Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Przyznaje bez bicia ,ze nie czytałam,tylko tak oczami przelecialam,ale napweno nadrobie....kiedys...jakos mi sie palce od klawiaturki odwykły hi,hi...ale co tu sie dziwic jak ostatnio to najczesciej widłu i łopata w dłoniach,albo wyciag na gnoj...fajnie nie?... R...dzis by mi sie bardzo przydałtowj szwagier...ten kucharz...pierwszy raz w zyciu robiłam jajecznice z 20 jaj!Pewnie jemu by to o wiele lepiej szło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rybko.....ja tez go lubie chociaz nie przepadam za tym panem...co porabiasz...jak zdrowko Twoje i corci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - cool !! Pizza juz zimna ale .. piwko tez :-) Rybko - w takim razie dobranoc i milego WE ! Robbie jest slodki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ja tez jeszcze z 20 nie robilam ;-)... dla nas dwoch wystarcza zazwyczaj 8... uwielbiam na pieczarkach :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszłam od razu na samo R...i mam nadzieje ,ze sie nie gniewasz Rybko ,a Ty jutro pewnie znowu do pracy...ale nie martw sie nie Ty jedna:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a wlasnie dostalam "emila" od kucharza ;-)... mamy maly problem, bo przylatuje o 23.00 i w taki dzien ze M nie bedzie... Nie wiem czy sie odwaze sama na lotnisko tak pozno jechac... moze poprosze jakiegos znajomego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - w piatkowy wieczor wszystko jest dozwolone :-)... a w nie-piatkowy tez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R ...corcia zrobiła mi dzisiaj zdjecie z moim ulubiencem,ale poczta napisała ,ze ma chwilowe problemy,wiec posle ...kiedys :) Sama dzis?...a pizza najlepsza zinma i gdy ostatni kawałek a 4 chetnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...proponowałabym tego znajomego od motoru...to by było przezycie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama :-(... no nie calkiem, mam przeciez internetowe kumpelki :-). To co, moge polac piwko ;-) ? Jak tam reka M ? Dalej boli i puchnie ? Tak szybko chyba biegac za pilka nie pojdzie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z piłka to chyba bedzie sie musiał na dłuższy czas pozegnac...ale z piłkarzami chyba nie...a reka juz chyba nie puchnie ,ale ,ja nawet nie bardzo mam kiedy go sie spytac...wlasnie dopiero teraz pojechal kolega co nam zwoził trawe,a M jeszcze z pozostałymi na dworze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, no, na motorze bylo by niezle :-D :-D... Tylko musial by troche ograniczyc bagaz... a przyjezdza na miesiac :-P. Musial by chyba wszyskie ubrania na siebie zalozyc... taki balwanek by mi do domu wszedl :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna jeszcze za motorkiem wozek powiesic.:p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...nie uwazasz ,ze Kaszubka sie jutro bardzo ucieszy...bedzie miała co poczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie taka latwo zrezygnowac z przyzwyczajen :-). Masz teraz pewno urwanie glowy :-O... ale poszukaj pozytywnej strony :-P... moglo sie to stac przed samymi zniwami... to by dopiero byla zaglada ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly czas zapominam o tym piwku...ale ja dzisiaj to taka malutka porcje...tzw..ociupinke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra tych postow juz nie bedzie... powinni je usunac... a Kaszubka wlasnie prosila o przekazanie ze zepsul sie jej komputer :-(... i nie wie kiedy da rade do nas wrocic :-(... moze uda sie jej zagladnac z komputera u kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mu sciagna ten gips to chyba własnie prosto na kombajn usiadzie...troszke sie boje ,zeby tylko nie było komplikacji...sama miałąm 4 razy gips i wiem ,ze troszke czasu zajmuje dojscie do lepszej formy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ta w takim razie mala szklaneczke dla Ciebie \_/... zreszta tu wszystkie piwa sa male ... zazwyczaj buteleczki po 0.25L ... I moj M poznej mowi ze 3 piwa wypil :-D :-D. Ja zostane przy winku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstaw szybko nowa szklanke bo klawiaturke zaleje :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no niedobrze...jeden z naszych filarow i takie "nieszczescie"...wychodzi na to ,ze teraz reszta dziewczyn bedzie sie musiała bardziej przykładac :)... Mozliwe ,ze nie bedzie az tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajac Twoje zdolnosci:D....dzis klawiaturka zabezpieczona zawczasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... juz jestes troszke przyzwyczajona :-D... A dziewczyny sie przyloza :-), mozna na Nie liczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam czy podziekowalam za zdjecia ... skleroza :-P... co tez niniejszym czynie :-)... Zachody slonca sliczne :-) Dea chyba jednak zasnela przy Shrek'u ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie mi sie rzuciło w oczy ,ze Dea wrociła...mam nadzieje ,ze troszke zostanie... Ciekawe ...czy Wesoła znowu na roznie?... A ten szwagier to sam przyjedzie czy jakąś rodzinke tez przysmyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a Ty tez pewno zmeczona ...? Wiesz, ja nie bardzo umiem sobie wyobrazic na zym polegoaja Wasze obowiazki (tak z detalami) wiec nie wiem czy M moze Ci, mimo wszystko, choc troszke pomoc ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie to tez zdarzało ,choc nie na shreku...A dziekowac dziekowałas ,choc własciwie nie trzeba...ja tak posyłam na wabia takie fajne fotki :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×