Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam kochane 😍 !! Po {kwiat] dla kazdej na mila sobote. She - kciuki juz sie trzymia ;-) !! Wesola - nastepnym razem ... ;-) Kaszubko - moj M tez byl skryty, po \"kryzysie\" sie odkryl... co niestety nie oznacza ze dostaje kwiaty co tydzien :-(... Ewanisia - kawka pyszna, dzieki !!! A teraz szybki lyk kawy i musze chociaz troche dom okrzatnac zeby po powrocie M juz prawdziwy WE byl... Narazie serduszka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, Ewanisio - ja wiem, że mojemu mężowi na mnie zależy, że serduszko jemu pika do mnie.... starego wróbla już nie zmienię...czasem dostaję kwiaty z ogródka... ale pamięta o mnie w inny sposób, ot chociażby dając mi moje ulubione owoce, słodycze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko🌼...kwiaty,owoce,slodycze...zawsze sa milymi gestami ze strony naszych partnerow....najwiekszymi skarbami sa oni dla nas...jakbysmy na to niepatrzyli...❤️ Rebeka....milej soboty w objeciach Morfeusza...jak to juz kiedys ktos napisal.. Dea...a jak u Ciebie slonko kochane wyspals sie chociarz?..❤️ Annapo...wpadnij na kawke chociarz...❤️ ........jestem rozczarowana mial byc snieg a tu nici...sloneczko pieknie swieci.....milego dzionka.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wpałam się tylko przywitać u mnie pora na śniadanie. I nie to żebym spała do tej pory, ale nie miałam czasu. Nadal go brak Pa milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - dzieki ! Nawet sie zgadza : wlasnie poobiednia "siestke" skonczylam :-) Rybko - :-( zabiaganas strasznie :-(.moze choc wieczorma na chwilke przysiadziesz :-). Trzymaj sie 😘 ! Wesola - badz czujna ;-) nikt nie zna dnia ani godziny :-D. Teraz ide na bostwo sie zrobic ;-)... bo za godzinke trzeba sie zbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! oj nie wesolo u mnie ...:( Na razie nawet nie mam ochoty nic pisac...jak mi przejdzie to sie odezwe... Kciuki jednak trzymam od rana... Pozdrawiam,podczytuje co piszecie ,ale na wiecej mnie dzis nie stac....wybaczcie.... Zycze milego popołudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - o swoje szczęście i miejsce na ziemi trzeba walczyć.... życie bywa okrutne, a najbardziej nasze serce kaleczą nasi najbliżsi... rany się goją, lecz blizny pozostają.... posyłam Ci promyk nadziei - bedzie, bo misi być, dobrze. "Nie rezygnujmy ze swych marzeń, kto to wie, co jeszcze czas pokaże, kto to może wiedzieć, co się stanie choćby dziś. Nasze życie będzie jak poemat, trzeba tylko znaleźć dobry temat, trzeba się odnaleźć w nim, aby żyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - baaaardzo mi przykro :-(... ja tak nie lubie jak ktos jest smutny ! Sle Ci moc 😘 i 🌻 na pocieszenie. Jutro bedzie lepszy dzien !! Uciekam kochane i milego wieczory zycze wszystkim 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo....odemnie wielkie Sloneczko....niesmuc sie bedzie dobrze ....dochodz szybciutko do siebie i wracaj do nas...❤️ Rybko👄 ...wrocilismy ze spaceru byl bardzo relaksujacy i przyjemny....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów kolejny dzień dobiega końca. W telewizji same nieciekawe filmy.... z kablówki zrezygnowałam 3 lata temu, nie miało sensu mieć tyle kanałów skoro i tak tylko kilka było włączanych... a do tego od wiosny do jesieni całe dnie spędzam w ogrodzie - jeśli dopisuje pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pogoda.... kilkanaście minut temu solidnie zagrzmiało, a teraz jest już 10-cio centymetrowa warstwa śniegu..... i jest ciepło, więc do jutra na pewno śnieg stopnieje. Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.....u mnie wielkie słońce..... śnieg się topi.... Stawiam kawę z bitą śmietaną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któryś raz z rzędu próbuję wejść na kafe..... dzien dobry wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie tez słonko w okna zaglada.... W naszej parafii dzisiaj odpust...to i dluzej w kosciele bylo,takze ja dopiero teraz obiadek wydalam ,ale teraz juz mam wolne... Dziewczyny dziekuje za słowa otuchy,przydaly sie bardzo...to podnosi na duchu ,ze ktos mi dobrze zyczy na tym swiecie...Za to posylam 👄 dla kazdej z Was... A moja wczorajsza sytuacje to chyba najlepiej mama Ewanisi by zrozumiala ,bo miala z czyms podobnym do czynienia...no ale dosc juz narzekania...Nowy dzien wstal i rzeczywiscie jest lepiej.. Moze potem zajrze ,bo teraz komp w rece rodzinki przechodzi... Milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 Witam w niedzielne popoludnie....u mnie cieplo choc sloneczko przebija przez chmurki.....postanowilam zrobic obiadek ...niebede taka.....a po dalej laba....milego dnia dla wszzystkich...🌼 Kaszubko-👄...ja dalej sniegu niewidzialam 🌼 Wesola Aniu👄..milego odpoczynku🌼 Annapo..jak sie czujesz?👄 Rebeka...jak imprezka?👄 dea👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze to pozadnie napisac: Dziekuje za wsparcie ,ale u mnie juz wszystko ok....naprawde wszystko wraca do normy i mam nadzieje ,ze przez jakis czas bedzie dobrze.....jeszcze raz dzieki Teraz stawiam ciasto z jablkami i drugie z ananasem i galaretka ...dla Was niestety wirtualnie ...:( I komp znowu rodzinka przejmuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo...cieszymy sie razem z Toba...🌼 Kaszubko ..co u Ciebie?..🌼 moze to nieladnie sie chwalic ale musze przepraszam M zrobil mi prezent na walentynki ...dostalam nowego laptopa..i teraz mam nowa zabawke...musze sie w nim rozeznac bo visty nieznam ....a to jest wlasnie vista....jak juz dojde do wszystkiego i powgrywam wszystkie programy to zaczne dzialac....milego dnia zycze wszystkim a wlasciwie juz wieczora....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘 wszystkim w niedzielny podwieczorek. Ide szumowiny sciagnac w garku i zaraz wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, taką własnie zabawkę kupił sobie mój nakmłodszy - obiło mi się o uszy słowo "vista" - przyjechał z laptopem do mnie, aby mi go pokazac. Nie powiem, ładna rzecz, ale jak bym miała palcem wodzić zamiast myszki.... przyzwyczailam się już do tego co mam... on ma 4 razy większą szybkośc od mojego. Walczę całą niedzielę z 7 letnim wnukiem - chciałby tylko grać, a ja nie chcę dawać mu do dyspozycji mojego komputera... mam nową myszkę, klawiaturę... a to przecież maluch, który nie zna się na wartości sprzętu. I jak niedawno pisałam, nie mam ochoty dzielić się... komputer to moje okno na świat, jak mi dzieciak rozwali, to co zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 ! Jak zwykle w WE tylko w przelocie :-O... ale mam nadzieje ze sie nie gniewacie, co ? Ewanisia 🌻 - imprezka fajna, zadna zabawa tylko spotkanie w milym gronie... ale nawet troche \"przebierana\" bo mielismy wszyscy maski... oczywiscie tylko na wejscie :-), pozniej juz siedzielismy bez :-). Znajomi robili zdjecia wiec jak wpadna w moje rece to Wam posle :-). Fajny prezent dostalas :-) !! Tem Twoj M to prawdziwy \"skarb\" ;-) :-) !! Kaszubko 🌻 - to juz tak jest:-(. A jak jest jakis fajny film to zazwyczaj na kilku stacjach rownoczesnie i jest dylemat co ogladac ;-). Wesola 🌻 - u nas tez slicznie przez dwa dni bylo, od razu samopoczucie do gory idzie, nie ? Annapo - to taki maly krzyzyk ktory trzeba niesc przez zycie :-(. Dobrze ze juz wszystko OK 😘 Teraz ide kolo kolacji sie zakrecic ale moze jeszcze do Was zagladne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, ciekawe czy my wszystkie juz kiedys sie spotkalysmy? ;) Annapo, ciesze sie ze dzis rzeczy juz inaczej wygladaja, zazwyczaj po burzy zawsze slonce, oby jak na najdluzej! 😘 A mowiac o pogodzie, WE tutaj przesliczny, slonecznie i mrozno. Tylko ze dzisiaj wiatr - glowy urywacz! Rebeko, imprezowiczka z ciebie ;) tak dwa dni pod rzad :D:D:D Uwielbiam zabawy przeberancow, nie tylko w maskach, ale w pozadnych kostiumach. Wlasnie ta takiej poznalam M, na drugi dzien na randce mnie nie rozpoznal :D:D:D:D Ewanisiu, fajowy prezent! Fajowy twoj M ;) chociaz musze powiedziec ze ja viste urzywam od roku i czesto sie zastanawiam czy nie wykasowac, wcale takie fajne wg mnie nie jest :o A wczoraj juz o 7.20 bylam na nogach - taka dola matki zywicielki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ciekawe pytanie, trudna odpowiedź. Uważam jednak, że tak... nie wiadomo kiedy, nie wiemy kim byłyśmy, ale jak to reinkarnacja.... te same osoby wciąż się spotykają , tak długo, aż wykonają powierzone im zadanie. Dużo o tym kiedyś czytałam... czytałam też, że wraca się na ziemię przeważnie 7-9 razy.... i że prawdziwe życie istnieje zupełnie gdzie indziej.... ziemia to takie małe piekiełko, to miejsce do naprawiania niektórych spraw.... czy to prawdziwe.... kiedyś o tym się przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×