Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

aha zapomnialam dodac ze w niedziele przyjezdza kolezanka z sasiedniego topiku..i jedziemy na mala wycieczke do Cambridge..bedzie fajnie a wiecie juz kto bo macie fotki...Pozdrawiam ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 - dzień zapowiada się śliczny, słoneczny, ciepły. Od ponad godziny spora częśc miasta pozbawiona jest prądu..... a jeszcze wczoraj wieczorem skończył mi się gaz..... mąż jednak zdążył wymienic butlę na pełną.... :D Maciuś w ogródku miał wielką frajdę - odkrył beczkę z wodą..... smakowały mu również truskawki - fakt, że zrywane prosto z krzaczka są o wiele smaczniejsze i zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona mówi do męża: - Popsuł się kran, może byś coś zrobił? - A co to ja jestem hydraulik! Następnego dnia mąż zauważył, że kran działa, więc pyta żonę, kto go naprawił. Na to żona odpowiada, że sąsiad. - A ile wziął? - pyta mąż. Kobieta wyjaśnia: - Zaproponował, bym mu zaśpiewała lub poszła z nim do łóżka. - A co mu zaśpiewałaś? - pyta małżonek. - A co to ja jestem śpiewaczka?! ------------------------------------ Szedł facet ulicą i zobaczył nowy sklep. Myśli sobie - wpadnę. Wita go miły, uśmiechnięty sprzedawca: - Dzień dobry, w czym możemy panu pomóc, co chciałby pan kupić? Facet się zastanowił i mówi: - Rękawiczki. - To proszę podejść do tamtego działu. Facet idzie do wskazanego działu i mówi: - Potrzebuję rękawiczki. - Zimowe czy letnie? - Zimowe. - To proszę przejść do następnego działu. Facet poszedł: - Dzień dobry, potrzebuję zimowe rękawiczki. - Skórzane czy nie? - Skórzane. - To proszę podejść do działu następnego. Facet podenerwowany podchodzi do wskazanego stoiska: - Chcę kupić zimowe, skórzane rękawiczki. - Z klamerką czy bez? - Z klamerką. - Proszę podejść do następnego stoiska. Facet już wkurzony, ale idzie nic nie mówiąc: - Potrzebuję rękawiczki, zimowe, skórzane, z klamerką. - Klamerka na zatrzask czy na rzepy? - Na rzepy. - Zapraszam do działu naprzeciwko. Facet nie wytrzymuje i wrzeszczy: - Proszę przestać nade mną się znęcać, dajcie mi rękawiczki i pójdę sobie! - Proszę pana, proszę nabrać cierpliwości, chcemy panu sprzedać dokładnie takie, jakie pan potrzebuje. Facet idzie dalej: - Proszę o rękawiczki zimowe, skórzane, z klamerką na rzepy. - A jaki kolor? Aż tu nagle otwierają się drzwi do sklepu, wchodzi klient z sedesem świeżo wyrwanym z podłogi, od którego odstają kawałki glazury, niesie go na wyciągniętych rękach, podchodzi do lady i krzyczy: - Taki mam sedes, taką glazurę, dupę wam wczoraj pokazałem, dajcie mi kurwa papier toaletowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ ..wolne ..ale jak ktos sie przyzwyczai do wstawania rankiem to prosze..:D juz ubezpieczenie zalatwione..i niewiele zaplacimy..kamien spadl mi z serca...szyba bedzie wymieniona... Kaszubko.👄 tzn; ze Ty juz na ogrodku bylas? i dlaczego jestescie bez pradu? 🌼 u mnie piekny sloneczny dzien ..a ja musze czekac na listonosza;) czekam na przesylke z Polski ..stawiam poranna kawke i podpisuje liste... milego dnia zycze.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogródku byłam wczoraj..... A prąd już jest..... takie awarie czasem u nas się zdarzają i nigdy nie wiadomo, co jest przyczyną.... Teraz na chwilę wychodzę..... Ja dziś myslę bez ładu i składu..... :D nawet pisanie mi nie wychodzi.... Czas na kawę.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......witam ....pozdrawiam....... czytam co piszecie.......czyli jestem na bierząco. U mnie nadal duzo sie dzieje.......Będe zaglądać...Buziory dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 !! Narazie tylko Wam pomacham 🖐️ i po 😘 posle :-). Czytac i pisac wiecej bede jak juz toche opanuje sytuacje ;-) Milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki....ale chwilowo znowu tylko🖐️...ale jutro juz piatek i chocby nosem sie podpierac,ale wieczorkiem zajrze na dłuzej....na razie 👄 dla wsiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz znam powód braku prądu - w jednym miejscu coś tam naprawiali i dlatego pół miasta było pozbawione elektryczności..... Jest upał - zostałam w domu, a mąż sam pojechał po truskawki. :D Na ulicach pełno samochodów z różnych stron Polski - sezon w pełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie że pokrzywie od wieków przypisywane są właściwości magiczne. Wykorzystywana jest w postaci naparu o właściwościach eterycznych, którym skropić należy ubranie i pomieszczenia mieszkalne. Ma przywracać spokój ludziom i domowi, oczyścić ze złej energii nieprzyjemnych uczuć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..bylismy na zakupach ..kupilismy dzieciom pare rzeczy na wyjazd ..wszyscy sa zadowoleni ..tylko moj mlodszy synus nie w sosie ..wszyscy mamy wolne a on bidulek musial isc do szkoly i na dodatek jutro jeszcze /..oh ciezkie jest zycie szkolniaka;) widze ze babeczki sie odezwaly ..fajnie jest Pozdrawiam wszystkich ..a wszystkim Janom zycze Wszystkiego dobrego 🌼 ...................;) milego dnia .. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i konczy sie povoli dzien pracy a u mnie z czasem cieniutko :-( , a tu jeszcze tyle do zrobienia :-O... Postaram sie zagladnac wieczorem to chociaz poczytam co sie tutaj dzialo ;-) :-) A narazie duza 😘 dla kazdej z osobna ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ZDAŁA! Moja Majka zdała!!! Będzie chodzić do OSSP!!! Jestem najszczęśliwszym rodzicem pod słońcem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 👄 ..Ty pisz i opowiadaj jak bylo ..a poczytasz jak bedziesz miala czas ;) ...zartuje ..ciezko nadrobic nie ..ale nic sie nie martw ..czekamy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję tym którzy trzymali kciuki mimo mojego zwątwpienia kaszubko 😘 Dziki ruda 😘dzięki ewanisia😘 dziękuję, przekażę Odczuwam jakbym to ja zdała. Kiedyś i ja chiałam tam zdawać ale przestraszylam się egzaminów wstępnych. Jest to szkoła wyjątkowa, jedyna we Wrocławiu, niepowtarzalna z 60 letnią tradycją. Przedwczoraj ja dostałam cały etat, dziś się okazało że córcia zdała, jeszcze przyszła środa będzie takim dniem "egzaminu". Jestem zmęczona, bo cały dzień w galopie ale i szczęśliwa. Obiecałam córci że jkak zda to kupię jej sztalugi. W takim razie trzeba szukać.Powinna mieć i plenerowe i studyjne. I muszę jej w końcu porządne ołówki kupić. To idę na Allegro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam do Was na chwilke w przerwie meczu :-). Widze ze pomimo zaczynajacego sie sezonu urlopowego topik tetni zyciem :-). Fantastyczne z Was babeczki 😘 !!! Kaszubko 🌻 – jednak laptop to super sprawa, nie? :-) Zrobilam krzyzyk w kalendarzu na poczet tego ogladanego przez Ciebie meczu :-D . Zdjecia sliczne, dziekuje :-), zawsze ogladam z przyjemnoscia ! Rudamaxi 🌻 - ho ho, no to teraz juz tylko patrzec jak niunia zacznie biegac. Napewno to wielka radosc :-) She 🌻 - caly czas i z calych sil ;-). Zdolna bestyjka z Ciebie ! Ewanisia 🌻 - rozrywkowa dziewczyna z Ciebie ;-), co chwile jakies imprezy albo wyjazdy ... i tak trzymac :-)... Odpoczywaj przez te 4 dni, zasluzylas na te kilka dni wolnego :-) Anapo 🌻 - faceci to duzi chlopcy : potrzebuja sie otaczac sprzetem jezdzacym ... no powiedzmy ze Twoj M jest troszke bardziej wymagajacy od innych :-P... Nie denerwuj sie, szkoda Twoich nerwow... no i przede wszystkim zlosc pieknosci szkodzi ;-). Trzymaj sie ciepluto, jeszcze troszke i bedzie z gorki ! Rybko 🌻 - ciesze sie razem z Wami !!! Wysciskaj MOCNO corcie... wiem z wlasnego doswiadczenia : jak cos ciezko przychodzi i wymaga wyrzeczen to najwiecej cieszy i bardziej sie to docenia. A marzenia sie spelniaja... wystarczy im tylko troszke pomoc :-). Wesola 🌻 - u mnie bobu niet :-(, nigdzie nie widzialam... a chetnie bym zjadla :-) Amarylis 🌻 - fajnie ze jestes :-), chocby w przelocie ;-) Niewyspana jestem strasznie, wrocilismy ok 3.00... a i poprzednie noce tez do zbyt dlugich nie nalezaly ;-). Pogoda dopisala, pomimo kremow z mocnymi filtrami nabralismy troche kolorkow, pogrilowalismy troche nad slonym jeziorem (w ogrodku nie bylo wolno bo domki kryte strzecha), spotkalismy sie tez ze znajomymi ktorych nie widzielismy prawie 9 lat, humory dopisywaly ... Jednym slowem wyjazd udal sie SUPER !! Zal bylo wracac :-( Mowi sie trudno, jak sie nie da to sie nie da :-(... ale nawet 4 dni moga zdzialac cuda : czuje sie naprawde wypoczeta... ciekawe na jak dlugo wystarczy mi energii :-P Jeden maly problem : nasz aparat juz calkowicie wyzional ducha :-O i jedyne zdjecia jakie mam to trzy zrobione w drodze powrotnej komorka... wyszly paskudnie :-O ... Ale dostalam obietnice ze jak psaipsola wroci do domu (za 2 tygodnie) to dostane zdjecia ktore oni robili ... wiec musicie sie uzbroic w cierpliwosc. A tak à propos drogi powrotnej… ciekawe czy zgadniecie o ktorej z Was sobie pomyslalam widzac ogromne pola polnych makow ;-) :-) Teraz juz uciekam dalej na mecz ;-) Milego wieczoru dla wszystkich !! 🖐️ 😍 PS: Dzisiaj mamy 9 rocznice slubu (cywilnego) a M niestety poza domem :-(... ale zostawil mi na stoliku prezent... zagladnijcie na poczte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - zajrzałam na pocztę - BOMBA !!!!! świetna pamiątka.... wszystkiego naj.... z okazji rocznicy ślubu 🌼 ❤️ :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:* Miłych snów :*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko 😘 zrobiłam to. No patrz, ależ te nasze słoneczka rosną. Tu skończone gimnazjum, tu podstawówka z zaraz i wejście w życie dorosłe. A czas płynie banalnym tik-tak biegnącym w takim samym rytmie w całym Wszechświecie. Rebeko 😘 bardzo mi się pomysł podoba. a maki ... ech wspomnienia, ech marzenia ... maki rosły przy furtce po lewej stronie ogródka, ale to były takie wielkie pełne ogrodowe. Albo pola maku uprawne i ten ich fioletowawy kolor. Toć to cudo nad cudami. Teraz tego nie uyświadczysz. I te czerowne jako chwasty też przepiękne. http://www.free-nature-photos.org/pl/Maki/ Pozdrawiam i uciekam znów w objęcia nie tego faceta, który powinien byc przy mnie :( dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rebeko🌻z okazji rocznicy ślubu wszystkiego najlepszego🌻🌻🌻 a prezent oryginalny:) Rybka🌻bardzo się cieszę, że Ty sie cieszysz, że Twoja córka dostała się do takiej szkoły:)a tak przy okazji, czy ona ma jakąś ulubioną technikę rysowania czy malowania? Woli prace w ołówku czy np pastele? kaszubka🌻ja też lubie truskawki \"prosto se krzaczka\"-jak w reklamie Jogobelli:P ale jakoś nie mam czasu na kupno:P teraz jadam tylko czekolade i orzechy-to tak dla lepszej koncentracji przed egzaminami:) ewanisia🌻ja musiałam dokupić bieliznę mojemu synkowi by miał na każdy dzień świezą(10 dni) ale wcale bym sie nie zdziwiła jakby z kolonii przywiózł połowe czystych rzeczy:) amarylis🌻 wesoła anka🌻 rudamaxi🌻jak tam Pani magister wakacje?;) Annapo🌻jeszcze do tej pory smiać mi sie chce z kombajnu- to mi przypomina Samych Swoich;)jednak faceci do końca mają w sobie małego chłopca:) pozdrawiam i miłego dnia zyczę,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wybieram się do ogródka - znów na cały dzionek.... Stawiam wielką michę słodkich czereśni - dużo juz nie zostało - szpaki są szybsze.... She - im więcej rzeczy dasz synkowi, tym większe prawdopodobieństwo, że mniej dowiezie później do domu.... :D Na początku też dawałam dzieciom dużo ciuchów - tak, aby miały na każdy dzień czyste - po powrocie okazało się, że tylko kilka sztuk nosiły - my się zamartwiamy, troszczymy, a dzieciaki i tak zrobią po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻dlatego ja mu dam najgorsze ciuchy, które może zostawić:P tylko do kościoła i na dyskotekę po komplecie lepszych;)To jest jego pierwszy samodzielny wyjazd:) wesoła🌻chętnie bym sie poczęstowała ale ostatnio znowu mnie żołądek boli, tak więc na razie spijam herbatkę zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 Dzisiaj juz melduje sie na pelny etat :-)... przynajmniej rano :-) Dziekuje Wam wszystkim za zyczenia 😘... hihi, a za niecaly miesiac mamy druga rocznice slubu ... tym razem koscielna :-P. Fajnie tak :-D, ciagle tylko okazje do swietowania :-D :-D Kaszubko 🌻 - porywam garsc czeresni a Tobie zycze milego dnia w ogrodku :-) Wesola 🌻 - pewno ciezki ten termos ;-) ...na tyle osob... mam nadzieje ze sie nie podzwigniesz ;-) :-D Rybko 🌻 - pola maku pamietam u moich dziadkow... teraz na tym miejscu wyrosly domy :-O... Troche szkoda... to juz przesatala byc prawdziwa wies... She 🌻 - jeszcze tylko corcia i \"chata wolna\" ... to dla Ciebie ...nie bierz tego doslownie;-) ale cos w tym jest :-P http://www.youtube.com/watch?v=Lm44D_IE9YA MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×