Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ 😍 Tak na szybko Wam pomacham, zeby nie bylo ze o Was zapomnialam ;).... troche mnie praca zawalila :O a chce sie przed WE spod najgorszego wygrzebac.... wiec uprzejmie prosze o wybaczenie :) Rezerwuje kawke i ciasteczko do Goi na pozniej ;) ... i na obiad lece bo mi kiszki marsza graja :D Buziole wielkie !!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ależ bardzo proszę słońca ci u nas dostatek :D:D:D:D:D przepiękana pogoda :D:D:D:D:D:D Poczęstuje się kawą i zmykam do zajęć, a propo wieku to ja mam 43 i też nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie Dzisiaj u mnie jak u Wesołej anki:D i moge chętnie podesłać swojego by Wesołej nie zabrakło👄 Kawe ..bardzo chetnie i ciacho ,ale nie wiem czy jeszcze jest ;) Rebeka❤️ ANNAPO❤️ Erato❤️ Kaszubka❤️ Dea❤️ Goja❤️ Rudamaxi❤️ She❤️ Miłego dzionka i chyba już wikendu życze...👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄[usta👄:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam chore dzieci :o wiec na sloneczku mi nie zalezy, podeslijcie natomiast troszke dobrych energii ;) najgorsze jest to ze zlapaly dwa zupelnie inne wirusy .... no i weekend z glowy :p Wam zycze udanego! pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny Zaglądam, czasem nawet czytam ;) W każdym razie pamiętam i sedeczności ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rybka 👄 ja też pamiętam i szkoda że częściej do nas nie zaglądasz. Dea 👄 posyłam Ci dużo dobrej energii i niech dziewczynki szybko wracają do zdrowia ❤️ Rzena 👄 zamawiam u Ciebie słońce na jutro :D 👄 także dla niewymienionych dziewcząt, a dla wszystkich kawa i babka marmurkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niestety naprawde nie mam czasu nawet zeby pozadnie poczytac ,ale wszystko raczej ok i naprawde o Was pamietam ,jak tylko lapne troszke oddechu to sie zamelduje,a teraz zycze wsiem duzo zdrowia,pogody ducha i slonka i zmykam ,bo znowu musze wyjechac z domy na caly dzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkie...ups dla niektókych nocom....hihi... Kochana ❤️KASZUBKO❤️ Już Posłąłam Ci SŁOŃCE tak ogromne ,jak dobroć i wielkie jakie posiadasz i obdarowujesz nas wszystkie...jesteś tak bardzo kochana że dla Ciebie ...SZCZEGULNIE dla CIEBIE jutro od rana zaświeci WIELKIE CIEPŁE SŁONECZKO....pozdrawiam i 👄 Annapo❤️ ciesze sie że o nas (może mniej o mnie ) pamiętasz...jesteś NAJLEPSZA nasza droga założycielko👄👄👄👄a te buziaczki równiż dla DZIECIACZKÓW:D:D:D:D:d DEA❤️ Strasznie mi przykro z powodu DZIECI biedule cierpią pewnie niemiłosiernie a Ty razem z nimi:( też tydzień temu szok przezyłam w aptece....ale wiem nie o to chodzi .pragne aby dzieciaczki szypko wyzdrowiał i były znów radosne i czpiotliwe a Ty szczęśliwa i zadowolona...mam nadzieje że czują się juz lepiej...👄👄👄 Rebeka❤️👄:D🌼 powiem Ci tylko że nie dóżo mi trzeba by być szczęsliwa bardzo się cieszę z wyprawy z mm...hihi...;):d👄 RESZTE 🌼 DZIEWCZYN 🌼 SERDECZNIE 🌼 POZDRAWIAM....I 👄👄👄...ppapa🖐️!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jej.... RYBKA...???? Szok ale jak i swietny jak dawno CIĘ nie było...kochana co było to było wróc do nas poklikaj....skoro czytasz co u dziewczyn ,to wiesz że i ja znikam z planu na jakis czas i wzywają mnie kobitki...:D:D:Dhihi...nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ...PROSZE WRÓĆ DO NAS!!!!! 👄👄Pamiętasz ?Tak spiewał KRAWCZYK.... w.... d.m................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witam słonecznie:D mam nadzieje że już u wszystkich słoneczko zawitało ,nie tylko u Kaszubki;) \_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>Podana:Dno i po kawałeczku sernika wiedeńskiego:) Miłego dnia życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Rzena za zyczenia i kawke :) Ola jeszcze goraczkuje, Duza juz lepiej ale tez ja dzis jeszcze w domu przetrzymamy. No i jak, wyszlo sloneczko wszedzie? u nas troche niesmiale dzis jest, ale ponoc od jutra znow lato bedzie, od 22 stopni w zwyz :) ja lapie kawke, posylam calusy dla was i zakopuje sie w pracy bo dzis bede tylko pol dnia - brak babc w chwilach choroby odczuwamy dosc ostro :o na szczescie moje Zabki duzo nie choruja! 😘 pa pa kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem kobietki :) 😍 Week-end i po week-end'zie.... byle do nastepngo ;) :D Znow nie mialam czasu odpoczac, znow cale dnie poza domem i znow Was zaniedbalam :P Samo zycie :D :D Swieta za pasem a ja w lesie :P .... o generalnych porzadkach w domu nawet nie mysle, ale przydalo by sie chociaz o jakims zajaczku i koszyczku pomyslec :P..... Rybka😘 - wszelki duch :) !!!! Milo ze do nas zagladasz :) Ja tez pamietam i czesto mysle. PS : ja tez zmarszczek nie widze ;) .... lustra w domu sie starzeja razem ze mna i mgla zachodza :P... i nie mam zamiaru ich wymieniac :D Ucaluj Twoje dziewczyny !! Dea 🌻 - dyspozycyjna babcia pod reka to rzeczywiscie niezastapiony skarb 😍 ... az sie boje co bedzie jak nam nasza do Pl ucieknie :O. Zdrowka dla dziewczynek i dodatkowago powera dla Cebie !! Rzena 🌻 - dobrze Wam taki wypad zrobi ;) :) Kaszubko 🌻 - qrde, na babke sie spoznilam :( ...? Ania 🌻 - no i bardzo dobrze ze poza domem caly dzien :) .... nami sie nie przejmuj, o tym ze pamietasz doskonale wiem :) Erato 🌻 - no i jak po aparaturce ? Jakie wyniki ? Goja 🌻 Wesola 🌻 Z mna znow koszmarna noc, pobudki z placzem co pol godziny :O.... i co mi z tego ze wczesniej sie wczoraj polozylam jak i tak do niczego sie dzisiaj nie nadaje :O Na szczescie za oknem slonko :), cieplutko :), wiec i humor niezly to moze jakos z pomoca kawki od Rzeny 😘 przezyje :) ... i jeszcze mi serniczek troche zycie umili :) Milego dnia dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wrzuciłam trochę fotek do Garnka http://www.garnek.pl/kama13/a Poniedziałek :D a więc początek tygodnia... potrzebny mam dobry humor, aby jakoś dojechać do końca tygodnia :D Ostatnio stwierdzono u mnie Syndrom Starczego Braku Skupienia Uwagi /SSBSU/. Przejawia się on następująco: - Decyduję się na podlanie ogrodu. - Kiedy rozwijam wąż do podlewania ogrodu, patrzę na mój samochód i stwierdzam,że wymaga umycia. - Kiedy udaję się po kluczyki do samochodu zauważam leżącą na stole pocztę i rachunki, które wcześniej wyjąłem ze skrzynki. - Postanawiam przejrzeć pocztę przed umyciem samochodu. - Kładę kluczyki na stole i wrzucam reklamy do kosza i zauważam, że jest pełny. - Decyduję się odłożyć rachunki i opróżnić kosz. - Wtedy przychodzi mi na myśl, że wychodząc z koszem do śmietnika będę blisko skrzynki pocztowej więc mogę najpierw wysłać rachunki płatne czekiem. - Biorę do ręki leżącą na stole książeczkę czekową i stwierdzam, że został mi jeden czek. Nowa książeczka czekowa jest w biurku w gabinecie. - Wchodzę do gabinetu a na biurku stoi puszka Coca Coli, którą niedawno piłem. - Stwierdzam, że Coca Cola jest ciepła i trzeba ją wstawić do lodówki. - Idąc do kuchni z Coca Colą w ręku zwracam uwagę na kwiaty na parapecie wymagają podlania. - Odstawiam Coca Colę na parapet i odkrywam leżące tam moje okulary, których szukałem od samego rana. - Postanawiam, że lepiej będzie jeżeli je zaraz położę z powrotem na biurko,ale najpierw podleję kwiaty. - Odkładam okulary na parapet i idę do kuchni po wodę. Nagle zauważam pilota telewizyjnego. Ktoś zostawił go na stole kuchennym. - Zdaję sobie sprawę, że wieczorem kiedy będziemy chcieli oglądać telewizję będę znowu szukał pilota i nie przypomnę, że jest na stole kuchennym. Decyduję się położyć go na miejsce przy telewizorze. Tam gdzie powinien być. Ale najpierw podleję kwiaty. - Przy nalewaniu wody do dzbanka wylewa się trochę na podłogę. Odkładam pilota na stół, biorę szmatę i wycieram podłogę. - Wracam do pokoju i próbuję sobie przypomnieć co ja właściwie chciałem zrobić. Pod koniec dnia: > Ogród jest nie podlany > Samochód jest nie umyty > Rachunki są nie zapłacone > Puszka ciepłej Coca coli stoi na biurku > Kwiaty są suche > Jest tylko jeden czek w mojej książeczce czekowej > Nie mogę znaleźć pilota telewizyjnego > Nie mogę znaleźć moich okularów > I nie wiem co zrobiłem z kluczykami od samochodu A kiedy zastanawiam się, dlaczego dzisiaj nic nie zostało zrobione, jestem naprawdę zdumiony bo wiem, że przez calutki dzień byłem bardzo zajęty i jestem rzeczywiście zmęczony. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to poważny problem. Mam jeszcze prośbę. Przekaż tę informację wszystkim, których znasz, bo nie pamiętam komu ją już opowiadałem. Nie śmiej się, jeżeli to nie jesteś Ty, Twój dzień nadchodzi ! > STARZENIE SIĘ JEST NIEUNIKNIONE > DOROŚLENIE JEST OPCJONALNE > ŚMIANIE SIĘ Z SAMEGO SIEBIE JEST TERAPEUTYCZNE Z pozdrowieniami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry po week-endzie ❤️ Jak gwarno juz dzis na topiku,swietnie,mozna poczytac ;) U mnie bez wiekszych wzlotow weekendowo,odpoczelam i nowy tydzien juz mamy,mam troszke zaplanowanej pracy,jak to Dea powiedziala,od jutra u nas lato,ponad 20 stopni-fajnie,czas zrobic wieksze pranie. Rzena 🌼 Dziekuje Kochana za fotki,coraz mlodsza jestes :) tak trzymaj. Kaszubko 🌼 Dobre to,dobre,usmialam sie,cos o mnie :) Rebeko 🌼 Wyniki dopiero w srode,mam wizyte u lekarza dopiero,ale juz przyszly mi papiery na scan kregoslupa,w maju ale jest.U mnie tez czas pomyslec o jakims zajaczku,syn jedzie do Cambridge ze swieconka,prawdziwe swieta,hmm,barszczyk trzeba zrobic a dzis gotuje juz bigos. Rybka 🌼 Milo Cie widziec,usciaskaj dziewczyny ode mnie i wpadaj czesciej. Dea 🌼 Oj wielkie 👄 dla dziewczynek,kysz chorobo,kysz. Wesola 🌼 Humorek widze dopisuje,tak dobrze.Pozytywna energia,dlaczego nie :) Goja 🌼 Jak po week-endzie? Annapo 🌼 Najwazniejsze,ze caly dzien poza domem jestes,musisz wypoczac,my wiemy,ze tesnknisz,poczekamy ;) To co Kobietki,maly tarasik? tak ladnie na dworze :) Lece wstawic pranie....ale wroce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, na tarasik sie zalapalam :) ... to ja, Erato, bardzo chetnie bo troche brzusio za bardzo wypchalam ;) i obawiam sie ze bede miala problemy z utrzymaniem oczu otwartych :P Wesola - dziekuje Ci dobra kobieto :) :D Kaszubko - ilez w tym prawdy :D :D Wiesz ze ja tez sie czasmi lapie na takim lazeniu po domu :D .... czyzby to juz ten "starczy" ...? ;) :D Poobiednia kawa na stol : \/? \/? \/? \/? \/? .... a ja na ten taras lece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko :) Troche szybko ten starczy wiek u nas co? Ok ja na tarasiku-Hop,hop,kto dolaczy? Bigos nastawiony,pranie juz sie robi,niedlugo trzeba isc na kapiel i jakas farbe na siwizne wrzucic -hehe-to chyba jednak starczy.......!!! wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato👄ja już biegnę na tarasik :D zdązyłąm? Dea👄a może przytrzymaj dziewczyny do końca tygodnia ,tak na wszelki wypadek;)👄troszke zazdroszcze tych 22*u mnie tylko 15* ale jestem dobrej myśli że szypko zacznie wzrastać* Rebeka👄 z tymi porządkami to za bardzo nie szalej przemęczysz się i będziesz nie do życia lepiej pujdź z małą na spacerek;)...buzoaki dla niej👄👄 Goja 👄 Wesoła👄dzieki:D Ania❤️👄 Kaszubka❤️🌼:Ddzieki za fotki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - a juz myslalam,ze nie zdazysz :) Normalnie goraco-podrzuce Wam troche slonka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato dzieki ja chyba za dużo rozdałam hihi...i u mnie już po słoneczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. \_/>\_/>\_/>Poranna kawa zapraszam....!!! Ok.Dzisiaj ostatni raz was budze:D jutro już ide do pracy i sprawdze was dopiero popołudniu hihi... A na śniatanko proponuje jajeczka na miękko z bułeczką maślaną;) MIŁEGO DNIA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze pogoda wszystkim dopisala wczoraj dzis u nas 24 stopnie temperatury srednie w kwietniu powinny byc ok. 11 stopni. Czyzbysmy juz lato mieli? I pewnie jak w ubieglym roku lato wczesnie i krotkie bedzie 😠 no ale nic, trzeba sie cieszyc kiedy jest. Dzieki dziolchy, pozytywne energie zadzialaly i dzieci juz o niebo lepiej sie czuja i poszly dzis w swiat. Duza sie juz tak nudzila ze sama nie wiedziala co ze soba zrobic. No i bardzo ciekawe zjawisko, bo przez ta nude byla bardzo konfrontacyjna. Rebeko, a z ta babcia to bylby dobry pomysl na business, musze sie temu bardziej przyjzec U nas krotki tydzien, w piatek juz swieta, zaraz po swietach mam trzy dni urlopu, 29 wolny bo ksiaze sie zeni, 2maja tez wolny od pracy I wlasciwie od piatku mam 11 dni laby baaardzo potrzebnej! Do swiat jestem zupelnie nieprzygotowana, no ale salatke warzywna to szybko sie zrobi a innych rzeczy juz nie bede szykowac bo potem to tylko stoi w lodowce I sie psuje. Zjedziemy sie z moimi przyjaciolmi z uniwerka, jeden dzien u nich, jeden u nas I po swietach ;) Na tarasik sa chetne? Bo mnie klima w biurze zmrozila I czas sie pogrzac na sloenczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×