Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rybka 🌼 musiałam trochę się namęczyc, zanim do mnie doszło, co to jest malinowe karmi...... Ale już wiem.... i jestem chętna na to.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczoraj tj w poniedzialek ryczalam jak bóbr ze szczescia MOJA NIUNIA CHODZI:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mniam malinowe karmi az sobie smaka narobilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ stawiam kawke w biegu i uciekam ..wracam dopiero po poludniu..praca,praca i jeszcze raz praca...milego dzionka.. Rudamaxi ..buziaki dla Wikuni za pierwsze kroczki..👄 dla kazdej z pan posylam 👄 i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie 🌼 Mój net zaczął nagle szybciej chodzic - muszę sie do tego przyzwyczaic... :D dlatego pierwsze poleciało puste. Dzis jest u mnie słoneczko... nie pada, lecz wiatr troszkę rozrabia. Ruda ❤️ pierwsze kroczki dziecka to najcudowniejsza chwila dla matki... wciąż pamiętam te chwile, gdy moje dzieciaczki ruszyły. Ewanisia ❤️ to spotkamy sie po Twoim powrocie..... A teraz wystawiam listę i na stolik wędruje kawa z dodatkiem kakao - jest pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kaszubko🌻 u mnie net jest tak mułowaty że czasem tu klnę. ruda🌻 czyli niunia się usamodzielnia. Nie obejrzysz się, jak będzie już swoimi ścieżkami chadzać, jak moja starsza. My własnie wchodzimy w etap tych samych ciuchów ( ona jeszcze małe M ). Dobrze że preferujemy ten sam sportowy styl. ewanisia🌻 jak tam w nowej pracy? Będę miała dziś bardzo poważną rozmowę z szefem. Być może rzucę mu wypowiedzenie jutro . Jesli będzie trzymał się swego, nie ustąpi. Ja jestem z tych co nie przywiązują się do miejsca. Mam nadzieję, że nie będzie trzeba stawiać ultimatum. Co będzie dalej? Zobaczymy. Proszę trzymać kciuki za pomyslne rozwiązanie. to wszystkim życzę miłego popołudnia i zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Przepraszam,ze nie pisze do kazdej z osobna ,ale na prawde nie mam czasu.... Moj kochany maz zostawił mnie sama z tym całym majdanem i pojechal do Niemiec....................................ogladac kombajn...i czy ja mam nie byc nerwowa i wkurzona...:O Najchetniej to bym tak to wszystko rzuciła w pierony... za duzo tego...a jak jeszcze pomysle ,ze taka kase ma zamiar wydac po to zeby na wsi pokazac ,ze ma nowy kombajn to mnie szlag trafia... On bedzie tym kombajnej jezdził najwyzej 3 tygodnie ,a przynajmiej przez rok musze spłacac dlugi... Szkoda słow! Zycze Wam miłego dnia i wiecej nie pisze ,bo nie bede moich zali wylewac...Jak mi przejdzie i bede miała lepszy humor to znowu bede na dłuzej...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko trzymam kciuki, aby Ci sie pomyślnie udało. 🌼 Annapo - Ci nasi mężowie nie potrafia byc spokojni - ciagle niespodzianki.... jak mali chłopcy.... :D nie potrafią lub nie chcą wydoroslec 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła 🌼 bób - to coś z mojego dzieciństwa.... mama zawsze gotowała.... mielismy go sporo w ogródku.... lubiłam go jeśc nawet na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogródku go nie mam..... dla samej siebie zbytnio się nie opłaca, a zajmuje sporo miejsca..... A na targu - te ceny wariują - u nas jest teraz pora wysypu truskawek, są czereśnie... powinny więc byc małe ceny- a tu truskawki po 6 zł, czereśnie nawet widziałam po 11 zł za kg. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko udało się. Nie muszę się zwalniać i będę miała w terminie urlop. wesola 🌻 bób uwielbiam. Na surowo jak i gotowany. W dzieciństwie zajadałam się bobikiem ( bobik to bób pastewny. Jest mniejszy od bobu ) będąc na wakacjach koło Rzeszowa. Tam są takie wielkie pola tegoż. Auuu, czuję dziś dość dotkliwie skąd mi nogi wyrastają. A jeszcze trochę dnia przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żem skonana. Dziś miała koleżanka do mnie przyjść. Jak większość razów wykpiła się. Nawet dobrze gdyż długo byśmy nie posiedziały,obie byśmy padły obie. A teraz pomknę w objęcia morfeusza. Z braku mężowskich ramion i takie niech będą. Dziś znów żem słomina. Dobranoc babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 słoneczko świeci, wiatru nie ma... :D Zapowiada sie ładny dzionek.... Na stoliku kładę listę i stawiam kawę..... Moze później wyruszę do ogródka.... mam nadzieję, że nie będzie juz niebo swoich łez wylewac.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w ogródku :D i najważniejszą dla rzecz zabrałam ze sobą hihihihi Siedzę sobie na bardzo wygodnym fotelu, w cieniu, pod gruszą..... Z dala od miejskiego hałasu.... z oddali tylko słychac jadące samochody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ przepraszam ze wczoraj mnie bylo ..ale bylam tak padnieta,ze nawet nic mi sie nie chcialo..machnelam znowu ze trzydziesci okien ..i dzis rano odsypialam ..zaraz zabieram sie za obiadek ..musze sie rozruszac... Kaszubko 👄 fajnie masz w tym ogrodku ..zabierz mnie ze soba ;) ..moze odpoczne od wszystkiego i wszystkich ..🌼 Annapo 👄 o kurcze..jak nie urok ..to wiadomo co..i wszystko na Twojej glowie ..nie dziwie sie ze nic Ci sie nie chce..to cud ze jeszcze nic Ci nie jest....potrzebujesz naprawde wypoczac..Pozdrawiam ..🌼 Rybko 👄 to dobrze ze masz ta prace i nie musisz zmieniac...ja mam dodatkowa ..juz o niej pisalam ..sprzatam prywatnie u malzenstwa ..on jest zoologiem .a ona botanikiem ..i dom maja 300m..nie jest zle tylko mi stoja nad glowa ..i pilnuja za bardzo czasu..jak cos zlapie innego to z tej zrezygnuje ...kilka godzin bez przerwy ..nawet na papierosa nie moge wyjsc bo wtedy musze zostac dluzej .o tego papierosa..widzisz co za ludzie..;) 🌼 Wesola 👄 ja tez sie pisze na bob,bardzo go lubie ..tylko wiecie co? w tej Angli nic nie ma ..jeszce kiedys byl mrozony a teraz nawet tego nie ma ..wiec prosze o miseczke..i jakbyscie mogly to ogorki malosolne tez poprosze ..🌼 Rudamaxi 👄 daj buziaka Wikuni za ta kanape i fotel ..🌼 Rebeko 👄 jutro wracasz nie? wszyscy czekamy ..🌼 Dea 👄 w dalszym ciagu niemoge otworzyc tego pliku..ale dziekuje ..moze jak wrocisz .🌼 She 👄 tak sie mocno uczysz czy co? 🌼 dla reszty skladu 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny widzialam oryginalną rzeźbę Salvadora Dali!!! Ona jest tu we Wrocławiu od niedawna a ja o niej nie wiedzialam. Patrząc aż mnie przeszy dreszcze. Dali to wielki twórca. Jestem pod wrażeniem. Czas do pracy. Strasznie się speszę. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą jeszcze inne.... tez moich milusińskich.... robię teraz selekcję.... mam ciężki wybór - zdjęc jest dużo i wszystkie są ładne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie, gdy ja byłam na działce, moja Kotka porządziła sobie w domu - jakims cudem udało jej sie wyjśc przez ledwo otwarty lufcik w kuchni i.... no własnie i.... na szczęście nie znalazł sie nikt kto mógłby zrobic jej krzywdę... wiekszośc czasu bidulka przesiedziała w korytarzu pod drzwiami naszego miesękania... Jakie to było głośne i rozpaczliwe miauczenie, gdy nas usłyszała... teraz tuli się do mnie i do Psotki. Okno już zabezpieczone - wiecej nie uda jej sie wyskoczyc.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaszubko 👄 Wesola 👄 ..zdenerwowalam sie ..jadac dzis kamien uderzyl mi w szybe i pekla ...jutro musze dzwonic do ubezpieczenia ..ciekawe co zalatwia;; mam wolne dwa dni i dwa weekendu ..to razem cztery dni leniuchowania..fajowo...zaznaczam ze MM tez ma ..hihii..Pozdrawiam wszystkich i zycze milego wieczoru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×