ... * Erato - gratuluje stracenie kilogramow !! Robilas jakas specjalna diete czy po prostu MZ ? Ja tez myslalam zeby przed wakacjami troche sie zmniejszyc ;) ... i jak zwykle skonczy sie chyba na mysleniu :P :D Dlugo na te badania czekasz :( * Ania - ja sie chetnie ciastem poczestuje :) .. pal licho moje nadprogramowe kilogramy, jakies przyjemnosci tez trzeba w zyciu miec :) Duzo zdrowka zycze i wytrwalosci w walce ze sluzba zdrowia. I ucaluj Twojego najmlodszgo ! * U nas wszystko OK. Moja praca dalej dobrze, Ala zdrowa, % tez, tata powoli zalatwia swoje sprawy, troche mam tez ja przy okazji zalatwiania bo sobie sam nie wszedzie poradzi, czasami trzeba go zawiezc bo daleko i nie ma dobrego dojazdu, czasami z nim na spotkanie isc... no ale coz, w koncu corka jestem to pomoge :) Remont narazie zawieszony, pomalowalimy przedpokoj, teraz powoli, po kolei malujemy wszystkie drzwi a kuchnia i salon juz poczekaja az Alice w Polsce bedzie. * No nic praca czeka wiec uciekam... dobrze ze ten tydzien znow tylko 4 dni ma :) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, trzymajcie sie, Kochane, nie dawajcie sie chorobskom ! Polska kobieta nie do zdarcia jest, nie tak latwo ja zalamac ! :) Buziaki wielkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła anka
O kurcze ale się pozmieniało...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka72
Ano sie pozmienialo ;) ... ale mam nadzieje ze na naszym topiku za duzych zmian nie bedzie, a jesli to na lepsze :P Ktos na kawke ma ochote ? To prosze sie czestowac : > > > .. Wesola 🖐️ - kremowki i wuzetki Ci spamuje ;) ? Nowa kafe dba o nasze linie :D Pisz, kochana, pisz, nie zrazaj sie ! :) U nas ok, wszystko po staremu. W sobote pojechalismy do ZOO, podczas poprzedniej wizyty w pazdzierniku nie zdarzylismy wszystkiego zobaczyc (Pandy Wielkie; Koala, kangury i Slonie juz w klatkach byly jak do nich wieczorem dotatarlismy) wiec tym razem to nadrobilismy i zaczelismy wizyte od nich :)... no i o czywiscie obowiazkowy spektakl uchatek i pokaz ptakow draieznych. Alice zachwycona :) i wielki dylemat miala w sklepiku z pamiatkami, bo miedzy panda, koala i bialym lwem musiala wybrac :D :D Reszta po staremu czyli ok :) Czas leci jak szalony, nawet nie wiem kiedy miesiac maj przelecial :O... a mam wrazenie ze czerwiec i lipiec tez przeleca szybko : tata 10-go do Pl wraca, 14 idziemy na chrzest coreczki kumpeli, za niecaly miesiac mama po Alicje przylatuje, pozniej 8- go lipca przyjezdza brat M z rodzinka, a nas czeka remontu ciag dalszy :O i 9 sierpnia kierunek Polska :) .... No ale do tego czasu trzeba jeszcze troche popracowac :P wiec zegnam sie na dzisiaj.... zyczac milego tygodnia !! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, teraz na niebiesko :)... hehe, bedzie sie trzeba do nowgo przyzwyczaic ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła anka
Piszę piszę wuzetek i zygmuntówek kremówek oraz wszelkich innych słodkości kafe nie wpuszcza jak się spotkamy to się nie poznamy takie szczuplutkie będziemy ;);):):)::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
Witam po dłuzszej nieobecnosci! U mnie dobre nowiny....wrociłam wczoraj ze szpitala i okazalo sie ze moje zmiany w płucach uległy regresji...co jednak nie oznacza ze nie ma tej choroby ,wręcz przeciwnie nawet ja potwierdza,ale ja i tak byłam w szoku,bo w ogole sie tego nie spodziewałam...normalnie jakbym skrzydeł dostała....niestety moją radosc zaraz sprowadzono na ziemie,bo kolezance obok powiedziano tez tak niespodziewanie ze ma guza i musi byc operowana a ona przyszla tylko na badania...tak mi sie jej zal zrobiło ,ale mysle ze i tak bedzie mimo wszystko ok...poznałam tam dwie fajne kobietki i gdyby nie swiadomosc ze to jednak szpital i jakies chorobska nas trzymaja to mialo sie wrazenie ze jestesmy na wczasach...pisze tego posta juz od rana i wybaczcie ale na dzis to koniec ,bo musze Młodego do ł,óżka zapakowac....pozdrawiam i moze jutro skrobne wiecej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erato 33
Dzien Dobry wszystkim 🖐️ Piekna pogoda-kawka na stoliczku a ja sie melduje bo dawno mnie nie bylo..... U mnie ok-wszystkie wizyty do szpitala mam przestawione na wczesniejszy termin-udalo mi sie przelozyc wizyte z listopada na koniec tego m-ca - super - mowie wam-ciesze sie bo szybciej bedzie. Annapo 🌼 Kochana-nawet nie wiesz,jak sie ciesze,ze wszystko lepiej u Ciebie....kciuki dalej zacisniete...i buziak dla malego. Rebeko 🌼 Remonty odlozone-hmm-poczekamy-az bedzie skonczone i fotki mile widziane. Pytalam o moja diete..tak probowalam wspomagacza i musze smialo przyznac,ze dziala...moja znajoma wziela tabletki z jagody czarnej a ja zielona kawe....zaczelam od jednej tabletki a po tygodniu bralam dwie..zmniejsza apetyt na jedzenie i po trzech tygodniach waga zaczyna spadac......efekt sie utrzymuje i nie chce sie jesc naprawde a jak juz jesz to malo bo wiecej sie nie chce...Firma nazywa sie Forza.. A ja wczoraj zrobilam pyszna kolacyjke.Mielismy z mezem rocznice slubu.Bylo fajnie i we dwoje-kolacyjka mila,pozniej szampan i powiem wam,ze mnie ,,uszemralo,, troszeczke ale bylam grzeczna hehe. :) Wesola 🌼 🖐️ Pozdrawiam caly sklad i do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a u mnie jakos tak nieciekawie sie zrobiło,niestety znowu moja tesciowa mi dopiekła i chociaz ona chyba uwaza ze nic sie nie stalo mnie to boli i napewno psuje humor....chyba sobie do konca zycia nie wybacze tego ze zgodzilam sie z nimi mieszkac....no coz plce za błedy i cały czas sie zastanawiam kiedy w koncu wybuchne:(... Erato🌻 super ze udało Ci sie pozalatwiac te zamiany,ja tez wole jak to co nieuniknione jest szybciej,bo potem ma sie z głowy... ze mnie to taki "cykor" ,a wyobraznia jak mi zacznie podsuwać co moze sie stac,to naprawde czasami ten strach ma tak olbrzymie oczy ,a potem sie okazuje ,ze wcale nie było tak zle... dzieki za trzymanie kciukow(bo jak widzisz to pomaga)i obiecuje ,ze tez bede trzymac mocno zacisniete i mam nadzieje ze z podobnym rezultatem... nie wiem jak u Was ale u mnie taki upał ,ze tylko w domu da sie wytrzymac...moj przedszkolak to nawet po południu nie wychodzi na podworko,bo sie opiekunki boja i dopiero po 18 tej wychodzimy,troszke pograc w pilke itd...powiem Wam ,ze to nie jest fajnie taka roznica wieku wsrod rodzenstwa...Mały chce sie bawic a Ci starsi nie i w koncu ja musze,a tez juz nie mam nastu lat ...a jak tych dwoje bylo malymi dziecmi to nawet mnie nie dopuszczali do swoich zabaw... smialam sie wczoraj ze mielismy zmajtrowac jeszcze jedno ,zeby ten sie maial z kim bawic ,ale maz sie za głowę tylko złapał ....ja w koncu tez ale z tego wynika tylko to ze dalej musze sie poswiecac:P:(...no nic chyba dam rade... a teraz juz zmykam cos wrzucic na ruszt ...zycze Wam wszystkim milego dzionka i do nastepnego razu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erato 33
Dzien Dobry wszystkim 🖐️ Kawka na poczatek dnia (_)?(_)?(_)?(_)?(_)? i Moc pozytywnych fluidkow :) Annapo 🌼 He-he jeszcze jedno Ci sie marzy :) W sumie dlaczego nie?? Masz racje,maly mial by sie z kim bawic.....U mnie juz corka cos przebakuje o dziecku,coz 29 lat to i maciezynstwo sie odzywa .............Ja na szczescie nic i niech juz tak zostanie bo zwarije od tego myslenia hehe ...zreszta jak najszybciej ten szpital i mam zamiar sama podsunac pomysl lekarzowi na wyciecie wszystkiego...........a moze to i lepiej bedzie w moim wypadku.Pozyjemy zobaczymy.... Mowisz,ze tesciowa Ci dopieka??Hmm-jak to dobrze,ze ja ze swoimi na dystans od poczatku....zreszta nawet nie znaja mich zagrywek,wiec siedza cicho bo nikt nie wie,jak ja zareaguje,nigdy tego nie bylo a znaja mnie z opowiadan tylko-czarne too czarne a biale to biale i ze wszystkim tak jest :) Ok Kobietki?????? HOP-HOP?? Gdzie jestescie?? urlopy macie jakies czy cus?? hehe Ja mam na dzisiaj tylko obiad w planach i mam zamiar polechiuchowac troszke....wiecie co? u mnie chyba zaczyna sie ten dziwny okres dla Kobiety...hmmmm.jestem rozdrazniona,mam dziwne kolatanie serca w nocy...jak myslicie - czy to juz??? czy ja za mloda jeszcze??? a moze jednak i nie-hmmm az sie boje o domownikow-czy wytrzymaja ale chyba wspomne lekarzowi o tym... Ok Moje Mile - ja uciekam ..Milego Dnia wszystkim zycze i do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka72
Czesc moje mile 🌻 Dziekuje za kawke Erato 🌻, przyda sie, bo cos mi dzisiaj ciezko oczy otworzyc :O.... Fajnie ze masz wizyty wczescniej :). Ja tez nie znosze czekania, wole wiedziec niz sobie filmy sama ukladac. Ania 🌻 - Ty tez dobre wiadomosci nam przynosisz :) oby tak dalej ! Jesli chodzi o Mlodego to znam doskonale ten bol ;) ... u nas, jak tylko wejde do domu to, jeszcze zanim z kolacje sie zabiore, mam obowiazkowa zajecia na podlodze :P, kolorowanie tudziez jakies wycinanki ;) :D... Twoj maluch to tez troche jak jedynak :P U nas sie troche skomplikowalo :(, tata mial do Pl ponad tydzien temu wracac, ale musial lot odwolac i raczej tak szybko nie poleci, .... jak znajde troche czasu to sie na priva na maila odezwie. Reszta na szczescie powoli sie kreci, chociaz przez chwile wakacje Ali w Pl stanely pod znakiem zapytania to jednak Mama przylatuje 1-go lipca i 8-go obie do Pl leca. Reszta po staremu wiec sie nie rozpisuje, tym bardzieje ze troche pracy jednak mam... od tygodnia mamy strajki transportu, w rezultacie troche sie korki powiekszyly i do pracy troche pozniej docieram :P a robota mimo wszystko musi by zrobiona. Pozdrawiam serdecznie caly sklad i do nastepnego !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem 🖐️ Tak na szybko wpadam poniedzialkowa kawke postawic :> > > > Nie rozpisuje sie bo czasu mam wyjatkowo malo, musze dzis wczesniej z pracy wyjsc (spotkanie w szkole u Alice) i jeszcze dodatkowo a jutro rano tez niepracuje... Pozdrawiam serdecznie, postaram sie odezwac wkrotce nieco obszerniej .... Buziole wielkie ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła anka
Dzień dobry :) Saro i ponuro u mnie dodatkowo wilgotność powietrz chyba 100% oszaleć można z tą pogodą:( Pozdrawiam wszystkich serdecznie kawę zaproponuje z ciachem tym razem pyszne podwójnie czekoladowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×