Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko - koty mają conajmniej siedem żyć.... moja kocica jeszcze - jak widać - długo pożyje.... znów wraca do sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto :-( ...? A teraz : 日本 にっぽん日本人 !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam, musiałam poczuć babelki :D zjadłam leżące od niepamiętnych czasów w dodówce Aero. Wiem czyje, skoro w lodówce to mężowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej,hej!!!! ...prosze jak sie echem odbilo...niedosc ze madre to jeszcze wysokie chcialybyscie byc....hihii....sorki dla tych wysokich.... dla mnie kobietki wszystkie jestescie madre i wysokie :D hihihi a tak naprawde to kolejka musiala sie od czegos zaczac...czy od razu byly dwie? ;) Annapo...teraz sie miniemy ja niedlugo do miasta a Ty wrocisz ..🌼 Rebeka ..u mnie juz sloneczko pieknie swieci ..jest bardzo przyjemnie a ja do pracy niedlugo ale na niedlugo...🌼 Dea..ja rowniez bez telefonu jak reki..ale moze czasami warto zapominac...hihii..troszke ciszy...jak po dentyscie? chodzisz prywatnie czy NHS ...jesli prywatnie to ile placisz za wizyte? 🌼 Kaszubko ..milego spacerku a o fotkach juz znasz moje zdanie ...dziekuje ..🌼 Rybka 🌼 She ..zapracowana? 🌼 Rudamaxi ..jak tam u Ciebie? 🌼 Kiciulek...teraz juz czas na obiadek ...u mnie dzis kluski slaskie z gulaszem ...🌼 Bt ..🌼 ...chyba wszyscy co? jesli nie to posylam 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisa 🌻 dobrze że przeprosiłaś te wysokie :P Poprosze chociaż kilka kluseczek. Aleś mi smaka narobiła. kaszubko🌻 pikne te laski. Ja też Ci wysłałam kilka zdjęć ( a co, ja gorsza ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem! Dzisiaj tylko to co naprawde najpotrzebniejsze zalatwialam ,zeby szybko wrocic,brzusio i plecki daja mi dzis popalic(jak co miesiac),a nie chce brac zadnych proszkow i poki nie ma dzieciakow planuje na chwilke zwinac sie z ksiazka i herbatka gdzies w kaciku na kanapie...:O Ale do Was bede zagladac... Rebeko....w tym pismie nie jestem zbyt biegla ,wczoraj dzieciaki mnie oswiecily ,ze jest cos takiego jak pismo pokemonowe i to tak podobnie wygladalo....A sufit jeszcze chwilowo caly,ale dzisiaj ponoc maja likwidowac... Wczoraj pytalas o egzamin M,on co 5 lat musi odnawiac uprawnienia do tego by mogl uzywac srodkow chemicznych i to wlasnie o to chodzilo... A kwiatuszki to tak przy okazji...poprosilam go ,zeby kupil dla syna do szkoly ,no i wspanialomyslnie przy okazji nie zapomnial o nas:P nie wiem czy tak specjalnie by po nie jechal...chociaz? Rybko....ja tez ukradlam M czekoladki,ale jedna kosteczke tak zeby sobie zycie oslodzic i mam nadzieje ,ze nie zauwazy:P Kaszubko...dzieki za fotki i co by nie mowic o zwierzakach to wnuczki pierwsza klasa...!!!! Dea ...zajrzalas do skrzynki?jak corcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam.... wydałam kasę głównie na słodycze - dorwałam ptasie mleczka : waniliowe, cytrynowe i czekoladowe.... i teraz stawiam je na wirtualnym stoliczku, do tego dokładam kawę z bitą śmietaną - proszę się częstować..... Muszę częściej wchodzić na pocztę.... wtedy akurat Wy się pięknie rozpisujecie - mam co czytać. Wnuczęta moje - w moich oczach - są wszystkie ładne... ale moje serce się raduje, gdy Wy to potwierdzacie.... to mile łechce moją próżność. Dalej jest słoneczko... już niedługo przyjdzie Kasia, a chwilę później i Paweł [najstarszy, 16-to letni wnuk]... i jak tu ich nie kochać.... Moja suczka to kundelka, ale ponoć mieszańce to najmądrzejsze zwierzaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko zrób zdjęcie tym smakołykom i roześlij, a niech się poslinimy trochę. Nie próżność tylko jestestwo bądź ego :D Ja się żegnam i zaraz czas do roboty. Coś dziś mam mieszane odczucia, żeby nic złego nie spotkało mnie tam. Pozrówki i 😘 dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - \"日本 にっぽん日本人 \" to \"japoniec\"... w kazdym razie to mialo to oznaczac :-). Milego popoludnia, tylko ubierz sie cieplo;-) Ewanisia - u nas tez slonce przeblyskuje ale nie mam zludzen ze jak bede wychodzic to znow zacznie padac :-( Ania - Dzieki za wyjasnienie :-) Odpoczywaj 😘! Kaszubko - dziki za smakolyki, ptasiego mleczka i kawy sobie nie odmowie :-D. Teraz cale popoludnie bede podsypiala ;-) ( o ile mi szef pozwoli :-P ) bo jak zwykle u japonca objadlam sie jak bak :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - zasnęłaś ???? stawiam kawę..... i czas na papierosa - taras na nas czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - prawie... ale jescze tylko niecala godzinka :-). Lece na taras :-) ! Przywiezli Ci juz lodowke ? Wesola - Witaj ! Ale Ci ta Emma dala do wiwatu :-D ! Moze sie troche wygonilas to teraz spokojniej na tyleczku usiadziesz :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Aniu 🌼 doczekalysmy sie Ciebie :D Kaszubko 🌼 ...dzieki za fotki ...pannice juz ...:D Rebeka 🌼 ..czy Ty daleko mieszkasz od Paryza? 🌼 ...spoznilam sie na tarasik ale ja wlasciwie w domku tylko w przelocie ..zaraz wyruszam po M ..milego dzionka i chyba spotkamy sie wieczorkiem ...czy jakies inne plany moze na dzis macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - jakies 10 km na poludnie od ;-)... Lece kochane... nie wiem o ktorej w domu dotre :-O wiec nie obiecuje ze sie pojawie :-(. Ale bawcie sie dobrze, przynajmniej bede miala co jutro czytac :-) Milego wieczoru i duza 😘 dla wszystkich !! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsoła anka
nie powiem dała mi do wiwatu i wylatałam się za wszystkie czasy.........ale spoko dla Was gromadzę siły:P A i jak polatamy o kilogramy baj,baj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jakos przezylam do teraz :o mialam dosc pracy, godzinna rozmowe z szefem i w domu spotkanie z agencja do sprzatania .... ja juz sie nabiegalam, wiec Wesola, mnie nie gonic prosze ;) A tak na powaznie, dobrze ze jestes! 😘 Teraz tylko po mala do zlobka i mozna weekend zaczac :):):) Ewanisiu, ja do dentysty chodze prywatnie, budynek obok biura. Za wczorajsze czyszczenie zaplacilam 55F a wizyty kontrolne chyba tez ok 50-70 kosztuja. dwa razy do roku czyszczenie i dwa razy do roku kontrole. Ale jesli bede placic 15F na miesiac to te moje wizyty beda juz za darmo i do tego mam ubezpieczenie pokrywajace tez pobyt za granica. Chyba tak zrobie. U nas trudno o dobrego dentyste na NHS, wszyscy sie \'sprywatnili\'. Kaszubko, wielkie, przewielkie dzieki za przesylki! Apteczka na pewno sie przyda. Jestes nie do zastapienia!!!! 😘😘😘 Twoja kotka jest bardzo ladna i elegancka. Z pozycji jaka przyjmuje siedzac widac ze jedt to mala dama salonowa ;) Ja uwielbiam koty, daj jej duzego buziaka ode mnie!!!! 😘 Psinka tez sympatyczna, Psotka to jej imie? Bo widac ze to zywe, inteligentne i ... psotliwe ;) ale w dobym tego slowa znaczeniu. Tez duza 😘 dla mordki. Annapo, dzieki za smaczna przesylke 😘!!! Wyglada super! Wczoraj zrobilam gulasz \'z pamieci\' choc w przeszlosci gotowalam tylko raz, i wyszedl niesamowicie pyszny. Nie bede grzeszyc skromnoscia bo naprawde dobry byl i M zjadla az dwie wiekie porcje. Ale zrobilam go z ryzem bo pyr w domu nie bylo a i tak nie chcialoby mi sie smazyc plackow (nie lubie tego smrodu przy smazeniu). Jak dobrze pojdzie to zawitam na dzisiejsza imprezke ale nie obiecuje bo wczoraj mala buszowala do 22.30 wiec nie mam pojecia jaki wieczorek mnie czeka :o to narazie i wszystkim duza 😘 na rozpoczecie wspanialego WE!!!!!! Rebeko, przyjemnego zebrania lokatorow ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo zadnych podejzen ... M zjadl, bo to chlop ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane, spędziłam dziś baaardzo pracowite popołudnie... hihihihi. Próbowałam zarejestrować się do Fotosika - niestety - moja poczta nie chce przyjmować żadnych wiadomości od Fotosika - traktuje to jako spam. Skoczyłam po rozum do głowy ... i teraz mam "Garnek" - to jest podobne do Fotosika. Wrzuciłam tam juz kilka zdjęć - możecie zobaczyć teraz jak rok temu wyglądała moja dziewiątka najmłodszych. http://www.garnek.pl/kama1307/1079022. Dea, dzięki Wam wszystkim o wiele łatwiej przeszłam pewne trudne etapy mojego życia. Należy się Wam za to duża buźka ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor!melduje sie wieczorkiem,w nie najlepszej formie,takze nie wiem jak dlugo zabawie... Ale na dobry poczatek stawiam po kieliszeczku likieru czekoladowego ,a dla mnie herbatka ,bo ja juz dzisiaj wypilam z sasiadem kieliszeczek Kaszubko...mnie sie tez nic nie wyswietlilo...:( Rybko juz po pracy?.... Dea...jak M smakowalo to wystarczy?...ja tez nie lubie tego zapaszku,ale lubie placki ziemniaczane,nalesniki i dlatego czasami sie skusze i smaze...juz nie wspomne,ze troszke tego trzeba nasmazyc zeby rodzinka pojadla... Wesola ..no bardzo fajnie ,ze znowu Cie do nas przywialo...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem już że to jakaś wada - no trudno, jutro poslę to zdjęcie pocztą. ale wydaje mi się , że jesli wejdziecie na ten adresik: www.garnek.pl a potem wpiszecie - kaka1307 i naciśniecie pokaż, to powinna stronka się pokazac. Oglądam film na TVNie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, miało być kama1307 nie wolno aż tak się spieszyć.... hihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz weszlam,ale na garnku trzeba wpisac kama 1307,nie kaka...Kaszubka pewnie niechcacy tak napisala ,a jak oglada film to przeciez nie bedziemy przeszkadzac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moja uwaga jest podzielna..... gapię się w telewizor, rozmawiam z mężem i siedzę w internecie. Jeszcze do tego kawa i oczywiście papieros hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko no to brawo!A mnie dzisiaj nawet trudno na jednym sie pozadnie skupic...forme mam fatalna,ale mam nadzieje,ze do jutra mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×