Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

poczytałam,jestem(prawie ) na bieżąco;) bo zdjęcia Iwy to chyba jutro,coś mi tu dziecię zmajstrowało. Witam Agnieszkę...moze i dobrze,ze nie witałam wcześniej,bo jak ja witam to one później znikaja...;( Bromba...Ty tez masz takie fajne uszy i torbę jak ta z książki?;) Maleńkiej gratuluję pracy i tzrymam kciuki za mieszkanie:) Wesołej Ance zazdroszczę.....oj jak bardzo zazdroszczę tego wolnego...ja mam tylko do niedzieli ale też się ciesze i jak widac wreszcie wieczorem moge w necie posiedzieć;) Szkoda tylko,że któraś zapodała teledysk Roxette...kiedys dawno temu słuchałam tego utworu na okrągło,przeżywając jakiś wirtualny romans czy cus...;) to pewnie zaraz doła złapie;) Annapo,mam pytanie o nicka...PO czym?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie mozemy sobie podac lapke 🖐️, Agnieszko !!! Dla mnie istnieje kilku wykonawcow/grup ktore slucham od lat bez przerwy : U2, Bon Jovi (hehe - bylam na koncercie we Frankfurcie w 1993 :-P :-D ), Police... A reszta to juz zaleznie od nastroju : Queen, Dire Straits, REM, Guns And Roses, Collins, T Turner, The Cure, Aerosmith... no i czasem troche nowosci , ale to zazwyczaj krotka fascynacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez torebki po.. niczym to poprostu pierwsze 2 literki mojego nazwiska.Starałam się wymyślić coś czego nie zapomnę,albo nie pomylę . A tak przy okazji jak mówicie o pogodzie to ja mam czkawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez torebki jakby tak mojego mena polać jakimś drinkiem ,albo czekoladką wysmarować to ja bym nie narzekała tylko jadla do końca,ech...;)Pomarzyć i lekarz nie zabroni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany , naprawdę wysiadam, pomyliłam Brombę z Bez torebki - wielkie przepraszam, Rebeko mamy podobny gust muzyczny; jeszcze raz dobranoc, zajrzę jutro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ann..to do dzieła...do dzieła;) Ja przed chwilą dolałam wódki do butelki pepsi...niech dziecię myśli,że mama ,tak jak on,pepsi pije;))) co ten nałog z człowiekiem robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na dzisiaj koniec,bo organizm sie domaga innej pozycji🖐️,{usta], dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Annapo !😘 😴 - ja rozumiem, ty takiego week-end\'u z prawdziwego zdarzenia to raczej nie masz ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam już czekoladki ;),zjem surowego a teraz juz naprawde pa pa pa Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Rebeka ja tak mam....słucham czegoś na okrągło az mi pzrejdzie... i biorę się za inny utwór...i znowu na okrągło;))) Myślisz,ze to tzreba leczyć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIhi, moze nie, to chyba nie grozne :-D :-D :-D :-D i raczej bez skutkow ubocznych !!! A co ty wlasciwie robisz (zawodowo) - nie musisz odpowiadac, tak pytam bom ciekawska, tyklo to ukrywam ;-) . Wiem ze na 2 zmiany ale ... co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,nie gniewaj sie,ze powiem niewiele...chyba Rybka wspominala,że tu lepiej za duzo o sobie nie mówić;) Pracuję w firmie logistyczno-serwisowe,a dokładniej w duzym serwisie komputerowym.Znanej firmy.odpowiadam m.in.za rozliczanie serwisantów( juz wiesz kto to?;) ) z zużytych do naprawy częsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, sorki ! :-O, to chyba racja... Jak tam Twoja butelka \"coli\" ;-) ? Bo ja juz moj gin/tonic wykanczam... i oczka sie same zamykaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry powiem :) Nowe i stare bywalczynie zapraszam na kawę, ciacha markizy i delicje ( bo takowe tlko mam). Wieje niemiłosiernie, co to za pogoda ? Mam jechać zaraz do sklepu, ale aż nie mam ochoty wychylać głowy...brrrr Ja spać nie mogę...wczoraj połączenie mi zerwało cholerka...a tu balanga była ;);) Zniesmaczona brakiem miżliwośći pisania na kafe wzięłam książkę i załadowałam się pod kocy. Niewiele naczytałam, zaraz mąż wróciła i zgasił mi światło przy moim wielkim oburzeniu, żę czytam...Taaak, bez książki hihih wypadła mi dawno z ręki :P Dziś kwitnąca, gotowa do walki z wiatrakami (sprzątanie w domu) ...:P Potem i tak jest tak samo przy udziale cchłopców :) Ale zawsze cokolwiek. A....i dzis kupuję osprzęt...czyli szydełka i zaczynam coś wyprawiać z nim ;) Kiedyś juz coś tam robiłam, ile w pamięci zostało, nie mam pojęcia. Okaże się :) Ale uwielbiam rzeczy szydełkowe typu obrusy.. Zajrze póżniej...jak się wyśpicie :) Miłej soboty :) jakkolwiek byście ja miały spędzić :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semina 🌻....ograniczeń jako takich brak...na jaką 30-ke sie czujesz...to wpadaj ze swoimi cyferkami, obys chciała się zaklimatyzować...dziewczyny są :classic_cool:... I tym miłym akcentem idę sobie.........................................................Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny z samego rana o jej, dzięki za miłe słowa. nie spodziewałam się. taka miła niespodzianka :) i jak potrafi humor poprawić :) mam za sobą ciężką noc. wczoraj napisałam do Was i zamknęłam kompa. gdybym wiedziała, że szykuje się imprezka i że będzie tak wesoło - wybrałabym Wasze towarzystwo a nie swoje smutki. a dziś rano zajrzało do mnie słoneczko i Wasze wpisy. jesteście suuuuuuper 🌼 szept - załapię się na markizę? i kawunię? jak mi się przyda po nieprzespanej nocy :( Rebeka72 - skąd jestem? najbardziej kojarzy mi się z samotności. samotność w związku jest chyba najgorsza. mam nadzieję, że chwilowa :) Annapo - dziękuję :) już misie zrobiło lepiej na ❤️. ale jak będę nieraz za bardzo marudzić, kopnij mnie w kostkę. oki? (zamierzam zaszaleć na obiad Twoją sałatką ;) ) bez_torebki - 🌼 agnieszk_o - również Cię witam miłego dzionka wszystkim. zamierzam dziś oddać się porządkom, co by zająć czas i przede wszystkim myśli. ale zajrzę wieczorkiem, jak nie macie nic przeciwko. pa! i jeszcze raz dzięki za ciepłe przyjęcie. 🌼 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek!!! Od rana staram się przesłać zdjęcie TOPIKA,ale nie wychodzi mi to za bardzo.Jak w końcu się uda to prześlę adres ,gdzie go szukać. Witam nowoprzybyłe,rozgoście się i często tu zaglądajcie ,bo warto Skromnościa nie grzeszę :P U mnie tez dużo pracy i jak mi się uda to zajrzę pózniej,goście wieczorem a dookola mały burdelik....:P Brombo od razu mówiłam ,ze u nas będzie Ci dobrze,więc zaglądaj jak najczęsciej🌻A dzieci nie biję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, zakupy zrobione, obiad się gotuje a ja kawkę popijam i tak na chwilkę zajrzałam, ale widzę, że Wy też raczej zajęte. Witam Seminę i do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie bardzo serdecznie przy kawce ! 😍 Zwleklam sie z lozia dopiero ok 10 :-P wiec poranna kawke przegapilam ...:-( Semina🌻 - praktycznie bez limitu, zarowni w dol jak i w gore... Szepcie 🌻 - \"Don Kichotte\" jak tam Twoj \"walka z wiatrakami \"? Bromba 🌻 - pomarudzic kazdemu wolno, byle nie za duzo :-D. U nas zadko kiedy jest smutno ! Annapo🌻 - nie musisz byc skromna, to Ty jestes zalozycielka i jedna z glownych animatorek na tym topiku ! A jak juz jestem przy TOPIKU - to fajnie by bylo jakbys sie udalo - on chyba jest tak troszke \"nasz\", no nie ...? Agnieszka🌻 U mnie juz posprzatane, i po obiadku... teraz uciekam na zakupy. Strsznie krotkie te soboty mi sie wydaja... no ale jest jeszcze niedziela ! Zagladne wieczorkiem 😘 PS : Zeby mnie dzis nie bola bo jednak pomogl...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×