Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko - nie wiem czy gatunkowo Ci spasuje ;-), ale ze szczerego serca nalane :-D Wesola - mowisz o sobie ??? Bo u mnie troche nedzniej :-O :-( :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no no... ale tempo... jeszcze mi to piwko zaszumi.... staruszek śpi - mam spokój i frajdę - wolny dostęp do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - to ja jestem ta co druga :-D:-D:-D:-D:-D Kaszubko - nadrabiamy dzienna nieruchawosc, hihihih :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nocnym markiem. to mi pasuje wieczorem siedzieć.... tylko mąż to skowronek i szybko do spania goni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby piersi były ozdobą - to byłyby odkryte... a gdyby ciężarem - to byłyby na plecach ... gdzieś kiedys to przeczytałam.... to czym w końcu są piersi???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. teraz znikam - te zdjęcia nie dają mi spokoju - chcę jeszcze pokombinować z naszymi zdjęciami - jak je wkleić, wkomponować w ładne kolorowe tło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranos Kaszubko 😘 A ja caly film z wami przegadalam... i nie nabralam ochoty na kino.... i co teraz bedzie ? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - skowronek szybko idzie spać i szybko rano wstaje - wciąż od rana pełen energii... a wieczorem jest do chrzanu... buuuu, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×