Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

M wykancza film ... a ja juz pod kolderke uciekam... musze porzednie noce w koncu nadespac ;-) 😘 Milej nocy i do jutra :-) 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzień dobry dla wszystkich 🌼 Stawiam kawę i chlebek razowy z miodem.... która chętna???? :D Goja 🌼 pisałaś o tej dziewczynce - źle się dzieje w społeczeństwie i nie widac żadnej poprawy.... gdyby więcej ludzi miało odwagę zgłaszać o ludzkiej krzywdzie i stawać w obronie słabszych, bezbronnych... gdyby... ale strach paraliżuje.... nasze prawo jest za wolne i często bezsilne. Moje miasto nie jest az takie małe, a mimo to jest tylko jeden dzielnicowy na 1600 mieszkańców.... Ewanisio 🌼 co z Twoimi wynikami badań? Rybko 🌼 kiedyś podobne kłopoty z żołądkiem leczono ziołami [ np. pokrzywa,hyzop, szałwia, mięta, rumianek ] i odpowiednią dietą.. Annapo 🌼 - kilka lat temu stary ortopeda zastosował podobne leczenie z moją nogą [ale ja nie miałam gipsu] - pomogło... lecz mimo wszystko mąż powinien jeszcze raz z ręką zgłosic się do lekarza.... ból i opuchlizna wskazuje, że coś niezbyt dobrego dzieje się w dalszym ciągu z ręką. She 🌼 dla mnie to było zaledwie parę minut roboty - cieszę się, że Ci się spodobało. Rebeko 🌼 Wesoła 🌼 Ellisa 🌼 macham chusteczką - taką wielką, białą - widać ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sie podziały Ruda 🌼 Amarylis 🌼 i Dea 🌼 ??? Lista obecności już czeka.... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny She 🌻 dziękuję za zdjęcia. Anna 🌻 pozdro dla M kaszubko 🌻 jeden problem, moje dziecię nie pije żadnych syropów ani ziół. Wymiotuje po tym. Wchoraj małż mówił że może przyjedzie na noc i przybył. Diś już normalnie pracuje. Moja mała boleje od wczoraj z powody bólu w szyi. Toż to 7 nieszczęść z niej w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartek, na kawke i chlebek sie zapisuje ... i na liscie obecnosci moj podpis skladam :-) Kaszubko 🌻 - widac doskonale ;-), dzisiaj nie powinnam Cie przegapic na tarasie :-D. A co do naszych brakujacych pan...Ruda pisze prace, Dea zapracowana ale myslami z nami a Amarylis...? Rybko 😘 - mila niespodzianka, nie musialas dzwonic po Morfeusza :-). Buzieki dla corci 😘, jesli ja zawialo to ciepla kapiel pomoze. Wesola 🌻 Troszke pracy dzis mam ale jestem na podgladzie :-) Milego dnia dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ ..oj dziewczyny ale mi sie narobilo ...prosze o pozytywne fluidki ...cos sie odemnie odwrocilo ... moj M wyladowal wczoraj w szpitalu ..nerwica,serce i wszystko do d.... ...wiecie dlaczego? mowilam wam o corkach ..wiedzialam ze mlodsza cos kombinuje ..ale niewiedzialam co...dzis juz wiem ..wczoraj zadzwonila i wrecz narzucila M ..ze chca z mama aby tata dal dla corci tzn, zlozyl sie z mama na samochod ..i co? pol na pol ...to jedna wiadomosc ..a druga ..starsza corka mieszka w naszym miescie ...i mama znalazla sobie faceta ..to dobrze ale ten facet przyjechal tu na zarobek .a ta go wszedzie przedstawia jako ojczyma ...faceta z ktorym mama jest dwa m-ce..tak graja mu na uczuciach ze w koncu cos sie stanie ...a ten wariat im wierzy i malo w ogien niewskoczy ...one wiedza ze ja wiem ale niemoge ingerowac w to ...a z M staram sie nieporuszac tych tematow ze wzgledu na jego zdrowie .. teraz tylko patrzec jak przyjedzie mama i bedzie nas zadreczac ...boze za co? pytam sie ...mieszkamy sobie spokojnie a te nigdy nam niedaja spokoju ...i tak w kolko od kilku lat ..i nic nieprzemawia do rozumu ...co robic? ..najbardziej martwi mnie fakt ze z M coraz gorzej ..on wszystko dusi w sobie ..stara sie nieprzejmowac i wczoraj puscilo ..niewiem zaraz jade do szpitala ... jeszcze na dodatek na mojego starszego syna napadl wczoraj chlopak z nozem ..nic sie niestalo ..moje dziecie wpadlo w szal strasznie go zbil ..ale w obronie wlasnej ..niemoglam nic zrobic ...to bylo na glownej ulicy ..wszystkie kamery to zarejestrowaly ..policja do wieczora szukala chlopaka ..szukaja go juz pol roku ..ale maja ..tlumaczyl sie tym ze ktos mu kazal tak zrobic ..a pozniej ze byl w nerwach i niewie co zrobil ...grozi mu 6 lat wiezienia ..a ja znowu niewiem co robic ...M nic niewie niechcialam mu nic mowic ...cala nic siedzialam bo sie balam ...moj syn bardzo spokojny i mnie pocieszala ze po prostu akurat byl w tym czasie w niewlasciwym miejscu ..dobrze ze byl z kolegami ...ale wiadomo jak kazdy zobaczyl noz to wymiekl i czekali co bedzie ...ojeju ... policja powiedziala mi ze widzieli wszystko i niemamy sie co bac o syna bo dzialal w swojej obronie ..chlopak ma zlamana reke i jest mocno obity ...szczescie w nieszczesciu ... ................................................................................... She ..dziekuje za zdjecia ...corcia sliczna ..niedziwie sie ze chlopak juz stracil glowe dla niej ..Ty wygladasz szalowo ...jak i cala rodzinka zreszta ...Pozdrawiam 👄 Kaszubko ..na wyniki badan czekam .bo tu przychodza poczta powiadomienia i umawiaja kolejna wizyte ...👄 Annapo ..duzo fluidkow dla Ciebie i rodziny trzymam kciuki ..🌼 Rebeko 👄 Rybko 👄 Wesola Aniu 👄 Ellisa 👄 Goja 👄 Dea 👄 Amarylis 👄 Rudamaxi 👄 dobra bo juz niemoge pisac ..niemoge sie skupic ...zycze milego dnia bo ja mam za duzo na glowie teraz ..do uslyszenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypisywałam rachunki - mąż poszedł do banku..... nie lubię tego robic, nie lubie pozbywac się kasy... buuuu. Rybko - już wczesniej pisałaś,że córeczka nie znosi ziółek - zapomniałam o tym. zapowiadają duże upały - sięgające do 30 st. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu 🌼 👄 pech goni pech... a kiedy zaczniesz cieszyc się życiem???? Jestem myślami z Tobą..... trzymaj się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ..moze w drugim zyciu ..znalazlam swoje szczescie a teraz za to place dlugie lata ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🌻 - dziewczyno, nad Toba chyba jakies fatum zawislo :-(... Wieka cene placisz za szczescie ... Co do roszczen finansowych corki to juz pisalam co o tym mysle... Nie znosze ludzi ktorzy, za przeproszeniem, \"wyzej sr..ja jak d..pe maja\" !!! Ten wasz przelozony wyjazd ma naprawde powazne skutki... mysle ze gdybyscie byli daleko kilka problemow, udrek i zmartwien by was ominelo ... Moc 😘 dla Was wszystkich i same dobre fluidki posylam... Trzymie mocno kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘 😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘 😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘 😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘 😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘 To za wszystkie czasy kiedy mnie nie bylo. Niestety nie moge narazie obiecac stalego powrotu :( praca, praca, praca - az padam w depresje a wieczorami nawet na amorki z M nie mam ochoty 😭 Co sie tu dzieje? Ewanisiu, kochana, mam nadzieje ze spokojne i radosne dni dla was juz nadchodza, juz za duzo zmartwien!!! A synowi powiedz zeby sie trzymal z daleka od tych nieodpowiednich dzielnic! Tu nie ma co zartowac, za duzo mlodych ludzi ginie w UK!!! Kaszubko, pieniadze wymyslono po to zeby je wydawac ;) tylko ja tez wole wydawac na fajniejsze rzeczy niz rachunki. Narazie spadam, bo dzis koncze o 12tej i zabieram mala na kontrole pluc (narazie, odpukac, wszystko dobrze) - wczoraj skonczyla 2 latka!!!! Ale to szybko zlecialo :o Caluski dla corci Rybko, zeby zdrowie jak najszybciej wrocilo! Witam sie tez z Goja 🖐️ mam jeszcze tyle do doczytania, ze nie wiem kiedy to zalicze :o Pa pa narazie She, ja zdjec nie widzialam - wyslalas tez do mnie? XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘 😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘 😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘 😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘 😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘 To za wszystkie czasy kiedy mnie nie bylo. Niestety nie moge narazie obiecac stalego powrotu :( praca, praca, praca - az padam w depresje a wieczorami nawet na amorki z M nie mam ochoty 😭 Co sie tu dzieje? Ewanisiu, kochana, mam nadzieje ze spokojne i radosne dni dla was juz nadchodza, juz za duzo zmartwien!!! A synowi powiedz zeby sie trzymal z daleka od tych nieodpowiednich dzielnic! Tu nie ma co zartowac, za duzo mlodych ludzi ginie w UK!!! Kaszubko, pieniadze wymyslono po to zeby je wydawac ;) tylko ja tez wole wydawac na fajniejsze rzeczy niz rachunki. Narazie spadam, bo dzis koncze o 12tej i zabieram mala na kontrole pluc (narazie, odpukac, wszystko dobrze) - wczoraj skonczyla 2 latka!!!! Ale to szybko zlecialo :o Caluski dla corci Rybko, zeby zdrowie jak najszybciej wrocilo! Witam sie tez z Goja 🖐️ mam jeszcze tyle do doczytania, ze nie wiem kiedy to zalicze :o Pa pa narazie She, ja zdjec nie widzialam - wyslalas tez do mnie? XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 😘 😍 - witaj :-) !!! Mila niespodzianka przed obiadem :-). Pracuj jak musisz ale w depresje nie wpadaj ;-)... A amorki swietnie dzialaja na samopoczucie, moze z tej strony to ugryz :-P :-). ♪♪STO LAT, STO LAT ... ♪♪... chociaz moze raczej ♪♪HAPPY BIRTHDAY ♪♪ dla cukiereczka 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia wyslalam ... a teraz juz na obied lece bo strrrrasznie glodna cos dzisiaj jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki... Wiecie co, ja juz powoli przywykam do nowych obowiazkow i jakos sobie radze... Ewanisiu...nie potrafie Ci inaczej pomoc ,ale naprawde wierz mi ,ze przynajmiej siła woli staram sie posłac Ci jak najwiecej tych dobrych fluidkow...Mysle ,ze sobie dasz rade ,bo juz kilka razy pokazałas ,ze madra i dzielna z Ciebie kobieta... co do corek M ,to uwazam ze dobrze ,ze w to nie wnikasz,bo M musi sam to załatwic,to jego dzieci i jak Ty bys w to weszła to predziej czy pozniej obie strony miały by Ci to za złe...to tylko moje zdanie.. jednoczesnie postaraj sie by M wiedział ,ze jestes z nim... To wszystko takie pogmatwane ....👄Trzymam kciuki ... Rebeko ...posłałąm to samo ale na poczte w pracy i mnie napisało ,ze wysłało ...dzieki za fotki She...i to tak szybko...normalnie piorytetowo :D...ale sie nie dziwie ,na Ciebie zawsze mozna liczyc 👄... Kaszubko...dzis juz troszke lepiej z reka,a ja tak podejrzewam ,ze M nie do konca o nia dba...u nas teraz taka spora praca ,trzeba zebrac z20 hektarow lak trawe i ja zakisic...co prawda pomagaja nam znajomi ,ale M ta zdrowa reka stara sie zrobic co moze i wydaje mi sie ze mimo woli z tej w gipsie tez czasami korzysta... ja sobie zdaje sprawe ,ze to zle ,ale nie umiem go upilnowac ani przemowic do rozsadku... to uroki gospodarstwa,ze tu nawet jak sie jest chorym to człowiek pracuje... tesciowie ,dzieci ,kazdy pomaga jak umie ,ale to nie wystarcza :( dzieki za troske... Rybko....pozdrowienia przekarze,a Ty tez ucałuj swoich bliskich i duzo zdrowka... Dea....dzieki za tyle i czekamy...az sie wyrobisz... Dziewczyny moje wole dobiegło konca ,pozdrawiam wszystkie panie i miłego dzionka...jak tylko mi sie uda to zajrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia 🌻 bardzo, bardzo współczuję, ponieważ doskonale, z autopsji, wiem co przechodzisz obecnie. Badź wsparciem dla męża. Moim zdaniem syn bardzo właściwie postąpił. Tamten następnym razem pomyśli zanim przystąpi do czynu. A i dla innych jego kolesi będzie to ostrzeżeniem. Dobrze że syn nie jest bojaźliwy i że jest silny. Pogratulować. Dea 🌻 witaj.z małą już stanowczo lepiej. Więc spokojnego popołudnia. I 😘 dla kruszynki. she🌻 dzięki za 😘 dla K. ;) przekażę :D Anna🌻 super że dobrze radzisz i wtedy mężwi raźniej, bo wie że może na Ciebie liczyć. Byłam na zakupach i kupilam sobie ... banany ( małpie ) A teraz czas dokończyć obiadek. Dziś jak już wspomniałam mam gościa. E tam, ona jest jak domownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - każda z nas ma swoje radości i smutki.... lecz niech tych radości będzie więcej.... dużo, dużo więcej. Dea - ucałuj maleńką ode mnie... niech dziewczynka zdrowo rosnie i nich smutki ją omijają. 🌼 Nie pamiętam,czy pisałam kiedyś o złej energii zawistnych nam ludzi... o tym,że można to ludowym sposobem chociaz trochę odpędzic i przeszkodzic w jej negatywnym działaniu. Wystarczy rozsypac przy wszystkich ścianach naszego mieszkania oraz wszystkich drzwiach wejściowych i oknach wysuszona i rozkruszoną miętę. Można wo wierzyć lub nie, ale ponoć pomaga. A przy okazji zniknie wszelkie robactwo - chociażby pchełki naszych zwierzaczków. 🌼 No to pobawiłam sie w czarownicę... hihihihi "D ... ale tak jest w podaniach ludowych zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nareszcie internet :-)... i ani minutki czasu :-O... ciekawe o ktorej znow do domu wroce ... :-(... a tam moje kochanie czeka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na egzaminie końcowym z anatomii w akademii medycznej profesor zadaje studentce wydziału lekarskiego pytanie: - Jaki narząd, proszę pani, jest u człowieka symbolem miłości? - U mężczyzny czy u kobiety? - usiłuje zyskać na czasie studentka. - Mój Boże! - wzdycha profesor i w zadumie kiwa sędziwą głową. - Za moich czasów było to po prostu serce. ------------------------ Pani w szkole pyta Jasia: - Powiedz mi kto to był: Mickiewicz, Słowacki, Norwid? - Nie wiem. A czy pani, wie kto to był Zyga, Chudy i Kazek? - Nie wiem - odpowiada zdziwiona nauczycielka. - To co mnie pani swoja banda straszy? ----------------------------- w języku angielskim słowo cock znaczy kogut, ale może też oznaczać męskiego członka). W pewnej małej angielskiej mieścinie był sobie ksiądz, który oprócz obowiązków duszpasterskich, lubił hodowle drobiu. Któregoś jednak dnia księdzu zginął kogut. Początkowo ksiądz myślał, że kogut po prostu uciekł, jednak minął jakiś czas, a koguta nie ma. Ksiądz zmartwił się doszedł do wniosku, że mu ukradziono koguta. Po niedzielnej mszy, kiedy wierni zbierali się już do wychodzenia, ksiądz ich powstrzymał: - Mam jeszcze jedną, bardzo wstydliwą sprawę do załatwienia, chciałbym spytać, kto z tu obecnych ma koguta? Wszyscy mężczyźni wstali. - Nie, nie, to nieporozumienie. Może spytam inaczej: - Kto ostatnio widział koguta? Wszystkie kobiety wstały. - Oj, nie, to też nie o to chodzi, może wyrażę się jeszcze jaśniej: - Kto ostatnio widział koguta, który do niego nie należy? Połowa kobiet wstała. - Parafianie - nie rozumiemy się, spytam, wprost:: - Kto widział ostatnio mojego koguta? Wstał chórek chłopięcy, ministranci i organista. ----------------------------- Panna młoda i jej mąż. Noc poślubna, leżą w łóżeczku. Atmosfera cud miód. Nagle: - Kochanie, jestem jeszcze dziewicą. Nie mam zielonego pojęcia o tym seksie. Możesz mi to najpierw jakoś tak po ludzku wytłumaczyć? - Oczywiście dzióbeczku mój kochany ty. Ujmijmy to tak: to co masz między nogami to więzienie, a to co ja mam między nogami to więzień. To co robimy: Wsadzamy więźnia do więzienia. I tak kochali się po raz pierwszy. Mąż z błogim uśmiechem na twarzy padł na poduchę, żona zachwycona całymi igraszkami mówi: - Słoneczko..., więzień uciekł z więzienia. - No to trzeba go zaaresztować kolejny raz. Spróbowali tego w innych pozycjach itd .itd. Mąż po którymś tam razie pada na poduchę, sięga po papierosa, nagle słyszy: - Kochanie, nie wiem, może mi się tylko tak wydaje, ale mam wrażenie, że więzień znów uciekł. Na to mąż resztką sił krzyczy: - Przecież on nie dostał dożywocia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wieczorowa porą Jestem szczęśliwa bo się wykąpałam :D Chodzi o to że pół Wrocławia nie ma wody, w tym nasze osiedle. A my mamy gdzie pojechać i się wykąpać. Jak mi mało do radości trza. A teraz chyba czas na ... kolację. Wszystkim dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na pyszczek :-O wiec tylko dobranoc Wam szepne... Melduje sie jutro rano. 🖐️ 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu za późno, ale tylko na chwilkę zagłądam, zeby chociaż zobaczyć co się u Was dzieje. Aniu 🌼jesteś wielka, trzymam kciuki, żebyś wytrzymała ten ciężki czas, a M to może przywiąż do kaloryfera, żeby sobie nie zaszkodził tą pracą. Kaszubko 🌼 kawały świetne, pośmiałam się, a jutro puszczę w obieg. Ewanisiu 🌼 nie znam dokładnie Twojej sytuacji, ale współczuję Ci, tym bardziej, że tyle przykrych rzeczy zwaliło Ci się naraz. Posyłam pozytywną energię. Rybko 🌼 nie chorujemy już! Córkom też powiedz, żeby się nie wygłupiały, wakacje się zbliżają więc niech się biorą w garść i zdrowieją wreszcie:-) Rebeko 🌼 She 🌼 Dea 🌼 Wesoła Aniu 🌼 Amarylis 🌼 Rudamaxi 🌼 I dla wszystkich 👄 👄 👄 przepraszam jeśli kogoś pominęłam 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobrrrrryyyy!!!! :) czyzbym byla pierwsza? Kaszubko, ale sie usmialam! Zaraz wysle do mojej mamy bo cos ostatnio zle sie czuje, a smiech, wiadomo, to najwieksze lekarstwo :) Rebeko, dzieki za przeslanie She w wersji fotograficznej! She - laska, laska, laska! Podoba mi sie bardzo twoja sukienka, w moim guscie :) A corka, naprawde sliczna! Bardzo subtelna uroda i pieknie wyglada w tej bialej sukience! Rybko, oj rzeczywiscie, malo do szczescia potrzeba, prawda? Szkoda, ze czesto zapominamy o tych najdrobniejszych momentach dnia powszedniego i gonimy za czyms co szczescia w ogole nie daje ... A banany smakowaly? Ewanisiu, jak dzisiaj, lepiej troszke? Sciskam was mocno kochana! Annapo, ochze, M ma reke zlamana? kurka, nielatwo wam musi byc. Wiem ze sobie jakos poradzicie, bo ty jestes bardzo silna osoba, ale chlowiek tez sobie chce czasami odpoczac, prawda? A tu jak nie urok to .... hmmm, ja bede probowac tej suszonej kruszonej miety? wy? Goja, widze ze ty tez nocny marek jestes ;) dzisiaj imprezka? brudzia trzeba nam, bo my sie jeszcze nie znamy ;) Dla wszystkich, kazdej z osobna, cieple usciski i 😘 na dobry piatek, poczatek dobrego WE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek i stawiam kawe dla spoznialskich ;-) Uprzejmie prosze o podpisywanie listy :-) 😍🌻😘 Milego dnia dla wszystkich ! 😘🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 to dla Was te kwiatki na dzien dobry. Dzis żyję juz jutrzejszym wyjazdem do siostry.... tylko to mi w głowie... :D Nagadamy się za wszystkie czasy... taka mam nadzieję... hihihihi... a ponoc nadzieja jest matką głupich. :D Od wielu lat zawsze ktoś nam przeszkadza... dzieci,mężowie, wnuki... albo zwyczajny brak czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×