Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Yupiiiiii !!! Do domu uciekam !!!! Wesola 🖐️ !! Pamietaj o czestej wymianie kulek ;-) :-P :-D 🌻😘🌻 MILEGO WIECZORU DLA WSZYSTKICH 🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow ja otwieram bal :-). Kawa i buleczki z czekolada na stole :-) Dzis ostatni dzien przed dluzszym WE... ale za to jestem w pracy sama jak palec :-( ... Milego dnia dla wszystkich !! 😘🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! No mam nadzieje ,ze jeszcze zdarze te kawe wypic... Troszke mam dzisiaj inny układ dnia,bo tesciowie wybyli z domu ,ale juz jestem w domu i bede zagladac... Co prawda mam w planie mycie auta ,ale jak to bywa z moimi planami to juz wiecie :) Wesoła... a przez te \"kulki nosowe\" ,to Ty w ogole masz jakis dostep do powietrza?... Rybko...dzieki za pozdrowki i moze bys tak po starej znajomosci skrobnela wiecej hmmm?...dobrze chociaz ,ze jestes...:D Rebeko...wczoraj sie usmiałam ,bo jakos mi tak wyszło ,ze planujesz Polke malowac i snułam domysły co to moze byc ,to malowanie Polki...ale w koncu mnie oświeciło i chyba Ci chodziło o półkę...no coz z moja inteligencja wczoraj chyba cosik nie tak było hi,hi.... ok...posyłam 👄 i 🌻 i uciekam domek ogarnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pada deszczyk, pada..... i co robić - tyle planów było.... mam jedną wielką książkę do przeczytania, sporo krzyżówek równiez czeka.... ale szkoda dzieci - bedą musiały siedzieć w domu... i chyba wyprowadzą z równowagi swoich rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - tak to juz jest z tymi naszymiplanami ... \"czlowiek strzela Pan Bog kule nosi\"... :-) Ania - hihi, mysle ze z Twoja inteligencja jest wszystko OK :-), to tylko z powodu braku polskich znakow na klawiaturce. Auta nie myj - przejdzie deszcz i bedzie po klopocie... z moze M do tej pracy poslesz ;-) a Ty sobie lepiej posiedz z nami :-) Zdecydowane !!! Jade dzis po pracy po farbe i biore sie jutro za tworczosc artystyczna :-D. Az sama jestem ciekawa jak to wyjdzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...nie jest za duzy ten guz,wiec tez nie za bardzo boli...tez wczoraj byłam w bibliotece,niestety u mnie na razie nie pada, wiec nie moge z czystym sumieniem poczytac :( Rebeko z miła checia bym posiedziała,ale M ma duzo innych zajec ,a jak tu na chrzciny jechac brudnym autkiem...troszke wstyd...chociaz z drugiej strony chrzciny dopiero w niedziele ..... Mnie sie kiedys udało pomalowac i fotel i polke i nawet fajnie to wyszło...takze na pewno Tobie nie wyjdzie gorzej...malowałam taka farbą wodną i nawet nic nie śmierdziało...ja osobiscie lubie malować,ale baaardzo nie lubie tej pracy przed pomalowaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ wczoraj usnelam snem kamiennym o 18.00 ...smieli sie ze mnie ale przespalam cala noc...hihii...zmeczenie mnie zmoglo...niepoczytalam zaleglosci i niejestem w temacie ale to nic...deszcz u mnie pada a moje pranie juz dwa dni na dworze...o 13..mam spotkanie w collegu z mlodszym synem ..przyjmuja go do nowej szkoly ...juz mlodszy startuje w doroslosc...i tak to juz jest ...Pozdrawiam wszystkie panie i posylam 👄 i tradycyjnie po 🌼 Annapo👄 to Ty jeszcze autko myjesz? ..malo masz obowiazkow? ..o kurcze ale to tak jak ja...hihii🌼 Rebeko👄 widze ze szalejesz z Wesola od kilku dni ..ale to dobrze..🌼 Kaszubko👄..swietne te fotki wklejane jedno w drugie ...🌼 Wesola Aniu👄 normalnie jestem w szoku ...tez szalejesz ...czy dobrze zrozumialam ze idziesz na zwolnienie ..czy urlop..🌼 Rybko👄 co u Ciebie?🌼 Dea👄 ..gdzie jestes? 🌼 Amarylis👄 She👄 cos tez Cie niewidze 🌼 Rudamaxi 👄 jak w koncu zakonczyla sie ta sprawa z Konradkiem? 🌼 BT👄 Kiciulek👄 Ellisa👄 a moze kogos opuscilam ..dodatkowo 👄 ...to co moze tarasik? ja juz pozalatwialam i kilka godzinek w domku...na razie ...stawiam kawke kto chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewanisiu....malutko brakowało...! Wiesz to pranie to chyba tylko do pralki bedzie sie nadawało...:D...ja juz nawet na podworko nie wieszam,własnie z tego wzgledu,bo jakby tak powisialo ze dwa dni to na wsi ,by mi tyłek oplotkowano....a w domu moze wisiec az znajde czas ,zeby sciagnac... Jak tak dalej pojdzie to tego autka nie umyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - przynajmniej odespalac te wszystkie zarwane noce :-). Ja mam w planach jutro sobie tak pospac do oporu :-) Ania - u nas nawet nie wolno nic na balkony wystawiac... ze wzgledow estetycznych ;-)... i w sumie to bardzo dobrze, ale ja (i nie tylko ja ;-) ) sobie na nich znalazlam sposob : kupilam niska suszarke, nie wystaje poza barierke, z zawnatrz nic nie widac, a pranie mi sie na swierzym powietrzu suszy :-P... chyba ze pada, to niestety musi w srodku, bo balkon mam nie zadaszony... A teraz juz tarasik lece :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...piekna rzecz-dzieki wielkie...juz sama nie wiem co ładniejsze my,czy te kwiaty:D :P Rebeko...a jak Ty na obiad pojdziesz ,skoro dzisiaj sama w pracy? A ja tez jak juz chce cos wysuszyc to własnie na takiej niskiej suszarce na podworko wystawiam,bo w razie deszczu szybko idzie to schowac...ale w lecie nawet specjalnie w domu pranie zostawie ,zeby powietrze lżejsze zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×