Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ellisa - synowa to po prostu bardzo duże i rozpieszczone dziecko, które jakoś nie może lub nie chce dorosnąć. Na tyle już ją poznałam, że odgaduję jej plany i nauczyłam się Słowa "nie" oraz mówić prawdę prosto w oczy - kiedy starałam się być miła - to przegrywałam z kretesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obym nie popelnila takich bledow wychowujac swoje dzieci.... najgorsze jest to ze czlowiek w takich sytacjach jest bezsilny jesli nie chce sie wtracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak zwykle : zanim ja dotre to juz nikogo nie ma :-(. Ewanisia - imprezka OK, bardzo sympatycznie bylo :-). Kaszubko - brawo !! Masz racje : pomijajac juz Twoje zdrowie, opieka/zabawa z wnukami ma byc dla Ciebie przyjemnoscia a nie obowiazkiem. Synowa wsciekla ? Hihi, to super :-P !! Moze da jej to cos do myslenia ? Pewno ciezko na to patrzec ale, tak jak mowisz : syn sam sobie musi z tym poradzic. Annapo - ja juz kiedys to pisalam, ale sie powtorze : naprawde nie zazdroszcze mieszkania z tesciami...:-O 😘. Ja mysle ze zachowanie tych osob o ktorych piszesz wynika z tego ze oni nie uwazaja ze Wy TEZ tam mieszkacie tylko w ich przekonaniu (moze to i podswiadome ?) Wy mieszkacie U TESCIOW... i dlatego Was o zdanie nikt nie pyta...? Agnieszko - czekam na zdjecia w kreacji !! Milej zabawy zycze juz teraz ! A teraz juz spac uciekam i zapraszam WSZYSTKIE mile panie na jutro na ostatnia kawe w 2007 roku ! Kupie po drodze buleczki : z rodzynkami, z czekolada i z morelami... mowie Wam : PYCHOTA !! 😘😍 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla mnie jeszcze bardzo, bardzo mocna kawe:D bo rano bez niej ani rusz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ostatni dzien roku 😘 ! No to jest kawa-szatan, Isa ;-)\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ ... i obiecane buleczki na stole ! Zapraszam i prosze sie czestowac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Rebeko ,co do tesciow to duzo w tym racji co myslisz ,ale ja niekiedy sobie nie pozwalam ,zeby tak mysleli i dopiero wtedy jest \'burzliwie\",wiec jak to sa błache sprawy to puszczam mimo chodem,bo przy tym gospodarstwie nie mam szans sie wyprowadzic,wiec musze jakos sobie tak ułozyc to zycie zeby było w miare znosnie ...chociaz to nie łatwe... Tak jakos wyszlo ,ze powitałam tylko Rebeke,ale juz naprawiam bład,W I T A M W SZ Y S T K I E P A N I E ! I po 🌻 i 👄 dla kazdej,teraz musze z cora do lekarza ,ale jeszcze sie odezwe,tylko potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie podkusilo pol nocy siedziec?:) rebeka dzieki za kawe:) to co - szampanskiej zabawy zycze dzis:)🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌻 Isa 🌻 - szampanska, mowisz ...? No szampan bedzie, to pewne, a reszta to juz zalezy od gosci... My dopiero ok 22.00 do ekipy \"dobijemy\", wiec bedziemy musieli troche nadrobic do polnocy ;-) :-D. Ciekawa jestem kto tym razem bedzie za kierowce robil :-P...? A Ty sie na "balety" gdzies wybierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki to straszne :-(, buleczki sie zmarnuja... :-O Glodna jestem:-O ...ide na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ostatni dzień starego roku. Właśnie wróciłam ze spaceru - pogoda typowo wczesno wiosenna. Ruch na ulicach jest duży, a w sklepach wielkie kolejki przy stoiskach monopolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry rowniez odemnie mile panie w tym starym roku ..... wrocilam z pracy i musze sie pokrzatac w domku....wymyslilismy z M ze dzis zrobimy sobie nietypowego Sylwestra ....bedziemy sie wloczyc po knajpach ...hihihi....z towarzystwem oczywiscie ...zakonczony zostanie stary rok dyskoteka ...a co tam czasami mamy takiego szwedaczka....jeszcze tylko musze zrobic wlosy i czas zaczac zabawe...dzieci nam sie rozproszyly...starszy ma impreze w knajpie ..mlodszy z towarzystwem w domu...ah...zycie na emigracji.....juz wszystkim wam zycze SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU ...ale jeszcze zajrze....🌼 dla wszystkich pan....hihihi.......tysiace 🌼...👄....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem znowu w domu... Corka dostała nastepny antybiotyk ,i mysle ,ze tym razem skutecznie sie tej choroby pozbedziemy...Coz zrobic,czasami nie od razu jest dobrze... Rebeko ja sie juz poczestowałam ,ale teraz moge od siebie poczestowac pyszna taka tradycyjna salatka jarzynowa... Elliso🌻 cierp ciało jak sie zachciało... Wesoła Anko,u Ciebie mnie zawsze powala to ,ze takie oszczedne Twoje posty,a wszystko co trzeba w nich jest ,wiec Tobie tez:) Kaszubko ,ja tez wrociłam z miasta i u nas wszedzie kolejki nie tylko na monopolowym.. Ewanisiu to miłego dreptania i dyskoteki,a o 24 przypomnij sobie o nas .... Juz teraz zycze wszystkim paniom miłej zabawy,spokojnego poranka i Szczesliwego Nowego Roku ,zeby przynajmiej nie był gorszy od tego co za nami.... Jestem caly czas na podglądzie... Rebeko ,a Ty w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo...dzieki wielkie ...wlasnie powoli towarzystwo sie zjezdza bo wiecie tak na sucho......dzis robie biale pasemka ciekawe jak mi wyjdzie ...hihihi...jak nie to wogole nie wyjde z domu .....ale mysle ze teraz taka moda (obojetnie jak zrobisz ) bedzie dobrze.... Rebeka ....ja tez sie zalapalam na te pysznosci...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, a dostanę twoje zdjęcie z włosami w pasemkach ? Jeszcze dziś będę tu zaglądać... do wieczora dużo czasu...a ja na bóstwo wyglądać już nie muszę...po północy postaram się też tu zajrzeć jeśli internet nie odmówi mi posłuszeństwa.. A wy dziewczęta - stroić się na boginie...bądźcie dzisiaj bardzo śliczne- tak aby wasi mężowie stali się zazdrośni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i tak Kaszubko tak masz racje .....bedziemy boginiami...a zdjecie posle do wszystkich....🌼.....u nas plany sie czesto zmieniaja....i szybko ale jeszcze sie okaze ......ja tez jestem na podgladzie tylko szybki obiadek zrobie zeby moi mali mezczyzni cos zjedli przed wyjsciem......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane:) Życzę wszystkim wspaniałej zabawy i samych pięknych chwil w Nowym Roku, dla wszystkich 😘 i pędzę do wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze spadac, bo juz przyjechali goscie i nie mam dostepu do kompa.. postaram sie wieczorem jeszcze zajrzec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja najstarsza wnuczka wybiera się dziś z chłopakiem na zabawę sylwestrową - jak ten czas leci, tak niedawno jeszcze zakładałam jej pampersy.....hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Anko 🌻 Kaszubko 🌻 - jak ja sobie pomysle ze moja chrzesnica pewno za rok/dwa za maz bedzie wychodzic :-O Annapo - w pracy niestety :-( i troche mnie robota zawalili, dlatego to milczenie :-( . Ale jeszcze 5 minut i ucieeeekam ;-) :-D. A za salatke masz duza 😘 ! Ewanisia - Buleczki jeszcze zostaly. Juz nie sa takie swiezutkie jak rano ale jeszcze niezle ! Milej wedrowki zycze ! Agnieszko 🌻 Ja juz pewno nie zagladne tu dzisiaj :-( ... Bawcie sie dobrze w ten Sylwestrowy wieczor, gdziekolwiek go nie spedzacie, a na Nowy Rok zycze Wam wszystkim : 12 miesiecy zdrowia 53 tygodni szczescia 8760 godzin milosci 525600 minut pogody ducha 31536000 sekund dobrego humoru ! DO ZOBACZENIA ZA ROK 😘 😍 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU.....nieobiecywalam ale wpadlam ..my juz po wloczedze....niespodziewalam sie ze ten Nowy Rok przywitam na (czarnej) imprezie tzn;bawilam sie na murzynskiej imprezie ..hihihi.....cos niesamowitego....opowiem wam jutro....wszystkim milej nocy ..a my imprezujemy w domu.....🌼..........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucichły dźwięki sylwestrowego balu, już nie słychać huku fajerwerków... nadszedł Nowy Rok życzę Wam wspaniałego roku 2008. Są godziny, które liczą się podwójnie i tygodnie nie warte jednego dnia. Niechaj w Nowym Roku wszystko po równo się rozkłada i wszystko w ręce łatwo Wam wpada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam wszystkich juz w tym Nowym Roku....u nas wszystko wyszlo dobrze ...tylko fajerwrkow bylo malo....cos cicho.... Kaszubko-👄.....ranny ptaszek z Ciebie.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewanisia - zbudził mnie piesek i zapach świeżo zaparzonej kawy. Dziewczynki - pobudka - stawiam kawę dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko to ja z mila checia na ta kawke....fajnie w sumie malo wypilam wiec dobrze sie czuje ...moi baletmistrze jeszcze nie sciagneli do domu ...tylko M spi ale on jeszcze pospi kilka godzin.....co niektorzy przywitali hucznie ten rok ...hihihi.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też jeszcze nie zakończył powitania Nowego Roku- będzie później ciężko chorować... a ja go żałować nie będę, niech pocierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! No i przezylismy ,jest juz Nowy Rok ,miejmy nadzieje ,ze bedzie chociaz odrobine lepszy od tego poprzedniego,a to juz bedzie dobrze...Czego z całego serca wszystkim Wam zycze... Nasze plany wypaliły i udało nam sie pojechac na te gore i poogladac fajerwerki,chociaz była słaba widocznosc to jednak warto było... Niestety zdjecia nie sa najlepsze ...:( U nas wczoraj wieczorem spadło troszke białego puchu ...a w dodatku z zapowiadaja ,ze bedzie wiecej....Znowu trzeba bedzie odgarniac....:( Moj piesek tez spedził wyjatkowo noc w domu....jest tak wystraszona ,ze nawet rano był problem ,zeby wyszła na dwor...no ale jeszcze kilka dni i znowu wszystko wroci do normy... Ewanisiu ,jak pasemka...? Kaszubko,dzieki za kawe,ale ja moja zanioslam do obory,wybacz ,ale w swiateczny dzien to nie mam rano czasu ,zeby posiedziec... Ok,dziewczyny,jak mi sie uda to jeszcze zajrze,a na razie to kloejka do kompa wchodzi mi juz na plecy i musze zwolnic to miejsce,ale niedługo ta \"banda \" pojdzie do szkol i wtedy sobie odbije...hi,hi 👄 i 🌻 dla wszystkich Acha Ewanisiu Ty chyba tam najblizej masz do DEi to poslij tam jakiegos szturchanca,bo chyba zasnela snem zimowym :P A sumie to nie tylko ona :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwego Nowego Roku!!!!! dluuuugo mnie tu nie bylo :( i nie moglam nawet zlozyc Wam wszystkim zyczen swiatecznych bo kafe mnie nie wpuszczalo :( Ale baaaardzo do was tesknilam 😘 Wybaczycie? teraz doczytuje te 10 stron przez ktore mnie nie bylo, zaraz wracam :) p.s. BT - dla mnie byly Wesole Swieta bo w Gdansku je spedzalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×