Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wesola - takie juz moje szczescie ... jak tylko pojawiam sie gdzies na otwartej przestrzeni to zaraz pada ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba spóźniłam się na taras - no trudno - jeden papieros mniej... :D :D :D Trochę za dużo wczoraj pochodziłam na działce - bolą mnie plecy - na ten akurat ból nie pomagają żadne leki... jedynie leżenie.... ale jak się położę - to zasnę - apotem nie będę mogła spać w nocy - i koło zamknięte. Była Kasia - a więc następna porcja wiadomości o możliwościach, które można wykonywać w kompie.... Wrzuciła mi też nowe zdjęcia, które miałam w telefonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow sie gorzej czuje :-( :-O... uciekam do domu... Zycze wszystkim milego wieczoru 🖐️ 🌻 😘, ale moze na chwile zagladne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane❤️ serdecznie przepraszam za moja nieobecnosc ale urlopouje razem z M...hihihi..wykorzystujemy ostatnie dni urlopu przed ciezka praca.. Pozdrawiam wszystkie panie i dla kazdej posylam 👄 i po 🌼 jak bede miala chwilke dla siebie to napisze wiecej.. a dla wszystkich naszych maluszkow 👄👄👄 Annapo👄 Rebeka👄 Dea👄 Kaszubko👄 Rybko👄 Wesola Aniu👄 BT👄 Amarylis👄 Rudamaxi👄 Kiciulek👄 zycze milego dnia....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewanisiu...odpoczywaj ile umiesz ,szczegolnie jesli czeka Cie jakaś ciezka praca...my tutaj poczekamy...az bedziesz wypoczeta hi,hi :) Siedze sobie chwilke ...moze ktos chetny zamienic kilka slow...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam z \"trasy\".............głodna wchodzę do domu.........i startuję do garnka z gołąbkami.................a tam.............ani jednego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! macie niezy apetyt:D :D;)......mAM NADZIEJE ,ŻE SMAKOWAŁY..... Wpadłam tylko na chwilkę......powiedziec dobranoc.....i znikam. Wszystko mnie boli...........może to starość;):D Buziam....i znikam...... Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz stoje w kolejce.....dokładam rogale............. U mnie tez słonecznie.....ale .zimno:(...... Może bedzie lepiej bo zaplanowałam prace w ogrodzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 A u mnie deszcz :(...w czasie deszczu dzieci sie nudzą,a moje starsze dziecie ma wolne...takze chyba o dostepie do kompa to sobie dzis moge pomarzyć... Ale pozyjemy ,zobaczymy...Narazie czestuje sie kawa i znikam popracowac... Tradycyjnie posyłam po 🌻 i 👄 dla kazdej z Was na dobry dzionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie 😍 ! Ania 🌻 - nie bardzo bylam \"na chodzie\" wczoraj wieczorem :-O, nawet kompa nie wlaczalam w domu, wiec sie nie gniewaj 😘... dzisiaj dalej mnie kaszel meczy i jeszcze w dodatku katarek sie doczepil... pociagajacy smarkacz ze mnie ;-). Ewanisia 🌻- urlop to fajna rzecz, wypoczywaj ile mozesz, my czekamy cierpliwie :-) Wesola 🌻 - Cos ciekawego w tej TV widzaiala ? Amarylis 🌻 - golabki pycha ;-) :-D Slonecznago i radosnego dnia dla wszystkich i po wirtualnym 😘 posylam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, cos tu pusta dzisiaj... wszystkie panie w plenerze ? Liste obecnosci prosze podpisywac :-) :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ,bo w plenerze deszcz....ale pracuje....to pedze dalej...i kompa corze oddaje...ale podgladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co sie dzieje, nikogo nie ma ...ja rozumiem ,ze trzeba pracowac,ale przynajmniej łapką machnijcie,bo smutno...:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 to dla Was.... podpisuje listę obecności i melduję, że mam usprawiedliwienie - byłam w banku i na zakupach...... Mam dużo słońca - więc posyłam je również do Ciebie Annapo.... Teraz chcę powrzucać zdjęcia, które robiłam w niedzielę na działce - potem podam Wam link i będzie mogły sobie je obejrzeć. 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nadaje juz z nowego laptopa:D Mam radoche jak dziecko;) bede wieczorkiem bo musze pare rzeczy poprzenosic ze starego do nowego lapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - jestes usprawiedliwiona ;-) Rudamaxi 🌻 - rowniez ;-) Ania - obiadek w przygotowaniu ? Kawe stawiam mile panie : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... moze jeszcze kogos przyciagnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przyciągnęłam;):D ale nie do kawy. Ostatnio moja wątróbka czuje sie wykorzystywana......musze dać jej czas na regenerację. Wyjeżdżam na rajd..a tam też sie zdaża...przeciążyc wątrobę;):D>>>>>>>>....więc herbatke poproszę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wątrobę daję w takim razie napar z pokrzywy zmieszany z rumiankiem - pomoże, gwarantuję!!!! Wrzuciłam zdjęcia... uuuuffff .... czas na odpoczynek. http://www.garnek.pl/kama1307/1441975 Po wejściu na pierwszą stronkę - wystarczy nacisnąć na archiwum i pokażą się wszystkie zdjęcia - w tym dzisiejsze 23 sztuki... Miłego oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam .obejrzałam.......fotki cudne🌼 Zaparzam dla was kawę..i wyjeżdżam........zajrzę wieczorkiem...pa Buziaczki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zmęczona - wcześnie dzisiaj wstałam, choć nie było potrzeby....ale tak mąż zdecydował - uznał, że już nie ma ochoty spać - poodsłaniał okna... i już po moim spaniu..... miałam i mam ochotę wysłać go w kosmos... może zajrzę wieczorem, jeśli spanie mnie nie przydusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiellou.hiellou............. A co tu takie puchy :( gdzie się podziewacie ? Rebeka a dzisiaj w tv Miś hi,hi,hi,hi......będzie do śmiechu :D:D:D:D:D A ja na plotkach dzisiaj u siostry ciotecznej byłam ,jęzory tak rozpuściłyśmy ,że teraz nie chce mi się gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem ! Dzis mojego skarba z domu wywialo, nie ma mnie kto pilnowac :-P :-D Kaszubko - zdjecia cudo, ale powiedz mi czyj jest ten szary kociak :-), jest przeslodki 😍 !! W ogrodku juz budzi sie zycie, jeszcze troszke i wystrzeli cala gama kolorow i zapachow :-) Wesola - \"Mis\" mowisz ? No to niech bedzie : zaraz wlacze ;-) Uwielbiam ten film !! Ale najpierw musze cos na ruszta wrzucic ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola na film uciekla... to ja tez uciekam ;-)... hihi, ruda woda na myszach :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki kofane Znów wpadam jak po ogień. Właściwie to życzyć Wam tylko dobrej nocki i rzec że pamiętam o Was. Strasznie fajna rzecz mnie dziś spotkała. Napisała do mnie na NK koleżnka,a właściwie przyjaciółka z dawnych lat. Spotkalayśmy się po jakimś czasie już po rozpadnięciu naszej przyjaźni, do którego to przyczynili sie nasi mężowie i ich pierniczona zazdrość. Nie znalazłyśmy wspólnego tematu. Tak jakoś wyszlo beznadziejnie. eraz jak jakiś czas temu zaprosiła mnie to gęba mi się uśmiechnęła. A dzis kolejna jej wiadomośc i ( wiem ju na pewno!!! ) to nie umrze. Jej wspomniania, moje wspomniania łączą się. Nie mogą istnieć bez siebie. Hmmm, i czy to mgła czy łza? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×