Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jak ja jestem na kombajnie to tak jakby kombajn widmo...Sam jedzie ,bo mnie nie widzac...takam kruszynka hi,hi.... A zniwa ...to zalezy...od Pogody i pogody...i tego czy sie nic nie psuje...ale tak około 5 tygodni to wszystko ,razem ze słomą mamy w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi 🖐️...wow....superek ! i szczere gratulacje.... A jak randka-udana?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :-) ... to bylo juz tak dawno :-(... za miesiac bedzie 9 lat ... czasami wracamy do tych zdjec. Fotke poslij, bardzo lubie ogladac zdjecia :-) A prowadzic auto lubie, jazda to dla mnie przyjemnosc ... jak nie bedzie zadnej niespodzianki po drodze to bedziemy na miejscu na kolacje :-) ... no i oczywiscie "korek od szampana strzeli" ;-) Ciekawe macie obiekty do ogladania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo dziekuje:D Randka sie udala skonczyla sie normalnie:P na drugi dzien o 11,ale cala noc przegadalismy.Zobaczymy teraz wspolna zabawa na weselu a potem ma przyjedzie do nas na weekend nad morze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi 🖐️ - FELICITATIONS !!! Ho ho, robi sie bardzo "uczenie" i dystyngowanie na naszym topiku :-) !! A faceta mialas, widac ,gentelmena ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi....no to fajnie....ciesze sie ,ze Ci sie układa...bo zasługujesz !...a urlopu nad morzem tak po cichutku zazdroszcze...ale coz moze kiedys....w koncu do emerytury juz mi duzo nie zostało...tylko jakies 20 lat...a wtedy juz mnie nikt nie powstrzyma i odbije sobie wszystkie te lata bez wakacji....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mecz, Ania... wlasnie sie skonczyl ... przegrali w karnych... Qrde, w niedzile jest F1 i bede miala powazny dylemat ; plaza czy poswiecic te 2 gidzinki na TV ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R..no to moze na te 2 godz . w niedziele zamowimy jakis deszcz,wtedy z czystym sumieniem pokibicujesz ... Ja Ci sie przyznam nie miałabym takiego problemu....moge lezec na piachu bez konca...... Tak mi własnie przyszło do głowy ,ze po moim remoncie została nam spora kupa piasku,to moze koło tego postawie miske z woda...zamkne oczy ,połoze sie na tej kupie ,nogi wsadze do wody ,zamkne oczy...i włacze wyobraznie....i jak jeszcze wypije jakiegos drinka to tez bede miła wakacje nad morzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D :-D !!! To ja Ci jeszcze podesle CD z szumem morza... i popros dzieci zaby Ci nad glowa pokrzyczaly, to juz sie calkowicie poczujesz jak na palzy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niedobrze,zaczynam sie powtarzac....to chyba ten malinowy napoj :)... R...spakowałas sie juz ...czy nadal w trakcie... Ja zawsze takie pakowanie z lista robie...i widze ,ze cora juz tez chwyciła po mnie ten nawyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jak jeszcze dostaniesz ze trzy razy plazowa w glowe albo w brzuch to masz niezapomniane wakacje :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie wszystko juz spakowane, zostaly drobaizgi... ... ale to rano bo chcialabym, mimo wszystko rano sie uczesac i zeby umyc ... ;-) Swietny pomysl z ta lista... ja sobie zawsze obiecuje ze zrobie... i na obietnicach sie konczy... Wcale nie widze zebys sie powtarzala... myslisz ze na mnie tez ten Twoj napoj dziala ...? Tak na odleglosc ?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos trzeba sobie radzić!!!! A ten szum morza to wcale nie takie głupie...pewnie by mnie uspokoiło,ale za wrzaski dzieci dziekuje,przez cały rok szkolny wystarczajaco sie nasłucham... Własnie intensywnie sie zastanawiam nad tym komu by je posłać ,siostra odpada,bo ma swojego malucha...to chyba w pierwszej kolejnosci dziadkowie dostapia tego zaszczytu... tyle ,ze oni w bloku i dzieciaki szybko uciekaja do domu...ale na chwilke moze odpoczne...:D R...chyba trzeba by do łozia,co?....w koncu daleka droga przed Toba i musisz wypoczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zajrzałam na poczte....czyzby to była TA POLKA malowana przez Ciebie niedawno... A podobne autka to u mnie tez stoja....niektore nawet jeszcze kompletne...hi.hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Ania, Ty tez uciekaj juz pod kolderka, masz przed soba nastepny ciezki dzien ;-(... pomysle o Tobie i posle ci pozytywne fluidki znad morza 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polka to moje dzielo :-) A te autka to swietosc... co rok sa nowe i powoli juz zaczyna mi brakowac miejsca w szafie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo dziekuje i naprawde udanego wypoczynku zycze...pozdrow tez przyjaciolke i morze....i wracaj szczesliwie na nasze łono...🖐️ 😴 i do czwartku....miłej nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane 🌼 Ruda ❤️ gratuluję !!!! Rebeko ❤️ wypocznij, nabierz sił..... Annapo ❤️ krasnoludków Ci potrzeba. She ❤️ trochę dziś odpocznij od nauki.... Ewanisio ❤️ zwolnij tempo.... życie jest tylko jedne. Rybka ❤️ dzis zrób wielki spacer z rodzinką Wesoła ❤️ pora troche się poopalac nad Wisłą... Dea ❤️ wróc pełna sił Amarylis ❤️ zajrzyj na topik, pomachaj chociaż łapką Goja ❤️ a co z Tobą - zapomniałas o nas ???? Powoli szykuję sie do wyjscia na działkę.... zrobię nowe zdjęcia.... Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny boszzzz wiecie jakie to dziwne uczucie wstac rano i miec swiadomosc ze nie trzeba sie nic uczyc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada, nici z planow..... zostalam w domu i czekam na Piotrka..... klawiatura mi glupieje.... pisac nie idzie.... literki sie pozmienialy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kaszubka🌻nie mogę odpocząć od nauki bo sesja trwa, dzisiaj miałam jedno zaliczenie i jutro mam drugie:) Rebeka🌻trzymaj dalej kciuki,dzisiaj dostałam 5 więc mocno trzymałaś:) pozdrawiam i zmykam do nauki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ..Witam wszystkie babeczki ..troszke pozno ale jestem ..imprezka sie przeciagnela do 4-ej rano ..M mi zasnal w drodze powrotnej ..zabalowali ..ale imprezka byla super ..tylko wiecie jak to sie siedzi i slucha na trzezwo ..hihii...no ale coz ktos musial wrocic .. tak wiec jestem ..juz bylam w pracy i na zakupach ..zeszlo mi dluzej ..a teraz pieke kaczke dla M ..spodobalo mu sie ..hihii..ma dzis cala dla siebie bo nikt z nas niejest zainteresowany...ale zazyczyl sobie z ananasem i male ilosci winogron i jablek ..zobacze za dwie godzinki jak smakuje w tym zestawie.... widze ze dziewczyny nam zabalowaly :D i dobrze bylo co poczytac..z tego wynika ze Rebeka jest na urlopie juz ..a Ania sie sie martwi ze topik bedzie pusty? ..nie,nie nic z tycj rzeczy..my nadal jestesmy..i tak ma byc... dla kazdej z pan posylam 👄 i po 🌼 aby weekend byl przyjemniejszy i radosniejszy... Rebeko.👄 wypoczywaj ile mozesz,baw sie dobrze i niezapomnij zrobic kilka fotek..a i dziekuje za fotke ze slubu...zrewanzuje sie moja ,,..i naprawde niezle zdjecie ..Pozdrawiam i myslimy o Tobie Dea 👄 o Tobie tez :D buziaki dla Myszki .🌼 Annapo 👄 normalnie caly czas Cie podziwiam ..jak Ty znajdujesz czas na to wszystko? praca,dom,i cala rodzinka ojej ..buziaki dla wszystkich..kurcze placza mi sie literki...dzis pije ja drineczka ..hihii..caly m-c nic ..i to wszystko dlatego..ale coz sobota weekend ..Pozdrawim Ciebie i cala Twoja rodzinke ..🌼 Kaszubko 👄 jak tam wnuki na wakacjach i jakie plany? ..ciesze sie ze po czesci wyjasnilo Ci sie z czlonkami rodziny ..trzymalam kciuki ..i jak sama piszesz jest dobrze ..albo mozna powiedziec ..lepiej ...zycze Ci tego z calego serca...kurcze mowie jak co niektore gwiazdy..hihii..wybaczcie .aha co z Twoim kompem ..masz jakies problemy?..Pozdrawiam ..🌼 She 👄 nic sie niemartw ..trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie ..aby Ci sie udalo ..i zycze Ci wspanialego i milego wypoczynku ...korzystaj ile mozesz ..zycie jest jedno i krotkie jak mowi Kaszubko ..a detalami sie nieprzejmuj ...uwazam ze trzeba kogos poznac zeby miec o nim wyrobione zdanie ...musze przyznac ze zaskoczylas mnie swoja wypowiedzia na sasiednim topiku ..ale pozytywnie ..zycze Ci wszystkigo dobrego i milego urlpou..buziaki dla dzieci ..🌼 Rudamaxi 👄..GRATULACJE i jeszcze raz GRATULACJE ..coz wiecej moge Ci powiedziec ...godzisz wszystkie obowiazki ..ale zostanie Ci to nagrodzone ...buziaki dla dzieci ..🌼 Rybko .👄 a coz to dzis odpoczywasz ..nawet od topiku? ..jak tam weekendzik u Ciebie ..Pozdrawiam i rowniez buziaki dla dzieci..🌼 Wesola👄 Amarylis 👄..a Ty gdzie sie podziewasz? 🌼 a i tak wogole to gdzie reszta pan? milego wieczorku zycze i jestem na podgladzie ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio 🌼 z moim kompem nic złego - tylko musiałam gdzieś nacisnąc i inne literki zaczęły mi wyskakiwac [teraz jest ok] :D Jeśli o wnuczęta chodzi - najstarszy wnuk jest już w okolicy Zakopanego... trzy najstarsze wnuczki pojadą do Słowacji na początku lipca.... a co z resztą dzieciaków - jeszcze nie wiem. mam zdjęcia z dzisiejszego ogródka, ale nie mogę ich wrzucic na garnek [nie są moje] - prześlę Wam częśc z nich pocztą. Zaczął sie mecz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia🌻nie każdy odbiera mnie tak jak Ty:)niektórzy mają mnie chyba za chienę:P ale ja mam w nosie to co inni myślą-inni którzy mnie nie znają-a mnie zależy tylko na opinii tych którzy mnie znają i na których mi zależy. kaszubka🌻ja teraz siedzę w ogrodku przy moim bloku i grilluję:)tzn mąż grilluje a ja jem;) rudamaxi🌻jak ja Ci tego uczucia zazdroszczę😭przede mna jeszcze cały rok nauki i pisanie pracy:P Muszę sieWam pochwalić ze Rybka przygarnie mnie w wakacje bo zaplanowałam sobie z corka urlop w sierpniu i jedziemy do Wrosławia,potem Krakowa i na końcu doWarszawy, no i rybka będzie nas goscic u siebie- super nie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌼 gratuluje fajnego pomysłu na wakacje.... kiedyś też jeżdziłam z dziecmi rowerami.... ale nie na takie długie trasy.... A głupimi wstawkami zawistnych Ci osób nie przejmuj się.... szkoda czasu na to tracic.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..sorki ale ciesze sie bardzo :D bo dzwonil moj brat .i wisielismy na kompie ponad godzine....ale niezaluje ..wrecz jestem szczesliwa,ostatnio przez rok malo rozmawialismy..poroznilismy sie w rodzinie... Kaszubko ..fajnie ze dzieci juz maja jakies plany..nalezy sie im .za to.a za fotki juz dziekuje ..jeszcze niewidzialam;) .tylko szybko odpisuje...i ciesze sie ze Twoj komp jest dobry..a Ty zdobylas kolejne doswiadczenie ..(powoli) ale skutecznie..🌼 She👄 my siebie wzajemnie wszyscy poznajemy i nabieramy zaufania do nas..ja chcialam powiedziec ze ta wypowiedz byla bardzo dobra..niektore slowa czynia cuda...mysle ze wiesz o co chodzi ..Pozdrawiam 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×