Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dobranoc Rybko 😘 !! Ide do tego Morfeusza ;-)... tez mam pobudke o 7.00 jutro :-O... i do pracki... i po pracce do domu... i znow sama :-( ... Niewiele tego "prawdziwego zycia" w tym wszystkim... ale nic to :-) !! Papatki kochane 😍 i do jutra 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doby śpiochy i baletnice ! I.....znowu szaro-buro i ponuro..........wiosno przychodź wreszcie !!!!! Dziewczyny kawa na pobudkę i nowy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba głodna jestem ,bo mi literki smakują :P A co tam kanapki zrobię z piersią z indyka i ogórkiem,to może liter nie będę wcinać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zabalowałyscie:D........a ja nieswiadoma niczego spałam snem kamiennym........i co ......i nic.........obudziłam sie zmęczona....i z tak niskim cisnieniem ,że początkowo nie mogłam sobie przypomniec swojego imienia:D.......Kawa juz była ..ale efekty mizerne.Mówią, że koniak czyni cuda.........ale tak od rana?????????????:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Miałam wstać o 7:P Kto tak powiedział? stałam o 9, i nawet moja kicia mnie oszczędziła. Spałam niczym suseł. Ale zdążyłam już nastawić obiad i wyprawiam dziecię do szkoly. Teraz czas na kawę jednak żeby się dobudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarilis🌻 tu swego czasu she podawała rewelacyjną metodę, ażeby na następny dzień nie odczuwać skutku. Trzeba przed spaniem wziąć kilka pastylek witaminy C ( brałam 5 ). Skuteczne, na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry mile panie 😍!! Wesola 🌻 - do mnie chyba powoli wiosna dociera :-)... cieplutko i slonko swieci od rana :-) ( tfu, tfu ;-), zeby nie zapeszyc ! ) Amarylis 🌻 - potwierdzam : czyni cuda ;-) :-D Rybko 🌻 - wyrozumiale stworzonko ;-) :-D Dostalam dzisiaj zdjecia z klasowego spotkania w marcu... i lezka mi sie w oku zakrecila... jak znajde chwilke to Wam pokaze dlaczego ;-) A narazie uciekam, bo mam pilna robote... na poniedzialek musze wszystko \"zapiac na ostatni guzik\" :-P, a troche tego jest... ale jestem z Wami :-) 😘 🌻😘 Milego dnia dla Wszystkich 😘 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... słonko próbuje przebić się przez chmury - może jednak będzie. Rybko, cieszę się, że Ci się to spodobało... mnie zawsze rano budzi Psotka - moja psinka - chce wyjść na dwór i nie ma "panie zmiłuj się" Dzis zapowiada się u mnie raczej spokojny dzień - mąż jak na razie grzeczny... obym tylko to w złą godzinę nie pisała..... Wciąż ziewam i ziewam - a przeciez przespałam całą nockę... czyżby takie działanie wiosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na budowie, podczas szkolnej wycieczki: - Bardzo ważne jest noszenia kasków. Znałam chłopca, który nie nosił kasku. Pewnego dnia spadła mu cegła na głowę i zabiła go na miejscu. Znałam też dziewczynkę, która chodziła w kasku i gdy spadła jej cegła na głowę, uśmiechnęła się i poszła dalej. - Ja ją znam. Mieszka w naszym bloku. Do tej pory chodzi w kasku i się uśmiecha. -------------------------------------- Pewien król postanowił dla rozrywki zorganizować na swoim dworze mały turniej, w którym uczestnicy mieli popisywać się siłą swojej naturalnej broni. Przed licznie zebraną publiczność wystąpił pierwszy rycerz, opuścił dolną część garderoby, do kopii przywiązał dwukilogramowy ciężarek... Broń się uniosła! Tłum wiwatował, kobiety mdlały, dzieci machały chorągiewkami, orkiestra zagrała stosowną melodię. Po nim wyszedł rycerz drugi, ten przywiązał ciężarek o wadze pięciu kilogramów... Broń się uniosła! Tłum wiwatował, kobiety mdlały, dzieci machały chorągiewkami, orkiestra zagrała stosowną melodię. Po tych dwóch wystąpiło jeszcze kilku rycerzy, z których każdy usiłował dowieść swej nadPRZYRODZONEJ siły. Aż wreszcie wstał król... - Moja broń i tak jest najpotężniejsza!- obwieścił gromkim głosem. Po czym opuścił spodnie i przywiązał sobie nie pięcio-, nie dziesięcio-, nie piętnasto- nawet, a DWUDZIESTOKILOGRAMOWY ciężarek. I... ależ tak! Królewska broń się uniosła! Tłum wiwatował, kobiety mdlały, dzieci machały chorągiewkami, orkiestra zagrała... Boże, chroń królową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się z tym kaskiem leż mi dziś czas umyka szybko. Nie zdązyłam zrobić wielu rzeczy juz i tak na dziś odkładanych. dziewczyny wiecie może jak się nazywają Tureckie spodnie? Mam na nie wielką ochotę. jeszce nie wiem jak się nosi, ale widziałam je. Coś się zawija, coś podwiązuje a potem odkłada. Będę musiała w końcu przymierzyć. Kilka dni temu kupiłam sobie spódnicę taką Indyjską z mnóstwem cekinów na karczku i bardzo falbaniastą. Wprawdzie trochę cekiny fruwały po całym sklepie więc potargowałam się z panią i spuściła z ceny. W ramach relaksu, wczoraj trochę sprułam, trochę doszyłam blaszek, koraliczków, cekinków. I mam zarombistą w moim ulubionym kolorze czarnym długą spódnicę. Do tego też zakupiłam kosmetyczkę wyszywaną zlotem i batikową poszewkę. Ja takie rzeczy kocham, a one mnie :D Nie mogę, nie potrafię się im oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ja powiem na razie dzis Dzien dobry ..zdezerterowalam i nieposzlam dzis do pracy ..hiii..ale za to sie wyspalam ...wstalam rano ale bylam taka spiaca ze wrocilam do lozka ...a teraz musze szybko zrobic obiad ..M wzial samochod a tu taka piekna pogoda ....oh troszke zla jestem sama na siebie ...u mnie 20 stopni ...buziaki dla kazdej z pan i do uslyszenia pozniej 👄 Rybko ..i co tu mowic wiecej ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybiła 13 czas na mnie ewanisia 🌻 prosze o kilka promyków choć. U mnie słoneczko próbuje się przedrzeć przez chmurki, ale mu nie wychodzi. W iinej części Wrocławia nawet pada rzęsisty deszcz. Kaszubko Twoj mąż już się uspokoił? coś pisałaś, że jakby głupiał ;) Miałam wypić jeszcze jedną kawkę, ale nie zdążę :( 😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pomysł z witaminą...........wypróbuję.....może zadziała tzn. mam nadzieję:) Rebeko........ podrzuc trochę tego słoneczka w moim kierunku....bo u mnie deszczowo.i pochmurno:( Kaszubko....żarty rewelacyjne........a zwłaszcza ten z kaskiem:D :D Rybko....nie wiedziałam ,że te \"tureckie spodnie\" można kupić:D w zyciu nie wiedziałabym jak je nosic:D ewanisia---20 stopni.....ale masz fajnie a ja sie zastanawiam czy juz ruszyc do ogrodu czy jeszcze poczekać.Narazie chodzę , podziwiam kwiatki........robię plany........i na tym sie kończy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - nawet jak gotowa na stole postawie :-(? W takim razie milego popoludnia ! Kaszubko - hihi, niezle :-D Ewanisia - Fajny czaseme taki dzien laby :-). Ja dzisiaj zaspalam ;-)... ale dzielnie zwleklam sie z lozka i pojechalam... bo innego wyjscia nie mialam :-O. Za to minimum do 18.00 bede siedziec :-(, no ale (mam nadzieje) w milym towazystwie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szybko macham bo dzis jestem w pracy tylko do 13ej. Mala w zlobku i juz, odpukac, wyzdrowiala. Biedactwo, niezbyt smakowalo jej sojowe mleko i jogurty :( M jeszcze w domu z goraczka i, wg niego, umierajacy … Ja chodze na rzesach ale boje sie zwolnic lub zatrzymac bo raz, ze usne, drugie ze mnie pewnie jakies chorobsko dogoni … Nie moge was teraz doczytac, ale postaram sie dzis wieczorkiem, pa pa kochane i duze 😘 dla kazdej z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - trzymaj sie 😘... a M napewno nie umrze ;-) :-D Na poprawa humoru dla wszystkich i na zachete dla nieobecnych :-) ! Po kazdym locie, piloci linii lotniczych sa zobowiazani do wypelnienia kwestionariusza na temat problemów technicznych, napotkanych podczas lotu. Formularz jest nastepnie przekazywany mechanikom w celu dokonania odpowiednich korekt. Odpowiedzi mechaników sa wpisywane w dolnej czesci kwestionariusza, by umozliwic pilotom zapoznanie sie z nimi przed nastepnym lotem. Nikt nigdy nie twierdzil, ze zalogi naziemne i mechanicy sa pozbawieni poczucia humoru. Ponizej zamieszczono kilka autentycznych przykladow podanych przez pilotów linii QUANTAS oraz odpowiedzi udzielone przez mechaników. Przy okazji warto zauwazyc, ze QUANTAS jest jedyna z wielkich linii lotniczych, ktora nigdy nie miala powaznego wypadku... P = problem zgloszony przez pilota O = Odpowiedz mechanikow P: Lewa wewnetrzna opona podwozia glownego niemal wymaga wymiany. O: Niemal wymieniono lewa wewnetrzna opone podwozia glownego. P: Przebieg lotu próbnego OK. Jedynie uklad automatycznego ladowania przyziemia bardzo twardo. O: W tej maszynie nie zainstalowano ukladu automatycznego ladowania. P: Cos sie obluzowalo w kokpicie. O: Cos umocowano w kokpicie. P: Martwe owady na wiatrochronie. O: Zamówiono zywe. P: Autopilot w trybie "utrzymaj wysokosc" obniza lot 200 stop/minute. O: Problem nie do odtworzenia na ziemi. P: Slady przecieków na prawym podwoziu glownym. O:Slady zatarto. P: Poziom DME niewiarygodnie wysoki. O: Obnizono poziom DME do bardziej wiarygodnego poziomu. P: Zaciski blokujace powoduja unieruchomienie dzwigni przepustnic. O: Wlasnie po to sa. P: Uklad IFF nie dziala. O: Uklad IFF zawsze nie dziala, kiedy jest wylaczony. P: Przypuszczalnie szyba wiatrochronu jest peknieta. O: Przypuszczalnie jest to prawda. P: Brak silnika nr 3. O: Silnik znaleziono na prawym skrzydle po krótkich poszukiwaniach. P: Samolot smiesznie reaguje na stery. O: Samolot upomniano by przestal, latal prosto i zachowywal sie powaznie. P: Radar mruczy. O: Przeprogramowano radar by mówil. P: Mysz w kokpicie. O: Zainstalowano kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - po tej Twojej przesylce nabralam ochoty na truskawki :-). Dzieki 😘. Czas na tarasik... tak pieknie slonce swieci :-) wiec porosze : \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ ...kawka w lapke i ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest mile panie ;-) !! Prosze nie spac i dac od czasu do czasu jakis znak zycia, bo ja tez zasne :-D... mam bardzo monotonne zajecie dzis po poludniu : wpatruje sie tylko w przesuwajace sie po ekranie cyferki :-D :-D wiec prosze o troszke wsparcia :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moja kruszynka dzisiaj o 14.15 wkroczyla w bardzo powazny wiek,ma juz caly roczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ..ja tez prawie przysypiam i po tylu godzinach spania ..... Rudamaxi ..100 lat dla Wikuni i buziakow 1000 👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 a ja do tego stawiam sernika z masa budyniowa ..za 30 min bedzie gotowy ..prosze sie czestowac..... Rebeka ...masz ochote? dla Ciebie tez jest prosze bardzo ..🌼 Rybko ...milej pracki ..a o tych spodniach pierwsze slysze ..🌼 Kaszubko ...kawaly swietne ..🌼 Dea ...a u Ciebie jaka pogoda ..skoro u mnie tak cieplo ...🌼 Annapo ...u mnie tez cos brak czasu na kompa ...jak juz wspomnialam na razie sie dziele z dziecmi jednym ...i ciezko mi jest sie dostac do niego ...hihii..🌼 Amarylis ..🌼 Wesola Aniu ..widzialas? wczoraj tez byla mala bibka ..a nas niet...🌼 BT 🌼 She ..znowu zapracowana? 🌼 ..komu jeszcze 🌼 komu ? ..milego dzionka bo niewiem jak bedzie pozniej .na razie chlopcy sie wyniesli ...hura ..mam kompa ale na jak dlugo? .... na tarasik chodzcie panie .. Dea,Rebeka.Kaszubko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz lece Ewanisia !! Kaszubko - chyba sie skusze na tego "Picasso" ... fajne te obrazki :-) Dziekuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 dziekuje za fotki ..wreszcie jestesmy razem ..wydrukuje sobie ta fotke i wsadze w ramke ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×