Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jak psotka sie trzyma i co weterynarz powiedzial....a ile ona ma latek? jakos smutno sie zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śnieg pada i pada........buro i ponuro....... Huhuha..........nasza zima zła....... Na przekór temu postawię herbatę z imbirem :) i dobrym humorem :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Wesoła👄 dzieki za kawusie....u mnie nie ma ani grama śniegu:(... :)Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis kawe (szatana) ja stawiam (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> no i znow nie mam na nic czasu :o szefa mi przenosza do Oslo .... :o i pada i jest buro a ja chyba mamprzesilenie i ciagle zapominam brac witamin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dea🌼chyba wiekszisc z nas tak ma:( ,ale jak to mówi Annapo czy Kaszubka...BYLE DO WIOSNY i bedzie dobrze....... ;) Częstuje się kawką i zmykam...dzisiaj trening hihi... 👄 papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam 🖐️ Wesola - 🖐️ Mialam M w domku,wiec nie pisalam.Wczoraj bylismy na scanie w szpitalu,tzn:MM mial scan,od roku sprawa z odszkodowaniem w toku,mysle,ze to juz ostatni raz i czas czekac na pieniazki :) Jak tam u Was Kochane? Rzena - wyszlas z dolka? Kaszubko - tarasik? Goja - pisalas do mnie? bo sprawdzam poczty i myslalam,ze cosik mnie ominelo ale nic nie widzialam. W maju chyba jade do Pl na komunie do corki brata,to juz ostatnia w rodzinie,wiec chyba nie wypada nie pojechac.Zreszta juz zobaczylabym co tam slychac :) Trzeba zobaczyc mieszkanko,moze cos trzeba juz zrobic hihi. Ok ide robic obiadek bo na popoludnie mam zaplanowane kilka spraw papierkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jakos tak szybko mi dni uciekaja i nawet nie wiem na czym:(...ale w koncu moze uda mi sie cosik napisac W sobote bylam pierwszy raz po bardzo dlugiej przerwie na zabawie karnawalowej i pomimo pewnych obaw musze przyznac ,ze bylo bardzo fajnie...maz spisal sie na medal i potanczylam za wszystkie czasy,co prawda niedziela juz nie byla taka super ,no ale przezylismy i to najwazniejsze:P Kaszubko🌻 bardzo mi przykro z powodu Twojej psiny,wiem ze bardzo jestes z nia zzyta i napewno bardzo to przezywasz,mam nadzieje,ze wszystko sie jakos pouklada i jeszcze dlugo bedziecie sie nia cieszyc...wiem co czujesz ,bo jak sama wiesz w sierpniu tez przeszlam swoje z moja psina,u mnie nie skonczylo sie dobrze ale u Was wcale tak byc nie musi.... a przy okazji psow,to moja nowa pociecha wpadla przedwczoraj pod auto i tez sie o nia bardzo martwimy,chociaz ona twarda bestyjka i mysle ze dojdzie do siebie i nauczy sie ze trzeba czasami sluchac swojej pani.... Erato🌻 widze,ze u Was tez jak maja cosik wyplacic to trwa to wiecznie:(zycze cierpliwosci a przede wszystkim by te pieniadze w koncu wyplacili... a tak co do tej komunii,to moze uda sie jeszcze jakis wypad na boku ustawic hmmm...byloby fajnie sie spotkac....juz od dzisiaj bede trzymac kciuki:P Rzeno🌻 kafe sie nie przejmuj,bo nawet jak tylko troszke Twojego wpisu dopusci,to i tak sie cesze ,ze lepiej Ci sie wiedzie ,a do wiosny to ja akurat za bardzo nie tesknie,bo to u nas sporo pracy:(....i ogolnie jeszcze mniej czasu na cokolwiek Rebeko🌻 dzieki za przesylke....no takie @ to ja bardzo chetnie widze ....mam nadzieje,ze znajdziesz tez troszke czasu dla kafe,bo tu smutno bez Ciebie... Wesola🌻 no to moze ja tym razem porcyjke dobrego humoru podesle:):):):):) Dea🌻 myslisz ,ze witaminy by pomogly?...ja kiedys bralam taki preparat z zen szeniem i nie powiem jakos tak wiecej sil mialam ... u mnie takie samopoczucie to bardzo powiazane z faza cyklu i hormonami....czasami dolek i nic nie poradze a czasami moge swiat przewrocic ... no to chyba na tyle dzisiaj ...zycze milego dzionka calemu skladowi i do zas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Erato👄:) lepiej...ale czekam na wiosne. Annapo dzieki👄 nie pomyslałam o nadmarze Twojej pracy przpraszam. Wesiła :D udiela sie...:) Rebeka ❤️dziękuje👄 Goja❤️powodzenia ...już niedługo....jeszcze troszke ;) prawda?👄 Obolała po treningu jestem i musze poleżeć ...pozdrawiam i ścislam papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Kochane, ja mam tak mało czasu, a wszystko przez te ME w piłce ręcznej. Prawie dwa tygodnie ślęczałam przed TV i oglądałam nieraz po 3 mecze z rzędu. Dzisiaj niestety Polacy nie stanęli na wysokości zadania i wypadają z dalszej gry. Szkoda, ale ja już będę miała wieczory wolne :-P Kaszubko ❤️ przykro mi z powodu Twojej psinki. Czy drugi weterynarz potwierdził już diagnozę? Trzymam kciuki i mam nadzieję, że psotka da radę. Rebeko ❤️ dziękuję za @. Alice jak zwykle słodziutka. Ona na tych zdjęcia już tak poważnie wygląda :-) Annapo ❤️ Tobie również dziękuję za zdjęcia z nowym wizerunkiem. Ładnie wyglądasz w nowej fryzurce. Synuś już wyrósł, zmężniał :-) Erato ❤️ dziękuję za @ jeszcze nie miałam czasu odpisać przez te mecze. Ale jutro postaram się znaleźć czas i nadrobię zaległości. Bardzo chciałabym do Was napisać, a ciągle w biegu jestem. Oprócz tego, że mecze, to jeszcze mamy odwiedziny koleżanek mojej Marty :-) więc ciągle coś się dzieje. Dea ❤️ ja też z utęsknieniem czekam na wiosnę, a tu zima nagle się obudziła. Z tymi witaminami, to ja też tak mam, że zapominam :-) Rzena ❤️ cieszę się, że treningi dobrze na Ciebie działają. Właśnie o to chodzi, wyluzuj się na maksa, podejdź do wszystkiego na luzie i będzie super. Życzę Ci tego kochana z całego serca i wierzę, że szybko się uda. Wesoła ❤️ jak u Ciebie zima, dalej występuje, czy już śladu nie ma po śniegu? Rudamaxi ❤️ hop, hop. Zaglądasz do nas jeszcze? Pomachaj czasem łapką. Życzę Wam dobrej nocy. Pa 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola anka
Z dostawa nowego sniegu melduje sie :) I kawa na rozgrzewke :) O humorzenie zapominam ;) Milego dnia :) dzisiaj bez polskich znakow i na pomaranczowo daje po oczach :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D troche koloru sie przyda ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sniegu nie chce, wiec Wesola trzymaj go u siebie :p ;) juz sie przyzwyczailam do lagodnej zimy u nas i czekam juz na wiosne :) za niedlugo obiadek :) i nie chce mi sie pracowac a tu sterta przede mna :o Kaszubko, jak druga diagnoza Psotki? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a mnie sie nie chce obiadku gotowac,alem juz glodna wiec chyba trzeba bedzie sie ruszyc ,bo mi nikt inny nie zrobi:(ale chcilam Wam chociaz 🖐️,skoro komp na chodzie... Wesoła🌻 u mnie tez sniegu nie potrzeba ,bo mam troszke swojego:Pw dodatku jakis mroz sie przyczepil i nie odpuszcza takze sa szanse ze nie zniknie...a za humorek dzieki bardzo... Dea🌻 dalej na diecie?bo ja dalej nie:P... Kaszubko🌻 no dajze znac co z Psotka,bo my sie tu bardzo martwimy:(moja psina powoli dochodzi do siebie,jeszcze czasami biega na 3 lapkach ale juz coraz szybciej i widac ze mniej ja juz boli....przy okazji jakos bardziej w domu siedzi,chyba dostala nauczke...szkoda ze taka okrutna... dzisiaj chyba mi cosik odbilo:O....wyszorowalam szczoteczka do zebow fugi na podlodze w lazience i powiem ze chociaz bola mnie paluszki to podloga wyglada jak nowa....jeszcze by sie przydalo podobnie sciany potraktowac ,ale na tyle nie zglupialam,przynajmiej dzisiaj.... takze zasluzylam na obiadek... no dobra bawcie sie dobrze ,pozdrawiam i milego dzionka zycze wsiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czolem babeczki :) 😍 Ania 🌻 - no, no, zsluzylas tez na dobry deser :) !!! Mnie tez bez Was smutno :( i sama bym chciala troche wiecej czasu dla Was wyszkrobac.... Dobrze ze ten Twoj slodki psiak lepiej sie czuje :) ... szkoda go ale widac nie tylko czlowiek ale i pies musi sie uczyc na bledach :P Fajnie ze Ci sie zabawa udala :) ... troche rozrywki kazdemu dobrze robi a jeszcze jak oboje to lubicie ... :) Ja tez dzialam wg cylku ale ... dobowego ;) : rano bym do poludnia spala a wieczorem/w nocy moge codziennie przemeblowanie w domu robic :D Erato 🌻 - chyba juz dawno w Pl nie byliscie prawda ? Takie odwiedziny dobrze Wam zrobia. Trzymie kciuki za odszkodowanie. Dea 🌻 - na zmeczenie podobno najlepsza jest witamina "M" ;) Chyba bedzie trzeba wyprobowac, jak nic innego nie dziala :D Ja tez za sniegirm nie tesknie... to znaczy tesknie, ale za takim prawdziwym i z nartami na nogach :P... W zeszlym roku jak tu u nas zasypalo to ludzie w pracy spali bo drogi komletnie poblokowane byly ... wolalabym tego uniknac ;) Goja 🌻 - ja sie w sobote u rodzicow na mecz Polska-Szwecja zalapalam.... ogladalam i o Tobie myslalam :) Kaszubko 🌻 - no wlasnie jak diagnoza ? Mam nadzieje ze sie nie potwierdzi i jeszcze dlugo bedziecie sie soba nawzajem cieszyc !! Wesola 🌻 - nie sadzilam ze kiedys to napisze ale .... lubie pomaranczki ;) :D ... ale tylko te co z dobrym humorem tu zagladaja Rzena 🌻 - i wlasnie o to chodzi .... "zmecz sie jesli chcesz wypoczac" ;) :D Buziaki dla Dawidka i pozdrowienia dla tego starszego ;) U nas po staremu, Ala zdrowa, zadowolona, zaiwania ostro na rowerku i tylko pilnujemy zeby za bardzo mebli nie poobijala :D ... M mial mala stluczke w pracy, niby nic wielkiego, nic sie nikomu nie stalo ale gosc do domu na piechote wrocil :P bo nieszczesliwie w kolo trafilo i stanelo bokiem :D... czekamy co z tego wyniknie, normalnie to pracodawca bierze takie rzeczy na siebie .... zobaczymy. Za oknem u nas tez szaro,ponuro i ponuro, czlowiek by tylko spal ;) a tu sie nie da :O :D Zaklepalam sobie 2 tygodnie wolnego w kwietniu ... i teraz juz tylko na to czekam. Normalnie w kwietniu juz sie fajnie robi to moze mi sie uda baterie sloneczne podladowac bo pod tym wzgledem na rezerwie jade :D :D :D BYLE DO WIOSNY !! I tym optymisycznym akcentem ... ;) Poobiednia kawke jeszcze stawiam : \/> \/> \/> \/> \/> \/>... i sie zegnam ;)... do nastepnego !! Buizole ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 👄 👄 👄 👄 dla Was. Niestety - Psotka jest chora, ale w tej chwili czuje się dobrze i oby to trwało jak najdłużej - to jej dobre samopoczucie. Psinka ma 11 lat i mam nadzieję, że jeszcze parę lat z nami będzie. Nie zgodziliśmy się na operację i na chemię - powód prosty - ogromny stres psa i niepotrzebne cierpienie, ból - i to nie przedłuży jej życia - raczej odwrotnie - skróci. W końcu u nas zima - jest śnieg i temp poniżej zera :D Maciek złapał ospę wietrzną - ma chłopiec pecha - teraz mógłby sobie pojeździć na sankach :D Męczy mnie ta zima - coraz bardziej tęsknię za wiosną. Za słońcem, za cieplutkimi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam kawke postawic : \/> \/> \/> \/> \/> \/> ... i podzielic sie slonkiem bo wreszcie zza chmur wyjrzalo :) MILEGO DNIA kochane !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam :) Na kawke wpadlam szybka,zaraz wychodze. Ide do mieszkaniowki bo to juz ze dwa tygodnie i sie przeprowadzam moje panie.Ale o tym jak powiedzialam wczesniej,jak juz bede miec klucze w reku to napisze :) Kaszubko ❤️ Jaka gapa ze mnie,wiedzialam,ze zapomnialam o psotce.Trzymam kciuki za nia,wiem jak to jest stracic przyjaciela,mialam troche zwierzat w domu. Rebeko - ciesze sie,ze jestes i dzieki za kawke. Goja - dzieki za wiadomosc,odeslana do adresata :) U nas sniegu nie ma i ciesze sie z tego,to chyba plus tutejszego klimatu.Zimno jest ale zawsze na plusie. Ide babeczki,milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam mieszkanko :) 4 pokoiki :) czekam na telefon i klucze.] Bibka pewnie w nastepnym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki 🖐️ Ja tylko na momencik. Jestem chora, jak zwykle gardło. Oprócz tego prowadziłam wczoraj z M nocne Polaków rozmowy, jestem niewyspana, słaba. Jak tylko dojdę do siebie fizycznie i psychicznie, to się odezwę. Miłego weekendu życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mróz chwycił,że hoho......... Ale co tam przynajmniej słońce jest :) Posyłam dla chętnych;) Miłej niedzieli :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroźno,mroźno.............o kurczaki ! Witam :) Ale słońce wprost proporcjonalnie do mrozu piękne :) Dla chętnych mogę posłać :) Kawę z odrobiną chilli postawię na rozgrzewkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Robi się coraz zimniej - coraz większy mróz. Podobno do końca tygodnia ma dojść do -25. Dziś jest u nas -10. Basia już po studniówce - chyba jutro dostanę fotki - to i Wam część z nich prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i herbatke stawiam (-)>(-)>(-)>(-)> Zimno brrrrr a ja musze isc na miasto,bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki :) 😍 No i mamy luty :) .... wiec zgodnie z przyslowiem "idzie luty podkuj buty" :P i do nas zima zawitala :)... taka "tutejsza" czyli bez sniegu, ale w nocy ponizej zera a na piatek nam zapowiadaja -9C .... I dobrze ;) niech wszystkie bakterie i wirusy wybije bedzie moze troche mniej broblemow na wiosne :) Erato 🌻 - fajnie ze macie mieszkanko :) Na parapetowke sie wpraszam :P ;) Kaszubko 🌻 - no to matura za pasem ;) ... a pozniej ? Ma juz Basia jakies plany, prawda ? Zdradzisz tajemnice ;) ?? Wesola 🌻 - kawy z chilli jeszcze nie pilam :P ... musze kiedys przy okazji sprobowac skoro mowisz ze dobrze rozgrzewa ;) Goja 🌻 - duuuuuza zdrowka zycze !!! Mam nadzieje ze rozmowy owocne byly.... OK, kawke stawiam : \/> \/> \/> \/> \/> ... i zmykam... w koncu dzisiaj sroda ;) :D BUZIOLE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrrrrrrrrr........................ Z zimna nawet dzień dobry trudno powiedzieć ;) Ale słońca pod dostatkiem :D:D:D:D:D:D:D:D Herbata z imbirem na rozgrzewkę :) Miłego mroźnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×