Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ojojoooooj!Jak ja juz cos zaplanuje...to szkoda gadac...znowu z wyjazdu nici:(😠.... Wesoła ...przeglad lodowki zrobiony i nie wiem czemu ale tam tylko kilka jogurtow ,kapusta i kasza...no to wymyslec z tego nie bardzo jest co :)...takze siadam do autka i po zakupy.... Rebeko...pizza niestety w niedziele na kolacje była ...bo zabrakło chleba hi,hi... ok jak tylko przyjade to zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Wesoła a z czego te kulki... Bo mnie kiedys szwagierka podrzuciła pomysł czym zatamowac krwawienie z nosa i tak jestem ciekawa czy to cosik podobnego...a teraz paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - no jakas taka kanciasta glowe mam ;-) :-D, nie okragla tylko wlasnie kwadratowa :-D :-D... Dobrze ze jak jestem uczesana to tego nie widac :-D:-D:-D:-D:-D Ania - wracaj szybciutko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane❤️ ..jestem juz z wami goscie juz w Polsce bylo super ...teraz tylko wskocze szybko na tory ...posylam kazdej z osobna 👄 i po 🌼 ...a teraz lece do pracy ..odezwe sie pozniej na razie pozalatwiam zaleglosci ..zycze wszystkim milego dnia i jak wroce nadrobie rowniez czytanie ..buziaczki pa,pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już, albo dopiero. ale jestem.... Nic specjalnego nie kupiłam... ludzi pełno, lecz wyboru niezbyt dużo. A te kolejki przy kasach mogą do szału doprowadzić... jest tyle kas, a tylko jedna, dwie są czynne... w sezonie będzie trochę lepiej. Załapię się jeszcze na taras? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz herbatke zrobiłam ,a tu kawa na stole buuu...ale pewnie w termosie to sobie potem weszme... Jak juz wczesniej wspomniałam,to moje plany z reguły niewiele warte...jechałam po cosik do lodowki ,a kupiłam spodnie i trzy bluzki... ale lodowke tez przy okazji zaopatrzyłam.... Rebeko..czyzbys miała jeszcze jeden nick? Ewanisiu...to wracaj szybko ,bo widzisz jakie pustki...musisz troszke sie dołozyc...bo nam topik padnie ,smiercia naturalna hi,hi :) Ok musze zaczac robic obiad i jeszcze pranie powiesic przed ....jak mnie dzieci dopuszcza to cosik jeszcze skrobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no jasne ze sie zalapiesz ... ale to moze juz nie u mnie bo wlasnie zaczelo padac :-(... chyba ze pod parasolem :-) Ania - no widzisz, to znaczy ze zakupy udane :-). A nick mam drugi ;-)... czasami pod tym nickiem wtrace swoje trzy grosze do jakiejs dyskusji ;-), bo pisania na pomaranczowo nie uznaje :-). Ewanisia - masz zduuuuuzo do nadrobienia :-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyślałam - dość głupio - że może też weźmiemy drugie nicki i będziemy pisac - tu na tym topiku - hihihihihi - ale byłaby heca.... :D 🌼 To oczywiście był tylko żart. Annapo - ja nie mogę nic planować, bo żadne moje plany nie udają się...zawsze ktos mi w tym przeszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no troche zamieszania by bylo... sorki za pomylke :-) Ja sobie zaplanowalam malowanie polki na najblizszy WE... ale jeszcze nawet nie kupilam farby... wiec to tylko bardzo mgliste plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kręce sobie z papieru toaletowego i tak chodzę nawet po mieście i wiecie co nic........nikt nawet się nie dziwi ,ale znieczulica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - hihi, Dr Jeckyll & Mr Hyde :-D:-D:-D:-D. Polej tej kawy bo tez mi sie oczy zamykaja ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj prace w nosie :-P... zreszta spokojny dzien byl :-) Ciekawe gdzie Kaszubka zniknela ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×