Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jednak sie poddaje i ide pod kolderke...Dobranoc kochaniutkie...milych snow!!!😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam glowy do niczego - mala znowu goraczkuje. Po powrocie ze zlobka bylo 39.4, udalo mi sie jakos zbic goraczke do 37.8. Mala sie potem obudzila i chciala cos zjesc, przegryzla pol tego pol siego ale zawsze to cos. Ma kaszel, taki ze wydaje mi sie ze ja bardzo klatka piesiowa boli. Do tego mama chce wkrapiac krople do oczka ... oj biedne to moje dziecko! Wybaczcie wiec kochane, ale nie umiem myslec o niczym innym, wiec ide sie zamarwiac gdzies indziej i wam nie zasmucac imprezy. Dobrej hulanki lub spokojnego wieczorku, jak kto woli ;) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczęta -- jutro ma być lepiej... jutro musi być lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta, kim jest Od grzechu zaczął się jej świat, a że Bóg ją stworzył, a Szatan opętał - jest więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna a raz święta, zdradliwa i wierna, dobra i zła. Daje rozkosz i rozpacz, przez nią uśmiech i łza; jest jak gołąb i żmija, jest jak piołun i miód, jest jak anioł i demon, jest jak upiór i cud; i szczyt nad chmurami i przepaść bez dna; jest początkiem i końcem - KOBIETA. Kobieta jest kresem i królową wszelkiego stworzenia; jest jego ozdobą, doskonałością i sławą. ----------------------------------------------- Kim jestem? Jestem kobietą, co serce ma. A może kamień tylko? Jestem nocą, co schodzi na ziemię Ukojenie i spokój dającą. Jestem nocą ponurą i mroczną Pełną tajemnic i strachu. Jestem jak świt słoneczny Co dzień radosny zwiastuje. Jestem jak poranek zimny W gęstej mgle ukryty. Jestem jak cisza, która dzwoni I ginie bez echa. Jestem jak słowa w mowie, Które głośno krzyczą. Jestem jak gołąb biały Pokój niosący. Jestem jak jastrząb bezlitosny Dla swej ofiary. Jestem jak miłość Co wszystko daje a niczego nie żąda. Jestem jak potwór zielonooki Który wszystkiego dla siebie żąda. Kim jestem? I dniem i nocą Miłością i nienawiścią Dobrem i złem Gołębiem i jastrzębiem Cichą nocą i nocą koszmarów I wodą i ogniem A wszystko ta ja jedna - KOBIETA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ojojo.....jakie zmiany żadnej popijawki wczoraj nie było buuuu.....!!!!! Pochmurno coś u mnie i zimnawo.............tak chce się wiosnyi słońca........ Temat był o naleśnikach to proszę cała fura z serkiem waniliowym i polewą malinową :) Duża uśmiechnięta buzia dlawszystkich dzisiaj Dzień Kobiet:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Wesola Aniu 🌼 skusilas mnie nalesnikiem ...dzieki ..:D ...wczoraj bylismy bez pradu do dzis rano ..sasiad cos grzebal wczoraj przy elektryce i zrobil takie spiecie ..ze elektrycy niemogli dojsc gdzie to poszlo...na szczescie dzis panowie juz od rana naprawili usterke... Dea 🌼 buziaczki dla malej ..👄 ..wracajac do dentysty ..u nas sprawdzenie zebow 44F ..a jesli masz kilka tzn; wiecej niz dwa do zrobienia ..placisz jedna kwote 200F ..dzieci maja darmowe leczenie ..ale niejestesmy zadowoleni z uslug ..lekarze z Portugali i niestaraja sie ...przykre to ale prawdziwe... Rybko 🌼 podrzucilam Ci troche kluseczek wczoraj ..dostalas ? ;) ...dla wszystkich dzis milego dnia...i 👄 na powitanie .... ...stawiam kawke prosze sie czestowac ...M dzis na szkoleniu wiec ja juz na nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 wspaniale kobiety 🌻🌻🌻 Wesola 😘 mam nadzieje ze nalesniki jeszcze sa? Tos ty o 7ej wstala zeby je robic? Ewanisiu 😘 moj dentysta jest Irlandczykiem - w zeszlym roku w PL wypadla mi plomba wiec sie udalam do gabinetu - dobra pani zrobila to co trzeba i powiedziela ile jeszcze trzeba pouzupelniac bo mam wielkie dziury ... po powrocie, poszlam do mojego Irlandczyka i zrobilismy przeswietlenie - zadnych dziur .... :o hmmm. U nas goraczka przeszla, ale mala marudna - ciagnie mnie teraz do kuchni. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wszystkiego najlepszego kobietki,by sie nam spelnialy nasze marzenia,zdrowko nie opuszczalo a najblizsi nie podnosili cisnienia...;) U mnie spora mgla ale sloneczko stara sie ze wszystkich sil ja pokonac... Balagan mam taki ,ze chyba bede potrzebowala jakiejs ekipy do sprzatania...a to wszystko zamiast sie jakos konczyc to ciagnie sie w nieskonczonosc... Dea specjalne caluski dla tej malutkiej kobietki,a czemu goraczkowala?...A dla Ciebie duzo cierpliwosci... Ewanisiu...ciekawie tak bez pradu,no nie?Ja to mialam tydzien temu...jeden plus ,ze mozna wczesniej pojsc do lozeczka ,bo ani telewizor nie kusi,ani komp,ani nawet czytac nie idzie hi,hi... Wesola...ja tez poprosze nalesnika ...przynajmiej dla synka,on je uwielbia... Rebeko...jak po zebraniu...? Dla kazdej posylam po 👄 i 🌻...milego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo..hihiii...tak bez pradu to kiedys wlasnie duzo dzieci sie rodzilo....a tu w tych czasach? ..dobrze ze kiedys kupilismy takie lampki ..wygladaja jak male talerzyki i swieca jak jarzeniowki...ale masz racje ..ani tu czytac ani nic zrobic..coz bylo robic tylko isc wczesniej spac.... ..a my moze zmontujemy ekipe i wpadniemy do Ciebie pomoc ..chociarz wirtualnie dodamy Ci otuchy...👄 Dea..moj M byl 3 m-ce temu i dentystka stwierdzila ze ma 3-ke do usuniecia ..wyobraz sobie ze wstawila mu ale niechcialo jej sie robic koronki ..i zrobila mu proteze na jednego zeba ..dorabiajac jeszcze jednego nadplanowego ...zgroza ...zle sie z nim czuje ..i ten dodatkowy mu przeszkadza...chce jechac do Polski wstawic implanta bo tutaj mu krzykneli 2000F ...on to dopiero wyklinal...👄 Dea jeszcze jedno pytanie ..czy w Angli jest Dzien Kobiet bo jakos nic nieslyszalam...🌼 Wszystkim Kobietom zycze Spelnienia Marzen ...ja dostalam wczoraj kwiatki ..ale dzien nam szybko skonczyl ...hihii...dla kazdej z osobna 👄 i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kochane, stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesów, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniemy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Kobiet 8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet, jeszcze jakiś czas temu było to święto państwowe, hucznie obchodzone w całym kraju lecz w 1993 roku państwowy charakter tego święta został zniesiony przez rząd kobiety - Hanny Suchockiej. Zwyczaje W tym dniu Panowie wręczają Paniom kwiaty i podarunki oraz składają im życzenia. Geneza Dokładne ustalenie genezy dnia kobiet jest o tyle trudne, że różne źródła podają różne wersje. Jedno jest pewne, powstanie tego święta związane jest z walką kobiet o swoje prawa społeczne. I tak, już 1857 roku w Nowym Jorku odbył się strajk kobiet rządających zrównania praw i zarobków z prawami i zarobkami mężczyzn. W marcu 1913 roku w Petersburgu zastrajkowały po raz pierwszy rosyjski kobiety i od 1917 roku w marcu odbywały się masowe strajki kobiet. Inna wersja głosi, że dzień kobiet obchodzony jest w związku z marcowym wystąpieniem jednego z posłów w brytyjskim parlamencie, w którym domagał się on większych praw dla kobiet. Ciekawostki 16 grudnia 1977 roku Zgromadzenie Narodowe ONZ rezolucją 32/142 wezwało wszystkie kraje do obchodów dnia "Dnia Praw Kobiet i Pokoju na Świecie". Rok 1975 był ogłoszony przez ONZ - "Międzynarodowym Rokiem Kobiet", a w latach 1976-1985 obchodziliśmy "Dekadę na Rzecz Kobiet". 25 listopada obchodzimy "Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet" proklamowany również przez ONZ. ------------------------------- Święto Kobiet' M.Maleńczuka. W tym dniu nieistniejącym święta kobiet A jednak własnie ten dzień sie pamięta Doprawdy składam tę wiązanke tobie Z wyrzutów sumienia Niech że na gorsze nic już nigdy się nie zmieni I nikt nie każe ci być twardą i bez wad Miej zawsze dużo dobrych rzeczy do jedzenia Bezpieczny własny świat Cóż jeszcze tylko bukiet szczerych chęci Co nie jest wiecej wart niz ćwiartka w bramie Niech nic juz nigdy złego sie nie święci Święte niech - święci się Nie telep się samotnie w czterech ścianach W każdy odgłos się nie wsłuchuj jak ten pies Niech tylko słońce w twoje okno skośnie wpada Nie tylko ciągle deszcz A życie twoje niechże będzie żywe I pełne miłych żywych niespodzianek I nie bierz dobrych monet za fałszywe Mimo że mimo że Ubieraj sie w kolory - nie na czarno I niech telefon dzwoni bodaj cały dzień I nie trać wiary - niech na twoja przyszłośc cała Nie padnie nigdy cień -------------------------------------- Dzien dobry..... coś mi dziś internet szwankuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Z okazji naszego święta ;) życzę Wam duuuuuuuuuużo zdrowia i miłości i szczęścia i radości :) Oraz pociechy z każdego męskiego osobnika w zasięgu reki;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miłości po kres i radości do łez, Promyków słońca i bukietów róż bez końca, Mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń, Wiele szczęścia i trafnych decyzji podjęcia, A w portfelu i na koncie ? Same miliony lub chociaż tysiące" ------------------------------------ Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet życzę Wam .... wspaniałe, niepowtarzalne Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego wszystkim kobieta tym duzym i tym troszke mniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Gwiazdeczki 😍 ! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet ! Posylam Wam wirtualny bukiet 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻, bo wszystkie jestescie cudownymi kobietkami ! Widze ze imprezka wczoraj taka skromna byla :-(… wszystkie panie zmeczone, niedysponowane albo bez pradu… Ewanisia – wspolczuje, ale takie romantyczne wieczory tez maja swoj urok :-P My wrocilismy do domu dopiero ok 23.00 i bylam tak wykonczona ze nawet komputera nie wlaczylam :-(… mysle ze wybaczycie, co 😘? Dea – masz juz kogos do tego sprzatania ? Ja tez sie nad tym zastanawiam, ale ja do sprzatania to raczej pedantka jestem i boje sie ze nie bede miala zrobione tak jak bym chciala ... a jak mam pozniej poprawiac to ja taki interes “opuszczam” ;-). Wysciskaj mocno Myszke i duza dla Niej ! Kaszubko – twoja wspaniala dziewiatka jest naprawde wspaniala ! Duza 😘 dla wszystkich ! A ten adres ktory podalas jest dobry ... wystarczy tylko wyrzucic kropke na koncu :-) Ania – ja bym Ci chetnie przyjechala posprzatac, ale troszke daleko i w WE moge sie nie wyrobic :-). Zebranie mi cisnienie podnioslo :-O, kazdy ciagnie w ina strone, klotniam nie ma konca i w rezultacie znow troche kasy z kieszeni nam wyrwie bo zdecydowali sie na generalna naprawe dachu : ta wichura w 1999 dachowki porzadnie naruszyla i teraz za kazdym razem jak troszke pocniej wiele to co i rusz jaks spadnie wiec trzeba to raz porzadnie naprawic... Mowi sie trudno, bezpieczenstwo ludzi w sumie wazniejsze niz te kilkaset “eroskow” :-P. Dobrze ze to tylko raz na rok taka przyjemnosc\" ... BT – mam tu jednego w zasiegu... moze nie reki, ale wzroku... pociechy czasami dostarcza :-) Rudamaxi – dla Twojej malutkiej tez... w koncu mala kobietka z niej ;-) ! Z chwilke do rodzicow sie wybieramy, wiec Was pozdrawiam serdecznie i zycze 😘🌻 BARDZO MILEGO WIECZORU 🌻😘 w czarujacym meskim towarzystwie :-) Papatki kochane ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko.👄 wybaczymy...baw sie dobrze u rodzicow...🌼 ...my wrocilismy z zakupow ...dzis male szalenstwo w sports worldzie,...kupilam sobie spodnie nawet ich niesprawdzajac ...i sa swietne ...nawet niewiedzialam ze tak beda lezec ...na pol ze stretchu ...zakupy sie udaly ...teraz swietujemy z M Dzien Kobiet ...saczac drineczka .... zycze wam wszystkim udanego wieczoru i jakby cos jestem na podgladzie ....buziaki dla wszystkich.... jak sie bawicie kobietki kochane.....dla kazdej 👄 i oczywiscie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konraduś
Dla forumowych cioć i forumowych kuzynek wszystkiego najlepszego z okazji waszego swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Wam pomacham teraz bo moge chyba zaspiewac : \" ta mala pila dzis i jest wstawiona....\" :-D ... Wypilismy po 2 drineczki i wrocilam do domku w swietnym humorze :-P.... w koncu dzis nasze swieto ;-) Dobrej Nocy mile PANIE !!! 🖐️😍😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele 😍 Nie spodziewalam sie tu dzis tlumow, ale tez nie przypuszczalam ze bedzie az tak pusto :-( . Zycze wszystkim paniom milego dnia i uciekam do kuchni ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kiciulka nie ma to w takim razie ja dzisiaj czestuje kawka,herbatka.... Dla kazdej posylam promyczki sloneczka i po🌻 i👄...na dobry dzionek.. Ewanisiu.... dzieki za slowa otuchy,przydadza sie....cos mi sie zdaje ze jednak wizja swiat w tym balaganie coraz bardziej realna :O Rudamaxi dzieki za zyczenia od Ciebie i mysle ,ze tez Konradka...i caluski dla Twojej malej kobietki... Rebeko....na 100% jeden WE to za malo ,zeby ogarnac to co tu sie dzieje...:O ale widze ,ze ty tez bedziesz miala remoncik... Wszystkim paniom milego dnia na lonie rodziny i do pozniej lub do jutra...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki ostatnio nie pisalam ale bylo to spowodowane nerwica jaka sie nabawilam przez hydraulika:O ;) wrescie przyszedl i tak boiler wymienil ale........😠 zlew w kotlowni stluczony i jak po wszystkim napuszczal wode mimo trzech ostrzezen by nalewal wode pomalu olal to co mowilysmy z mamą i nagle sie drze do robotnika by zakrecal wode bo sie leje, ja na gore z mama a w moim salonie jezioro salon jest na poddaszu i sufit i sciany skosne w boazerii a na podlodze mam parkiet mozaike i parkiet poszedl w pi......😡 i jak to sie stalo to bieglam po schodach i szybko sie schylilam by wycierac wode efekt dzisiaj chodze znowu o dwoch kulach gosc sie naburmuszyl bo mu nie zaplacilam ale ja mu kazalam najpierw naprawic parkiet i zainstalowac umywalke a potem mu zaplacimy za robocizne i kazalam mu sie modlic by boazerie szlak nie trafil. Ot cala historia Wczoraj za to sasiadowi na podjezdzie pekla rura i mam przed domem wykopki.Wspolczuje im choc sie nie odzywamy bo jakies dwa lata temu polozyli kostke a teraz polowe musieli sciagnec.To jest los,nie mogla im ta rura peknac jak jeszcze nie mieli kostki.A tak teraz chyba beda musieli cala juz sciagnac i polozyc od nowa:O Tak sobie gdybalam ze jakby ten Boze pozal sie hydraulik przyszedl nam zakladac boiler wczoraj to salon by nie ucierpial bo by nie mial jak napuscic wody do centralnego bo wody nie bylo do 22. A dzisiaj znajomi mnie zabrali z dziecmi na basen ja siedzialam przewaznie w jakuzzi ,troche poplywalam i siedzialam z malutka w brodziku,to byla premiera niuni na basenie i w zwyklym basenie na poczatku marudzila ale tylko troszke a potem byla zadowolona i robilysmy male szalenstwa w wodzie ,a teraz spi sobie w najlepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnym, sennym opołudniem strasznie sennym. Męża nie ma, dzieci wyszły a ja co mam robić? Chyba się położę. Wczoraj harowałam 10 godzin ( dziś mnie wszystko boli ) więc mi się należy duuużo wypoczynku. Tymczasem pozdrawiam i życzę wsiem spokojnego i miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj - widać że tym razem prawie wiosenna niedziela pozwoliła Wam na zupełnie inne spędzanie czasu niż siedzenie w domu przed szklanym ekranem. U mnie też było w miarę leniwie.... ale jak wiadomo - nic nie robienie najbardziej męczy. Nie wiem, czy dziś jeszcze wpadnę... a więc dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa slowka Wam napisze zanim M z lazienki wyjdzie ... Ania - nie trac nadziei 😘, cuda sie zdarzaja :-). A zreszta nie czysta podloga i wytarte kurze decyduja o tym czy Swieta sa udane :-) Kaszubko - ale Ty kusisz :-D !! Dzieki za sliczny \"bukiet\" ;-) Rudamaxi - dziewczyno, nad Toba chyba jakies fatum lata :-O :-(. Gdybym mogla to podeslala bym Ci troszke mojego szczescia bo tego najwyrazniej ostatnio Ci brakuje :-(. Mam nadzieje ze dotarlas juz do kresu Twoich \"przygod\" i juz teraz karta sie odwroci 😘. Rybko - mam nadzieje ze dobrze wypoczelas :-) A teraz juz Dobrej Nocy wszystkim zycze i do \"zobaczenia\" jutro... o przepraszam : juz dzisiaj ;-) 😍😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana i stawiam kawę orzechową i małe maslane bułeczki;) Matko...Rudamaxi...ale bym na Twoim miejscu k..wami rzucała:( albo i tym hydraulikiem od siedmiu boleści. Ja miałam wczoraj niedzielę wyjazdową, bo babcia obchodzi 78 urodziny ( a mój teść ma 76...ja mam z mężem po prostu konflikt pokoleń!!! teraz na to wpadłam hahahah ) a teraz cały tydzien ciężkiej pracy:( Ale postaram się zaglądac i chociaz listę podpisywać;) Pozdrawiam wiosennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dopadla mnie dzis chandra i to nie wiem dlaczego. Znowu zastanawiam sie czy lepiej być czy mieć.... Ale to moze przez to że od rana boli mnie żołądek Wszystko do dupy pozdrawiam i miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć she 🌻 weź coś łagodnego przeciwbolowego i uśmiechnij się. Patrz, krokusy już kwitną. http://www.strykowski.net/krokusy.php jeszcze czekam na forsycje. Rozkwita pięknie w domu, ale mi żal łamać. Rebeko 🌻 mąż obudził mnie smsem rano, a jeszcze bym sobie pospala. Pieknym smsem takim barzo serdecznym, miłym :) uwielbiam je. Jestem już po 2 kawie teraz czas na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×