Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam no i nie wiem od czego zaczac:)...moge chyba wreszcie stwierdzic ,ze udalo nam sie tego wirusa przezyc,ale powiem ze uparciuch byl z niego straszny...Malego atakowal dwa razy,no ale dzisiaj juz drugi dzien sie czuje sie dobrze ,no to mysle ze juz bedzie ok... u nas w ogole jakas era wirusow...mysmy go zwalczyli ,no to padlo na kompa i do poniedzialku tylko laptop na stanietakze bedzie ciezko:P:) zdazylam poczytac co u Was,ale na dluzsze pisanie niestety nie mam teraz czasu i nawet nie wiem kidy w koncu przysiade na pupie ....w dodatku od 14 lutego znowu zaczynamy remont:(... dzieki za pamiec ,wszelkie pozytywne mysli i przesylki za co posylam moc 👄 i na razie zmykam dalej walczyc z codziennoscia :P...no to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Od rana pada deszcz i wieje paskudny wiatr... i chyba pukają do mnie jakieś wirusy grypy. Może uda mi się je odrzucić :D Stawiam wielki tort czekoladowy - podobno słodycze to najlepszy lek na zły humorek :D i na poprawę samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten tort to na czesc powrotu Ani, Kaszubko 🌻 ;) ? To koniecznie kawalek musze sprobowac :) Ania 🌻 - ufff, ciesze sie ze jestes :) .... Ach te wirusy :P.... nie wiedzialam ze te komputerowe tez w tym okresie roku szaleja.... bede musiala uwazac ;) :D W kazdym razie mam nadzieje ze przegnaliscie i jeden i drugi na 4-ry strony swiata i na dlugo bedziecie mieli spokoj :) Erato 🌻 - musze powiedziec ze masz bardzo ladny glos i niezla pare !! :) Lece Alice kapac... moze pozniej jeszcze zagladne .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka - znów mnie rozszyfrowałaś :D czytasz pomiędzy wierszami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Annapo Witam no i nie wiem od czego zaczac ...moge chyba wreszcie stwierdzic ,ze udalo nam sie tego wirusa przezyc,ale powiem ze uparciuch byl z niego straszny...Malego atakowal " - Uparciuch powiadasz? Chmmm. Trzeba było da mu klapsa. dobrze, że mojego małego nie atakują żadne wirusy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kaszubko, grypie zdecydowanie mowimy nie! A tort a jakze ze na wszystko dobry ;) nawet na moja diete :D:D:D Aniu, no wreszcie! Oj biedactwa wy, a kto wam tego wirusa przyniosl? dobrze ze juz na wylocie jest! Rebeko, dawno mialam odpowiedziec, nie ipad'a nie mam i jak narazie czytam z pasja ksiazki w klasycznym wydaniu ;) w tym momencie wciagnela mnie Nurture shock - nie wiem czy wydano tez i we Fr, ale wspaniala ksiazka oparta na badaniach przeprowadzanych na temat rozwoju dzieci - autor to Po Bronson. Jesli uda ci sie ja znalezc to barrrdzo polecam. Ja mam dzis wieczorek, nogi na pufie, zasluzona lampka chilijskiego sauvignon, M jeszcze w pubie, a w pudle rugby!!!! :) Rebeko, i znowu bedziemy podzielone ;) Ide posluchac Erato bo w pracy nie moglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 normalnie cud!!!mam wolna chwilke:P...Maly spi,starszy sie kapie,Maz pracuje a cora flirtuje :)i laptop dla mnie:):) Kaszubko🌻 dzieki wielkie za torcika,a taki na drugi dzien to dopiero smakuje hmmm...a grype szybko przepedzaj ,bo tegoroczna odmiana bardzo upierdliwa...wiem cos o tym :P...mnie sie udalo wyjsc prawie ze bez szwanku ,ale tez zaraz jak tylko czulam ze cosik nadchodzi to bralam leki co dzieci dostaly...i tylko troszke mnie przegoniło... mam nadzieje ,ze na ten rok to koniec z chorobami.... Rebeko🌻 ten komputerowy wirus ponoc sami sobie sciagnelismy,tyle ze nie wiemy kiedy i jak ...mysle ze starszy przy okazji jakiejs gry zaladowal i ta niespodzianke...no ale komp w rekach fachowca i mysle ze uda sie ponaprawiac to co zniszczone... dzisiaj niestety doszedl nam nowy kłopot ,razem z nowa umowa na internet dostalismy promocyjnie tv,tyle ze w naszym telewizorze przy ostatniej burzy cosik strzeliło i teraz nie idzie korzystac z tego bonusu,najpierw trzeba naprawic telewizor,a jak sie nie da to chyba kupic nowy,ale nie wiem skad kase... no i tak to leci ,co chwilke jakis problem..... Erato 🌻 no jak na razie zdołałam odsluchac tylko ten pierwszy kawalek,no nie powiem :)duze gratulacje:classic_cool: ale przy okazji to przezyłam maly szok...kiedy to ten Twoj M takiej fryzurki sie dorobił????:P Dea🌻zazdroszcze wolnego wieczorku o winku juz nie wspomne ,no coz nie kazdy moze :P.... Bimbalku🌻 u nas duzo wolnego miejsca,a czy warto przystapic to juz sama musisz ocenic,mnie i kilku innym paniom sie podoba ,no to moze i Tobie przypadnie do gustu nasz klubik a teraz musze zmykac ,bo jak kazda przyjemnosc i moja wolna chwilka szybko przeminęla ...zycze wsiem milego odpoczynku i moze jutro uda mi sie choc na chwilke zajrzec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane :) !! Dea 🌻 - tak podzielone byc mozemy ;).... ale na zadne inne podzialy sie kategorycznie nie zgadzam :P Szkoda ze sie wczoraj na Caberneta nie zalapalam :(.... moze nastepnym razem :). Patrzylam za ta ksiazka ale po fr (jeszcze ?) nie wyszla ... po angielsku sie do niej raczej nie zabiore ... za wysokie progi ;) Ania 🌻 - pislas kiedys o wprowadzaniu "nowych porzadkow" ... masz jakies sukcesy na tym froncie ;) Ja mam od prawie tygodnia w domu nowy modem do internetu i ... czeka na zmilownie :D, nie mam sie kiedy tym zajac. Tak wiec widzisz, nie tylko Ty technologicznie troche w tyle jestes... u mnie to prawie sredniowiecze :D My dzisiaj znow bylismy na chwile u rodzicow :)... na chwile bo nam autostrade zamkneli i zanim sie zorietowalam co sie dzieje to znalazlam sie w korku na drodze 10-tej kategorii 😠 i zamiast 20 minut jechalismy do nich 1h40min 😡 ...No ale misje wypelnilismy ;) : kaczki, gesi, labedzie, golebie i wroble nakarmione a Ala po kapieli padla jak zmiete dwadziescia ... ja tez padam na pyszczek wiec najwyzsza pora pod kolderke wskoczyc :). Wszystkim milej, rodzinnej niedzieli zycze !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa goraca i aromatyczna wabie ;) : (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> .... U mnie za oknem bezchmurne niebo wiec i Wam zycze slonka za oknem i w serduchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Straszny wiatr ostatnio wieje :( Częstuje się kawą i dokładam batonika Pawełka amaretto jest jeden, więc szybko podziele na malutkie ;) porcyjki :) proszę się częstować :D:D:D:D:D:D i humorek pierwszorzędny dokładam :D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - szaro buro za oknem... deszcz jednak na chwilę przestał padać... wiatr również jakby ucichł [w ostatnich dniach był okropny.. do tego deszcz przez kilkanaście godzin - nie było do śmiechu - na szczęście prąd zniknął tylko na chwilę]. Temperatura jest powyżej 0... w tej chwili +7. Podobno za kilka dni ma powrócić mróz. Znów będzie nieurodzaj i na jesieni ceny podskoczą w górę. Mam dziś niedobry dzień - boli gardło... kuruję się i po cichutku klnę :D po cichutku, aby mąż nie usłyszał :D Dałam nowe fotki do Garnka... takie sobie widoczki z góry rumskiej i z las rumski.... pieski wrzucę dzisiaj. Piotrek podrzuca mi fotki i prosi, abym je dała do Garnka - to daję. :D wczoraj w jego okolicy było bardzo wiosennie. http://www.garnek.pl/kama13/a Annapo - o tej grypie to dużo wiem :D z roku na rok wirus jest coraz groźniejszy... najczęściej zaczyna się od dolegliwości żołądkowych. Na poprawę humoru stawiam tym razem torcik kokosowy :D może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wpadam tylko na chwilkę, bo zasypiam na siedząco. Moja Marta ma straszny katar, w nocy spała ze mną i nic się nie wyspałam, cały dzień nie mogłam się obudzić, więc teraz idę pod prysznic i do łóżka. Annapo 🌻 cieszę się, że u Was już dobrze. Kaszubko 🌻 zdrowia życzę ❤️ Wesoła 🌻 ja dzisiaj ok. 16-tej byłam w sklepie i wiesz co sobie kupiłam? Pawełka amaretto :-D, żeby było jasne nie czytałam wcześniej Twojego wpisu :-) Zjadłam wszystkie kawałeczki, dobrze, że chociaż Ty się dzielisz z bliźnimi :-p A teraz posyłam buziaki, życzę dobrej nocy i zmykam. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Przesyłam wszystkim pozdrowienia i jak mam to ostatnio w zwyczaju- znikam;) pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawka wtorkowa na stoliku,ciasteczek niemam,sorki. Nie pisalam bo M w domu mialam,- ale rym :D Dzis do pracy na pol dnia a jutro i pojutrze wolne,hmmm,na razie mi dobrze,tylko po kieszeni uderza. Dziewczyny dzieki za opinie,staram sie,chociaz wiem,ze zadna z Was nie slucha takiej muzyki,coz,MM mnie zarazil tym. Pozdrawiam wszystkie panie i zycze milegoo dnia a ja lece do pracki,musze sie wyrobic,papa. Do uslyszenia pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dzis sloneczkiem was witam - wiatr na szczescie w koncu odlecial, trzepal nam rurami az spac nie moglismy i tak przez cztery dni i noce. Ale za to wrocil mroz :o no i dzis rano sie zorientowalam ze pani do sprzatania mi zakrecila kaloryfer w przedpokoju, ktory ogrzewa cale trzy pietra! Brrrr, poczulismy po kosciach. Erato, no ja nie dopisalam! Zgadzam sie, glos masz super! I dzieki za przedstawienie mi Giusi, bo ja jej w ogole nie znalam! Poszperalam troche na youtubie i sie dokulturanilam :) A do rodzaju muzyki to sie kochana mylisz :p wszystkie piosenki na waszym koncie YT znam i slucham, :D:D:D moze nie za czesto bo ja z tych co wszystko jedza, wszystko czytaja i wszystkiego sluchaja :D Rebeko, szkoda ze ksiazka nie przetlumaczona, ale jak sie wezme to tak w skrocie moze jakies streszczenie zrobie tych najwazniejszych rzeczy i przesle wam na maila, bo naprawde oczy otwierajaca! U nas ucho Oli jeszcze nie wyzdrowialo, mamy dodatkowe krople i spray do nosa zeby troche ten katar zciagnac. Na szczescie Mala nie goraczkuje i ogolnie dobrze. Poza nocami ... juz od dwoch tygodni, pierwszy raz w swoim zyciu, przesypiala ladnie cale nocki. Ale od dwoch nocy znowu budzenie sie i do lozka z mama! Musze jej paszcz sprawdzic czy czasami piatki nie ida, choc troche za wczesnie, ale wytlumaczyloby to nawet i ucho ... no to lece pracowac - jak juz pisalam zmiany sie szykuja, ale musze to dobrze ustawic, bo jak mam miec nowe odpowiedzialnosci to i nowy tytul i placa tez by sie przydaly, nie? :D:D:D Jest jeszcze jedna opcja, zmiana pracy ... ale to musze baaaardzo ostroznie przemyslec. Wszystkim duzy 😘 na dobry dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :) popoludniowa kawe stawiam : \/> \/> \/> \/> \/> \/> \/> :) zostal jeszcze dla mnie kawaleczek batonika od Wesolej 🌻 ? :) Dea 🌻 - jakby Ci sie chcialo to ja bardzo chetnie biore :) ... czytalam recezje i brzmi naprawde zachecajaco. A moze ja wkrotce przetlumacza, bo zdaje sie ze to nowa ksiazka.... Powodzenia w negocjacjach :) Goja 🌻 - zdrowka dla Martusi :( 😘 !! She 🌻 - 🖐️ latajacy Holender :D Kaszubko 🌻 - gardlo juz lepiej ? Mam nadzieje ze skumulowany atak metod babuni i Twoje ziolek sobie z przeziebieniem i grypa poradzi :) Erato - ja tez z tych "wszystkozernych" ;) A ja sie dzisiaj rano we wzorowa mame bawilam ;) : ukladalam puzzle, rysowalam, karmilam lalki misie, balwanka i tygryska a na koniec jeszcze placek lotarynski upieklam :) ... jak ktos ma ochote to moge poczestowac :) ... A teraz juz niestety w pracy ... ale jak sie koledzy z sasiedniej ekipy dobrze uwina to o 17h30 bede mogla do domu uciec :P...wiec uprzejmie prosze o trzymanie za nich kciukow :) Ktos chetny na tarasik ;) ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!! Ale u nas wiało wczoraj, myślałam, że mnie z ulicy zmiecie:P Dzisiaj na szczęście już spokojniej, nawet słoneczko nieśmiało przez chmury spogląda:) Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She!!! wiatrzysko chyba od nas do ciebie zabralo :o a kawa gdzie????? no dobra, juz stawiam, dzis espresso bo ponoc ludziska sa najbardziej zmeczeni i spiacy w srody :) (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> ale jest tez i mleczko, wiec jak ktos woli to i cappuccino moge zrobic! narazie spadam bo dzis mam poldniowe szkolenie a pracy po uszy :o do potem 😘 i dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) .... na popoludniowa kawke sie pisze bo mi sie oczy same zamykaja :O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez poprosze jakiejs kawy,jesli dla marnotrawnych pan :Pcosik zostalo... mam ostatnio takie male wymagania a i tak nic z tego:)marzy mi sie chociaz jedna noc bez pobudki...no same powiedzcie czy to duzo? :P:)... a tak ogolnie to nic ciekawego sie u nas nie dzieje:dzieciaki juz licza godziny do ferii,a ja na odwot...no boznowu czeka mnie balagan brrr...no ale jak juz z tym sie uporam to z braku kasy chyba na ten rok bede miala spokoj...tyle ze nie wiem jak psychicznie wytrzymam patrzac codziennie na brudne sciany kuchni do przyszłych pieniedzy:):)... wyobrazcie sobie ,ze dzisiaj zadzwonil pan od naszych schodow i na jutro umowil sie na ich montaz...troszke to trwalo i ja juz nawet myslałam ze o nas zapomnial,w dodatku mialam stracha czy czasem nas w ogole nie oleje(sorki za wyrazenie)bo zapłacone mial juz w tamtym roku za cała prace a robota nie zrobiona...no ale bylismy umowieni ze dokoncza montaz ,jak zrobimy klatke zeby nie niszczyc stopni niepotrzebnie ,ale eto juz tez jakos tak 2 miesiace trwa... no nic grunt ze bedzie zrobione... moj komp jeszcze na leczeniu i powiem Wam ,ze teraz dopiero widac ,ze potrzebny w domu:P... dzisiaj tez przywiezlismy tv z naprawy i moze niedlugo M zamontuje tv internetowa...no nie wiem jak tam u niego z terminami :P:)... no i to tyle z nowinek..... wszystkim chorym zycze szybkiego powrotu do zdrowia...pracujacym-weekendu ...i ogolnie miłego dzionka a ja uciekam cos upichcic,bo niedlugo spodziewam sie ataku na kuchnie i az sie boje pomyslec co by sie działo gdyby nie było pa-pu :P...no to czesc i czołem... 🌻miłością jest....przemierzenie pokoju w nocy,aby kołysanką i ciepłymi słowami utulic Ciebie płaczącego wtedy,kiedy cale moje ja pragnie odpoczać....M.Stroud 🌻 🌻miłością jest....przemierzenie pokoju w nocy,aby kołysanką i ciepłymi słowami utulic Ciebie płaczącego wtedy,kiedy cale moje ja pragnie odpoczać....M.Stroud 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez poprosze jakiejs kawy,jesli dla marnotrawnych pan :Pcosik zostalo... mam ostatnio takie male wymagania a i tak nic z tego:)marzy mi sie chociaz jedna noc bez pobudki...no same powiedzcie czy to duzo? :P:)... a tak ogolnie to nic ciekawego sie u nas nie dzieje:dzieciaki juz licza godziny do ferii,a ja na odwot...no boznowu czeka mnie balagan brrr...no ale jak juz z tym sie uporam to z braku kasy chyba na ten rok bede miala spokoj...tyle ze nie wiem jak psychicznie wytrzymam patrzac codziennie na brudne sciany kuchni do przyszłych pieniedzy:):)... wyobrazcie sobie ,ze dzisiaj zadzwonil pan od naszych schodow i na jutro umowil sie na ich montaz...troszke to trwalo i ja juz nawet myslałam ze o nas zapomnial,w dodatku mialam stracha czy czasem nas w ogole nie oleje(sorki za wyrazenie)bo zapłacone mial juz w tamtym roku za cała prace a robota nie zrobiona...no ale bylismy umowieni ze dokoncza montaz ,jak zrobimy klatke zeby nie niszczyc stopni niepotrzebnie ,ale eto juz tez jakos tak 2 miesiace trwa... no nic grunt ze bedzie zrobione... moj komp jeszcze na leczeniu i powiem Wam ,ze teraz dopiero widac ,ze potrzebny w domu:P... dzisiaj tez przywiezlismy tv z naprawy i moze niedlugo M zamontuje tv internetowa...no nie wiem jak tam u niego z terminami :P:)... no i to tyle z nowinek..... wszystkim chorym zycze szybkiego powrotu do zdrowia...pracujacym-weekendu ...i ogolnie miłego dzionka a ja uciekam cos upichcic,bo niedlugo spodziewam sie ataku na kuchnie i az sie boje pomyslec co by sie działo gdyby nie było pa-pu :P...no to czesc i czołem... 🌻miłością jest....przemierzenie pokoju w nocy,aby kołysanką i ciepłymi słowami utulic Ciebie płaczącego wtedy,kiedy cale moje ja pragnie odpoczać....M.Stroud 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi sie zdublowało ,ale nie tylko z mojej winy....ale sorki:P 🌻miłością jest....przemierzenie pokoju w nocy,aby kołysanką i ciepłymi słowami utulic Ciebie płaczącego wtedy,kiedy cale moje ja pragnie odpoczać....M.Stroud 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam z lozeczka,mialam wylegiwanie sie do poludnia,teraz nie powiem,tez jeszcze w lozeczku z filizanka kawy,cos mnie glowa boli-no chyba,ze to od spania :D Zaplanowalam troszke na dzis ale nie wyszlo-nie chce mi sie,robie papieryu dla syna na zwrot taxu,a drugie dla M na odszkodowanie-humorek mi sie polepszyl bo wedlug naszych obliczen nasze plany sa blizej niz dalej .......-lato idzie a mnie juz nosi,wiecie co to oznacza? hihi. Annapo 🌼 Ja z checia bym Ci pomogla ale za daleko jestem,taka prace to ja znam doskonale,pracowalam juz wszedzie na gospodarce ale najbardziej znam sie na koniach i swinkach hihi.Kompa rowniez bym CVi zrobila bo to zaden klopot ale nadal wciaz z a daleko,tv podlaczalam sasiadowi,bo mial kompa z tv ale nie wiedzial co ma zrobic,zreszta nic tam interesujacego nie ma.My ogladamy iple.Nachwalilam sie co? Zycze Ci chociaz jednej przespanej nocki i w koncu konca remontu. Rebeko 🌼 Wszystkozerna jestes powiadasz?To fajnie,mam kilka nowych utworow ale raz na tydzien cos tam w am wrzuce,buziaki dla Alice i dla naszych innych szkrabow 👄 Kaszubko 🌼 Slyszlalam,ze malo was tam nie wywialo? a ziolka faktycznie Tobie pomoga,Ty jestes chodzaca encyklopedia,wierze,ze dasz rade to szybko pokonac. Dea 🌼 Myslalam,ze znasz ta pania,ma jeszcze jedna piosenke ale jest bardziej polityczna,fajna ale nie na ten kraj,ciesze sie,ze Ci sie podoba. Olenka juz wystarczajaco nacierpiala,teraz powinno juz wszystko ustapic,tego zycze i buziaki dla nich 👄 She 🌼 Witaj,co u Ciebie? Jak na mieszkanku? i co slychac,tak dlugo sie nie odzywalas. Goja 🌼 Jak z Martusia? Juz lepiej?Napisz cos,daj znak!!! Rzena 🌼 A Ty gdzie? Wesola 🌼 A owoce w bitej smietanie lubisz? Stawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - musisz po prostu mniej czasu w kuchni spedzac :P.... u mnie sie ta metod sprawdza idealnie :D Ide sie przewietrzyc bo zaraz zasne, caly dzien dzisiaj na kawie jade, ilez mozna, lada moment herzklekotu dostane :O ... chyba cisnienie jakies dziwne sztuki wyczynia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Już dziś milszy dzień... słońce co jakiś czas się pokazuje, deszcz nie pada i wiatr przycichł... a było paskudnie przez ostatnie dni :D nie tylko u She ❤️ Nasze województwo tym razem mocno oberwało od natury - wiatr nad morzem chwilami miał ponad 110 km/godz. Szkody są spore. Prąd co jakiś czas ginął - u mnie rzadko, ale w wielu miejscowościach [tych mniejszych] brak było prądu całymi godzinami. Za kilka dni znów ma nadejść mróz sięgający powyżej 10-15 st. Nie cierpię takiej zimy - zbyt łatwo o choroby. Ja już się pozbierałam - uciekałam od choróbska... Masz rację Rebeko ❤️ ziółka pomogły :D najbardziej tymianek z miętą, podbiałem i hyzopem :D takie dziwne, nietypowe te choroby - ni to angina, ni to grypa... lub mocniejsze przeziębienie - antybiotyki nie dają sobie z tym rady - nie ma to jak ziółka :D Annapo ❤️ jestem ciekawa, czy i mnie zdubluje :D coś kafe znów niełaskawa dla nas - jak zwykle o tej porze roku. Dea ❤️ Ola chyba trochę więcej, częściej, choruje niż Duża? tak mi się wydaje. Erato ❤️ obejrzałam filmiki, wysłuchałam :D i miałam kłopoty z rozpoznaniem Twojego męża :D :D Goja ❤️ Wesoła ❤️ kusicie, oj, kusicie tym batonikiem :D chyba w końcu go kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Tak czytam i się zastanawiam czy tą dzisiejszą senność można na ciśnienie zwalić, bo ode mnie do Rebeki trochę daleko :-D Moja Martusia już ok. Ona przeważnie katar ma 2 dni. Kicha, wydmuchuje nos, wkurza się, że ją nos boli, pomarudzi i przechodzi. Gorzej było z Bartkiem, u niego katar szedł na uszy, podobnie jak u Oli. Nie puściłam Marty do szkoły, miała iść jutro, ale chyba zostanie już do końca tygodnia. U nich w szkole strasznie dużo dzieci choruje. Od poniedziałku zaczynają się ferie, więc nie chcę, żeby coś załapała i w czasie ferii leżała w domu. Ja od poniedziałku mam w pracy same trudne sprawy, mam nadzieję, że nie będzie tak do końca tygodnia. Jestem padnięta, chcę już sobotę!!! Spadam pod prysznic i do łóżeczka. Dobrej nocy życzę, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry,co prawda mam wolne ale kawke postawie,u mnie od rana ruch ale juz zostalam sama,starszy z M juz do pracy a mlodszy przed szkola na basen poszedl,ufff,jaka cisza,zastanawiam sie czy kawke wypic,czy isc jeszcze spac-zobzczymy. Kaszubko 🌼 Wiedzialam,ze sobie poradzisz 👄 Silna babeczka jestes...a co do mrozow to nie zazdroszcze,tutaj juz wiosennie sie robi - u Dei przymrozki ale u mnie ok. Mowisz,ze mialas klopoty z rozpoznaniem MM,on zaczal zapuszczac wlosy jak mieszkalismy we Wloszech,to juz dwa lata w marcu,hihi. Rebeko 🌼 Masz racje,nie mozna tak dlugo siedziec nad papaierami,dzis zapraszam na tarasik w poludnie :) Goju 🌼 Widze,ze z Marta jak z moim mlodszym,choroba dzien lub dwa i nowo narodzony,tutaj tez jakis wirus jest,polowa dzieci nie w szkole,jakas grypa zoladkowa albo symul :D kto wie,na szczescie u Ciebie dobrze.Powodzenia w pracy. Ja wczoraj pomimo,ze tak dlugo spalam,padlam wieczorem jak kawka,dzis siedze dalej nad papierami ale to juz tylko porzadki. Zycze Milego i pogodnego Dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ladnie juz sie u nas robilo - i znowu siwo i buro i mokrawo :o bleee Dzien dobry Kobitki :) czy Erato kawke postawila? jak nie to prosze sie do mnie usmiechnac ;) Aniu, Rebeka ma racje, moze troche odpuscisz sobie tych obowiazkow? Moze "zachecisz" core do troszke pomocy? Ja wczoraj bylam na granicy zemdlenia z przemeczenia, to co mnie najbardziej wyczerpuje to robienie wszystkioego w biegu, karmienie gotowanie kapanie - wiec wczoraj zadzwonilam do wracajacego z pracy M i powiedzialam mu zeby sobiw wzial cos na wynos bo ja nie mam sily mu kolacji ugotowac. Troche przykro ale ja sie rozchorowac nie moge. No i wszyscy na tym skorzystali bo M kupil fish&chips i dziewczynki (pomimo zjedzonej juz kolacji) byly zachwycone tlustymi frytkami ;) Aniu, czy Bran jeszcze z wami w lozku spi? Kaszubko, no dobrze ze juz lepiej :) niezastapione ziolka! Powiem ci szczerze ze Ola wcale wiecej niz Mysz nie choruje, ona ma tylko te uszy slabe :o Duza miala czesciej problemy z oskrzelami i goraczkowaniem, zoladowki itp dopoki nie przeszla ospy (przed 2 urodzinami) i potem jak reka odjal :) wiec mam nadzieje ze i u Oli drogie urodzinki beda przelomowe i uszka sie wzmocnia. Do czerwca juz niedaleko! Erato, nie Giusi nie znalam, ale ja sobie dobrze przesluchalam na you tube. A i zerknelam na ta ilpe - interesujace. A wy jak ja ogladacie na kompie czy tv? bo wydaje mi sie ze i przez PS3 mozna. Zrobilibysmy to dla jednego serialu, Wladcy Much, no i moze dla Lindy ;) ok spadam i juz moze dzis sie nie odezwe bo za moment beda mnie "przenosic" na Windows7 i pewnie caly dzien im to zajmie pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam normalnie moje stopnie juz zamontowane hip-hip-hura !!!!jeszcze tylko porecz i gotowe....no potem bedzie trzeba wymyslec nowe zabezpieczenie bo stare niestety nie pasuje,a boje sie ze Brian moglby z nich zleciec ... Rebeko🌻 najgorsze jest to ,ze ja wlasnie w kuchni najlepiej sie czuje....nawet jak mam chwilke na ksiazke ,to nie ide do goscinnego tylko wlasnie do kuchni:P...nawet mimo tych brudnych scian i tak najlepiej sie tam czuje...chyba jakas zyła z dobra energia pod ziemia przepływa ,bo widze ,ze u tesciow podobnie,tez wiekszosc czasu w kuchni spedzaja...najgorsze jest to ze tam blisko do roznych smakołykow:(... gdyby tylko o sciany chodzilo to bym je jeszcze teraz pomalowaa ,ale ja chce troszke pozmieniac i to juz grubsza robota i kasa ...no coz poczekam ....potem sie bede bardziej cieszyc... Kaszubko🌻 slyszałam o tych wiatrzyskach i jak zwykle myslami uciekałam do Was i mojej rodzinki koło Słupska,z natura ciezko wygrac,mozna tylko minimalizowac straty... ciesze sie ,ze choroby juz przegnane mam tylko nadzieje ,ze nie posłałaś ich w kierunku południowym:P:) Dea🌻juz to tak jest ,ze choroby to czesc naszego zycia,nie da sie ich uniknac:(...zawsze to jednak bardziej człowieka boli jak choruje dziecko,bo one sie wydaja takie niewinne a musza cierpiec... jesli idzie o obowiazki,to fakt ze czasami mam tez wszystkiego za duzo ,ale z drugiej strony jakos tak nie wyobrazam sobie nic nie robic i w sumie to chyba zle nie jest...dzieci mi pomagaja w miare mozliwosci czasowych...no bo wracaja ze szkoly ok 16.30 potem obiad ,troszke pogadamy i ja uciekam do obory a one robia zadanie ,chwilke na kompie i do lozek ok 20.30 ...Niki wstaje o 5.45 i jakos nie mam sumienia jeszcze ich obciazac jakimis sporymi obowiazkami...wole posiedziec i pogadac a sama zrobic potem to co trzeba...dzieci tak szybko rosna i dlatego korzystam ile moge jak sa w domu... nie jest tak ze nie maja swoich obowiazkow,ale raczej tak na sobote... a co do Briana,to kłade go spac do jego lozeczka ,ale w nocy niestety nie mam szans i musze go wziac do nas...no i tak od 4 to juz mamy w lozeczku naturalny srodek antykoncepcyjny:D no dobra tyle na dzisiaj bo musze tez co nieco porobic...milego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×