Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ja tylko paczka od Wesolej 🌻 porwie :) i pomacham wszystkim 🖐️ bo mam troche pracy.... dzisiaj mi sie zapowiada dluzsze siedzenie :O... Aniu 🌻 - ucaluj tego Twojego kochanego szkodnika ;) :D dobrze ze sie nic nie stalo :) Buziole !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam srodowa kawke zaserwowac : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> .... i na sushi w poludnie zapprosic ;).... dzisiaj stawiam, bo podwyzke dostalam :) Kaszubko 🌻 - juz dawno mialam zapytac i ciagle zapominam... jak Michas, jak sobie rodzice radza z Jego choroba ? Mam nadzieje ze nie daje sie im za bardzo we znaki ? Za oknem slonko, wiec z dobrym humorem za prace sie zabieram....czego i Wam zycze :) MILEGO DNIA !! PS : Goja, Rzena, Erato, Dea !!!! Hop, hop !!! Wzywam do raportu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 co prawda mnie nie wzywano "na dywanik":P,ale i tak sie zamelduje...:) Rebeko🌻 no,no gratulacje,mam nadzieje,ze starczy tej podwyzki na wiecej niz tylko sushi:P Wesola🌻i co dobre te literki,bo mi tez smakuja,ale nie zawsze idzie sobie nimi pojesc:P moja cora dzisiaj została w domu ,chyba jakies grypsko złapała,mam nadzieja ,ze sie to nie przeniesie na pozostałych domownikow....a poza tym ,to nic ciekawego sie nie dzieje wiec nie bede zanudzac,zycze tylko milego dzionka wsiem i zmykam dalej powalczyc z codziennoscia:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko🌻 bardzo dziekuje za wszelkie filmiki,zawsze wywoluja usmiech na mojej buzce i jakos tak milej sie zyje,takze dziekuje za to co do tej pory i prosze o wiecej:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - Ciebie wywolywac nie trzeba :) zawsze wierna na posterunku :) ... no chyba ze wyjatkowo sie zdarzy ;) Wesola - dobre bylo, co nie :P ? Nastepne pewnie dopiero za kilka lat, to trzeba korzystac :D Ide sie dolenic.... ktos dolaczy ;) ? Na tarasie juz sie przyjemnie robi : slonko tak ladnie swieci, cieplutko .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuffff, troche oddechu to sie w koncu zglosze bo za wami tesknie! Rebeko, gratulacje!!! No widze ze na sushi podwyzkowe sie nie zalapalam, ani na tego paczka z jablkiem od Wesolej, ale raduje sie razem z Wami! Ja wam tez postawie jak w koncu bede wiedziec o ile mi podwyzszyli ;) jakos im sie nie spieszy do podpisania nowej umowy i poinformowaniu mnie o stronie finansowej awansu, no ale kierownik personelu na urlopie, wiec jeszcze nie krzycze. Aniu, ojejku, ale stracha mieliscie. Wiesz, ja nie wiem co za dzieci mamy, bo Ola tez zawsze cala w siniakach i gdzies zawsze odrapana, Zawsze mi spadnie z krzesla, bah, nawet stolu! Jej poprostu nie upilnujesz, wszedzie wlezie, taka malpa mala. Zupelnie inna od Evelyn A, jestem wam winna opowiesci co mi sie stalo, juz dwa tygodnie temu. A wiec, juz od dawna mialam takie sporadyczne mini zawroty glowy, ale to nie bylo nic z czym pobieglabym do lekarza. Ale, wlasnie dwa tygodnie temu jestem w pracy i cholercia, czy stoje, chodze czy siedze przy biurku to mam uczucie jakbym spadala. Po obiedzie zaczelo sie jeszcze gorzej az poszlam w koncu do kolezanki ktora udziela pierwszej pomocy no i nic, musialam sie polozyc na podlodze bo ja do niej mowie a ona nic z tego nie moze zrozumiec, po prostu nie moglam sie wyslowic. Oczywiscie, oprocz zawrotow glowy wstapila tutaj tez i panika. Tak gdzies po godzinie lezenia na podlodze w biurze kolegi (na szczescie na urlopie) i po dyskusjach jak mam pojechac do domu (ja chcialam sama metrem, „ratowniczki wysylaly mnie taksowka) w koncu kolezanki zdolaly mnie przekonac i na szczescie, bo ja zaczynalam sie czuc coraz to gorzej. Jak juz dojechalysmy to kolezanka doslownie wsadzila mnie do lozka i kazala spac, i spalam chyba z 16 nieprzerwanych godzin. Na drugi dzien u lekarza jedyne podejrzenie to zapalenie ucha wewnetrzego i po tabletkach mi przeszlo, wiec moze to i to bylo. Z badan krwi nic nie wyszlo, na szczescie. Eeeeh, nalykalam sie tylko strachu i usialam z lekarka ze widujemy sie raz na kilka lat ale za to co dwa tygodnie Narazie wszystko u nas ok, chodze na fizjo na plecy i mam cwiczenia ktorych nie lubie. I to tyle od nas, dzisiaj mamy lato bo 21 stopni I zaluje ze sandalow dzis nie zalozylam. Po prostu jest pieknie! Duze buziole dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, i jeszcze jedno, jak ladnie poprosicie to Rebeka moze wam przeslam moja ostania fotke ;) pa pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 podpisuję listę :D Rebeka 👄 U Michasia wszystko jest ok odpukać w niemalowane :D waży już prawie 8 kg zdrowie dopisuje. Lekarze co kilka tygodni badają, ale nic więcej powiedzieć nie potrafią do tej pory nie jest wiadomo, czy Michaś jest chory, czy tylko jest nosicielem. Gratuluję podwyżki oby co jakiś czas tak było :D Dea a więc nieciekawie było pewne objawy są podobne, gdy jest za niskie ciśnienie. Tak, czy siak to był sygnał, którego nie można zlekceważyć. Chyba wszystkie Ole mają podobny charakterek :D Twoja Olka przypomina mi moją Olę a Ewelyn Kasię [Kasię także z wyglądu] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie musicie ladnie prosic :P, posle i bez tego.... tylko nie widzialam ze sama zostalam fotka wyrozniona ;) Dea 🌻 - ucho uchem, tez moze cos w tym byc, ale jak dla mnie to wychodzi u Ciebie po prostu przemeczenie.... 16 godzin snu mowi samo za siebie :O. Nie ma sie co oszukiwac : macie na glowie dwojke dzieci, prace zawodowa z dojazdami, utrzymanie domu i praktycznie nikogo do pomocy... Mam nadzieje ze to tylko taki epizod i juz sie nie powtorzy ! :) Kaszszubko 🌻 - no to super wiadomosci :) Michas chlop jak dab :).... przy nim Ala to kruszynka, ledwo do 11kg dobija :D U nas tez lato wybuchlo :) .... wczoraj 23C, dzisiaj ma byc 25C :).... i tak minimum do soboty :) .... Az mi zal bylo wczoraj po pracy na zebraniu wspolnoty mieszkaniowej siedziec :O... jak sobie tylko pomyslalam ze babcia z Ala po parku spaceruja, to mnie normalnie skrecalo :D :D ... dzisiaj to nadrobie :) Kawke stawiam : V V V V V V V .... i zmykam ;).... Dzis punkt 16h00 wychodze, nie ma bata ;) :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - już kolejny dzień w towarzystwie potężnego wiatru :D wczoraj kilka razy nie było prądu. Mam nadzieję, że dziś jednak prąd będzie - cisza i świeczki - ble... tego nie lubię. Stawiam poranną kawę i.... wystawiam listę :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam liste 🖐️ troche mam pracy i zakolowan. wczoraj rano dostalam wiadomosc o smierci mamy mojej przyjaciolki z dziecinstwa, tak mna to wstrzasnelo ze caly dzien sie nie moglam pozbierac. No i trzeba bylo zalatwiac wiazanke na pogrzeb, i wiecie co? Uslugi w PL naprawde sa super! Trafilam na super kwiaciarnie internetowa w Koszalinie, zamowilam wczoraj wieczorem i mialam od razu potwierdzenie rozliczenia a dzis rano bardzo uprzejma pani do mnie zadzwonila zeby sie upewnic ze wszystko zrobila wg moich wskazowek. Bylam bardzo przyjemnie zaskoczona i spokojna ze moja wiazanka dojdzie na dzisiejszy pogrzeb. Poza tym, u nas ciagle pieknie, ale ponoc tylko do niedzieli. U mnie w ogrodzie juz kwitnie bez. Troche za wczesnie wg mnie ale pewnie te wszystkie roslinki juz sie doczekac kielkowania nie moga po tak dlugiej zimie ;) Zycze dobrego popoludnia i stawiam poludniowa kawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam tylko pomacham 🖐️ bo zaraz uciekam :) .... jakos mi strasznie szybko dzisiajszy dzien przelecial ;) .. i dobrze :) Postaram sie zagladnac na chwile wieczorem, ale nic nie obiecuje ... po pracy do parku znow lece :), pozniej kolacja i przydalo by sie troche dom ogarnac, a w dodatku dzisiaj M w domu ;) .... wiec milego wieczoru tak na wszelki wypadek zycze :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja nie miałam weny twórczej przez kilka dni. Byłam na podglądzie, poczytałam i zaraz jakieś zajęcia. Mam ostatnio trudny okres w moim życiu. Tkwię w jakimś zawieszeniu i nie wiem co dalej. Dzisiaj wypiłam sobie dwa drinki w trakcie szorowania kibelka i wcale mi to nie pomogło. Problem nadal jest i jeszcze do tego zawrót głowy :-) Dea 🌻 fajna lasia na tej fotce ;-) szkoda tylko, że tak mało fotek i butów nie widać :-p Mam nadzieję, że te historie z zawrotami głowy, to tylko przemęczenie. Uważaj na siebie kochana. Annapo 🌻 jak się czuje Twoja córcia? Niezłego stracha Wam napędził Pan B :-) wiesz, teraz te dzieci takie chyba są. Ostatnio mojej koleżanki 11-miesięczna córeczka wpadła z chodzikiem do piwnicy. Tak sobie poleciała po schodach i na szczęście kompletnie nic jej się nie stało. Rodzice o mały włos na zawał nie zeszli :-) Mają pazur te dzieciaczki :-D Rebeko 🌻 Twoja Alice taka filigranowa kruszynka chyba będzie, i fajnie. Buziaki dla niej 👄 Tobie gratuluję podwyżki. A na sushi chyba niedługo będę musiała się wybrać, bo mi narobiłaś takiego smaka. Kaszubko 🌻 u mnie wieje dzisiaj dosyć mocno, ale na dzisiejszą noc dopiero zapowiadali silny wiatr. Już słyszę jak wiatr gwiżdże za oknami. Kończę już i spadam do łazienki. Dzisiaj zaplanowałam sobie maseczki upiększające :-) Życzę Wam miłego weekendu. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Dziekuje wszystkim kochanym PANIOM👄 Impreza sie udała do samego rana ,wiedziałam że będą musieli nas wyganiać na koniec,bo nam zawsze małao i mało;)...topik to fajna rzecz mozna poklikac ale w tamtym dniu wolałabym miec WAS przy sobie i bawic sie z wami i bawic...fajnie było ,ale na tarasik trzeba było wychodzić a w nocy nie było za ciepło.Tak więc chorobsko sie do mnie przyplątało i dzisiaj zaczeła wreszcie funkcjonować (co nie powiem że z przymusu)bo moi panowie jakiegos wirusa złapali i oboje w lozku leżą ,koszmar.Musze im "usługiwać"38,5*mają a ja tu mam zaległości z całego tygodnia w domu i już jestem padnięta ,a to dopiero14-30 za pasem..gdzie tu do wieczora:( DEA👄życze zdrowia i uważaj na siebie prosze👄 Uciekam bo juz sie obudził jeden i mi marudzi ze picia nie ma jejciu chyba oszaleje mi nikt nie nosił picia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA WIEM ZE ZDROWKA NIGDY ZA DUZO ALE JAK KTOS MA TO PROSZE PODESLAC...tez ledwie ciagne,takze tylko 🖐️ jak troszke dojde do siebie to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny zdrówko podrzucam. Co to za wygłupy? wiosna przecież przyszła. Ja mam fajną sobotę za plecami, oczywiście chodzi i o sportową sobotę. Drużyna mojego dyna wygrała 15-ma bramkami, a drużyna seniorów wygrała 17-ma bramkami. Wypiliśmy za zwycięstwa i idziemy dalej. Rzena 🌻 ja się w któryś dzień chyba wybiorę w Twoje strony. Umówimy się tylko, żeby nam pasowało i sobie pogadamy. A teraz kończę i życzę miłej niedzieli Kochane. Mam nadzieję, że docenicie to, że strasznie trudno było mi trafić w klawiaturkę :-D buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne czesc 🖐️ :) .... z kawa sie melduje : V> V> V> V> V> V> ... moze sie jakas zablakana duszyczka poczestuje :) Ania 🌻 - powtorze z Goja, nie wyglupiaj sie z chorobskami :(... mam nadzieje ze dzisiaj juz lepiej...? Cala gore zdrowka i sloneczka do Was wysylam !! Goja 🌻 - oczywiscie ze doceniamy ;) :D W moje strony sie czasmi nie wybierasz ;) ? tez bym sobie chetnie troche poklachala :).... A co do Ali.... ja tez sie ciesze ze posture raczej po tacie niz po mamie ma... zdowka jej to nie odbiera :) a moze nie bedzie sie musiala caae zycie odchudzac ;) Rzena 🌻 - fotki cudne :) :D Widac ze dobrze sie bawiliscie :) ... no i taki fatruszek bede sobie musiala sprawic ;) :P Zdrowka dla Twoich facetow i cierpliwosci dla Ciebie !! Kaszubko 🌻 - wlasnie slyszalam ze teraz ostatnio tam u Was nieciekawie.... mam nadzieje ze to juz ostatnie podrygi i wreszcie wiosna do Was zawita.... i twoj sliczny ogrodek wszystkimi barwami teczy wystrzeli :) U nas dalej lato :) Wczoraj caly dzien spedzilismy u rodzicow... a dokladniej nad jeziorem :P.... a teraz czekam az Alice wstanie i zaraz do parku uciekamy.... na termometrze 25C i bezchmurne niebo, az grzechem by bylo tego nie wykorzystac :) Buziaki 😘 i milego niedzielnego popoludnia dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem kobietki :) 😍 Widze ze frekfencja lekko spada ;).... czyzby i do Was wiosna zawitala ;) ? To by wiele tlumaczylo :) Poniedzialkowa kawe stawiam : (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> .... i milego dnia zycze !!! PS : ERATO !!!!! HOP HOP !!!! Odezwij sie na dwa slowka bo roche sia martwie :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zarywam troche frekwencje przepraszam z calego serca! Annapo, podrzucam zdrowka! Choc u mnie nie za wiele ale chetnie sie podziele tym co mam, narazie troche pociagajaca tylko jestem ;) Rebeko, sliczna ta Twoja wspinajaca sie wszedzie Alice ❤️ no I fajnie ze drobniutka, bo wcale na niezdrowa nie wyglada, po prostu to jej taka budowa I masz racje, mniej problemow w przyszlosci bedzie miec ;) moje tez chudziny, I sie ciesze. Jednak zycie bez samochodu ma swoje plusy, bo dzieci przyzwyczajone do ruchu, a mam porownanie z psiapsiola Duzej I ona ma sadelko w wieku 4 lat (rodzice sa szczupli I odzywiaja sie zdrowo tylko ze wszedzie jezdza samochodem). Goju, problemy niestety same tak z siebie nie znikaja :o ale zobaczysz, predzej czy pozniej odetchniesz! Rzena, no to zabawe mieliscie dobra I tak trzeba!!! Mna troche wstrzasnela wiadomosc o smierci mamy mojej kolezanki z dziecinstwa. No I tak zeszedl mi czwartek, troche na placzu troche na zalatwianiu wiazanki. Weekend mielismy dobry, sobota zeszla na zakupy dla Duzej bo potrzebowala butow, no I kupilismy zupelnie inne niz sobie zaplanowalam, Mloda zazyczyla sobie obcasow!!!! Ehhhh, za miekka chyba jestem :o a niedziela na leniuchowanie, Duza poszla na ranke do psiapsioly a ja z Ola spedzilysmy czas razem no I udalo mi sie, podaczas jej drzemki, oczyscic szuflady z ogromnosci papierkow Dzis u nas jeszcze cieplo ale juz od jutra temp ma spasc do 14 stopni w ogrodzie kwitnie mi bez, troche za wczesnie wg mnie, no I teraz mi pewnie zmarznie :o Dobrego dnai kobiety, dobrej pracy 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - my tez z tych co to wszedzie autem ;).... na szczescie nie ma to za duzych konsekwencji :) Buty na obcasach, fiu, fiu ;).... mloda dama Ci rosnie :) Ja jeszcze takich wymagan nie mam, ale za to nie moge dla Ali dostac butow na lato... Ma maly rozmiar nogi i choc powinna nosic juz buty "normalne" to nie ma jeszcze dla niej rozmiaru (te fajne u nas zaczynaja sie zazwyczaj od rozmiaru 24, a jak juz cokolwiek znajde w 23 to wszystko za szerokie :O W rezultacie musze jej jeszcze kupowac buty dla dzieci uczacych sie chodzic :O Ty nie masz/mials z tym problemow teraz przy Olence albo przy Evelyn ? Jaki Olenka ma rozmiar nogi ? Aniu 🌻 - do Ciebie tez to pytanie :) choc wiem ze chlopcy to troche inaczej.... Wesola 🌻 - cieple tchnienia lata posylam ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, 23 to znowu nie taki maly rozmiar. Ola ma chyba 22, mowie chyba bo ostatnie butki kupowalam z dwa miesiace temu a teraz 'wlazla' w buty po siostrze, ktore Evelyn miala na stopach moze 2 razy. Przy pierwszym dziecku strasznie wydawalam kase, teraz to zauwazam bo Ola ma za duzo ciuchow! Rebeko, proponuje wylot do Londynu bo mysle ze w clark'sie znalazlabys butki dla Alice, sprawdz ich website. poza tym Clarks ma rozne szerokosci butow od A do chyba H, wiec i tu bys rozwiazala problem. A zatrzymac sie zawsze macie gdzie ;) Wesola, ja dalej ze ty czajnik ;) pociesz sie ze nas od jutra ma byc 14 stopni, teraz nabilo 20 :o oj ludzie beda kichac w metrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po dlugiej nieobecnisci,przepraszam ale moj komputer wrocil z reklamacji,wszystko gra i buczy,od nowosci mialam zepsute DVD - nie czytal oryginalow ani nie nagrywal plyt a ja sie zawsze ociagalam bo potrzebny.Korzystalam z IPHONE4 ale to nie to samo-zreszta denerwuje mnie ten telefon,za male ma klawisze i nie mozna na nim pisac tak jak sie chce. Bylam dzis w szpitalu na badaniu kregoslupa i co -hurrra mam scan,teraz czekam na papiery kiedy? pozniej zalezy od wynikow,prawdopodobnie mam przesuniety dysk ale to sie jeszcze okaze,mowila doktorka,ze moze obejsc sie bez operacji i moze tylko wystarczyc zastrzyk po kregoslup,hmm,zobaczymy,poczekamy,najwazniejsze,ze sie ruszylo. W czwartek ide do nas do lekarza po ten 24h aparat a w piatek rano go zdejmuja,juz nie moge sie doczekac bo coraz gorzej to znosze,stres,nerwy mnie zzeraja a pozniej sie odbija,przewaznie na wieczor.Ostatnio znow mialam ten atak,mowie wam,nie wiadomo o co chodzi,zauwazylam,ze jak mam stres w dzien to na wieczor albo na drugi odreagowuje.Ok to na tyle marudzenia. Dea 🌼 Bylismy w piatek w Londynie -nawet nie mialam jak napisac,szybko,szybko bo czas gonil,mielismy jeszcze na drugim koncu spotkanie z adwokatem,dlatego czas nas naglil.Dziekuje za fotke,szkoda,ze Cie nie widac,ale pewnie kiedys sie pokazesz :)Ale i tak figurka widze-SUPER- mnie niestety przybylo 3 kg,tak to jest jak sie siedzi w domu i nie pracuje,hihi.. Rebeko 🌼 No pieknie dziekuje za fotki,Alice jest super,ma takie sprytne oczy i przypuszczalnie charakterek juz sie wyrabia.Taka mala ale widac,ze cwana co? Mamusia rowniez wspaniale wyglada,w ogole swietne fotki.Pytalas gdzie sie wybieramy {niemcy} tak-hmmm,czas pokaze,gdzie nas wyniesie.Myslimy o Niemczech ale najpierw musze dokonczyc swoje badania,pozniej poczekac na zakonczenie sprawy syna[wpakowal sie w klopoty} to jest na razie priorytet-a pozniej zobaczymy,pewnie juz lato nas zastatnie. Kaszubko 🌼 Swietne fotki,Milchalek jest super,taki maly szkrabik juz rosnie,fajna ta fotka,gdzie razem, spi z tatusiem na fotelu,hihi.Acha mam prosbe,podrzucisz mi linka na chomika Twojego,chcialam zobaczyc to karaoke i mam prosbe,sciagnela bys mi ksiazke ,,Dzieci z Bullerbyn,, bardzo bede wdzieczna,chcialam ja wyslac mojej bratanicy,skubana,ma 6 lat a juz czyta ksiazki,pisze i matematyke ma w palcu,nie wspomne o jezyku angielskim-normalnie cud dzieciak,wiecie,ze ona urodzila sie z trzema palcami i niema juz powrotu do normalnosci,jak bedzie miala 18 lat,wstawia jej proteze,dlatego szwagierka kladzie taki nacis na nauke,coz jak kto woli. Annapo 🌼 Faktycznie Brianek Wam stracha napedzil,tak to juz jest z maluchami,wszedzie wleza i wszedzie ich pelno,oj pamietam,pamietam. Goju 🌼 Widzialam fotki z meczu u syna,swietna rozrywka i widze,ze wciagnelo Was to na dobre,fajnie,ze sobie tak urozmaicasz. Wracajac do Twojego dolka,to juz chyba zakopany co? Ja nietety odpuscilam moja whiskey,zle sie czuje juz po jednym drinku,musze poczekac na wyniki. Rzena 🌼 Dzieki za fotki z imprezy,super zabawa i Ty Kochana super wygladasz,dolek masz juz za soba,tak mysle a reszta sie nie przejmuj,jakos bedzie.Male pytanko-co to fajna fura stoi na jednej fotce? no,no!!! Wesola 🌼 Kawka jest,nowa stronka otwarta,tak trzymaj,a slonka ja Ci podesle,naprawde mamy ciepelko :) No to teraz Kochane tarasik,ja juz robie obiadek,pozniej jade po M- ale jutro juz normalnie zostaje w domu. Acha - jeszcze jedna wiadomosc,moja siostra prawdopodobnie jest w ciazy,aj co to bedzie -my z bratem sie cieszymy bo w koncu moze da nam zyc normalnie. Ok to na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×