Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A ja teraz na tarasik zapraszam hii...👄 dzieki ERATO❤️ miłego ,miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz na tarasik zapraszam hii...👄 dzieki ERATO❤️ miłego ,miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w nowym tygodniu :) Za oknem plucha belbelucha Ale co tam milego dnia i tygodnia dla wszystkich :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Poniedzialkowo :) Wesola - I wzajemnie :) Tobie rozniez milego tygodnia. U mnie niesmialo sloneczko sie przedziera,weekend uplynal milo i szybko,nowy tydzien czas zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) no to widze ze pogoda nikogo nie rozpieszcza:(bo u mnie tez zimno i caly czas cos kapie na glowe...ale jeden plus tego tez jest ,wyprowadzilam sobie dokumenty,bo troche zaleglosci mialam ,a teraz musze zrobic jakies papu dla rodzinki ,a nie mam zadnego pomyslu:(...sama korzystam z chwilki spokoju i wcinam jogurt a pomiedzy jedna a druga lyzeczka pisze do Was...:p...ale jakies male te pojemniczki i musze konczyc... Rebeko🌻 milego urlopu i jak obiecalas zagladnij do nas:P.. Erato🌻 mnie tez szybko ten weekend minal,ale fajnie bylo i do nastepnego juz troszke blizej niz np.wczoraj takze nie ma tak zle:P Rzeno🌻 oj slyszalam w radio ze u Ciebie jakies spore zawirowania na drogach,wspolczuje no koniec przerwy...milego dzionka zycze wsiem i do uslyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry we Wtorek :) Zimno-deszczyk pada co chwile brrrr- a tak bylo cieplutko. Annapo - Mnie tez czekaja dokumenty,brrr,zaleglosci mam od grudnia i w koncu musze je zrobic ale poczekam na lepsza pogode :) Kawke stawiam moje drogie (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? moze sie skusicie? Jutro jade do Cambridge na pogrzeb o 10-ej,dlugo nie,ponad 3 tygodnie czekalismy,musze sobie znalezc jakies ciuszki bo ma byc deszczowo,wrrr-ale juz bedzie po i cale szczescie. Ok to na tyle Milego Dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Srodek :) Kakwa kusze,posylam slonko i zycze Milego Dnia (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Liste obecnosci wyciagam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Erato❤️dzieki za kawisie 👄 U mnie zimno ,ale świeci słonko,posyłam tym ktory go brak... Annapo👄masz racje,jeżdzi sie trogicznie 300 m.to czasem 60 min.albo dłużej sie stoi w korku.Robią wszystkie ulice w centrum i nawet tramwaje już prawie nie jeżdżą:( Ja już jestem chora gardło mi siedło o katar nieziemski:( ,to chyba pimprenie na starym rynku w sobote...na tarasik trzeba było wychodziś i po kurtke sie nie chcialo wyjsc ;) Rebekaaaaa 🌼jak tata??? Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie slonko,no to posylam wraz z dawka dobrego humoru... Rebeko🌻 halllo,gdzie jestes,obiecalas czesciej zajrzec:P Rzeno🌻 widzisz tak to juz jest ,ze nasze cialko nie da sie oszukac,jak sie o nie nie dba to choruje:(...no ale jesli to tylko takie male chorobsko to mam nadzieje ze dzielne je zniesiesz z pomoca tabletek i dobrych fluidkow od przyjaciolki:):P a co do tych korkow to wspoczuje i troszke zazdroszcze ,bo w koncu sie moze doczekacie jakiejs porzadnej nawierzchni a ja dalej bede dziury omijac:( Erato🌻 ubierz sie cieplo,bo widzisz jak sie to potem konczy ,katarkiem i chorym gardlem...i trzymaj sie cieplo no to chyba na tyle teraz ,🖐️ i milego dzionka wsiem zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, jestem, Ania :) ... widzisz jak to jest : obiecanki - cacanki :P.... a tak powaznie to jak dotad to jakos mi do kompa nie po drodze bylo ;) ... dzis troche nadrabiam :) Ania 🌻 - wena kulinarna cie opuscila ;) ? Moze na maly staz do nie wpadniesz, hehe :D :D Przy okazji nasze maluchy sie jeden od drugiego podszkola w obsludze sprzetu domowego ;) :D Rzena 🌻 - dzieki za slonko :) i DUZO ZDROWKA, kochana !!! Troche racji masz z tym wyjazdem mamy, ona sma tez sie nad przelozeniem wyjazdu zastanawiala, ale jak wyjezdzala to tata mial juz za soba prawie tydzien antybiotyku i widac bylo ze antybiotyk trafiony i naprawde pomaga, wiec raczej spokojnie pojechala :) Erato 🌻 - niestety nie kazdy nadaje sie do roli rodzica :(.... chyba najlepszym wyjsciem dla tego chlopaka bylo by zerwac calkowicie kontakt bo tacy "rodzice" naprawde moga zniszczyc psychicznie :( ... mam nadzieje ze chlopak spotka na swojej drodze pomocnych ludzi i stanie spowrotem na nogi. Dziekuje za komplement dla Ali :)... ja tam wprawdzie w niej nic oryginalnego nie widze ;) ... ale i tak dla mnie jest naj ;) :) Wesola 🌻 - 🖐️ :) A u nas powolutku sie kreci : WE poswiecilam na porzadki, male zakupy i lenistwo :P, w poniedzialek dentyste zaliczylam i przy okazji Alice po raz pierwszy na fotelu dentystycznym zasiadla (ot tak tylko, zeby sie oswoic ;) )... nie bala sie wcale i bardzo dumna byla jak Ja pani dentystka pochwalila za ladne mycie zabkow :). Wczoraj auto do serwisu zawiozlam, i nie dosyc ze mnie szcunkowa faktura z nog prawie powalila :O :O to w dodatku jeszcze nie wiem kiedy bede mogla go odebrac, bo czesci trzeba bylo zamowic ... no i do tego czasu uziemiona jestem, bo sie nam aura sp.... :P hmmm, zepsula doszczetnie : leje, wieje i zimno :(, wiec spacery i piesze wycieczki odpadaja... wystarczyl nam wczorajszy powrot na piechote z warsztatu :O ... wocilysmy przewiane na wylot :O No nic, ide podwieczorek zaserwowac ;) a pozniej pilne zajecia przy ciastolinie i puzzlach na mnie czekaja ;) ... milego wieczoru, kobietki 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za kawe i ciacho, Wesola 🌻 .... przyda sie na poprawe humoru ;) U nas jak nie urok to .... Auto naprawione, jeszcze faktury dobrze nie strawilam :O a tu znow nam los mila niespodzianke zgotowal... Wrocilam z naprawionym autem z warsztatu i tak mi sie jakos dobrze do garazu wjezdzalo i dopiero jak z auta wysiadlam i Ale z fotelika wypakowalam to sie zorietowalam ze naszych rowerow nie ma :(.... Moj to tam jeszcze pol biedy, stary byl, ale M mial prawie nowy, w pazdzierniku kupiony.... Czekam teraz az Ala wstanie i na policje jade zglosic. Niby mamy w garazu monitoring ale wielkich nadziei na odzyskanie nie mam, ale moze chociaz ubezpieczenie zadziala... choc tez pewna nie jestem czy garaz tez pod ubezpieczenie mieszkania podchodzi. Narazie M bedzie chyba moim autem do pracy jezdzil (chyba ze sie na Ali rowerek przesiadzie ;) :D ) a co zrobimy za tydzien jak do pracy wroce ...? No nic, Ala mnie wola to uciekam.... Buziole !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D 👄 dla Was. Rok przestępny pechowy dla mnie prawie od samego początku. Kłopoty gonią za kłopotami, a im ich więcej, to tym bardziej zamykam się w sobie - tym bardziej, że nie o wszystkim można pisać na forum, ponieważ to są zbyt prywatne sprawy. We wtorek oddaję skuter do naprawy - trzymajcie kciuki, aby dało się naprawić usterki i to jak najszybciej. Przez ponad pół miesiąca szukałam odpowiedniego serwisu wykonującego te naprawy. No i marzeniem moim było, aby był w miarę blisko. Udało się w końcu. Jest w Gdańsku, a następne dwa w Katowicach i we Wrocławiu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo! u mnie sporo papierkowej pracy do ktorej Meza musialam tez namowic,a to ciezka praca,on tego tak bardzo nie lubi...z reszta sporo ludzi nie przepada za wypelnianiem papierow,a coz ja na to poradze ,ze tak to juz na tym swiecie jest ,ze coraz wiecej tych roznych kwitkow ,faktur,deklaracji itp... no i czasu tez sporo na to potrzeba i na ciekawsze rzeczy potem czasu brakuje... i wychodzi na to ze wywoluje Rebeke a sama tez sie nie pokazuje:(...,wiec prosze o wybaczenie:P Kaszubko🌻 jak nie mozesz pisac na forum to pisz na @,bo takie duszenie w sobie tych wszystkich klopotow nie zawsze na zdrowie wychodzi,oczywiiscie jak masz ochote sie podzielic problemami.......mnie tez czasami by sie przydalo wylac troszke tych smutkow,bo jak sie je podzieli to juz nie takie straszne... Rebeko🌻 no qurcze,to juz jednak wszedzie kradna:(...dobrze ze to nie auto tylko rowery,pewnie ze szkoda i znowu jakas kase sie stracilo ale chyba mniej niz za nowe auto....nie wiem czy to jakas pociecha:(...mnie juz tez spotkalo kiedys takie nieszczescie jak kradziez,ale lupem padla cala moja bizuteria i chociaz moze nie bylo to duzo warte to jednak z kazdym tym skradzionym przedmiotem wiazalo sie jakies wazne wydazenie i to mnie najbardziej smucilo ,np.dostalam kolczyki jak urodzilam core,czy lancuszek na rocznice slubu itp...od tego czsu poprosilam M by nie robil mi takich prezentow,wole bukiet kwiatow np,ale mam go tylko dla siebie i nikt mi go nie zabierze... Mam nadzieje,ze jakas kase dostaniecie z tego ubezpieczenia i chociaz M sprawi sobie1 jakis pojazd zeby nie musial od corki hulajnogi pozyczac:):) no i chyba tyle na te chwile ,bo B...przyszedl z podworka i domaga sie bajki:(...no to zycze milego popoludnia wsiemi do uslyszenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i otwieram nowy tydzien :) Znowu slonce nam sie schowalo........... Kawe szatana stawiam i slodkie drozdzowy z konfitura:) Milego poczatku tygodnia :) I oczywiscie mnostwo pozytywnych fluidow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki 🖐️ Witam Panie a u mnie wszystko w porzadku :) czego i Wam Zycze. :D Weekend bardzo szybko zlecial w domku oczywiscie bo M sprawil sobie nowa zabawke (Fender) gitare elektryczna i jakzesz nie mozna bylo niewidziec tej radosci na twarzy. Slonko nas w tym tygodniu nie rozpieszcza widze,to musimy sobie jakos inaczej czas zagospodarowac,wiec zapraszam na kawke lub cos mocniejszego moze lamke koniaku po obiadku ,hmmm...a pozniej mila lekturke na godzinke..dlaczego nie,ja juz mam wszystko zrobione,co potrzebowalam na dzis-teraz juz czas wolny. Rebeko - Jejku,faktycznie jak klopoty to parami. . a rower ma ubezpieczenie,bo piszesz,ze od pazdziernika to w zasadzie nowy. Zycze szczescia w wyjasnieniu,moze Policja akurat znajdzie Twoj i bedzie po klopocie. Annapo- Masz racje z tym co napisalas,pozniej brakuje czasu na rzeczy przyjemne. Swieta racja z tym.Tobie to caly czas zycze urlopu,urlopu i jeszcze raz urlopu. A z tymi drogami u was nikt na wyzszych stolkach nic nie robi? tak tylko obiecuja i dalej nic,czy u was wogole nie bedzie bo u mojej ciotki niedaleko Klodzka,mieszka na takiej wsi 7km od miasta ale w centrum lasu,fajnie tam jest a oni dostali na papierze,ze drogi nie bedzie bo za daleko od miasta. Kaszubko - Mam nadzieje,ze szybko i sprawnie to wszystko pojdzie w Twojej sprawie a pod tym co napisala Annapo podpisuje sie dwoma rekoma ...Pisz na poczte Kobieto-Masz Nas -a od czego ma sie przyjaciol,to nic,ze internetowych ale zzylysmy juz sie,nieprawdaz? Rzena - A do Ciebie slonko i teraz juz szybko wszystkie na taras-raz,dwa,..raz...jak nie palic to sie dotlenic :):):) raz-dwa...o slonko wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Dawno mnie nie było, ale chyba o mnie jeszcze nie zapomniałyście :) Wiosna za oknem, wiosna i w sercu Lubię wiosnę, dłuższe dnie, cieplej, robaków jeszcze nie ma ;) no i na rowerku można pojeździć Odnalazłam siebie, czuję, że żyję, jestem szczęśliwa i mam u boku faceta, którego kocham a on odwzajemnia to uczucie Może postąpiłam samolubnie bo są osoby, które przez moją decyzję cierpią i cierpieć będą - boli mnie to ale decyzji nie żałuję W miniony weekend brałam udział w rajdzie ekstremalnym na rowerze Harpagan, przejechaliśmy z T ponad 130 km, zdobyliśmy połowę punktów które były do zdobycia ale bawiliśmy się przy tym świetnie. Harpaganami nie zostaliśmy, ale nie po to tam jechaliśmy. Piękne okolice, super pogoda no i ten wiatr we włosach- cudo!!! W sobotę mamy zamiar wskoczyć na rowerki i pojechać do Berlina na dwóch kółkach :) Nie mogę się doczekać, zawsze o tym marzyłam Moja córka niedawno zdała Prawo Jazdy, teraz przygotowuje się do matury, potem studia- prawdopodobnie filologia angielska na UG - jestem z niej dumna- radzi sobie bardzo dobrze mimo, że nie miała we mnie oparcia- na własne życzenie, boli to ale nic na siłę nie zrobię :( Syn kończy niedługo 6 klasę i wybiera się do gimnazjum. Jest na liście rezerwowej w gimnazjum sportowym, w razie czego mamy zaklepane miejsce w innej szkole-klasa sportowa ale w innym mieście. W miejscowości, w której mieszkamy nie ma szkoły sportowej a te, które są też wiele pozostawiają do życzenia. Niby to od dziecka zależy a nie od szkoły, ale mój jest leniwy i niedopilnowany do niczego nie dojdzie. Przez moje odejście opuścił się w nauce ale staramy się jeszcze to nadrobić. Jeżdżę do niego po pracy i odrabiamy razem lekcje. Dziękuję za fotki, niektóre z Was nadal mi przysyłają, fajnie, że o mnie pamiętacie Pozdrawiam i postaram się częściej zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️ Milo,sloneczko za oknem sie wychyla-tak to moze byc,rano wstalam,spojrzalam w okno i taki deszcz z gradem padal,ze polozylam sie spowrotem do lozka :) She 🌼 No jak Kochan amamy zapomniec :) ciesze sie Twoim szczesciem,zyj i badz Kochana - reszta sama sie ulozy. Gratulacje dla dzieci,jeszcze troszke i pojda w swoja strone ale najwazniejsze,ze znalazliscie wspolny jezyk. Zagladaj do nas czesciej bo tu jakos smutno troszke sie zrobilo :) Zapraszam na kawke popoludniowa (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja staram się pracować ale skupić się nie mogę Myślami już jestem gdzie indziej Mam urlop od poniedziałku do piątku i planujemy pojechać do Berlina z rowerkami, T chce mi pokazać jak powinna wyglądać infrastruktura rowerowa :) a przy okazji zobaczę gdzie był mur berliński Nigdy nie byłam na takim wyjeździe dlatego jestem podekscytowana ;) No i jak tu normalnie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - Slyszalam o Twoim wyjezdzie,slyszalam :) zazdroszcze,swego czasu jezdzilismy na takie wycieczki,tylko powiem Ci,troszke daleko-ale wy juz wprawieni tak,ze zycze milych wrazen a co z noclegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 33 ________ będziemy robić codziennie trochę ponad 100 km, wiec luzik, a spać będziemy w namiocie, mamy przyczepkę rowerową, T już obmyślił plan, ja tylko mam za nim jechać i ot tyle ;) W końcu facet, który wie czego chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - To juz inna strona medalu ale i tak jestem pelna podziwu,to jest daleko,wiem bo dwa razy jechalam nacjonalka z Niemiec - piekne widoki. Pozazdroscic,fotki jakies pewnie przywieziesz to sie pochwalisz co? Milego urlopu Wam zycze :) A teraz zapowiadaja piekna pogode,tylko wypoczywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Panie Przepraszam za nieobecnosc ,ale chorubsko zwaliło mie i nygustwo totalne dopadło ,spałam,spałam....aż mnie oczy bolą. Dzisiaj wstałam ,bo już jedzenia barowego mam po uszy...bllleee... Y Y Y Y Wino stawiam dla chętnych z okazji...mojej i ciasto "serniczek" hihi... Co z tą NASZĄ GOJĄ ??? się pytam słońce gdzie Ty się podziewasz 👄❤️ Ojj jakoś chaotycznie mi dzisiaj idzie to pisanie,ale myśli mam milon ma minute... ERATO❤️już pędze i sie "dotleniam" specjalnie dla Ciebie dzieki zawszystki jesteśKOCHANA👄...a jak sie mieszka wszystko już oki? Ico z chłopakiem córki? Możesz na FB mi napisać jak masz ochote Rebeka👄 no popatrz co to sie porobiło , zeby z garażu...masakra i strasznie mi przykro że tak Ci...WAM pod górke ostatnio...bardzio dziekuje za życzenia zdrówko już lepiej i jutro do pracy musze :( a ALIS to bochaterka dla mnie z tą dentystką ,mnie w życiu by nie namówiła bym tam usiadła jak nie boli hihi... Kaszubko straszne to bez skutera ,trzymam z całej siły tylko powiec kiedy przestać bo skurczu dostane hihi...ale tak na poważnie aż tak źle sie dzieje? Niepowinno sie to Tobie przytrafić taka kochana kobieta i tyle doświedczeń przez najwyższego? ojj smutno mi sie zrobiło kochana kaszubko powodzenia kochana powodzenia. WESOŁA🌼 She🌼powodzenia i szerokiej drogi kochana szerokiej :D ANNAPO❤️ powiem Ci że trzymam kciumi za całą Twoją rodzine i powodzenia we wszystkim co zaplanujecie i szczęścia ,mam nadzieje że i ty drogi dobrej sie doczekasz 👄 a jak złośliwy sąsiad dał już spokuj??? Bo powiem Ci taką śmieszną historie że śnił mi sie i go strasznie pogoniłaś widłami z obory i tak sie fajnie przytrafiło że niespodziewanie poślizgnął sie biegak o wpadł pyskiem w "nawóz" hahahaha...obudziłam sie i śmiałam sie do łez prawie i M sie patrzył jak na wariatke,ale jak mu powiedziałam to popukał mnie w czoło i też sie hihał hahahaha:D:D:D:D no tyle może coś zapomniała ,ale jak sobie przypomne to klikne :D aaaaaa już wiem na Mazury jade z przyjaciółmi w Majówke hihi...no i trening będzie co dziennie heheh... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ...moj synek odwiedził w piatek i sobote Wejcherowo :D powiedział że mu sie podoba. Był na kolejnych zawodach taekwondo tym razen na kwalifikacjach do miszczostw Polski w lipcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwa slowka ... dopoki M w lazience :P She 🌻 - jesne ze pamietamy :) Milej wycieczki zycze !!! Ania 🌻 - oj, kochana,takie "osobiste" kradzieze bardzo bola :(... wspolczuje. Rzena 🌻 - cos Ci ostatnio zdrowko za bardzo nie dopisuje, skarbie :( dbaj o siebie !!! No i udanej majowki zycze !!! Erato 🌻 - no wlasnie, jak sie zakonczyla sprawa z bojlerem ? Dalej sie z ta woda meczycie :( ? Kaszubko 🌻 - trzymie kciuki za pomyslne zalatwienie wszystkich spraw !!! 😘 Wesola 🌻 - dzieki za trzymenie reki na pulsie ;) dobrego humoru :) U nas po staremu. Aura nadal do ... nosa, dzis sie nam udalo (po raz pierwszy odkad mam urlop !!!) na spacer wyjsc... Takiej wstretnej pogody to ja tu dawno nie widzialam :O... Troche mnie trafia bo poczatkowo chcialam urlop w marcu wziac, nie dalo sie ze wzgledu na prace, marcu mielismy przepiekne 3 tygodnie a teraz za oknem bryja.... no coz, bywa i tak :O Naszych rowerow oczywiscie ani widu ani slychu i tak jak przypuszczalam ubezpieczenie sie na nas wypielo, bo parking podziemny, z monitoringiem, ale nie zamkniete box'y tylko wydzielone stanowiska.... i dla nich to nie jest "prywatne". Kij im w oko, od zawsze mowie ze banki i ubezpieczalnie (kolejnosc dowolna ;) ) to najwieksi zlodzieje i szybko zdania nie zmienie :P :P Nie stracilismy calego dobytku ;) :D, no i Ali rowerek na uchowal bo balkonie stoi, to przynajmniej Ona nie ucierpiala :)... M narazie porzyczyl auto od kumpla z pracy... hehe, AUTO to moze za duze slowo ;) : rozklekotane na maksa, 17 letnie Punto... stwiedzil za jak do niego wsiadl to sie przeniosl w czasie do czasow PRL-u :D :D ... ale jezdzi i na glowe nie kapie a to najwazniejsze :) No nic, lazienka wolna to zmykam... jak kogos pominelem to z 🌻 przepraszam .... pozdrawiajac serdecznie milych snow zycze 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×