Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hello Ja też tylko na chwilunię. Annapo ❤️ dostałam @ szt. dwie :-) dziękuję i doceniam, że pomimo braku czasu znalazłaś chwilę, żeby tyle naklikać :-) Dea ❤️ trzymam kciuki. Ja w ogóle nie posiadam silnej woli i w życiu diety nie stosowałam. Potrzebowałabym zmniejszyć brzuch, może jakaś operacja plastyczna? :-) Erato ❤️ super fotki. Miło popatrzeć jak fajnie się bawicie :-) A teraz spadam pod prysznic i do łóżka, może jeszcze troszkę poczytam. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie witam 🌻 goja, wg mnie podobalaby ci sie zumba. Bardzo dobre na zgubienie faldek i brzusia :) leceeeee 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam we wtorek :) Wesola 🖐️ Goja - dzieki bardzo,te fotki to robione w przelocie,zreszta jak widac,ja raczej ubrana do sprzatania :) Annapo - wazne,ze jestes :) Rzena ❤️ Oj Kochana bo ja tez przyjade do Ciebie z Annapo :) wylaz z dolka i melduj sie to w dobrym humorze. Dea na diecie :) masz samozaparcie widze a zuma rowniez mi sie podoba,to calkiem dla mnie tylko moj kregoslup ma nie te lata :) Kawke stawiam >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Kurka, są ferie i myślałam, że będę miała tak dużo czasu, a tu psikus. Nie wożę dzieci na treningi, to znowu zaczęły się mistrzostwa europy i oglądam mecze piłki ręcznej :-) Dzisiaj Polacy zagrali rewelacyjnie. Erato ❤️ czytałam @ muszę przyznać, że wypasiony :-) Dziękuję. Postaram się jutro napisać. Annapo, Rzena ❤️ kochane do Was też odpiszę. Miałam to zrobić dzisiaj, ale znowu mi dnia zabrakło. Położyłam się do łóżka z laptopem, bo miałam zamiar zaraz położyć się wcześniej spać i stała się mała awaria. Moja Marta chciała sobie nalać kompocik z dzbanka i jakoś dziwnie zdjęła się pokrywka. Nalała do filiżanki i na ławę i na podłogę jeszcze wystarczyło :-) i oczywiście potrzebna była moja pomoc. No, a teraz leżymy już obie w łóżku, trochę poczytamy i idziemy spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam co zrobiłam ... poszłam na trening TAEKWONDO z MM tak gdzie syn trenuje ,jest tam grupa trenujących rodziców i w sumie przez to jestem na FB,chyba mi pomagają wyjść z tego co sobie w głowe nawtykałam .Jakoś daje rade ale zakwasy dają znać.już przestane stękac i w miarę możliwości zamelduje sie i uśmiechnę :D Erato❤️ Annapo❤️było by mi strasznie milutko WAS zabaczyć u siebie....;) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i 👄dla was kochane Goja 👄❤️nie przejmuj sie mną na @ zawsze jest czas nie spiesz sie...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 GOJA 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wszystkiego naj,najlepszego w dniu 18-stych urodzin... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Goju🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻a do bukieciku dolanczam najserdeczniejsze zyczenia 100 lat zycia w zdrowiu i pomyslnosci ,duzo milosci,dobrych decyzji i ogolnie wszyskiego naj... i to tyle .... pozdawiam caly sklad i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Czwartkowo :) Wesola - a kawka? To moze ja dzis postawie ? Goja - to moze jakis szampanik? To moze tez ja postawie \_/\_/\_/\_/\_/ I tarasik bo cieplo u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja za szampana bardzo dziekuje,chyba po wczorajszej dawce winka na dlugo sobie odpuszcze alkohol:)Bylam wczoraj z cora u szwagierki zrobic porzadek na glowie i trafilam na urodziny a ze mam teraz kierowce no to sie skusilam na lampke wina,tylko nie wiedzialam ze szwagierka tak"kocil" nazywa lampka...:P Poslalam Wam fotki takze mozecie zajrzec do skrzynek...a teraz musze zmykac do pracy,bo mam troszke zaleglosci....moc dobrego humorku sle🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie jeszcze glodna jestem i zjadam literki oczywiscie ma byc "kocioł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ Raz na jakis czas mozna zaszalec :) Brian jaki duzy slodziak juz 👄 dla niego i 👄 drugi dla corci. Swietnie wygladasz w tym kolorze,pochwale Ci sie,ze tez ostatnio juz dwa razy robilam sobie purple kolor,czyli taki sliwka,fiolet.Super,teraz mi pasuje,jeszcze musze sie zdecydowac na jakas fajne cieniwana grzywke,tylko kto mi tak zrobi jak chce :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przerwie meczu 🖐️ Bardzo dziękuję za życzenia. Ja dzisiaj jestem w bardzo dużej niedyspozycji. Wczoraj byli u mnie rodzice moi i M i mój brat z rodzinką, no i przesadziłam trochę z alkoholem i tak jak Annapo już nigdy więcej nie spożyję :-P Kończę pisać, bo jeszcze nie mogę patrzeć na literki, głowa mi pęka. Ale jutro już będzie dobrze :-) Stawiam torcik i szampana (ale ja się z Wami nie napiję) :-D Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przerwie meczu 🖐️ Bardzo dziękuję za życzenia. Ja dzisiaj jestem w bardzo dużej niedyspozycji. Wczoraj byli u mnie rodzice moi i M i mój brat z rodzinką, no i przesadziłam trochę z alkoholem i tak jak Annapo już nigdy więcej nie spożyję :-P Kończę pisać, bo jeszcze nie mogę patrzeć na literki, głowa mi pęka. Ale jutro już będzie dobrze :-) Stawiam torcik i szampana (ale ja się z Wami nie napiję) :-D Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 :) Tak na dwa slowka bo tesknie za Wami tak straszliwie ze mnie chyba rozszarpie ;) :D Goja 🌻 - spoznione ale szczere "sto lat", duzo zdrowka, radosci, mlosci i jak najmniej smutkow i kloptow !!!! 😘 Ania 🌻 - milo Wasze buzki zobaczyc :) ... a Brianek mnie rozbroil dokladnie :) Duza buzka dla Niego !! Rzena 🌻 - whisky jest dobra na wszystko :) :D Nie smutkaj sie !!!! Zycie nam czasami daje w tylek ale przeciez sa takie chwile dla ktorych warto sie meczyc :) .... sloneczko wkrotce Ci zaswieci , wierze w to gleboko !!! Dea 🌻 - no, no... po raz kolejny mnie zawstydzasz Twoja silna wola i wytrwaloscia :) Powodzenia!! Trzymie kciuki !!! Kaszubko 🌻 - moj M tez z dnia na dzien rzucil.... juz kilkanascie lat po papierosa nie siegnal... I od kilkunastu lat mnie namawia do rzucenia... narazie bezskutecznie :P Erato 🌻 - odmawianie to sztuka.... powoli, baaaaardzo powoli sie jej ucze :P... Wesole 🌻 - 🖐️ :) U nas wszytko ok, zdrowko dopisuje :), humory tez :), tylko czasu cholernie malo na wszystko :O ... o nudzie juz nie wspomne :D W zabieganiu mi sie ten rok zaczyna, zobaczymy co nam jeszcze przyniesie :P W pracy ok tylko momentami wrecz oddechu ciezko zlapac, w domu moje Slodkie Szalenstwo tez sie swojej dawki domaga :), prasowanie, sprzatanie i gotowanie tez czas wieczorami zabiera.... Juz sie nie moge wrzesnia doczekac, kiedy Ala do przedszkola pojdzie i odpadnie mi moja zmora pt : "wieczorne gotowanie" :O ... chyba sie z radosci upije :D :D :D :D W poprzedni WE do Ikei nas zanioslo, oprocz planowanej polki do pokoju Alicji znow wrocilam z nadprogramowa gora serwetek, swieczek i pudeleczek :D... A dzisiaj Alice przezyla swoja piewsza impreze ;) .... urodziny kolegi w "Ogrodku" wrocila cala happy :D i caly wieczor opowiedala jaki tort jedli, ile swieczek na nim bylo i jak wszyscy je zdmuchiwali :D Jutro wieczorem, po pracy, do dziadkow jedziemy :), pewno wrocimy dopiero w sobote wieczorem, wiec znow w domu przez ten WE za duzo nie pomieszkam ;) :) No ale Alice bedzie miala troche odmiany, moze sie nam uda kaczki i labedzie nad jeziorem nakarmic :D, na hulajnodze pojezdzic i przy okazji troche otoczenie zmienic i swiezego powietrza lyknac ;) Koncze moje kochane bo M nademna jak kat stoi :P i grozi ze mi korki wykreci :D Pozdrawiam serdecznie caly sklad i po 😘 posylam dla wszystkich naszych topikowych maluchow :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam piatkowo 🖐️ Na kawke to juz za pozno ale herbatke moge pstawic (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? a co takie kubasy :) Rebeko 🌼 Wiesz,ja tez lubie zakupy,zreszta,ktora z nas ich nie lubi? Wiecie co? dostalam propozycje na mieszkanie,jak juz bede wiedziala na 100% to dam znac :) Weekend zapowiada sie spokojnie. Zycze wszystkim milego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. DZIEKI dziewczyny za wasze miłe słowa... Rebeka👄i masz racjewhiski zawsze pomaga hehe... czekam na to słonko i czekam ,ale kiedys zaświeci...i dam rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Rebeka❤️ masz racje whiski pomaga na wszystko...i słonko wyjdzie, ja na nie poczekam ....mam nadzieje że w tym roku hihi... Męcze się strasznie na treningach ,bolą mnie wszystkie miesnie ,a najbardziej brzucha i nóg,ale ładuje i sie nie przejmuje:) Annapo👄dzieki za@ fajnie oboje wyglądacie ...ups we troje sory;)"lampke"powiadasz...ja po ostatniej"lampce" połowe liter w poście zgubiłam :d hahaha...i mało kto sie doczytal;) Goja👄Twoje kwoaty mam na tapecie tel.tak mi sie podobają że nie mogłam sie powstrzymać :D dzieki za poczęstunek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu nie wysyła mi całych postów...dlaczego????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Od pewnego czasu moja Psotka jest chora. Psinka ma prawdopodobnie nowotwór sutka. Piszę "prawdopodobnie" bo jeszcze nie chcę w to wierzyć. Za kilka dni mąż ze starszym synem pójdzie z psem do następnego weterynarza - chce mieć pewność na co psinka jest chora... chce usłyszeć to po raz drugi. On [tak jak ja] nie chce w to wierzyć. Dlaczego nasze kochane zwierzaczki żyją tak krótko? Wczoraj Basia zrobiła dla mnie dużo fotek. Można je zobaczyć w Garnku. http://www.garnek.pl/kama13/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×