Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Fajnie ,ze jednak jestescie... U mnie znowu obowiazki mnie porwały ,ale przed nastepna tura postanowiłam zajrzec ,co słychac... Kaszubko...ja czasami tez chcialabym miec laptopa,ale wtedy chyba nie tylko M skonczyłby jak ten pan z wierszyka ,ale najpewniej cala rodzinka... Ewanisiu...no to miłego goszczenia,cierpliwosci i udanych zakupow ,a jak w piatek znajdziesz chwilke wieczorem to zagladnij co na topiku,bo mam nadzieje ,ze uda nam sie chociaz troszke poklikac ... Wesoła...prosimy o czestsze zmiany...nie chce straszyc ,ale u nas dzisiaj w nocy ma byc przymrozek...tak słyszałam ,chociaz mam nadzieje,ze to jakis zart...wszystkie drzewa ładnie kwitna i jak ta przepowiednia sie spełni to moze znowu byc po owocach... Rebeko ...miłego wieczoru....i do jutra.... A teraz pedze na druga zmiane :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz znalazłam chwilkę czasu .........ale najpierw muszę poczytac co spłodziłyscie;) - a więc-- Wesoła 🌼 Rebeko 🌼 Annapo........też uwielbiam sama pobyc w domu...........wyłączam wtedy wszystko co gada.....i czytam do bólu:D dea🌼 kaszubka......marzenia sie spełniają************************************************** Dokąd biegną sny gdy mija noc? Gdzie czekają, aż je znajdzie ktoś? Uuu - marzenia sie spełniają Zamknij oczy i do siedmiu licz Raz na jakiś czas, więc morze dziś Uuu - marzenia się spełniają! Ref. Marzenia się spełniają Tylko stale, stale myśl o nich myśl Wszystko, co tylko chcesz Może się zdarzyć dziś! Marzenia się spełniają Tylko mocno, mocno, mocno w nie wierz Ściskaj kciuki co sił, oczy zamknij też... To nie ważne ile liczysz lat Każdy przecież ma swych marzeń świat Uuu - marzenia sie spełniają To nie żaden wstyd uwierzyć raz Ze czarodziej sfrunie prosto z gwiazd Uuu - marzenia się spełniają! Ref. Marzenia się spełniają... Usiądź obok mnie i razem znów Sprawdźmy, że naprawdę chcieć to móc Uuu - choć wszyscy to już znają! Ref. Marzenia się spełniają Tylko stale, stale myśl o nich myśl Wszystko, co tylko chcesz Może się zdarzyć dziś! Ewanisia (🌼🌼 Rybka ( 🌼🌼 Rudamaxi (🌼🌼 She (🌼🌼 Jeśli o którejś zapomniałam 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - udanego WE z rodzinka zycze :-), a kto wie... moze wpadne na grila ;-) ...? Ania - z tym przymrozkiem to byla by tragedia :-O... przeciez to juz za pozno na takie \"zabawy\" ... ? A teraz juz szepne Wam \"dobranoc\" i po 😘 posle ... dzis chyba wczesniej pod kolderke uciekne zeby na jutro byc w formie ;-) ... bo tez mam nadzieje ze uda sie nam jutro troszke poklikac :-). PS : Amarylis - wiem ze mozna na Ciebie liczyc;-) i poranna kawka bedzie czekala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątkowo-kawowo-bezprzymrozkowo-słonecznie i miło dzień dobry :) Skoro exspres składkowy jest zapuszczam w ruch opcja esspresso i różne inne warianty,co kto lubi :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Czas dla siebie :) Jestem jakaś bez zycia. Nawet na kawę nie mam szczególnej ochoty. Wprawdzie to byłaby już 2. Rano mąż mi zrobił. Teraz pojechał na zmianę opatrunku i być może wreszcie zdejmą mu szwy. Teraz Witaral i zrobię pranie dla rozruszania :D Przyznam że siada mi wzrok i bolą oczy od monitora. No cóż starość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 😍 !! Wesola - dobra kawa z tego ekspresu :-) Amarylis - kazdemu sie moze zdarzyc ;-) Rybko - do kawy buleczki z czekolada dokladam... moze sie skusisz ;-) ? W piatek doby poczatek... week-end\'u !! :-D 🌻 😘 🌻 MILEGO DNIA !! 🌻 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy dzień dwuznacznie, a będzie od - lot - owo - Bezrobotny Nowak poszedł po chleb, ale spotkał go zawód - Brał facet udział w zawodach strzeleckich i mu to nie wypaliło - Był sobie ginekolog i coś przeskrobał - Chuligani napadli na Malinowskiego i od tego czasu zmienił się nie do poznania - Dokładał facet do pieca i się do tego zapalił - Drogowiec chciał być dżentelmenem i zaprosił żonę do walca - Dwaj chłopcy rzucali w siebie kamieniami W końcu jeden z nich krzyknął: \'\' To jest propozycja nie do odrzucenia! \'\' i rzucił?.. granat - Dwaj maszyniści rozmawiają w czasie jazdy lokomotywa W końcu jeden z nich się zdenerwował i skierował rozmowę na inne tory - Dwaj myśliwi postanowili uczcić polowanie Strzelili sobie po jednym - Facet spadł z konia i poczuł się wysadzony z siodła - Facet włączył odkurzacz i był tym pochłonięty - Facet zgubił zegarek i odtąd nie miał czasu - Facet znalazł korek i go zatkało - Fizyk włączył laser i poczuł się urażony - Grał facet w brydża i znalazł się w impasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dluuugo mnie tu nie bylo, od zeszlego tygodnia taki kogiel mi sie narobil w zyciu :o wszystko w pozadku ale stresu duzo. Myslami codzinnie do was bieglam lecz nie mialam czasu i mozliwosci nawet pomachac 😭 A i teraz tylko na secunde wpadlam zeby powiedziec ze zyje i daleko nie ucieklam. Pracuje tylko do 12 zeby dac zmiane M - mala ma ospe i musi siedziec w domu. Ostatnio poprzestawiala sobie tez godziny spania i ladunje w lozku okolo 22-23ej wiec nawet wieczorkami nie mam mozliwosci do was wskoczyc bo ten moj cukiereczek to straszny mamincycek! Mam nadzieje ze u was wszystkich wszystko wspaniale, zdrowko i wszystko inne. Dla wszystkich i kazdej z osobna duze, przeogromne 😘 i do szybkiego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, mowilam ze sie Dea pojawi !! Witaj z powrotem na lonie :-). Zalatwiaj swoje sprawy i wracaj do nas szybcuitko ! I wysciskaj cukiereczka, dobrze ze przechodzi ospe teraz, im wczesniej tym lepiej, bedzie miala spokoj :-D. Rybko - chyba pojde dzisiaj na polowanie... i strzele sobie jednego ;-) ... wieczorkiem ;-). Jak dlugo M bedzie w domu ? Corcia ma juz wyniki testow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
«•´`•.(*•.¸(`•.¸ ¸.•´)¸.•*).•´`•» «¨¨- - ¦ - -MILUTKIEGO - ¦ -´``´-» «•´´`•...•*DZIONECZKA -*•...•´`´¨» «•´`•.(¸.•´(¸.•* *•.¸)`•.¸).•´`•» O żelach na oczy juz kiedyś pisałam, ale dziś jeszcze raz powtórzę: Żele do pielęgnacji i leczenia oczu [ na powieki] a] ze świetlikiem- przynosi ulgę i ukojenie obolałym oczom, podrażnionym kurzem, słońcem, niewłaściwym makijażem. Usuwa zmęczenie, ból oczu, łzawienie b] ze świetlikiem i aloesem- łagodzi podrażnienia, zaczerwienienie, pieczenie spowodowane zabiegami kosmetycznymi takimi jak demakijaż i henna. Przynosi ulgę i powoduje ustąpienie uczucia tzw „ciężkich powiek” charakterystycznego dla zmęczonych oczu. c] ze świetlikiem i herbatą- przynosi ulgę, znosi świąd i pieczenie oczu towarzyszące stanom zapalnym oczu. Usuwa objawy zmęczenia, łzawienia. Działa przeciwobrzękowe i przeciwalergicznie. d] za świetlikiem i rumiankiem- łagodzi podrażnienia, zmniejsza zaczerwienienie i pieczenie. Usuwa uczucie tzw:ciężkich powiek”. Działa przeciwzapalnie, zmniejsza złuszczanie naskórka wokół oczu. e] ze świetlikiem i chabrem bławatkiem- polecany do stosowania dla osób pracującym przy komputerze. Zmniejsza łzawienie, nadwrażliwość na światło, uczucie zmęczenia oczu. Działa kojąco. f] ze świetlikiem i babką lancetowatą- zapobiega powstawaniu tzw „worków pod oczami”. Działa kojąco, rozświetlająco, przeciwobrzękowe, uspokajająco na zestresowaną skórę. g] arnikowy żel- działa rozjaśniająco. Zmniejsza zaczerwienienia, opuchnięcia, sińce, cienie pod oczami. Rybko -wypróbuj jeden z wybranych przez Ciebie żeli - na pewno pomoże. Dea - trzymam kciuki, aby córeczka szybka wyzdrowiała..... U mnie ciepło - jest już ponad 17 st.... dziś zostaję w domu... nie chce mi się wychylać nosa na dwór. Moja kotka dalej głupieje.... wciąż nienasycona, jeśli chodzi o pieszczoty, nawet w nocy mnie budzi i chce byc głaskana... może dlatego, że powróciła do zdrowia.... licho wie. Tak, czy siak - jestem z jej powodu niewyspana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie....🌻 I wyobrazcie sobie ,ze jednak ten przymrozek był....nie wiem jaki wpływ to bedzie miało na drzewa,mam nadzieje,ze jakos przetrwaja,na pierwszy rzut oka nie widac duzych szkod... Na kawke juz chyba za pozno,no to stawiam na stoliku smakołyki:czekolade,pierniki ,ptasie mleczko,galaretke w czekoladzie i co tam ,ktora jeszcze lubi.... Amarylis....kiedys nie uwierzyłabym,ze przyjdzie taki czas ,ze własnoręcznie wyłacze muzyke,zeby sie napawac ciszą...coz widocznie starosc...tez wole posłuchac ciszy...poczytac lub po prostu posiedziec w spokoju... Rebeko...wiara czyni cuda...nadzieja umiera ostatnia... takze do wieczorka...ja juz nawet kupiłam piwko ,zeby było czym czestowac,a teraz jade do sklepu ,wiec moze cosik jeszcze dokupie... M mam nadzieje:P nie bedzie i bedziesz mogła spokojnie klikac... Rybko...czasami tak bywa ,ze nic nam sie nie chce...organizm tez sie domaga odpoczynku...nie mozna cały czas byc na 100 % obrotach...wiec moze zamiast prania zrob sobie cos miłego.... Dea....ciesz sie z tej ospy,to głupio brzmi,ale ja przechodziłam ospe dopiero po 30 i nie było to przyjemne...takze lepiej ,ze bedzie to miała za soba...całuski dla małej i jak troszke sie obrobisz to wracaj... Kaszubko...no to ciekawie masz,głupiejaca kotka :)...ale moje koty jeszcze tez jakies amory maja,wiec to chyba jakas pora...moze jaj przejdzie nie dlugo... A teraz posyłam po 👄 i 🌻 i odpalam miotłe i lece postraszyc po sklepach...i oddac długi M😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌻 wyniki będa chyba nawet po jej egzaminach. Co nie daj Boże bo potrzebne będą w gimnazjum. kaszubko 🌻 zrobię top ;) Anna 🌻 jesu to gdzie Ty mieszkasz, na kole podbiegunowym? Teraz muszę Wam życzyć miłego dnia i zmykać. Mąz znów będzie przy kompie pewnie siedzieć cały dzień pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - mo to milego dnai i jak dasz rade to zagladnij wieczorkiem :-) Ania - sama bede :-P... no nie, co ja mowie , mam nadzieje ze nie sama ;-) tylko z Wami :-). W kazdym razie bede mogla sobie spokojnie poklikac :-) Kaszubko - ale jakie to przyjemne jak taki zwierzaczek okazuje przywiazanie :-) ... do M tez idzie po pieszczoty czy tylko do Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...tylko wam pomacham bo oczy juz mi sie kleja ...goscie poszli spac ...(teraz)..a ja oczywiscie mam dyzur..ale juz padam ...ide spac ..moze chociarz godzinke uda mi sie przespac bo niedlugo niektorzy zaczna wstawac .... macham i posylam kazdej z osobna 👄 i po 🌼 milego dzionka pa,pa, niewiem jak to bedzie wieczorkiem ale postaram sie chociarz pomachac.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - Dea spiąca z powodu chorego dzieciątka, Ewanisia z powodu długiego pobytu gości,a ja z powodu przypływu miłości kotki.... mamy śpiący piątek. Annapo - moja kocica nie marcuje, ona ma w tej chwili tylko wielką potrzebę miłości, czułości, pieszczenia - teraz małpiszona odsypia i nabiera sił na późniejsze wygłupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem ,czy u mnie to wynika z potrzeby miłości.......albo dlatego ,że nikt mnie dawno nie głaskał;) ale tę chce mi sie spać.....i ogólnie jestem do d..y;):D...........tzn. do niczego:D :D A żeby było smieszniej to wymysliłam sobie dzis (może nie skomplikowany.ale pracochłonny) obiad.....Mam za swoje:D Rybka,Dea,Rebeka,Kaszubka ,Annapo,Ewanisia........duży buziak.......... znikam do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przepraszam, ale moja córka szybciej przyszla ze szkoly i nie mam teraz czasu ani szans na kompa... ale na pewno bede wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie spiace popoludnie, tez ziewam jak krokodyl :-P ... kawe stawiam i na taras zapraszam :-) ? trzeba jeszcze te 3 godzinki jakos przemeczyc ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - wcześniej nie widziałam twojego wpisu - diabeł ogonem nakrył????? Nie zauważyłam by kotka chodziła do Mm - wybrała mnie i Psotkę - do nas się tuli i mizgoli...... Jak ten dzień mi się wlecze.... piję już trzecią kawę - stawiam również następne kawy na nasz stolik na tarasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo i towarzystwo zasnęło :P Nawet nie trzeba było śpiewać aaaaaaaaaaa kotki dwa........ Dziewczyny pobudka ;) Krokodyle i reszta !!!!!!!!!!!!!!!! Kawy się opiją wieczorem grasować będą na topiku z flaszkami w ręku a potem znikną na cały weekend odsypiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco się zrobiło na słońcu nawet upalnie..........mam nadzieje na definitywne pożegnanie pluchy-belbeluchy..........terez tylko lata brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i szybciutko popoludnie przelecialo :-), jak sie ma cos do roboty to jakos czas szybko biegnie :-) Wesola - mnie na tarasie nie bylo ;-) à Kaszubke znalazlas ? :-D Kaszubko - teraz mozesz sobie pospac, na wieczor bedziesz w formie !! :-D A teraz juz WE !!! Uciekam do domu ! Po drodze tradycynie po jakas pizze podjade i melduje sie wieczorkiem na pogaduszki :-) Narka sloneczka !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mąż będzie miał dobry humor - to zajrzę tu wieczorem.... za bardzo jestem od niego zależna, więc do niektórych jego reguł muszę się przyzwyczaić i podporządkować. Jestem zmęczona - zawsze z mężem - przez 24 godziny na dobę - dla mnie to o wiele za dużo... gdyby nie był tak zmienny... nigdy nie wiem, co za chwilę zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×