Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam u mnie slonko wiec posylam na cztery strony swiata,niech wreszcie przegoni na stale to zimno... Moj Maly wczoraj mial nawrot choroby...mial goraczke i byl nie do zycia...oczywiscie nocke mialam super :(no ale najwazniejsze ze dzisiaj juz wszystko ok...jakas dziwna ta choroba ,odpuszcza a potem wraca niezdecydowana ...niestety tescia tez dopadlo i wczoraj poszedl sam dobrowolnie do lozka po poludniu,to u niego niespotykane...a dzisiaj juz rano poszedl do biura,wiec tez tak jakos dziwnie...Niki na szczescie calkiem wrocila do sil,tyle ze ona prze trzy dni w lozku lezala... dzisiaj Niki pisze probna mature z matmy i oczywiscie trzymam kciuki...dalej niestety nie wie na jakie studia chce isc...a ja tez nie potrafie jej jakos pomoc ...dosyc dobrze sie uczy i wydaje mi sie ze dalaby rade na co by sie niezdecydowala ,no ale coz jak ona nie wie co chce ... Z starszym tez podobny problem mamy ,konczy gimnazjum i tez nie wie co dalej?On przynajmiej wie ze bardziej scisle przedmioty go interesuja...Czekamy tak i chyba na ostatni moment sie zdecydujemy....na szczescie z Malym nie ma na razie takiego problemu...chociaz juz przy wyborze przedszkola tez byl problem ,no ale jest zapisany i mysle ze jakos musie tam spodoba... Kaszubko🌻 dziki za @ i nawet nie wiesz jak mi sie humor poprawil...z co do M to swieta racja to przyslowie:P...jak juz mi sie troszke cisnienie unormowalo to mu powiedzialam co nieco i mam nadzieje ,ze nastepnym razem moze troszke pomysli ... ciesze sie ze z Psotka ok...ja ostatnio stracilam kolejnego kota i to takiego naszego ulubienca i zla jestem bo to byl naprawde super kot,taki dostojny i pozadny,ngdy nidzie nie napaskudzil ani nikogo nie podrapal,w dodatku byl ukochanym kotem Malego,co on sie od niego nacierpial a jednak tez znosil to z godnoscia i jak juz mial dosyc to poprostu szedl gdzies daleko od niego... Rzeno🌻 nie zawsze slonko swieci:(niestety ale i ta niedyspozycja minie a na ten czas sle duzo dobrych fluidkow... Erato🌻 powolutku powolutku i bedziesz miala piko belo mieszkanko zobaczysz ....powodzenia iwidze ze u Was tez trzeba zdrowia zeby chorowac:P no nic koncze ,bo robota czeka a czas jakos szybko ucieka....pozdrawiam wszystkie panie i do zas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Czwartek :) Bylam dzisiaj u lekarza,tylko po to aby uslyszec,ze musze zadzwonic sobie do szpitala i zrobic wizyte z tym lekarzem u ktorego bylam,hmm,no coz,trzeba tak zrobic. Annapo - Oj te chorobska nie odpuszczaja,pamietam w grudniu u mnie byla taka grypa,ze nie chciala odpuscic przez 3 tygodnie i malo tego jak jednemu przechodzilo to lapal z powrotem od drugiego,dopiero az wszyscy przeszli to i grypa odpuscila.Co to sie dzieje teraz,nawet choroby jakies takie inne. Annapo wiem jak to przyzwyczaic sie do zwierzaka,corki narzeczony ma staffa ale to krzyzowka z rotwailerem,skubany taki cwany i madry,jak ma jechac na dwa dni do jego ojca to pies obrazony sie robi ale doslownie obrazony,focha trzasnie i nic go nie przekona a tamten nic zlego mu nie robi po prostu pies chce byc tutaj i juz :) ach te zwierzeta sa takie madre,ze az czasami mysle,ze to jak ludzie. No temperaturka zaczyna skakac do gory,to dobrze bo jak pada to az sie nic nie chce robic :) M jutro do lekarza i dopiero wysyla dokumenty i czekamy na odpowiedz bo przeciez nie pracuje a urlopu niema narazie do wziecia bo juz za duzo wzial w styczniu,aj jak nie urok to .... :) Pozdrawiam wszystkich i moze na tarasik skoczymy dzis? Kaszubko - Dea - Rebeka HOP,HOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne 🖐️ :) Na dwa slowka wpadam ... tak sobie pomyslalam ze jak sie w koncu nie zmobilizuje to o mnie zapomniciie :P Dea 🌻 - fajnie ze trzymiesz sie z papierosami :) ??? Trzymie mocno kciuki zeby te pekniecia na domu okazaly sie niczym powaznym i zeby obeszlo sie bez wielkich kosztow ! Rzena 🌻 - no wlasnie, jak tam rower ??? Ciekawe czy bys sie na zawody z moim M zapisala ;) .... bo on juz smiga jak zawodowiec :D :D ....ale ciagle narzeka jak amator :D :D :D :D Moze sie z Dawidkiem do tego Paryza wybierzecie, co ;) ?? Buziaki dla tego Waszego Mistrza i gromkie "sto lat dla "Duzego" ;) .... powiedz mu zeby glupot nie opowiadal bo teraz ludzie dlugo i w dobrym zdrowiu zyja ;) :D Erato 🌻 - qrde, popatrz znow ten Twoj kregoslup daje o sobie znac :( ... Pechowo sie Wam to wasze mieszkanie zaczyna, ale wiesz jak to mowia : "mile zlego poczatki... " .... a ja zawsze dodaje "i odwrotnie" :P wiec mysle ze i u Was tak bedzie :) Wesola 🌻 - wielkie dzieki za trzymanie reki na pulsie ... dobrego humoru :) Ania 🌻 - faceci po prostu czasami nie mysla ;) ... albo raczej mysla tylko o sobie :P Buziaki dla tego Twojego malego "czasopochlaniacza" ;) Ja tez czekam az Ala do przedszkola pojdzie i troche moje zycie do normy wroci ... odpadnie mi przynajmniej wieczorne gotowanie obiadow na nastepny dzien, bo Ala w przedszkolu bedzie jadla a my z M w pracy :) ... niestety ale nawet po tych 3 latach wielka miloscia do kuchni nie zapalalam ;) :P ... niereformowalny przypadek ze mnie :D :D Duzo zdrowka dla calej rodzinki i powodzenia w walce z urzedami !!! Kaszubko 🌻 - bardzo dziekuje za wszystkie mile przesylki :) U nas wszystko ok... mam ostatnio w pracy bardzo goracy czas i zapowiada sie ze bedzie tak do konca marca, wiec nie wiem jak to przezyje :O ... Dalej mi sie praca podoba, wiec chyba juz tak zostanie :), tyle ze teraz przez te ostatnie tygodnie wracam do domu bardzo pozno, w zasadzie juz na nic czasu nie mam, dom mi powoli kurzem zarasta :P ... ale doszlam do takiego stadium ze juz nawet mi to nie przeszkadza :P :D :D Dzisiaj ledwo do piekarni po pracy zdazylam zeby Ali tort na jutro do "Ogrodka" odebrac... bedzie jutro moja Myszka swieczki w towarzystwie kolegow i kolezanek dmuchac :), a domowa imprezka w sobote, w kameralnym, rodzinnym gronie :) Chorobsko sie do mnie tez ostatnio przyplatalo, nic wielkiego, zwykle przeziebienie, katar i kaszel a zycie niezle utrudnia (wlasnie dlatego, Aneczko, nie dosypialam, bo "cherlalam" przez kilka nocy pod rzad :O) ... na szczescie tylko mnie dopadlo i juz przeszlo :) Ala do przedszkola zapisana :) (przy okazji mandat za parkowanie pod urzedem miasta zarobilam :O ), 10 kwietnia idziemy na indywidualne spotkanie z dyrektorka i zwiedzanie szkoly :) No to chyba bylo by na tyle.... mam nadzieje ze o nikim i o niczym nie zapomnialam .... nie mam sily juz czytac drugi raz... Pozdrawiam serdecznie caly sklad i sle buziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 dla wszystkich topikowych "skarbow" :) Pamietajaca Rebeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjm życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki, Nasze święto dziś Babeczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dzień Kobiet, więc cycki w górę i odrzucamy z twarzy gradową chmurę! Niech żyje cellulit i kurze łapki bo i tak jesteśmy fajowe babki!!! 🌻 Witam Was kobietki. U mnie nic ciekawego. Zabieram się za napisanie do Was maila, ale albo czasu, albo nastroju brak. Ale obiecuję, że nadrobię zaległości. Pozdrawiam wszystkie i posyłam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc Fajowe Babki :) Witam w Czwartek,jak tam dzien minal,duzo kwiatow Panie otrzymaly? Moje kwiaty wlasnie do domu jada :) Ide sprzatac drogie panie bo wlasnie skonczyli mi sufit w kuchni a roboty mam tyle jak przy remoncie,wszystko biale,kiedy ja skoncze :) ale za to pozniej jak uside i zobacze,ze juz wszystko skonczone to az milo bedzie. Winko na wieczor sie juz chlodzi,dzisiaj White Zinfandel z Californi ,rozowe,delikatne,truskawkowe medium proponuje :) Milego Dnia zycze i Pozdrowionka dla Goi i Rzeny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja sobie zrobilam dzisiaj prezent niech to chudy byk:(...pojechalam synowi kupic spodnie i koszule itp....niestety zapomnialam jak mnie takie zakupy denerwuja najchetniej to bym go rozszarpala na miejscu:P:)...sam mnie prosil zeby z nim sie wybrac a potem to jakby go to w ogolnie nie obchodzilo co na siebie wlozy...brrr...kiedys jedna sprzedawczyni mnie pocieszyla ,ze wiekosc mam ma tak samo....najgorsze ze z mezem podobnie tyle ze on z reguly niczego nie potrzebuje i w sumie tylko spodnie jak kupuje to go mecze przymierzaniem a reszte kupuje bez niego i musi nosic,bo nie ma wyjscia a on sie cieszy :)... oczywiscie musialam zrobic obiadek,bo jakos nawet w dniu kobiet nikt mnie nie chce wyreczyc:(...ciekawe kiedy ja sie w koncu zbuntuje:P... teraz przyszla tesciowa i musialam odlozyc kafe a teraz juz nie mam czasu na wiecej bo laciate tez jakos nie uznaja mojego swieta...moze jutro cosik wiecej skrobne,pozdrawiam Was wszystkie i milego wieczoru zyczac uciekam do biura 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOBIETY :D Kwiatów wcale :( Goja 👄 hehehe...świetne życzenia :D jak znajdziesz siły to klikniesz @ ale mam złe przeczucie :(Pozdrowienia od Dawidka. Erato 👄 tylko sie cieszyć że kwiaty dostajesz u mnie jakoś to święto nie funkcjonuje:( jak dobrze że już skończyli ten sufit i możesz spokojnie funkcjonować :D BRAWO!!! Rower jeszcze na feriach:D ,u mojej cioteczki w Łęczycy ,ja nie lubie w zimnie jeździć,no fakt inni jeżdż ,ale nie ja :D jeszcze troszke poczekam aż sie ciepło zrobi ,w sumie to ma być trening i przyjemnosc ,a nie katorga.Figura chyba nadal jest ;) bo regularnie trenuje a to swoje robi mam 60 kg. :D 8kg mniej :D no ale jak to GOJA napisała NIECH ŻYJE CELULIY :D:D:D:D:D W szkole oki.... ale...kolegów ma tylko w szkole "służbowo" nauka oki chemia ulubiony przedmiot...w klubie ma wiecej kolegów ,ale nadal nie wychodzi do nikogo ,by poszlajać sie z kumplami.Nie wiem co lepsze szukanie dziecka ,bo nie może "znalesc drogi do domu" i zastanawianie sie z kim i gdzie chodzi , czy to ze jest w domu i bardzo sporadycznie wyjdzie gora na 2 godzinki i dalej w domu...:(Pozdrowienia do Dawidka. ANNAPODZIĘKI za fluidki,bardzo mi były potrzebne ,już jest dla mnie wielką karą jak przez to nie moge isc na trening,i dzisiaj tez jest trening a mnie tam nie ma:( Ale już we wtorek :D będzie WALKA !!! hahahaha... motto "serce,dusza,walka zycie" :DPozdrowienia od Dawidka Rebeka❤️ja na zawody to inny rower bym musiała kupić ,ale mysle że dałabym radę,tylko nie widze siebie jak bym nim do Paryża dojechała hahaha...Mały 17.03.jedzie do Pragi a 30.03. do Belgii,zobaczymy co tam się wydarzy :) hehe...Duży odlicza sobie każdy rok ,który jego tata jeszcze "ciągnie" No wiem głupio to brzmi ,ale...W wieky 59 lat umarły wszystkie (5osób)z ojca rodziny i on też tak twierdził że tylko do 59 i koniec a teraz ma 65 lat,no to mój twoerdzi że jak tak dalej pujdzie to do 50 nie dożyje hehehe głupol co??? Zwariuje z nim hahaha:D Pozdrowienia od Dawidka👄 Wesoła🌼 dla Świetnej Babki🌼od Dawidka👄 Kaszubka🌼 dla Świetnej Babki🌼od Dawidka👄 Dea👄🌼w dniu Świetnych Babek :D🌼od Dawidka👄 No to Y Y Y Y Y Y na sół wjechał na zdrowie moje PANIE na zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Snieg pada...masakra:( Kawe poranna stawiam \_/> \_/> \_/> i miłego dnia zycze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... a teraz już deszcz:( ale dzisiaj ponuro...ma ktoś słonko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ U mnie wczoraj padał śnieg i deszcz i było szaro, buro i ponuro. Ale za to dzisiaj świeci piękne słoneczko od rana. Posyłam zatem w cztery strony świata. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie dzisiaj ladna pogoda ,humor tez nie najgorzej i nawet na tyle sie wyrobilam ,ze chyba znajde chwilke na czytanie takze nie narzekam czego i Wam wszystkim zycze...wypoczywajcie milo w rodzinnym gronie i do uslyszenia po weekendzie...a jakbym sie nie odezwala to sie nie martwcie ,bo bedziemy miec gosci i moge po prostu nie miec czsau....no to buziam i do uslyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Goja kochana Ty moja...👄👄👄 dziekuje za słonko u nie nadal deszcze,ale mam nadzieje ze do jutra przestanie ;) Dzisiaj "DZIKA BOBOTA" dosłownie ...będzie JELEŃ I ŻUBR na gorąco :D jeleń smaczny ale żubra jeszcze nie jadłam hihi... no mam nadzieje że tu nie ma nikogo z ochrony...hihi...👄 Pozdrawiam i całuski dla wszystkich laseczek i czytajcych panów....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo👄 goście z Zachodu :D ale będzie fajnie...hihi...rozerwiesz się troszke... miłej zabawy !!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - wczoraj z mężem byliśmy parę godzin u córki na wsi. Pojechaliśmy z Kasią [akurat wracała z Trójmiasta do domu] a wróciliśmy z młodszym synem. Rzena - mój mąż w domu trenuje na stacjonarnym rowerku :D brzuszek spada i kondycji przybywa. Dziś nic nie robię :D oprócz oglądania TV i czytania książki :D za to za tydzień prawdopodobnie będą goście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam tylko pomachac 🖐️ wieczorowa pora :) ... za nami mily WE (mam nadzieje ze u Was tez :) ) przed nami kolejny tydzien pelen trudu i znoju (mam nadzieje ze nie za duzo tego bedzie i kilka radosci tez sie w nim zaplacze ;) ) .... wiec wytrwalosci, dobrego humoru i pogody ducha wszystkim zycze ! Dzis pierwszy raz od niepamietnych czasow wieczor przy kompie spedzilam :P, troche sie z fotkami bawilam, ale to Syzyfowa praca :O ... jeszcze wszystkich nawet do kompa nie wrzucilam ... jak sie z nimi do konca uporam to Wam kilka posle :) POZDRAWIAM SERDECZNIE !!! B U Z I O L E !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po weekendzie :) Wiecie,mi kafe nie pokazywalo nowych wpisow,haha,dobre to. Weekend dosc szybko uplynal,tak bylo slicznie w sobote,w krotkim rekawku chodzilam. Kupilismy mala plazme mlodszemu do pokoju,wiecie co,jedynie dobrze tu jest bo wszystko mozna kupic za male pieniadze i to mnie cieszy. Daniel (syn) zadowolony,plejka chula w pokoju :) nie pogadasz,juz cos mi przebakuje,ze podoba mu sie jaks dziewczyna - ot i nieuchronnie idzie do pelnoletnosci. Poza tym nic nowego nie slychac,siostra chcialaby tu do mnie przyjechac z chlopakiem i i na poczatek pomieszkac u mnie i zaczac prace,w Italii niewesolo ale nie bardzo z jezykiem,ani ona ani szwagier po angielsku.Trzy lata temu siostra tu pracowala 4 m-ce ale zalatwilismy jej prace we wloskiej restauracji,tam mowili po wlosku,pozyjemy,zobaczymy. Jak widac,wszedzie te same problemy. Jakies 9-m-cy temu zrobila mi sie taki wyprysk na narzadach,nie zwracalam na to uwagi bo myslalam,ze samo przyszlo to samo przejdzie ale to zaczelo sie rozrastac,poszlam trzy tygodnie temu do lekarki po skierowanie do specjalisty,w zeszlym tygodniu widzialam sie z nim i wyobrazcie sobie,ze to cysta ale nie jedna a trzy,robi sie coraz wieksze i strasznie swedzi ale nie bardzo moge drapac bo boli.Dostalam juz papiery na operacje,18-ego czerwca ide na jeden dzien do szpitala,hmm,nie wiedzialam,ze takie cos,moze byc az tak szkodliwe.Mam pytanko-czy ktoras z was cos wie na ten temat? moze ktos z rodziny cos wie bo ani nie pobrali zadnego wycinka a juz chca operowac,troche sie boje a jak to rusza a okaze sie cos innego? Pozdrawiam wszystkie panie i ide robic obiad bo syn za godzinke wroci z pracy i bedzie glodny a,ze teraz chwilowo sam jeden pracuje :) pisalam Wam,ze M jezdzil bez waznego prawa jazdy i czekamy na dokumenty z DVLA ze jest zdolny i moze pracowac dalej. Mam nadzieje,ze juz za dwa dni pojdzie do pracy bo kiepsko to widze a ja w dalszym ciagu nie dostalam odpowiedzi z komisji. Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Dzisiaj tylko 🖐️ zabiegana jestem ,czasu brakuje...za dwa dni bede wolna...👄 Kaszubko👄 wapaniała postawa męża :D cieszy mnie jak panowie o siebie dbają ;) w karzdym wieku hihi...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry wszystkim 🖐️ Oj ja to spioch jestem,jak nikt mnie nie budzi to wstane okolo 12-ej ale co sie dziwic,siedze do pozna wieczorem,ogladam filmy,na gorze tak cichutko,dzieci nie juz nie placza to mozna spac :) Rzena - 🌼 A moze na kawke chociaz sie skusisz? Kaszubko - 🌼 Ja to jednak sierota jestem :) a z jaka skleroza :) Wlasnie,dobrze,ze Rzena przypomniala,coz to sie stalo,ze TM tak na rowerku kondycje poprawia,chwala mu za to,.na zdrowko wyjdzie. Oby tak dalej,smialam sie bo MM tez cos mowil,ze kondycje musi poprawic,jeszcze mi przyjdzie na rowerze jezdzic :) Pozdrawiam Panie i kawke postawie po obiadku (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> skusicie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Erato - odpowiedź jest bardzo prosta :D jeździ na rowerku, aby spadł brzuszek :D:D znasz to powiedzenie: witaj brzuszku, żegnaj.... :D końcóweczki sama się domyśl :D A tak zupełnie serio - mąż musi koniecznie zgubić swoja nadwagę i faktycznie potrzebna jest mu lepsza kondycja - od jesieni do wiosny ma za mało ruchu - sadełko rośnie. Rebeka - fakt - fotki i robota przy nich to syzyfowa praca :D do tej pory jeszcze nie uporządkowałam swoich zdjęć w kompie :D 👄 👄 dla Was, mam nadzieję, ze mój wpis dojdzie - na wszelki wypadek jednak go skopiuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaszubko - To wiele wyjasnia 👄 Kusicie tymi rowerkami,pogoda zaczyna sluzyc to moze i ja na jakis rowerek wskocze,tak dla zdrowotnosci? :) Wspanialy dzien za oknem,sloneczko grzeje,tylko 12C ale na plusie i to sie liczy. Kawke w milym towarzystwie moge wypic,ktos reflektuje? (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam i o zdrowie pytam:)...u mnie jako tako,mamy bardzo brzydka pogode od kilku dni jakies mzawki ,zimno ,mgly i w ogole wychodzic sie nie chce z domu,no ale coz jak mus to mus...mialam kilka spraw po urzedach do zalatwienia i tak szybko jeszcze chcialam sie obrobiccholera ciotka przyjechala z niemiec wlasnie zadzwomili na drzwi 🌻 to potem sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Annapo - to posylam slonko do Ciebie :) U mnie dzis pieknie 18C i slonko tak pieknie grzeje,bez wiatru.Przyda sie na dzis dla Ciebie bo pewnie nie odpoczniesz za duzo.Pozytywne fluidki rowniez 🌼 Ide przesadzac kwiatki,zaplanowalam na dzis przesadzic cytrusy,dokladnie Calamondin,tak pieknie sie rozrasta.ze az szkoda aby zmarnial. Milego dnia zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...👄 ERATO KOCHANIE...❤️dzieki za kawe ale teraz to juz mleczko wypije na dobry sen...hihi... Miałam sporo na głowie i to w krotkim czasie wszystko sie zbiegło... Syn miał jechać na zawody do Czech i Belgii no i nici złamał palec i kicha ...musiałam jeździc po lekarzach i nastawić i załatwic by nie płać za wpisowe na zawody a to nie takie proste , procedury itp.a wszędzie daleko.Jeju przez te remonty na EURO2012 idzie oszalec w mieście ja jeszcze mieszkoam blisko stadzionu :( i masakra na ulicach połowa zamknięta a na reszcie korki GIGANTY!!! W pracy dupa chyba wypowiadzenia dostaniemy od kwietnia i wisielcze humorki...no ale nic nie poradze "Zycie"nam scenariusz pisze. Reszre jutro napisze o poczytam co WY napisałyście Kaszubka ❤️ Erato❤️ Annapo❤️ i... człej reszcie 👄 dobranoc...jeszcze tarasik...hihi...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Dzisiaj w biurze mnie posadzili,:) ja ja dawno tu nie byłam:)wreszcie cisza i spokuj ,troszke poczty zewnętrznej i kawunia hihi...no to stawiam poranną..\-/>\_/>|_|?(_)> co kto chce ;) kawa herbata mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERATO👄tylko sie cieszyć że masz tyle wolnego i czas na sen :D nygusuj ile wejdzie i odpoczywaj ;) jak to dobrze że dzieci szypko rosną hihi... można być dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola anka
Wesola i pomaranczowa wita🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Odwiedziłam wraz z rodzinką dzisiaj BAŁTYK :D w Mielnie i Sarbinowie pogoda była świetna 15* 17*,wymarzona na trening i spacery z mamą...(moją) i po rybce pojechaliśmy do Kłołobrzegu i tam........niesamowita zmiana :( trmperatura spadła i 10* i mgła że świeta nie było widać ...masakra jeszcze takiej szypkiej zmiany nad morzem nie widziałam. Mama ucieszyła sie na widok Kołobrzegu ,bo tam jeździła do sanatorium i wszędzie chodziła jak u siebie haahaha,świetnie że była zadowolona i nawet zimno jej nie przeszkadzało.W tym samym czasie w mieście rodzinnym było 21* i siorka simiała się że zabraliśmy jej syna i pewnie przez to nie ma już pogody u nas(kołobrzeg) bo jest marudny i ma same fochy...co sprawiło że nie wiem czy go jeszcze gdzieś zabiore :( Po za tym większość pozamykane i ceny jak na BATORYM hehehe... Kilka fotek jest na FB mozecie się pośmiać hahaha :D Teraz już pozdrawiam i do usłyszenia ...jutro pewnie na termy maltańskie pojdziemy...papa...słodkich snów słońca WY moje 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowa pora ;) 🖐️ U nas week-end minal spokojnie, wypoczynek przede wszystkim, maly spacer a reszta czasu leniuchowanie :P ... troche mi te ostatnie tygodnie daly w tyleczek i takie dwa dni "nic nie robienia" dobrze mi zrobily :) ... jutro z nowymi silami do nowych zadan :) Rzena 🌻 - oj, szkoda ze tak w tym palcem wyszlo :( :( ... ale jeszzcze niejedne zawody przed Dawidkiem, nadrobi to z nawiazka :) Fajna wycieczke sobie zrobiliscie :)... mmmm, zjadlabym taka swiezutka rybke :) Erato 😍 - nic Ci za duzo na temat cyst nie powiem, bo nie spotkalam sie z tym ani osobiscie ani w najblizszym otoczeniu ... Wierze ze bedzie dobrze ... tylko, qrde, strasznie daleko masz ten termin :( ... a do tego czasu co, masz jakies lekarstwa, cos na zlagodzenie objawow ? Kaszubko 🌻 - no no, naprawdze podziw dla M :) ... madry z Niego facet :) Ania 🌻 - wizyta udana ? Wypoczelas choc troche ? Fizycznie pewno nie, jak to przy gosciach, ale moze chociaz troche psychicznie sobie odsapnelas :) A co do tych zakupow to wspolczuje .... moja Mama ma to samo z Tata i wiem troche czym to pachnie ;) ... Ja mam na szczescie spokoj : M sam sobie ne zakupy chodzi, Ala nie wymysla, ubiera co jej kupie .... hehe, narazie ;) ... wiem ze calkowcie ulgowo mi nie przejdzie ale raczej nastawiam sie na problem w odwrotna strone :P :D :D Goja 🌻 - trzymaj sie !!! Wesola 🌻 - 🖐️ :) Nic u nas w sumie nowego wiec nie mam sie o czym rozpisywac .... zdrowko i humory dopisuja a to najwazniejsze :) Pozdrawiam serdecznie caly sklad i milego tygodnia zycze !!! Ja od jutro za diete sie porzadnie zabieram, bo wlazlam dzis rano na wage i sie przerazilam :O ... a lato za pasem ;) Buziole wielkie 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham wam dzis pierwsza, po tak dluuugiej nieobecnosci obowiazkowo kawa z piernikiem :) dla Rebeki tylko kawa zeby jej z torow dobrych zamiarow nie rozkoleic ;) musze powiedziec ze i u mnie kilosow sie nazbieralo. chora bylam, w pracy mega stresy bo roboty dla czterech a tu tylko dwie lapy czlowiek ma, dziewczynki tez ze zdrowiem nie grzesza.... cos do tej wiosny dochodzimy bardzo oslabione i chorowitki :o witaminki i probiotyki juz wprowadzone wiec teraz juz tylko czekac. Ale dzisiaj tez z w domu zostalam bo Ola cala noc goraczkowala :o Ale i ja psychicznie od duzej metropolji sobie odpoczne i niech sobie radza beze mnie :p sloneczko dzis tak pieknie swieci az chcialoby sie ogrodem zajac. Ola niestety ciagle w stanie podgoraczkowym wiec lepiej zeby jej nie przewialo. Buziaki wsiom! Rzena, w moich stronach bylas bo ja w Koszalinie rodzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×