Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko 🌻 - ... w takim razie zycie madrych jest beznadziejne ;-) :-)... zdaje sie ze to Dea miala kiedys taka stopke ...? Fajny WE Ci sie zapowiada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka :p ja ostatnio tylko na herbatkach lece ale z kawa sie witam :) no i komu herbatki? czarnej mocnej angielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - to kolaże ... z nad mojej zatoczki - moge zaraz wysłać - jeśli tylko chcesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, skleroza nie boli ale sie przy niej duzo nachodzic trzeba ;) Kaszubko, ja tez dziekuje za kwiatki i mix fotograficzny! Mysle ze musze moje zdjecie zaktualizowac bom troche urosla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - nie wiem czy mowials o kolazach od Kaszubli czy o zdjeciach od She ... te drugie teraz juz masz :-) Dea 🌻 - ja sie herbatka teraz moge poczestowac ... i na taras zapraszam :-). Kaszubko - idziesz z nami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez za wami biegne, Rebeko herbatke ci niose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 znalazłam sobie zajęcie - zabawę ze zdjęciami... wciąż jeszcze coś nowego znajduje... nowe możliwości i podoba mi się to. Cierpią na tym moje książki i krzyżówki.... hihihi :D ale one są cierpliwe i w kąciku grzecznie na mnie czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic_Patriota
Witajcie wszyscy! Na tej NIEMIECKIEJ stronce http://www.faz.net/s/homepage.html (na dole po prawej stronie) jest ankieta kto zostanie mistrzem europy 2008.Pewnie sporo z was widzialo niemieckie reklamowki Euro 2008 z udzialem Polakow i nie byly one przyjemne.Zrob kawal niemcom i zglosuj na Polske Jesli mozecie to rozeslijcie to dalej przez GG lub w innej formie!! Dzieki wielkie!Polacy do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - pyszna herbatka :-). Co to znaczy ze uroslas ...? Kaszubko - ksiazki nie zajac :-) U mnie juz o obiedzie zaczynaja mowic ... glodomory jedne :-O. Nie dziwie sie ze caly czas glodna jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów czytam wiersze Osieckiej..... lubię je. :D "Ta nadzieja" Co mnie zabija, to nadzieja, jej wątły krzyk i śpiew, i szept, - ściga mnie po wsiach, knajpach, kniejach, wzywa na szlaki szczęść i bied. Gdybym umiała - choć w niedzielę - jak starzec, co nie pragnie już, na ławce zasiąść po kościele, i nie śnić snów, nie wróżyć wróżb... Gdybym umiała się zatoczyć jak pijak, co pod auto wlazł, zabłądzić, zemdleć, zamknąć oczy, zapomnieć tamten brzeg i las... Gdybym umiała, choćby w kinie, gdy serce nagły przetnie ból, pomyśleć sobie: "Nic to, minie... Przed nami jeszcze tyle ról"... Gdybym umiała, choć dla sportu, wśród naszych dawnych, ślicznych plaż nie drętwieć jak na sali tortur, dlatego że ten brzeg - nie nasz? ... Gdybym umiała... Lecz nie umiem... A w końcu to zwyczajna rzecz... Choć widzę jeden - dwa w rozumie. Nadziejo, Chmuro, nie idź precz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszuko - niezle lody nam proponujesz :-P :-D :-D :-D Lece na obiad :-) ale na deser... chyba cos innego wezme :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - zgadza sie, ale takiego loda zostawie sobie moze na kolacje :-P... albo lepiej na jutro :-D Objadlam sie jak bak i chce mi sie teraz spac ;-) .... wiec poobiednia kawe stawiam : \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ ... a dla Dea herbate... \\_/ Earl Grey, moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, ja zamykam szopke. Udanego WE!!!! moze zajze pozniej? jesli nie zasne ogladajac Shrek'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - zagladnij, wstapie po pracy po pizze i otworze dobre winko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WE musi byc udany i już... :D wszystkie tego przecież chcemy. Dea -a inne bajki nie mogą być? Już wiem, że przyjadą po mnie jutro ok. godz 13 - a więc spokojnie wcześniej jeszcze zdążę tu zajrzeć... a po powrocie tak samo - chyba, że będę za bardzo zmęczona... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no to poranna kawke jeszcze razem wypijemy :-) . A moze jeszcze dzisiaj wieczorem sie \"spotkamy\" :-)... ? Zglaszam dzisiaj brak : Ani 🌻 - dzielna z niej dziewczyna ! Rybki 🌻 - mam nadzieje ze corcia juz zdrowa. Ewanisi 🌻 - trzymie kciuki za wszystko ! She 🌻 - pewno znow przygotowania do zblizajacych sie egzaminow ? Goi (kwiat] - moze dzis bedzie imprezka ? Amarylis🌻 - cos dawno jej nie bylo :-( Izy 🌻 - i tak milo ze od czasu do czasu zagladnie :-) ... i pewno jeszcze kogos brakuje ...? Ale nie wymagam usprawiedliwienia od M :-D JA CHCE DO DOMU !!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ide do domu, a co :-D !!! Zagledne wieczorem z butelka wina :-)... moze sie ktos skusi... i kupie piwko... dla niektorych ;-) Narazie !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) napewno jak dozyje:) to bede wieczorkiem tylko nie wiem o ktorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×