Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko...no to dobrze ,ze to juz koniec tego \"spokojnego\" tygodnie i mam nadzieje,ze na wieczor to gardziołko jakos pozwoli Ci posiedziec z nami... Kaszubko ...tez juz słyszałam o podobnym stowarzyszeniu...to całkiem fajna sprawa,ale nie wiem,czy w poblizu mnie cos takiego istnieje...cos mi sie obiło o uszy ,ze we Wrocławiu działa i nawet dosyc sprawnie... Nalesniki gotowe ...prosze sie czestowac...tylko szybciutko poki rodzinka nie przyjdzie ,bo potem juz nie bedzie,ani okruszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a ja słyszałam o takiej działalności w Krakowie.... Hmmmm... naleśniki... bardzo lubie z twarożkiem i szczypiorkiem, ana deser - z dżemem.... cos jeszcze zostało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ale z Ciebie kusicielka :-) ! Bardzo lubie nalesniki :-) Postaram sie zagladnac wieczorem, ale nic dzisiaj nie obiecuje :-(, bo naprawde czuje sie fatalnie :-O... A w dodatku jeszcze mam troszke pracy i nie mam zielonego pojecia o ktorej wyjde ... :-( Kaszubko - nie lubie za bardzo mleka, ale moze sie przemoge... cel uswieca srodki... akurat w tym wypadku sie z tym zgadzam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok... cosik nas dzisiaj mało ,ale coz czasami i tak bywa... Ja teraz na druga zmiane a potem postaram sie zajrzec ...chociaz na chwilke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - hihihi, chyba sprawie takie spodnie mojemu M... ale tylko do uzytku domowego :-D... na ulice Go tak nie puszcze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie czegos dobrego napiła ale nie chce mi sie wychodzić:P A w weekend na uczelni:P Moja córka poszła na randkę:Pkolega zaprosił ja do restauracji;)a wczoraj byli w kinie i odwiózł ja autobusem do domu,mimo że mieszka w innym kierunku-już mi sie podoba ten koleś:D A wiecie że od poniedziałku poczta u nas strajkuje?Nie będa listów nosić ani przesyłek a ja zamówiłam tę sukienke dla córki i jeszcze nie doszła,ciekawe do kiedy oni strajkować bedą-cholercia Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - tak wlasnie cos poczulam i nie wiedzialam co sie stalo ;-) :-D. Trzymie kciuki zeby przesylka doszla jak naj szybciej... w kazdym razie przed impreza ;-) Wesola - przesylke puscilam dalej :-D Skonczylam !!! :-) Moge z czystym sumieniem isc do domu :-)... i korzystac z WE :-) Narazie 🖐️ (mam nadzieje)... Papatki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana męczyłam się z wypiciem kubka kawy - to była pół słodka kawa z mlekiem i kakao- a ja nie cierpie kawy słodzonej... durna baba ze mnie, powiedziałam mężowi, że wypiję i słowa musiałam dotrzymac... Z drugiej strony - gdyby kawa z kakao nie była słodzona - mogłaby byc smaczna... ale próbowac juz dalej nie będę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Czytac nie mam czasu. Pisać nie mam czasu. Niedawno wróciłam z zakópów. Mam sliczny bialy płaszczyk z Colloseum i tez sliczny wisorek. I Wam zaraz wyślę zdjęcia przeslicznych maszyn. Tymczasem dobrej nocki Wypiję jeszcze Piaścika z moim miskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ale ja dopiero niedawno wyszłam z obory i dopiero teraz moge przyklapnac....nawet nie zajrzalam czy ktos jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej chyba chwilke posiedze,ale jak nie bedzie z kim ,to ide do łóżeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko nie obejrzałam jeszcze wszystkich maszyn,ale te co widziałam to ....chociaz jedna chcialabym miec w garazu.... Wydaje mi sie jednak ,ze nie dysponuje taka kasa....to moze chociaz podobny plaszczyk sobie kupie,bo tez bardzo fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok...mam rozumiec,ze mam isc spac...niech i tak bedzie :).... D o b r a n o c...😴...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie pisalam bo troche sie u mnie ostatnio wydarzylo Mojej mamie pod kolanem z tylu wyskoczyla gula wieksza od kurzego jaja i strasznie ja to boli ,chodzilismy do kilku lekarzy ale nikt oprocz masci madrego nie mowil.ostatni lekarz skierowal mame na cito na rehabilitacje dzisiaj byla trzeci raz. Ja takze dostalam znowu skierowanie na rehabilitacje i skierowanie do neurologa,bo moje bole glowy nie ustaja:O Moja niunia ma mega katar ktory w nocy nie daje jej spac i tak juz 4 noce prawie nie spimy . W laptopie padl mi wentylator i co chwile z nienacka wylacza mi sie laptop.Juz mam nowy ale musze czekac az ktos z serwisu przyjedzie bo dzisiaj probowalam sama zsynchronizowac laptop z ruterem ale cos mi nie szlo;) 26-go moje starsze dziecie bierze po raz pierwszy udzial w ogolnopolskim pokazach tancow:D Jestem takze(a raczej bylam)na Kwietniowkach 2007 i okazalo sie ze dwie z nas mieszaly na pomaranczowo,najbardziej czepialy sie mnie i jeszcze Mamani.A ja dostalam miedzy innymi za to ze niby sie puszczam z kazdym kto sie mi nawinie ,a to ze jestem glupia tepa,ze Konradek jest zarozumialy ,a to dla odmiany ze go wychowuje na pierdołę i takie tam:O No i topik padl przenioslysmy sie bez tych dwuch dwulicowcow na forum z haslem;) No to sie wyzalilam:D ps. W ZMS bylo super,nawet nie pawiowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę ale chlapa :( Ciekawa jetem jak działa to forum z hasłem ? Może My byśmy takie założyły? Idę wypoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł na hasło jest świetny..........🌼 Wymyśliłam sobie na dzis gości.a teraz zapierniczam jak mały robot;)....................musiałam przysiąść..i cos napisać:D Ruch tu dzis niewielki;)........... no ale kiedys przecież trzeba wypocząć....dla Was 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kaszubka za zdjecie juz teraz wiem jak amarylis wyglada Mówie wam forum z haslem jest super bo oprocz nas nikt nie wejdzie i nie da sie pisac jak tylko pod swoim nickiem zerejestrowanym:)Takze jak sie zdecydyjecie to dajcie mi znac:D A tak pozatym wzielam sie za porzadki w domu bo mialam dzialac na ogrodzie ,robie chodnik,mialam troche plyt ale mi braklo a ze zostalo troche sporo kostki granitowej jak robiony byl podjazd wiec ja teraz wykorzystujemy,troche taka mieszanina ale narazie tak bedzie no chyba ze wygram w totolotka;) malutka spi w swoim pokoju (a na tym pietrze chcialam teraz sprzatac)wiec ja mam przymusowa przerwe na kawe i moge wam cos naskrobac:D Buziaki dla moich pieknych pan😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Rybka -zdjęcia motorów są fantastyczne 🌼 Sprawa topiku na hasło - jest dużo na tak.... jest dużo na nie.... najpierw trzeba wszystko dokładnie się dowiedzieć i przemyśleć.... 1] jest nas niezbyt dużo na topiku - jeśli będzie hasło - nikt nowy chętny nie da rady tu wejść - jeśli dobrze zrozumiałam...a więc na minus 2] na plus - nikt nie da rady wpisać się na pomarańczowo - ale takich wpisów jest bardzo mało....i nam nie szkodzą.... Sama nie wiem..... nie piszemy na topiku nic takiego, co mogłoby którejś z nas zaszkodzic...... teraz Wasza kolej na przemyslenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo fajny pomysł z tym forum na hasło :) Dalej chlapa fuj,i po co było głowę myć i włosy układać :P Lepiej trzeba było w domu siedzieć z drinkiem ;) Mam zupę krem z pora i groszku zielonego częstuje :) Hi,hi,hi,hi......jak brzydka pogoda to dzieci się nudzą i duże też :P myślę o sobie ;) Ciekawe co porabiacie ? Ja grasuje w sieci............ Jutro pełnia,więc ja się cały dzień nic nie zje tylko samą wodę lub herbaty ziołowe pije to i 3 kilo można zrzucić to się nazywa dieta czarnego księżyca :) Może się skuszę na nią :D No to lecę pograsować pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wesoła 🌼 ... wejść dziś na kafe - to wygrac duży los na loterii U mnie słońce, ale jest zimno... odwiedził mnie Maciuś, a za chwilkę przyjdzie Martynka, która ma ochotę zostać u mnie na noc... juz nie będę się nudzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×