Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Cos pisalas niedawno ze siedzi po nocach, nad praca dyplomowa \"cy cus\" ;-) ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostawily mnie... :-O. Qrde czy ja zawsze bede juz sklepik zamykac ;-) :-D? No to dobranoc spioszki !! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....dzien dobry..... ...oj Rybko jak sie ciesze ze kawka juz zrobiona dobrze mi to zrobi....to ja stawiam serniczek do kawki..... pobudka spioszki.....juz pozno.....👄 ......milego dnia............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Miłego dnia!!!! Jak jesteście ciekawe to powiem że randka z kolegą co mnie odwiedził była udanaaaaaaaa ...chyba zweryfikuje swoje podejście do factów i samotnosci...ale dopiero jak go poznam w 100% JAKI FAKTYCZNIE JEST BO NIE WIERZę IM NIC A NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na kawke! i ciasto-mimo ż to nie wielkanoc zrobiłam mazurka i miodownik......i szarlotke....kurde ale będe musiała zrzucić sadełka po tym l 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Anika🌻faceta nigdy nie poznasz w 100%:P bo własciwie po co?Zawsze ciekawiej jak czymś zaskoczy;)Jeśli Ci pasuje to korzystaj z miłych chwil i już;) Pozdrowienia dla wszystkich, mam migrenę dlatego nie bedę sie dzis rozpisywać,pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko dziś w domciu....... jutro moge wyjść ale naoglądałam sie filmów-deja vu z denzelem washingtonem, łzy słońca z willisem, byliśmy żołnierzami z gibsonem----poryczałam się! kod da vinci-w koncu oglądnełam (z hanksem)-ie zafascynował mnie,dzień świra -przemijanie dnia codzenngo-nawet cool, katyń -roztkliwiłam sie nad losem, flood-zagłada-pojutrze jest lepsze i musiałam ułumaczyć bo film w wersji ang. a nie ma nigdzie napisów-więc podciągnełam język.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś dostanie coś ode mnie ;) Zmykam definitywnie do pracki Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Anika🌻ja myślałam o miłych zaskoczeniach,niemiłym mówimy stanowcze NIE;) Rybka🌻 a kogo Ty chcesz dzisiaj uszczęśliwić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem!!! ale ale ja zawsze ceniłam sobie pywatnośc i niezależność mm 36.... i nie wiem czy bym potrafiła bym to zmienić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dis za błędy ale wczoraj winko sie lało strumieniami.....hehe ale i tak do łóżka mnie nie zaciągnął hi hi opił sie i połozyłam go w 2 pkoju-rano był w szoku-nie poszedł do prac bo perfidnie go nie obudziłam o 6-(a z jakiej racji) zrobił sobie prysznic i właśnie-czy mogłabyś zrobić kwe, kurde do pracy zaspałem,.....a co ja robiłem........kurde 2 dni w slipkach chodze...(.bleeee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🌼 Magda - no, no ...raczej wyczerpujące to l 4;) Rebeka, z filmów z Redfordem polecam \"zakładnika\" :), dzięki,że wysłałaś fotki😘 zapraszam na kawkę i dla wszystkich miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..... Ale miałam dzisiaj szybką pobódkę, troszkę mi się przysnęło i niestety wystartowałam do pracy bez śniadanka ,o boże bez makijażu hihih i wogóle musiałam gnać, ale spóźniłam się 10 min .Na szczęście lista jeszcze była. Anapo kochana nie wysyłałam wczoraj nic bo w domu się nie da ale w pracy mam szybsze łącze to może się uda.Zaraz sie poprawie! >Madzia racja faceta trzeba rozgryś i upewnić się że możesz na niego liczyć, że bardzo cię kocha. A wtedy masz go w garści jest twój.I choćbyś grała mu na nosie nie wiem jak to i tak będziesz dla niego najważniejsza .W brew pozorom facetów prosto się obsługuje hihiihi to tak z rana bo jeszcze sie nie obudziłam Kto pije jeszcze kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Podpisuje listę obecności - przez 16 godzin nie miałam internetu, co miesiąc tak się powtarza i zaczynam żałować, że wzięłam internet z Plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa🌼, nieśmiało przypominam, że mam zdjęcia Twoich chłopaków ale Twojego osobistego nie :( Kaszubko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pisze pisze i mi wcielo - nie chce mi sie powtarzac co napisalam wiec powiem krotko: dziendobry kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie😘! Dzis mnie w pracy troche przyciska wiec tylko sie podpisze, szybki lyk kawy i wracam do pracy. Bede na podgladzie ale pewnie duzo nie popisze ... :-O, przynajmniej przed obiadkiem... Milego dnia zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam swięty spokój bo nie ma mojego kumpla wiec jestem sama nawet nie ma mojej szefowej.Jakie mam dzisiaj szczęście ale za to ten czas tak szybko leci:(. >>Aga wysłałam foto więc teraz będziemy kwita co? >>Anapo do ciebie też wysłałam zaległości i do ellisy . >>Rebeko a do ciebie wysłałam mojego mundurowego jak sobie życzyłaś.To są fotki z jego ślubowania a na końcu z babcią ale te zdięcia już puszczałam na fotosiku! >Jestem bromba- dzięki za foto ale ty wyglądasz tak młodziutko i z tym plecaczkiem łał!!!!!! Ewanisia no niezła sesja:) ty zawsze w tych szpilkach? bo ja bardziej na sportowo wolę. Magda daj spokój sobie z tym TV do ludzi trzeba to jakiś fajny ci się trafi hihihihi :) Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Rybka co to jest to coś co dostanie?Mikołaj dopieroz 2 tyg? >Kaszubko nie martw sie my tu o tobie pamiętamy😘 >She 🌻ja tam nie wiem ale mojego facet poznałam i potrafię przewidzieć jego posunięcia o dwa kroki do przodu pewnie że nieraz mnie czymś zaskoczy ale na ogół pozytywnie.Dlatego czuję się pewnie i mogę czasem pograć mu na nosie hhihih a on i tak jest ze mną i nie zapowiada się aby było inaczej.To jest oczywiście moje zdanie !!!!!! Wesoła .... 🌻 Dea spoko nie denerwujemy się jutro będzie lepiej buziaczki dla mojej ulubienicy ,córci a jak ma na imię tak wogówle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, dzięki bardzo, ale masz ładną córę:) ja dziś troszkę mam czasu brak, bo wizytę u lekarza umówiłam i muszę skończyć wcześniej :) trzymajcie kciuki bo idę na usg piersi :( Bromba, dzięki za fotkę, rzeczywiście wyglądasz młodziutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×