Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

dzien doberek 🌻 lato u nas przeszlo z wieeeelkim hukiem :) weekend mielismy godny krajow srodziemnomorskich :) No ale dzis juz powrot to 'normalnosci' i 20 stopni z chmurkami. Chyba juz czas na jesien, prawda? She, Goja, ja wam powiem jedno, wasze szczescie jest tylko w waszych rekach. I innym nic do tego :p Nawet jesli dzieci sa jeszcze male, naszym obowiazkiem wobec nich jest wychowanie ich w zdrowym i szczesliwym domu, dajac im podstawy do ich doroslego zycia. Jesli tego uczucia w domu nie ma, odpowiedz nadsuwa sie sama. Jesli w glebi serca Goja masz jeszcze jaks milosc do M i sile walki o wasz zwiazek - walcz, ale pamietaj, ze czlowieka nie da sie zmienic. Bycie razem to ciagle kompromisy - tylko powinny byc z obydwoch stron. Ja wam zycze szczesliwego zycia, bo jest ono krotkie! ❤️ Kaszubko, nie moge otworzyc przesylki :( moze to wina mojej skrzynki, jeszcze sprobuje 😘 Rebeko, hop hop! ;) Erato? jak zdrowko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, Dea 😘... narazie jeszcze na dno nie poszlam :D Nie rozpisuje sie bo mi juz teraz do lozeczka czas ;)... w kazdym razie jak narazie jest ok... a moze nawet ciut lepiej niz ok ;) Kaszubko 🌻 Goja 😘 She 🌻 Wesola 🌻 Pozdrawiam serdecznie caly sklad i bede wkrotce ... ;) :) 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ U mnie jeszcze słonecznie, w miarę ciepło, ale prognozy straszą ochłodzeniem. Dzisiaj głowa spada mi na klawiaturę, a to dopiero środa, już nie mogę się doczekać soboty żeby się porządnie wyspać. Stawiam kawkę, jakieś słodziutkie ciacho i czekam na dobry humor od Wesołej :-) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dostałam wiadomość od Annapo 👄 "Pozdrów dziewczyny, ja nie mogę, bo jestem z małym w szpitalu" Tyle wiem... nie dzwoniłam... bo z tego co wiem, to w wielu szpitalach nie pozwalają na rozmowy tel w pokojach. Wysłałam SMSa, że trzymamy kciuki i że synek ma szybciutko wrócić do zdrowia. Dea - wysłałam 2 @... w pierwszym są fajne zdjęcia [dla mnie ważne], drugi @ to żarcik... ot, dla dobrego humoru :D Goja - a u mnie brzydko, szaro :D muszę mieć włączoną lampkę, bo tak ciemno w mieszkaniu :D i wciąż ziewam. Rebeka - czekam na relacje :D oj, jestem bardzo ciekawa. [Dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i Ja (marnotrawna) :) Trzymam kciuki za Annapo i malego ❤️ oj mysle,ze to nic powaznego. Dea - u mnie ok,bolalo i boli ale zyje :) 18-ego mam powtorzyc wyniki bo w starej sprawie cos nie tak i chca abym powtorzyla,tylko zdenerwowana jestem,poza tym ok. Wesola - dzieki za dobry humor,udziela mi sie. Rebeka - jak na urlopie? Goja - a moze czasami jest potrzebny wstrzas aby wszystko wrocilo do normy :) trzymam kciuki ❤️ Kaszubko - zaraz zajrze na @ moze i cos dla mnie hihi :) She - dzieci podrosna i pojda w swiat,zmadrzeja jak dorosna do takich decyzji a Ty Kochana walcz o swoje szczescie,nikt Cie nie bedzie ocenial,trzymam kciuki za Ciebie i duzo szczescia zycze ❤️ Mam pytanko,moze ktos wie z Was,czy jak dziecko studiuje zaocznie,to naleza sie alimenty? wyczytalam,ze jesli studiuje zocznie i nie szuka pracy to nic sie nie nalezy,jesli ktos wie,prosze o porade. Rudamaxi moze bedzie wiedziala,ale moze i wy Kochane :) Zapraszam na tarasik.....>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUDA... Sto lat szczęścia i miłości ,słońca kwiatów i radości...👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jutro napisze ...jestem w domu od południa ale nie miałam natchnienia...papa...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Stawiam kawkę i posyłam dużo słońca tam, gdzie go nie ma. U mnie cieplutko i słonecznie, oby taka jesień trwała aż do wiosny :-) Ruda ❤️ spóźnione, serdeczne życzenia. Zdrowia i szczęścia w mega dużej dawce 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wszystkim życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki 🖐️ 😍 Ala spi, M w pracy, to wpadlam nadrobic troche zaleglosci ;) :D Goja 🌻 She 🌻 - sluchajcie Dea 🌻 bo madrze mowi !! Moge sie tylko pod tym podpisac ! Dea 🌻 - chyba jesien od Was do nas tez przyszla :O ... ale zeby nie bylo ;), pretensji zadnych nie mam ;).... po tym deszczu ktorym Cie w lipcu ugoscilam masz pelne prawo do rewanzu :P :D :D Kaszubko 🌻 - dziekuje za przesylki ! Piekne chlopaki :) ... od najmlodszego do najstarszego :) Ruda 🌻 - zdrowka, szczescia i milosci w kazdym dniu !! 😘 Rzena 🌻 - najwazniejsze ze jestes spowrotem :) Buziaki wielkie 😘 !! Wesola 🌻 - na kawke i na ciacho sie spoznilam :(... ale na humor i wibracje jeszcze sie zalapalam wiec bez wahania porywam :) :D Erato 🌻 - raczej bym mojego aktualnego tygodnia urlopem nie nazwala ;) .... W sprawie alimentow nie znam sie za bardzo.... ale na chlopski rozum wydaje mi sie ze sie nie naleza .... studia zaoczne w zamysle sa dla osob ktore pracuja. A u mnie..... jak narazie jest dobrze :) a moze i jeszcze lepiej :) Praca fajna, o ile moge powiedziec ze pracuje, bo narazie nie mam jeszcze operacyjnego wlasnego stanowiska pracy :P.... na moim kompie dziala w zasadzie tylko internet :D i czekam od 4 dni az mi Help desk przysle technika :O.... Ale nie mam czasu na nude : czytam dokumentacje i "wisze" na innych ... nazywa sie to ze sie ucze :D :D A mam sie czego uczyc bo domena baaaaaardzo rozlegla i bogata i ciekawa, a w dodatku moja aktualna praca nie ma prawie nic wspolnego z poprzednia ..... wiec WSZYSTKO jest dla mnie kompletnie nowe :) i interesujace :) Atmosfera tez spoko :) ludzie sympatyczni, mili i uczynni .... dzisiaj po poludniu odbyla sie pierwsza imprezka, wiec integracje mam za soba ;) hehe.... :D :D W dodatku moje codzienne 3 godziny w metrze zamienilam na godzinke w samochodzie .... normalnie raj na ziemi :) :D Ale, ale !!! kochane moje, najbardziej zachwycona jestem moimi aktualnymi porankami :) .... zamiast znienawidzonego budzika :P codziennie rano budzi mnie teraz slodkie "mamusiu, jus sie wyspalam !!" :) Wstajemy sobie z Ala spokojnie, jemy sobie razem sniadanko (czasami w trojke :) ) mam ponad 1.5 godziny na spokojne przygotowanie sie do rozpoczynajacego sie dnia :) .... zyc nie umierac :) :) Niestety, moja nowa praca ma tez oczywiscie minusy ..... narazie zauwazylam jeden a jest nim .... wielkie Centrum Handlowe tuz obok :P czyli OLBRZYMIE ryzyko dla mojego portfela :D :D Ale juz znalazlam sposob : karty kredytowe zostawiam w domu ;), gotowki przy sobie nosze malutko, w firmowej knajpce place przez firmowa karte prepaid, a jak ide na obiad do centrum to place voucher'em :P A tak na powaznie.... narazie raczej euforycznie i optymistycznie do tej zmiany podchodze :) .... i WIERZE ze bedzie dobrze, bo sa do tego podstawy :) I jeszcze mala anegdotka ... podczas mojego dzisiejszego (ktoregos z kolei :O ) telefonu do naszego Help Desk, w czasie kiedy skamlalam w sluchawke proszac o przyslanie technika, uslyszalam w tle gromkie "Sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam ...." :D Oczywiscie nie dalam rady sie powstrzymac i poprosilam po polsku o przekazanie zyczen solenizantce ;) :D Babeczke po drugiej stronie drutu przez moment przytkalo :P ;) .... a zaraz potem rozesmiala sie i obiecala ze zyczenia przekaze :D :D W taki oto sposob dowiedzialam sie ze nasze Help Desk znajduje sie w Polsce :) No to tyle na dzisiaj odemnie ;) ..... bede znow jak dam rade. Jutro czekam na dostawe slonca od Goi ;).... dzisiaj do mnie nie dowiezli :( Buziole Kochane !!! 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich,wczoraj mialam meza w domu,wiec nie klikalam :) MM mial wczoraj komisje na odszkodowanie,wzielam sprawy w swoje rece bo az mnie zdenerwowali,caly rok trzymaja papiery i nic-M zadzwonil do nich i powiedzial,ze wyjezdza na kontrakt i prosze bardzo-od razu lekarz sie znalazl,teraz ma scan szyi i po zawodach. Dzisiaj mam mala imprezke w domku,opijamy corki szkole-acha zapomnialam Wam powiedziec,ze dostala sie na Uniwesytet w Cambridge-dokladnie na Kryminologie,,Anglia Ruskin University,,powiem Wam,ze nauka jej idzie,ona co przeczyta,pamieta,chociaz tutaj moge byc dumna bo pomagam jej jak moge,nawet wzielam za nia pol etatu pracy bo umowa jest,ze musi pracowac 16 h w tygodniu,zeby dostac dofinansowanie. Wesola - jak pieknie zakonczylas ten tydzien :) Rebeko - dziekuje za obszerna relacje z pracy hihi,mialam co czytac,ale ciesze sie,ze Ci sie podoba.Dobrze zrozumialam,ze technika beda sciagac z PL ? Dea - dobrze mowisz- a u mnie dzis zimno bylo,brr,wczoraj wieczorem juz piec wlaczylam bo zmarzlam. Kaszubko - tyle mam wiadomosci,ze nie nadazam z odczytaniem :) chyba bede musiala chwilowo inna skrzynke podac. Annapo - odezwij sie bo sie martwimy,co z malym? Goja - jak milo Cie widziec na dluzej. Rzena - ten nr gg mam ciagle taki sam ale rzadko tam zagladam,dziekuje. She -🖐️ Rudamaxi 🖐️ Acha dziewczyny rozmawialam z Rudamaxi i ona twierdzi,ze jak dziecko sie uczy,to niewazne czy zaocznie to alimety sie naleza,bede musiala to jeszcze sprawdzic,bo druga corka w PL studiuje zaocznie co druga niedziele i nie kwapi sie do szukania pracy,wiec na jedny forum znalazlam,ze nie naleza sie pieniadze a na innym,ze tak-i co? badz tu madrym. Wiecie co? potrzebowalam historie mojej choroby od lekarza,dzisiaj dzwonila i wypalila,ze ma ale musze zaplacic 30F-dobre co... ok-zapraszam na tarasik i zycze wszystkim milego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie na dlugo bo w domu cala mase zaleglosci mam do nadrobienia ale chcialam tylkozebyscie sie juz nie martwily,Maly juz zdrowy , jestesmy w domu,takze jak mi sie uda to wiecej napisze... na razie dzieki za slowa otuchy w kazdej postaci:P...pozdrawiam caly sklad 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo, Ania !!! Super ze jestes spowrotem :) !! Wycaluj mocno Twojego rekonwalescenta 😘 !! Ktoras na kawke reflektuje ? Stawiam : (")> (")> (")> (")> (")> ... prosze sie czestowac :) Milego week-end'u !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Wam poniedzialkowo pomacham ;) 🖐️ i kawke postawie : > > > > > ... Na wiecej czasu nie mam ale wszystkim milego dnia zycze !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Wam poniedzialkowo pomacham ;) 🖐️ i kawke postawie : > > > > > ... Na wiecej czasu nie mam ale wszystkim milego dnia zycze !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rebeka ❤️ niezagorącata kawa??? Jejciu aż paruje...hihi...dzięki ,tak zimno u mnie że ciepla kawa jak znalazł;) Pozdrawiam WSZYSTKIE i 👄👄👄👄posyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Poniedzialkowo i dziekuje za kawke. Annapo ciesze sie,ze z malym wszystko ok,👄 dla niego 🌼 Rebeka 🖐️ Rzena 🖐️ Posylam slonko tam,gdzie go nie ma bo u mnie ciepelko 20 C Jutro nie wiem,czy dam zajrzec bo pracuje caly tydzien :) koniec obijania,szukam jakiejs fajnej pracy,jak znajde,zmienie. Na tarasik w poludnie zapraszam ;) no u mnie poludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja poniedzialkowo:) wlasnie poplacilam rachunki wiec doszlam do wniosku ze cosik na pocieche mi sie tez nalezy i zagladam do Was:) widze ,ze wszystkie ciezko pracujecie to nie bede dlugo zanudzac:p u mnie powoli wszystko wraca do normy ,Maly tez pozwala mi na chwilke odejsc ,bo po tym szpitalu nie opuszczal mnie na krok:P...a to troszke meczace:P...no mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej...pod koniec tygodnia idziemy na kontrole i trzymajcie kciuki zeby nie bylo niespodzianek... powiem Wam po cichu ,ze w szpitalu to troszke odpoczelam fizycznie ,bo psychicznie raczej nie ale dobre i to :P...a tak swoja droga to ciekawe mam zycie ze w szpitalu odpoczywam ,no nie ?... ale to prawda...wszystko podali,pranie i innych prac nie bylo a Maly tez jak juz zdrowial to dobrze znosil tamte warunki,mama byla tylko dla niego w okolo masa dzieci z ktorymi fajnie sie bawilo ,i tylko chwile gdy pigula wchodzila psuly wszystko :P... no dobra nie zanudzam wiecej ,bo musze jakies papu naszykowac...zycze wsiem wszystkiego dobrego i zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy poniedziałek :D w dodatku jest zimno.. ale w mieszkaniu cieplutko - już ogrzewamy - inaczej nie można. Annapo ❤️ przydałby Ci się urlop... taki długi - z dala od rodzinki - jedynie z najmłodszym syneczkiem [ale nie pobyt w szpitalu :D ] Erato - ale ciepło u Ciebie - u nas rano było zaledwie 8st. Zrobiłam [przy dużej pomocy męża] dziś potężną porcję smażonych jabłek :D jutro i przez kilka następnych dni będzie ciąg dalszy [gotowe porcje zawekujemy, a potem tylko będzie się otwierać słoiki i podgrzewać] - mąż niedługo ma urodziny, a najbliższa rodzinka właśnie na te jabłuszka ma ochotę :D ciasta sami dowiozą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA !!!Chyba pierwszy raz nowa stronka jest moja:D:D:D:D:D Miłego wieczoru pomimo deszcze Erata❤️spoko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witam w deszczow wtorkowy poranek:) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? KAWUSIA podana i szneki z glancem :D pozdrawiam i miłego dnia zyczę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam z rana,kawka czestuje i zmykam ? Rzena 🖐️ Kaszubko - podaj przepis na te jablka? dziekuje :) Uciekam,milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Erato - trudno mi podać dokładny przepis na smażone jabłka... ważne jest: 1] boczek [świeży, wędzony lub pół na pół] nie może być tłusty 2] jabłka nie powinny być ani za słodkie, ani za kwaśne 3] proporcja - trzeba pamiętać, że to jabłka na boczku :D to podobnie jak z jajecznicą... dajesz tyle, aby mięso dało smak i aby było widoczne. Boczek pokrajany w kostkę usmażyć na patelni i potem przełożyć do miski... na tłuszcz [aby tylko za dużo tego tłuszczu nie było] wsypać pokrajane [jak do kompotu] jabłka. Na początku przykrywam patelnię... a gdy jabłka już robią się miękkie - dodaję cukier [do smaku] i wsypuję wcześniej usmażony boczek. Wymieszać i podawać z pieczywem - na gorąco. Dziewczyny - jak ja nie cierpię deszczowej jesieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×