Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Goja -zarazeruj sobie nicka... zagladnij jutro to powiemy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...wytłumacz Goji o co chodzi,bo ja o tej porze chyba nie dam rady... Ewanisiu....grzeczna dziwczynka,za to masz👄 ....i trzymaj tak dalej,bo jak nie bedziesz dbac o siebie to poprosimy Rebeke ,zeby za nas wszystkie Ci troszke rozumu do głowy....juz nie powiem jaka metoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - piosenki ... ale nie znalazlam... dzis juz nie mam glowy.. Ewanisia - to super... Tam na tych stronkach co Ci poslalam mozna rezerwowac bezposrednio prze internet... i chyba sie nawet nic nie placi przy rezerwacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo za malo wypiłam,albo sie potraciłam...czemu mi zyczycie dobrej nocy,przeciez ja jeszcze nie ide spac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie przejmuj sie, drobiazgi ... ja juz zaczynam miec dziwny usmiech na twazy... i jakos dziwnie sie M na mnie patrzy :-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ..powiem szczerze ze jeszcze nieprzegladalm ofert ;) bo niemialam czasu ..smieszne nie ..czasu to powinnam miec duzo ..ale tak naprawde to dla siebie i na swoje potrzeby mam dopiero nocki ..ale zasypiam ..hihi... swoja droga kiedys lubialam sobie siedziec w nocy przy zapalonych swieczkach i fajnej muzyce ... dobra,dobra..co ja gadam ..normalnie tydzien na takim (odurzeniu tabletkowym) ze sama sie smieje z tego mowie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile sie nie myle to Goja poszła spac i jej zyczymy dobrej nocy i pieknych snow i mam nadzieje ,ze jutro nas odwiedzi... Rebeko...ja i tak tak po cichutku musze sluchac ,wiec na piosenke poczekam.... Ewanisiu....czyzbym miała sie bac?...ja nie z takimi Bykami sobie rade daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no ale jego zazwyczaj nie ma kiedy sobie tu dyskutujemy... ewenement ze w piatek nie pojechal ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to przepraszam, Ania ;-)... teraz juz bedzie po cichutku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....juz tam lepiej jak M w trasie...:P a moze on jakies sygnały wysyła? czasami trudno pojac o co tym panom chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zreszta M mi tu juz tupie nuziami za plecami... chyba bede uciekac... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie chyba sygnaly ;-)... nie wiem co zrobic... udawac ze nie rozumiem ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ja kiedys o tej porze to w najlepsze bawiłam sie w dyskotece,a potem jeszcze 11 km pieszo do domu wracałam,a dzis jak o tym pomyśle to szkoda gadac:)....coz chyba sie starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawie Was, slonka... nie gniewajcie sie :-)... Dziekuje z amily wieczor i ... do zobaczenia juro... a wlasciwie dziasiaj :-) Hihi, Wesola bedzie sobie w brode plula, bo bibka byla a Jej nie bylo :-P... Ale za to na poranna kawe mozemy liczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko :D ..dzis Ty uciekasz w ramiona- Morfeusza-jako pierwsza ..idz a my powiemy Ci ( milej nocy) tylko wykorzystaj ;) Dobranoc ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ....ogłaszam,ze idziemy wszystkie grzecznie????? do lozek....miłej nocy dziewczyny! 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ..ja tez pamietam te swoje czasy kiedy na dyscoteki chodzilismy po od 7 do 9 km na pieszo ..hihi i to zima rowniez ..ale i tak bylo super ..przynajmniej mamy co wspominac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie zapomnijcie jutro trzymac kciukow za Kaszubke... napewno bedzie OK i mam nadzieje ze pogoda im dopisze :-) DOBRANOC i SLODKICH SNOW DLA WSZYSTKICH 😘 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 tak po cichutku postawiłam termos z kawa i jabłecznik z posypka....mnie sie udało zaspac,wiec postanowiłam zrobic kawe i,ta chwila i tak juz niewiele zmieni... miłego dzionka wsiemmmm.....:D....a teraz pedze zaopatrzyc łaciate... do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzisaj u mnie piękna pogoda, mam nadzieję, że u Was też życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie 🌼 Dzień dobry Goja 🌼 -juz zaczerniona - fajno ❤️ - tak jest lepiej i bezpieczniej - nikt nie będzie mógł podszywać się pod Ciebie. Jak narazie jest słoneczko - i niech tak zostanie - trzymajcie wszystkie kciuki - chcę w końcu poznać tych przyszłych teściów - i mieć to już za sobą. :D Annapo - szybko dziś wstałam - szkoda, że Ciebie nie zbudziłam... hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Impra na sto fajerek była :) Ja poza zasięgiem internetu byłam ,też na imprezie w plenerze :) Kawa na pobudkę super :) O i mamy nową koleżankę cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za kare teraz musze na pole i nie zgadniecie co bede robic....hi,hi... Bede robic za maszyne do siania kukurydzy :D poprostu bezczelmne dziki zezarły nam juz sposiana kukurydze i M wpadł na pomysl ,ze nas wykorzysta ,zeby uzupełnic to co one spałaszowały...:( jak wroce zywa to sie odezwe.... Amarylis nawet nie wiesz jak mi Cie teraz brakuje....zaraz bys z nami jechała.... Kaszubko...Pogoda:) Ci dopisuje ...a reszta pewnie tez dobrze wyjdzie....kciuka potrzymam ale tylko jednego ,bo druga reka musze siac...a na drugi raz sie nie krepuj tylko mnie obudz:D Wesoła...trzeba było nas zabrac na imprezke...no coz moze nastepnym razem posiedzisz z nami:) Goja....witam rano:) i widze ,ze lepiej sie rano mysli,bo jakos tak na czarno dzis...tak trzymaj i nie uciekaj.... No dobra zmykam....bo M mi tupta za plecami....prosze poslijcie jakies dobre fluidy,zebym to wytrzymała.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×