Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

...czesc to ja ...juz jestem i pije kawke.... kobiety,ja juz prawie weekendzik....a u was jak daleko...? Wesola-Aniu-dolacz do kawki..... mam pytanko do Magdy Aniki-...Magda powiedz co Cie laczy z Transwestytyzmem,bo mysle ze nie tylko ja,ale kilka innych osob przeczytalo kilka istotnych informacji o Tobie na necie .....zreszta upubliczniasz dane o Sobie wiec nietrudno Cie znalezc,wyczytalam albo zle moze zrozumialam ze bylas w jakims zwiazku ...to moze tlumaczy Twoje podejscie do zycia i facetow........podziel sie z nami swoimi informacjami.......🌼a moze poslesz nam fotki...chcialabym Cie zobaczyc z kim pisze.Pozdrawiam kobietki-----zaczynamy weekend.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia detektyw? ;) Niestety, cora znow ma biegunke :( a juz tak lepiej bylo wczoraj. No ale chciala sera i ja, glupia matka, dalam jej, szczesliwa ze apetyt jej wrocil.... no i dzis rano o 7.30 musialam czyscic i szorowac cala kuchnie :o Biedactwo moje. Iwa, na ime ma tak \'nieczysto\' po polsku, Evelyn, ale i tak czesciej na nia Ewelinka mowimy. Smiwszne jest to ze ja nigdy wczesniej nie slyszalam imienia Ewelina a Evelyn mi sie zawsze podobalo. troszke podupadly humor dzisiaj mam :( ale wyjdziemy z tego, oby jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ciekawość to pierwszy stopień do wiedzy.....a imie Twojej córeczki jest bardzo ładne, tylko niech już nie choruje bo to tylko zmartwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dea-nie detektyw,to przypadek....;) ...buziaczki dla coreczki....niech zdrowieje kruszynka i dla Ciebie rowniez👄 Kaszubko----🌼...hihihi....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko :) no i ciekawosc to tez oznaka pewnej inteligencji ;) No zamartwiona to ja jestem, az nic nie moge jesc, a tu musze zaczac brac antybiotyki na moj zoladek... wiem ze jutro, albo juz dzis popoludniu bedzie o niebo lepiej, ale w tym momencie jeszcze nie :( Magda, odzywaj sie bo strasznie mnie to zaintrygowalo, no i na pewno oderwie mnie to od moich zmartwien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nic ale dostalam stronke od detektywa....hihihi...;) lece teraz do pracy i niedlugo wroce,to dzis male sprzatanko prywatnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pewnej inteligencji - chyba nie , bo to lezy w naszej kobiecej naturze.... no i ma dużo wspolnego z Pandorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnej, mialam wlasnie na mysli kobiecej :) Oh ta Pandora, mam nadzieje ze Ewanisia nie otwora jakies beczki ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, sama tez już te stronki znalazłam [ och ta ciekawość nie dała mi spokoju ] i mówiąc szczerze dalej ten temat mnie interesuje - może Magda coś nam o tym napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea dużo zdrówka i pozytywnego myślenia ci przesyłam z Jodowego Gdańska!!:)))) 35 jak zwykle prywate uprawia a dlaczego akurat ma Magda do ciebie na @ pisać?Ty psychologiem jesteś?:))) A zdięcia do ciebie wysyłałam i co nie masz ich? Kaszubko co ty tematów nie masz -a co u dziewczynek-wnuczek? Ewanisia nie przepracowuj się !!! Wesoła a jakie masz bo już się pogubiłam? Aga ty to jesteś zdyscyplinowana ja muszę na cytologię ale nie mogę sie wybrać.trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wrocilam ale szybko,wszystko posprzatane....hihi,dobrze ze to na mojej ulicy.... Dea-daj mi Swoje gg to Ci napisze.......mamy znajomego detektywa....obie Go znamy.....hihihi...... Magda-35 ma racje jak nie chcesz o tym mowic to zapomnimy ale wolalybysmy wiedziec......u nas rozmawia sie o wszystkim.... 35-milego weekendu-....👄..... Dea-zapomnialam sliczne imie dla malej ....kiedys jak urodzil sie moj mlodszy syn bardzo podobalo mi sie imie Albin,ale mnie w domu wysmiali......i mam Daniela......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko no to ja cię nie doceniałam .Na mój pseudo....nic ciekawego nie ma, sama nuda hihihih:) Ewa jacie- kręce ale ty szybka jesteś !!!!!! 35- spoko .Wypoczywaj ! Rebeko na kawę zapraszamy!!! A ja mam dzisiaj ubaw buszuje na stronie nasza klasa i skątaktowało się ze mna pare osób z byłej podstawówki ale jazda!!!!!!Super po tylu latach się spotkać chociaż wirtualnie. A teraz szczerze na ile ja wygląda bo nie wiem czy wkleić zdięcie żeby nie było że jestem najstarsza .poproszę o szczerość . Ewa mogę na ciebie liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OUFFFF... teraz juz na luzie do wieczorka ;-), tak postanowilam ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻... dla wszystkich i po \\_/ stawiam ! Iwa - dziekuje za zdjecia! Faktycznie mi sie przypomnialy, ale zawsze to milo wrocic... bo jeszcze wtedy tak dobrze sie nie znalysmy 😘 Dea - to ty ... naprawde ? Duzo zdrowka dla Twojego cukiereczka 😘! Ja tez nic nie widzialam, no ale ja sie za bardzo nie szwedam po innych topikach... Kaszubko - to ty nie wiesz ze \" Pandora\" byl mezczyzna ? Hihi.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandora to pierwsza kobieta na Ziemi, którą Zeus zesłał jako karę dla ludzi za to, że Prometeusz wykradł bogom ogień z Olimpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra,to ja dodam swoje trzy grosze Jeśli chodzi o facetow i ich poznawanie to jeśli to zwykły kolega to po co od razu go znać? Inaczej jest z facetem z którym wiążemy przyszłość.Wydawalo mi sie ze Magda pisała o randce z kolegą a to jeszcze nie świadczy o niczym, dlatego powiedziałam żeby korzystała z miłych chwil a potem jak cos z tego wyniknie to moze go rozgryzać:P Ewanisia🌻wiesz, nie spodobało mi sie to co napisałaś o Magdzie, tzn Twoje postępowanie, przecież na kaffe każdy moze pisac co chce a czego nie. To że piszemy na kilku topikach to nie znaczy ze wszędzie chcemy pisac to samo. Chcę zebyś dobrze mnie zrozumiała o co mi chodzi. Widzisz, jakby ktoś napisał coś tu o mnie czego ja bym nie chciała to by mnie to na pewno zabolało i możliwe ze więcej bym sie tu nie pojawiła. Kogo to obchodzi kto jest kim, wazne żebyśmy chciały tu zaglądac i pisać i nikt nie powinien nam mówić co i jak mamy robić-jeśli o to nie poprosimy Dobra,koniec tych wywodów bo to jest już i za długie i za chaotyczne, myślę ze i tak chyba nikt tego nie przeczyta:P Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwa wklejaj jak chcesz ...przeciez to juz troche lat minelo wszyscy sie zmieniamy.......nie bedziemy ciagle mlodzi....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 😍 - wiem ! Mnie sie tylko przypomnial film... \"Seksmisja\". Takie glupie skojarzenia mam czasami, musicie mi wybaczy (to znaczy nic nie musicie ale mam nadzieja ze wybaczycie 😘) She 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she ja uważam że jeśli ktoś jest uczciwy wobec siebie to tak samo podchodzi do innych i ocenia ich swoją mirą. Papa miłego WE idę do domciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....She wiem o co Ci chodzi ale widze ze nie sledzisz uwaznie wszystkich tematow bo gdybys wiedziala wiecej o tym to napewno bys sie nie wychylala .....to nie byl tylko i wylacznie moj pomysl .....my mamy jeszcze gg,......a dla mnie glupota jest pisac o sobie na wszystkich topikach co innego .....juz pisalam Magdzie tak jak 35-a ze jak nie chce poruszac tego tematu to nie musi .... chyba zdazylas mnie troszke poznac i wiesz ze nie pytam bez powodu .....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, naprawde szkoda czasu na przegadywanki... :-( Dea - 😍. Powiedz prosze, moze wiesz, czy na fotosiku mozna od razu wklejac zdjecia ? Bo ja sobie zalozylam l konto na fotce ale tam dopiero po tygodniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja z You Tube tez niemam wiesci .... She -Ty wrzucalas cos powiedz jak tam sie wrzuca filmiki.... Iwonusna-dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - tu nie chodzi wcale o to , co i kto gdzie na kafe pisze. Każda z nas ma prawo wyboru i robi to na co ma ochotę. Magda nic o sobie nie pisze oprócz tego, że jest sama i że samotność czasem jej dokucza oraz ma niezbyt dobre zdanie o facetach. To dało dużo do myślenia - bo albo została mocno skrzywdzona , albo....no właśnie..... znalazłam w Googlach [ i to nie na kafe] dokładne dane i wpisy Magdy - nie wiedziałam co tym myslec i do tej pory mam dylemat- czy Magda to dziewczyna, czy .....facet podszywający się za dziewczynę. Przez moja niezaspokojona ciekawość została faktycznie otworzona puszka Pandory... narobiło się troche zamętu..... Jeśli zrobiłam coś nie tak, to przepraszam.... Ewanisia napisała pod wpływem chwili, ja zrobiłam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×