Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo - tak jak pisalam, wiadomo na koszty tez trzeba patrzec... no i z tymi butkami to tez bym chyba szalu dostala ;-) Film... inny niz wszystkie, ale mnie sie podobal... moze dlatego ze lubie R.Redford\'a. A co do tego niedopieszczenia... skad ja moge wiedziec co on tam robi...;-) ? Choc z drugiej strony, jego tam rodzinka pilnuje a ja taka Zosia-Samosia tu zostalam :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ja dopiero teraz zalapalam skad Twoj nick pochodzi :-D. Ladny mam refleks :-O !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja jestem lwica i lubie takie ciałka ,a tak w ogole to krowa ktora duzo ryczy mało mleka daje..:p Moj M wiecznie jakis niezaspokojony to nie wiem czy on tyle potrzebuje ,czy ja sie tak słabo spisuje Ell,ja bym tez chciała sie tak poruszac,ale chyba musiałabym najpierw sporo wypic,zeby sie na to zdobyc.. Rebeko,Redforda to ja tez bardzoooo lubie ,chociaz blondyn...Lubie taki film ,u nas to sie nazywało \"Orły Temidy\",własnie z jego udziałem jak bedziesz umiala sobie obejrzec to polecam... Ell u mnie jakies zacmienie umysłowe ,czemu ten moj mialby byc skorpion bo nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - Redford\'a bardzo lubie jako aktora bo to nie moj typ faceta. \"Orly Temidy\" ... cos mi to mowi... ale juz ladnych pare lat temu... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka skup się i wymyślisz adres:) nawet zapomniałam ze nie wpisalam:D Annapo bo skorpiony takie niewyzyte;) zyje z takim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - a jak chcesz sie dowiedziec co sie u Ciebie dzieje w nocy to polecam film (bajke) \"Szalona Ferma\" czy cos takiego...niedawno w kinach wyszla :-D. Smialam sie do lez !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko mnie tez bardziej podobaja sie bruneci,ale jak dla Redforda to moge zrobic wyjatek ,a \"orły..\"rzeczywiscie juz stare... Ell ja tez posle fotki ,ale nie wiem gdzie i oczywiscie prosze o cosik w zamian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ell u mnie skorpionem tesciu,i cos w tym jest bo dorobil sie 4 synow i czasami tak jakos głosno u nich...:P Rebeko,chyba cos takiego widzialam ...Na bajki to lubie chodzic z dzieciakami ,wiec jak zauwaze u nas w kinie,postaram sie ich namowic... A jak wymyslisz adres ell to przeslij mi prosze na poczte,bo ja nie wiem czy bede na tyle inteligentna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - zazdroszcze energii i oddania (w kazdym znaczeniu :p), ja czasami mojego odganiam Rebeka, no swietny refleks :D:D:D tak mi sie jakos nudzilo kiedys w pracy :) Ellisa, no to jak ja mam ci wyslac moje jak nie wiem gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - co do Twojej inteligencji to ja zadnych watpliwosci nie mam 🌻, na pewno bys sobie poradzila... Ale @ juz chyba masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa fajne akwarium,ale ta wielka rybka jednak najfajniejsza...:P Ale ja dalej nie wiem gdzie posłac ,bo u mnie wyskoczyly zdjecia i adnotacja iza k...i nic wiecej a zdjecia mam nawet podwojne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, najlepiej zobic \"odpowiedz\"... Isa - teraz juz jasne gdzes ty szalala na tych wakacjach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea to odpedzanie to ja tez znam z doswiadczenia ,bo seks to fajna sprawa ale jak czlowiek tylko na naturalnych metodach to inaczej sie nie da tylko trzeba pogonic ,zeby potem nie było niespodzianek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... wszystko jasne teraz:D ide dziewczyny spac bo mi mąż znacząco odchrząkuje z sypialni... juz chyba wiem o co chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellisa, tos ty pod piramidami sie opalala!!!! :) dzieki, zaraz postaram sie cosik wam przeslac ale oczka mi sie juz kleja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lec do niego !! Dobranoc !! Ja jeszcze posiedze bo jutro taxi dopiero o 9 podjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam sztuczna inteligencje;) no blondynka bylam ale dawno temu:) nawet mam gdzies takie zdjecia, ale ja naturalnie mam czarne wlosy to glupio odrosty wygladaly i szybko sie pojawialy wiec odpuscilam i wrocilam do swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellisa, ale fajnie latwo sie opalasz! Ja nigdy takiego koloru nie bede, nawet po calorocznym opalaniu sie na tropikach 😭 a, pewnie juz spisz - przepraszam, z mezem szalejesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,Rebeko,dla mnie komp to w wielu momentach \"czarna magia \" wiec Ellisa bedzie musiała poczekac do jutra ,az skonsultuje to zadanie z moja cora...Moze znowu sie czegos naucze ? A teraz juz tez ide do lozka ,bo ja niestety jutro troszke wczesniej musze wstac...Miłych snow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×