Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Nie tylko Annapo... mam nadzieje :-). To niezle cwiczenie na szybkie pisanie na klawiaturce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napewno po alergii nawet sladu nie bedzie!! Jak tam Twoje kulki w nosie ...? Nie przemokly jeszcze ? :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dziewczyny idziemy spać jutro zrobię kawę z naszego składkowego ekspresu ,dzięki za pogawędkę :) na czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta - teraz już naprawdę kończę - rano mam w planie zakupy z mężem przy boku.... w lodówce szczere pustki... do banku trza zajrzeć, rachunki popłacić.... Dobranoc.... rano przed wyjściem postaram się wpaść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam bo mi juz M zaczyna powaznie marudzic ;-)... Musze sie nim zajac zeby sobie lepszego modelu nie znalazl :-D:-D:-D Dobrnanoc fantastycznym babeczkom zycze i spotykamy sie jutro na kawie :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczyny zdycham dalej kulkami w nosie ,ale nie smucę sie wogóle,raczej mam dydtans i humor :) dzięki i czołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, no to dzisiaj ja otwieram bal :-) Kawa/herbata/cacao/czekolada na stole ;-) :-) Milego dnia zycze wszystkim milym paniom 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! To sie na prawde fajno czyta....zebym wiedziała,ze siedzicie to pewnie miałabym lepszy wieczor,a tak musiałam po raz kolejny zmeczyc \'szklana pułapke\" i to na sucho:)...a tu piwko...winko i szampan😠...i nawet kolacyjka... U mnie dzisiaj ładne słoneczko i wyjazd w planie...moze nawet uda mi sie do chrzesnicy zajrzec :).... A teraz jeszcze przez chwilke bede na podgladzie... posyłam Wam wszystkim obecnym paniom i tym nieobecnym (mam nadzieje chwilowo )po 🌻 i 👄...musze teraz troszke ogarnac mieszkanie...a najgorsze ,ze nie wiem co na obiad zrobic ,juz nie mowie ,ze mi sie nie chce robic:P... Rebeko...dzieki za kawe...ja dokladam ..................................................sernik...........z polewa czekoladowa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... już zaczynam się ubierać do wyjścia, a jeszcze tu zajrzałam... odezwę się po powrocie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, dzień dobry, jak się macie :) Ja kulek ciąg dalszy hi,hi,hi,hi........i głowa w guzach ciekawe skąd ? :P Kurczę ekspres obiecałam odpalić :( i........dałam plamę :O Ale teraz proszę już się poprawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma chętnych na kawę w towarzystwie panny kulkowej ;) ? co na obiad ?coś prostego i szybkiego :)nie wiem co tam Aniu masz w lodówce,najpierw szybki przegląd a potem pstrk.......i fantazjujemy.........i obiad jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - cool, ja wiedzialam ze sernik bedzie, tylko nie wiedzialam kiedy :-). Wysciskaj Darie jak pojedziesz :-) ... a jak Ci sie nie chce obidu robic... to moze po pizze wstapisz... naley Ci sie :-D Kaszubko - udanych zakupow ! Wasola - mamy sie swietnie :-) Guzy mi nie przeszkadzaja, ja i tak mam kwadratowy leb :-D :-D :-D :-D A co do tego ekspresu to ... kazdemu sie moze zdarzyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×