Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kafe nie chciało wpuścić.....może teraz się uda ? Amarylis - spiesz sie powoli z łaciny "festina lente" - tak często mówiła moja kochana matematyczka, gdy klasa przygotowywała się do klasówki. Polega to na tym, aby robic wolniej, ale dokładniej i z rozumem... Powiedzenie to bardzo przydatne jest zwłaszcza w ogródku - tam nie warto gnać na oślep. A kartki - ostatnio coraz częściej wszystko spisuję... i bywa, że kartka równiez zostaje w domu - nawet pamiętam gdzie leży, lecz nie pamiętam, co tam napisałam.- dobrze, że w pobliżu jest sporo sklepików. Córka mieszkająca na wsi zawsze robi zakupy z kartką - nie ma innego wyjścia - jeśli czegoś zapomni kupić - to, niestety, do najbliższego sklepu ma za daleko. Rybko - dziewczęta się wykruszyły... :D ale została śmietanka... i dojdą następne.... topik żyje i jeszcze długo będzie tętnił życiem... http://www.garnek.pl/kama1307/1706520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i musialam jednak troszke popracowac... nie ma \"zmiluj sie\" :-O... ale dla Was musz miec chwilke :-) Ania - hihi, ja mieszkam w duzym miescie a do skelpu jede raz w tygodniu... i zawsze czegos zapomne, bo liste robie zazwyczaj w ostatniej chwili :-P... albo i wogole :-D...I nie raz jestesmy np tydzien bez ziemniakow :-P Rybko - wow ! Niezle (nie ma w tyl zadnej ironni, ja naprawde podziwiam !) ! Odkryl w sobie jakies ukryte talenty ;-) ? Mozesz liczyc na jakies dalsze meble :-) ? Amarylis - polecial :-), ale nie jestem pewna czy Cie zlapie skoro jestes taka zabiegana ;-) :-D Kaszubko - 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się, że w dniu komunii zaraz po Bożym Ciele zawsze u nas było ładnie... to i w tym roku tak musi być. prawie dwie godziny zajęta byłam szukaniem swojej portmonetki - gdy już odechciało mi się jej szukać - znalazła się :D Miałam ją w drugiej torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - świetnie,że pamiętasz o kawie... :D ja juz prawie zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm....ale mnie sie skojarzyło?:Pciekawe czy jakaś pomarańczka się tu znajdzie i podłapie temat:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, zalapalam sie na lody, krowki i kawe :-) Kaszubko - nie z takimi wilkami sobie poradzimy :-) !!! Moze ktos na dymka chetny ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie straszne z Was gaduły, jak można w ciągu ośmiu miesięcy zapisać ponad 400stron???!!! Oczywiście żartuję, bardzo fanie spotkać takie gaduły, ale ja po prostu nie mam szans tego wszystkiego przeczytać. Musiałabym siedzieć dwa dni nic nie robiąc, ale znowu miałabym zaległości, bo przecież Wy ani na chwilę nie przestaniecie gadać:-) Szkoda, że nie możecie zobaczyć teraz mojego mieszkania. Jak weszłam, to najpierw porzuciłam buty no i kurtkę udało mi się powiesić na wieszaku, ale zakupy porzuciłam po drodze na podłodze, torebka legła na łóżku córki dzieci szczęśliwe, bo mam nic nie każe a ja siedzę i czytam zaległości z całego dnia. U mnie dzisiaj zimno, ale dobry znak, bo wreszcie przestało padać. Wybaczcie, ale nie wiem która z Was gdzie mieszka, która i kiedy ma komunię więc tak na wszelki wypadek trzymam kciuki, żeby wszędzie była piękna pogoda. Adres mailowy chętnie podam, tylko mam prośbę napiszcie mi kiedy tak mniej więcej wymieniłyście się adresami, to odszukam sobie na którejś stronie i wyślę do Was bezpośrednio, bo w nazwie maila jest moje nazwisko i nie chcę na razie tak na forum ujawniać. Chociaż nie mam nic do ukrycia. Pozdraiwam Was i wysyłam całuski i kwiatuszki, które mi się bardzo podobają, ale jeszcze nie doszłam jak je zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌼nie ma problemu i to żadnego z adresem .... mój jest na topiku cały czas... naciśnij mój nick czarny kaszubka i wyswietli się za chwilę... potem tylko do mnie napisz i już... a ja roześlę Twój adres innym dziewczętom. Swoje zdjęcie też możesz za jednym zamachem przysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - hihi,znam to :-D :-D :-D, juz nie raz kolacje przy kompie jadlam :-D. Tu czasami jest bardzo gwarno, czasami mniej... ale jeszcze sie chyba nie zdazyl dzien totalnej ciszy ... Jesli chodzi o nasze adresy to niektore sa pod nickami... sprytnie ukryte :-P... to Kaszubka na to wpadla. A te dziewczyny ktore nie maja @ pod nickiem tez dostana... pan reszta sie zajmie rozpowszechnieniem informacji :-D. A tu masz linka do emotikonek : http://forum.o2.pl/emotikony.php Uciekam do domu... postaram sie zagladnac do Was wieczorem :-D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - jeszcze taka malutka prosba :-) ... moglabys mi przeslac na moj @ domowy @ Amarylis...? Bardzo prosze !!! Jakos nie umiem go znalezc ... :-( A teraz juz naprawde uciekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak sie spieszyłam ,ze nie skopiowałam i kafe mi wpis pozarło ,no to moze wieczorem sie jeszcze odezwe...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - juz posłałam.... Annapo - ja też nie kopiuję, a potem sie wściekam... ale zawsze chcę szybko, szybko i zapominam o kopiowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ja Ci nie pomogę ,bo nie pamiętam na której to było stronie gdzie kto mieszka spytaj najlepiej Kaszubkę,ona wie najlepiej co i jak :) No i niejedna bibka wirtualna się odbyła ;) She o co chodzi z tymi pomarańczami w jakim temacie,coś nia kumam ;) Jakaś kolacja? Żeby nie było,że wszystkie siedzą na diecie :) Hm,hm........jakaś sałatka mi się kłania........szkoda,że chętnego do zrobienia nie ma...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - chodziło o lody z advokatem.... A kiełbaska kusi, kusi... "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×