Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ (_)?(_)?(_)?(_)?(_)? K A W A :D:D:D Ja też nie nawidze deszcze😠 Ale u mnie dzisiaj nie pada i sie przejasnia :) Miłego i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ (_)?(_)?(_)?(_)?(_)? K A W A :D:D:D Ja też nie nawidze deszcze😠 Ale u mnie dzisiaj nie pada i sie przejasnia :) Miłego i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) 🖐️ Tak na dwa slowa bo dalej "sie ucze" :P ... narazie mojego dzisiejszego nauczyciela jeszcze nie ma, wiec korzystam :) Zaczynam dostrzegac plusy w posidaniu pod nosem Centrum Handlowego ;) ... wczoraj w przerwie wyskoczylam na male zakupki i Ali cieplutka kurteczke na zime kupilam :)....ze wszystkiego mi powyrastala wiec szykuja mi sie jeszcze inne zakupy... mam tylko nadzieje ze teraz juz nie bedzie tak szybko rosnac ..... hmmmm... :D U mnie dzisiaj slonka niewiele ale podziele sie tym co mam :) Porywam kawe, troche dobrego humoru i do pracy sie zabieram :) MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaszubko🌻 nawet nie wiesz jak bardzo bym chciala by Twoje slowa byly 'prorocze":P...niestety nie zanosi sie na to a ja jak na zlosc jeszcze nam jakis spadek formy i nie juz nie daje rady robic dobrej miny do zlej gry...nikt mi nie pomaga ,ja uparta o te pomoc nie prosze i cos czuje ze niedlugo wybuchne...w koncu i swiety ma swoja wytrzymalosc a mnie do swietosci daleko ,oj daleko;p jak na razie to przestalam sie odzywac do meza,bo dla niego juz mi brakuje nerwow... Rebeko🌻 a kurteczki dla mojego malego nie widzialas czasem ,bo on tez w potrzebie :P...a na powaznie to ja tez stwierdzilam ,ze trzeba by rodzinke troszke ubrac a ze w piatek dzieci do szkoly nie ida to moze uda nam sie jakies zakupy zaliczyc...widze ze nowa praca coraz fajniejsza ,to trzymam kciuki by bylo tak dalej... Rzeno🌻 no i znowu musze przeprosic,ale nie mam czasu na nic innego niz kafe ,wiec sie nie gniewaj ,ze mnie nie ma na facebooku...zdrowka zycze...jak po szppitalu wszystko ok... Erato🌻 ja robilam juz te jablka od Kaszubki i niestety tylko mi posmakowaly,ta moja rodzinka to takie konserwy;p jesli idzie o cos nowego do zjedzenia to ciezko mi idzie ich przekonac ale polecam mimo wszystko,bo dobre i nie stoi sie zbyt dlugo przy kuchni a teraz zycze wsiem milego dzionka i znikam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wesoła 🌼dzieki za humore 👄 Annapo 🌼no co Ty :D ja mam sie gniewać? 👄 ...Lekarze mówią że dobrze ,skoro tak twierdzą hihi...nie ,nie jest ok,posprzątali i czuę się na siłach by do pracy jechać...a to nie lada wyczyn,biotąc pod uwage ogrom korków w moim mieście;) przed EURO 2012 to jeszcze po jednej kawie proponuje (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?i tarasik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼REBEKA🌼sorki,nie zauważyłam Twojego postu...a taki duży hihi... Nauka nauką, ale fajnie że możesz wyskoczyć na zakupt.Szkoda że jesteś tak daleko chętnie bym się z tobą na te zakupy wybrała. A lusią się nie przejmuj napewno poczeka i nie urośnie hehehehehe:D:D:Dno przecierz ile można kupować jednemu dziecku,-prawda-co innego my...hihii👄👄👄dla całej trójki ;)Pozdrawiam... Kaszubka👄pozwoliłam sobie skorzystać z przepisu:D i jeszcze go sprzedałam dalej:D👄 pychaaaaa....DZIEKUJEMY🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ja popoludniowa stawiam (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> i tez na tarasik wolam ;) oglaszam ze mamy w domu Doktora :) M nareszcie obronil doktorat i teraz laba (lub spedzanie wieczorow przed PS3). Teraz potrzebne sa nam tylko jakies wakacje, najlepiej w jakims spa marzenia marzenia marzenia Wsiom po 😘 i lece najpierw na teras, a potem zakopac sie w pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Kochane moje, wypiłam lampkę wina i w głowie mi się kręci, język się plącze, coś ze mną nie tak, chyba za rzadko piję i z wprawy wypadłam ;-p u mnie taka dziwna pogoda, że z sandałków w kozaczki trzeba się przerzucić. Zimno się zrobiło, chociaż słońce świeci, to i tak wiatr daje się we znaki. Kobietki ja dzisiaj przeprowadziłam rozmowę z M, powiedziałam co mi leży na sercu i powiedziałam, żeby sobie wszystko przemyślał, a ja czekam teraz na jego inicjatywę. I jego inicjatywa była taka, że poszedł do drugiego pokoju, włączył komputer i chyba niewiele wniosków wyciągnął z naszej rozmowy. Więc p raz n-ty ja wyszłam z inicjatywą, co mu się spodobało, ale ja oczekuję od niego czegoś więcej, więc nie wiem jak to dalej będzie. Na razie zarezerwowałam bilety do kina na niedzielę, mam nadzieję, że do niedzieli jakoś wytrzymamy :-) Oki, chyba zaraz pójdę spać, bo mam znowu kwadratową głowę. Dobrej nocy i miłego piątku. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - oni tylko udają, że nie słyszą co do nich się mówi... wnioski potrafią wyciągnąć - kiedyś sama się przekonasz, że absolutnie wszystko do Twojego męża doszło i że zapamiętał. Tak było i z moim mężem - byłam pewna, że nic do niego nie dotarło... a potem przekonałam się, że jest inaczej. Dea - marzenia się spełniają. Tylko trzeba w to wierzyć :D Rzena - prawda, że te jabłuszka są pyszne? :D Annapo - może jednak się spotkamy - któregoś roku :D 👄 dla Was i dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witem:D K A W A ! \_/>\_/>\_/> \_/>\_/>\_/> :D Widze same dobre wiadomości no prosze jak ładnie:D Dea👄gratulacje dla M :D tyle pracy i już doktor BRAWO :D Goja 👄powiem Ci że Kaszubka ma racje ,ja tez juz to przerobiła i w odpowiednim momęcie ,kidy ja już nie dawałam rady MM sie obudził :D a kino to fajna sprawa i może częściej zacznijcie wychodzić;)jakaś restauracja wieczorkiem itp.:D trzymam kciuki👄 Kaszubka❤️ masz racje są wysmienite i w przyszłym tygodniu dostane troche jabłek i znowu zrobie:d👄 Miłego dnia:D ps. Rebeka👄 nauka wciągnęła :d hihi..to dobrze że peaca się podoba:d👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj moja kolej zeby Wam kawke postawic :) : \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> ... Rzena 🌻 - bardzo chetnie bym sie na takie prawdziwe "ciuchowe" zakupy wybrala :) .... a jeszcze z Toba to juz napewno :) !! Niestety, czasu brak no i srodkow tez troche ;) .... Narazie musze Ale obkupic, pozniej zaplacic ubezpieczenie za auto :O, pozniej podatek ... ja zostaje na szarym koncu :(.... Chyba bede musiala poczekac na premie na koniec roku.... wtedy bede mogla troche zaszalec :D :D :D :D Ania 🌻 - udanych zakupow i przede wszystkim cierpliwosci :) Ja mam jeszcze o tyle dobrze ze moge sama dla Ali ciuszki wybierac.... choc juz mi powoli zaczyna wymyslac : "chciem ta bluzeczke", "nie chciem tych skarpetek" :D ... Dea 🌻 - gratulacje dla M !!! Tak po cichu Ci powiem ze tez mi po glowie podyplomowka chodzi ;) .... nawet juz wzielam dossier i mialam zamiar we wrzesniu zlozyc, ale mi w kadrach nie zdazyli zaswiadczenia wystawic .... Moze to i lepiej bo mam teraz dosyc na glowie .... ale co sie odwlecze :P .... Goja 🌻 - co do wyciaganie wnoiskow to nie wiem ;) .... ale przynajmniej wie czego oczekujesz, a to podstawa. Facetom trzeba kawe na lawe, oni aluzji nie rozumieja :P.... zycze powodzenia w walce i przede wszystkim checi wspolpracy z drugiej strony !! She 🌻 - 🖐️ Kaszubko 🌻 - znow mi tymi jabuszkami smaka narobilas :).... U mnie dzisiaj piekne slonko to sie z Wami podziele :) .... caly WE ladny ma byc :), dobrze sie sklada, bo jutro sie wybieramy do Bourges, na groby dalekiej rodzinki .... juz 3 lata tam nie bylismy, a we Wszystkich Swietych raczej nie damy rade jechac.... MILEGO DNIA zycze i do pracy .... to znaczy do nauki ;)... sie zabieram :) 😘 😘 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a ja do kawy dokładam batonik pawełek. Tak mi się go zachciało, że nie mogłam się skupić na pracy i musiałam wyskoczyć do sklepu :-D Ale uprzedzę od razu Wasze pytania - w ciąży nie jestem :-) U mnie już bardzo zimno. Słoneczko co jakiś czas wychodzi, ale mimo to jest takie mroźne powietrze. Jutro mam bardzo sportowy dzień, rano z córką na basen, później do syna na mecz, a później mecz wyjazdowy z drużyną seniorów. Kurczę weszli do tej I ligi i teraz po całej Polsce musimy się tułać :-) Dea 🌻 gratulacje dla M. Muszę kończyć, bo szef zaraz wejdzie i złapie mnie jak piję kawkę, jem pawełka i jeszcze plotkuję :-p Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM...🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek[🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek[🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wszystkiego naj najlepszego w 18 urodzin... szczęścia powodzenia z nowej pracy zadowolenia... Miłości i szczerości.... Ptrezentów i wspaniałych gości...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena, wprawdzie na naszym topiku są same osiemnastolatki, ale wiadomo która to dzisiaj obchodzi swoje urodziny :-) Rebeko ❤️ zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, zadowolenia z nowej pracy, samych radosnych dni w życiu 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A wszystkim życzę miłego dnia i stawiam kawkę (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? no i czekam na torta do tej kawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena 😍 Goja 😍 - niesamowite jestescie :) Slicznie dziekuje i oczywiscie torta stawiam :)... te 18 swieczek sie nie zmiescilo wiec beda symboliczne :D :D __||__||___||__||___ ------------------------------ @@@@@@@@@@@@@@ ##################### ------------------------------ @@@@@@@@@@@@@@ _____________________ ... prosze sie czestowac :D ... Goja - jak tam sportowa sobota uplynela ? Rzena - rowerek dalej w uzyciu ? U nas teraz M sie na rower przesiadl :D narazie jest pelen zapalu, ciekawe na jak dlugo :P :D My sobie przez WE wycieczke zrobilysmy ("my" tzn ja, Mama i Ala :) ) Bylo tak cudownie ze az ciezko uwierzyc ze juz polowa pazdziernika za nami :) .... Dzisiaj tez slonko zza chmurek niesmialo przeswituje, wiec sie z Wami podziele :) Kawke porywam i do pracy sie zabieram i juz teraz na taras sie wpraszam :) MILEGO DNIA !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Rebeko, zblizasz sie do niebezpiecznej granicy ... :D:D:D Duzo slonca w zyciu Kochana i niech ta iskierka w twojej duszy zawsze zapalona bedzie!!!! ❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe...Rebeko❤️ a jak byśmy miały nie pamiętać....:D dzieki za torcika ,tylko te rodzinki zabierze bo nelube...heheJeszcze raz wszystkiego naj naj... No rowerku nie śmigam zostawiłm go 10.09.u ciotki na dzialce kawałek od domu i nie chce mi sie po niego jechac..:P Wsumie to się zimno zrobiło i z rana jest 1* no góra 2* to mi troche za zimno... Jest jeszcze KAWA??? :( bo mi sie skończyła:( Miłego dnia👄u mnie zimno ,ale świeci...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe...Rebeko❤️ a jak byśmy miały nie pamiętać....:D dzieki za torcika ,tylko te rodzinki zabierze bo nelube...heheJeszcze raz wszystkiego naj naj... No rowerku nie śmigam zostawiłm go 10.09.u ciotki na dzialce kawałek od domu i nie chce mi sie po niego jechac..:P Wsumie to się zimno zrobiło i z rana jest 1* no góra 2* to mi troche za zimno... Jest jeszcze KAWA??? :( bo mi sie skończyła:( Miłego dnia👄u mnie zimno ,ale świeci...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka dla Rzeny :) i innych niedospanych (jak ja) (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadlam sie przywitac z Wami Kochane moje ❤️ Rebeko - 🌼🌼❤️🌼🌼 100 Lat i jeszcze wiecej 🌼❤️🌼 Przepraszam dziewczyny ale zapracowana jest,czasu mam malutko a jutro juz z samego rana wybywam ale zycze milego wieczorku i moze,moze wpadne jutro-kto wie! Kaszubko 🌼 dziekuje za przepis. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Rebeka 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×