Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzien dobry Kochane ❤️ Rebeko 👄 dzieki za kawke,porywam w locie i juz mnie nie ma :D 🌼 Milej pracki ❤️ A wszystkim paniom Milego Dnia ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 to juz chyba taka pora roku, u mnie tez ponuro i tez w biegu :o stawiam tylko herbatke i kawke i leceeeeee 😘 dla Wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka tak zaglądam, częstuję się stawianą kawką i patrzę a tu tak puuuuusto, przeciągi .... a ja mam wolne :) :) :) dziś i jutro. Ogólnie to się cieszę że pracuję, bo ostatnio ze wspomnianiami nie daję rady. Strasznie mi ciężko. Do d... będą te święta teraz jadę po prezenty. Córa będzie czekać po zajęciach w centrum miasta. pozdrawiam i 😘 wsiem miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke sie odrobilam :-)... moge do Was zagladnac :-) She 🌻 - po pierwsze GRATULACJE : zdolna bestyjka z Ciebie :-). Po drugie w sprawie zdrowia corki :-( : trzymie kciuki zeby ta pesymistyczna wstepna diagnoza sie nie potwierdzila 😘 No i zycze cierpliwosci w pracy :-) Dea 🌻 - qrde, a ten sen nie mogl Ci sie przysnic dzien pozniej ?! Podobno te \"Andrzejkowe\" ZAWSZE sie spelniaja... ale wierze ze ten tez sie spelni... miejsce spotkanie juz naprawde malo wazne :-). Zdjecie \"cukiereczka\" bedzie mile widziane :-) Rybko 🌻 - fajna wersja \"Lenia\" :-) Zycze udanych zakupow... i milego dnia spedzonego z corcia ! Kaszubko 🌻 - te mile chwile zawsze szybko mijaja :-). Zyczenia sa swietne i ... duza 😘 za kartke :-) ! Erato 🌻 - milej Tobie rowniez :-) U nas sobota uplynela pod znakiem cotygodniowej krzataniny (sprzatanie :-O, zakupy :-O :-O ... ) i (badzmy uczciwi :-P) troche tez lenistwa :-D.... a w niedziele mielismy rodzicow na obiedzie :-), po obiedzie wpadli jeszcze \"na chwilke\" znajomi ... i jak sie cale towazystwo rozjechalo to juz bylo dobrze po 21.00 ;-)... Dzisiaj jestem okrutnie niewyspana :-O.. brzuszek cala noc szalal... chyba bedzie z malej rozrywkowa dziewczyna ;-), bo tak sie po wczorajszym dniu \"rozchulala\" ze w nocy spac nie chciala :-D :-D. Glodna jestem strasznie :-O... moze ma ktos pod reka jakies ciacho... zeby tylko do obiadu doczekac ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jestem dziś później, ale.... jestem [kwiatek\ Rebeko - mój Piotrek bardzo się dawał się we znaki w ostatnich tygodniach... a po wszystkim - gdy spał - też wiecznie się ruszał - w ruch szły rączki, nóżki. :D Mam kakaowe wafelki - stawiam na stoliku :D mogą być ???? Rybka - zaglądaj częściej - to i pusto nie będzie i przeciągów również :D coś ostatnio rzadko wpadasz. Dea - Tobie i innym dziewczętom posyłam słoneczko - zaraz będzie śliczniej :D Taką ciekawostkę znalazłam w necie: Daniel Hurley, 12-latek z Wielkiej Brytanii, zmarł z powodu nadmiernego stosowania dezodorantu. Pewnego ranka zamknął się w łazience i długo nie wychodził, dlatego jego ojciec musiał wyważyć drzwi. Próbował reanimować nieprzytomnego chłopca, a gdy mu się nie udało, wezwał karetkę. Po 5-dniowym pobycie na Oddziale Intensywnej Terapii w Królewskim Centrum Medycznym w Nottingham nastolatek, niestety, zmarł. Podczas rozprawy w sądzie specjaliści stwierdzili, że Daniel rozpylił w zamkniętym pomieszczeniu za dużo dezodorantu. Inhalowane rozpuszczalniki z kosmetyku wywołały arytmię. Dr Andrew Hitchcock, patolog konsultant, który przeprowadził sekcję zwłok, zeznał, że nie stwierdzono żadnej zagrażającej życiu choroby ani uzależnienia. Miejscowy koroner dr Robert Hunter podkreśla, że nie można za nieszczęśliwy wypadek obwiniać producenta, ponieważ na opakowaniu dezodorantu wyraźnie napisano, by nie używać go w dużych ilościach w niewentylowanych pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś na wesoło: Dwaj mężczyźni zostali poważnie ranni kiedy ich półciężarówka opuściła drogę i uderzyła w przydrożne drzewo. Thurston Poole, lat 33, z Des Arc i Billy Ray Wallis, lat 38, z Little Rock byli hospitalizowani z powodu poważnych urazów w Baptist Medical Center. Wypadek wydarzył się kiedy dwaj mężczyźni wracali do Des Arc po wyprawie na żaby. We wcześniejszą noc, światło w półciężarówce Poola przestało działać. Mężczyźni doszli do wniosku ze to bezpiecznik i jako ze nie mieli zapasowego, Wallis zauważył ze nabój kaliber .22 z jego pistoletu idealnie pasuje do skrzynki na bezpieczniki obok kierownicy. Po wsadzeniu naboju światła zaczęły działać i obaj mężczyźni udali się w dalszą drogę w kierunku mostu na White River. Po przejechaniu około 20 mil i tuż przed przekraczaniem rzeki nabój się przegrzał i wypalili trafiając Poole w prawe jądro. Pojazdem zarzuciło ostro w prawo, zjechali z drogi i trafili drzewo. Poole miał tylko mniejsze ciecia i obdarcia z wypadku, ale będzie potrzebował operacji z powodu innej rany. Wallis miał złamany obojczyk, zostali opatrzony i wypuszczony. "Dzięki Bogu ze nie byliśmy na tym moście kiedy Thurston odstrzelił sobie małego bo byśmy obaj byli martwi" stwierdził. "Byłem w policji konnej przez dziesięć lat w tej części świata, ale to jest dla mnie zupełna nowość. Nie mogę uwierzyć ze tych dwóch się przyznało do tego jak się wydarzył ten wypadek" powiedział Snyder. Kiedy Lavinia, żona Poola została poinformowana o wypadku, spytała ile złapali żab i czy ktoś je wziął z półciężarówki. Nic mi się dziś nie chce - zawitał do mnie Pan Leń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladne do Was wieczorem... teraz uciekam zanim szef mi nie przylozy dodatkowaj roboty :-P :-D Duza 😘 dla wszystkich ( bez wyjatku :-) ) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ja tylko w przelocie moje panie bo dzis bardzo zapracowana jestem,sciagne na dobre do domku doipiero pod wieczor. Pozdrawiam wszystkich i posylam 👄 i 🌼. Milej reszty dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wkleje fotki :) alez ten poniedzialek zabiegany .... ! Kaszubko, dzieki za kartke!!!! 😘❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto fotki, troche czasu mi zajelo rejestrowanie sie :o \"GRRRRRRR\" http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5489025b2a4fa72c.html \"ale mam wasy!!!\" http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45c54e939e617e75.html \"dobre cappuccino w kawiarni z mama\" http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/279b52ff7de5af49.html \"na zakupach\" http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d73569ea89b1ae8a.html zdjecia komorkowe, jakoscia nie grzesza ... ;) spadam do domku 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz rzadziej wpadamy na topik :D czas zbyt szybko ucieka... ale, ale :D Dea - miała być w Twoim wykonaniu jakaś niespodzianka dla nas w grudniu. Grudzień już jest - czekałam tyle dni dość cierpliwie.... to kiedy ta niespodzianka???? Dobranoc - do jutra - mam od Pawła ciekawe książki - muszę do nich zajrzeć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Od samego rana mam podwyższone ciśnienie😠 Kto to widział żeby o 7.10 już nie było miejsc do lekarza pediatry!!! A rejestracja rozpoczyna się o 7, i to byłam osobiście bo telefonu to w rejestracji nie odbierają:( Mój Dawid leży w domu chory, strasznie kaszle, gardło boli, poczekam do jutra to już antybiotyk będę musiała podać. Coraz bardziej jestem przekonana do prywatnej służby zdrowia, bo to co się teraz dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Żeby było śmieszniej jestem honorowym dawcą krwi i co??? NIC-WIELKIE NIC!!! A do pieprzonego lekarza pierwszego kontaktu nawet nie moge iść z dzieckiem nie wspomne juz o rezonansie na ktory tez czekam i nie wiem czy się doczekam- czarny scenariusz to taki ze zapłace600 zł i zrobimy prywatnie Przepraszam że tu pisze ale musiałam to wyrzucić z siebie pozdrawiam i miłego dnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny she🌻 to taki standard, ale do tego nie sposob się przyzwyczaić. Cierpliwości. Albo wykładaj kasiorę. I zdrówka dla synka. Wiesz co jest dobre i nie jest antybotykiem - Eurespal. Dea 🌻 maleńka jest slodka. Najlepsza w tej ogromnej filiżance. Całuski dla niej. kaszubko 🌻 Tobie nie sposób się nudzić. Ciągle ktoś Cię odwiedza. Po prostu ma się RODZINĘ. A Kaśka jak malowanie. Rebeko 🌻 ciach u nas niet, bo jak tylko się pojawią to w zastraszającym tempie nikną, więc nie ma czym częstować. A Twoja dziecinka wlasnie poznaje najlepsze strony życia ;) Nam wczoraj udały się zakupy. Mam prezent dla Krzyśka. Wcześniej już go upatrzyłam. Jestem pewna że sprawię mu tym bardzo miłą niespodziankę. Starszej córci jeszcze nie kupiliśmy a chemy aparat foto. Chyba na Allego trzeba się przespacerować. Oki, dość gadania, trza do garow skoro ma się wolne. Buziaczki dla wsiech pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ stawiam kawę, podpisuję listę i znikam wysyłając wszystkim wielkiego buziaka 👄 Mam nadzieję, że dzisiaj będę miała spokojniejszy dzień i zaglądnę na dłużej. Rybko 🌻 nie tak powinno się spędzać wolne dni, ale ja też często albo gotowanie, albo sprzątanie. Taki jest los kobiety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ troche sloneczka juz zaczyna przeswitac i dziele sie w razie czego promyczkami. Jest zimno, nawet bardzo, a ja wciaz nie moge znalezc moich rekawiczek :( Moze czas kupic drugie? Kaszubko, cierpliwosc jest cnota ;) 😘 ale teraz to juz nie jestem pewna czy bedzie to radosna wiesc czy nie.... Rybko, no to maly urlopik udany! :) She, ojejku, cos sie was przyczepilo co? Ja mam prywatne ubezpieczenie zdrowotne obejmujace cala rodzine Aniu. PLace skladki miesieczne, nie sa najnizsze ale za to jak potrzebuje to opieka jest blyskawiczna i bardzo dobra! Pokryte jest prawie wszystko, wszelkie usg, rezonanse, operacje. Naprawde warto. Ale w tym momencie zycze Wam polepszenia sie sytuacji, zdrowia dla dzieci i Was 😘 Ja popijam kawke sojowa, ale ze wiem ze wam nie smakuje, wiec nie czestuje :p no, moze czerwona herbatke wam postawie ;) 😘 dla Wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 zdjęcia super, malutka jest po prostu świetna. She 🌻 gratuluję stypendium, a właściwie, to dobrych wyników w nauce, dzięki którym jest to stypendium. Normalnie jesteśmy z Ciebie dumne :-D Przykro mi, z powodu problemów zdrowotnych Twoich dzieci. Niestety z tą naszą służbą zdrowia jest tragicznie, a najbardziej boli jak potrzebujesz pomocy dla dziecka i wszyscy mają to gdzieś. Życzę dużo zdrowia i szybkiego zażegnania wszelkich chorób. Rybko 🌻 pisałaś, że masz już prezent, może zdradzisz jakiś pomysł. Nie mam pojęcia co kupić dla M, on wiecznie powtarza, że nic nie potrzebuje. Perfumy kupiłam mu na urodziny niedawno, a od nadmiaru koszul nie domyka się szafa. Może odgapię coś od Ciebie :-) Kaszubko 🌻 dziękuję za fajne maile, wczoraj słuchałam pięknej muzyki i oglądałam świetne zdjęcia i poczułam się naprawdę fajnie :-) Rzena 🌻 witaj Ty zaganiana bestio :-D niestety wiem coś o tym. Na szczęście w pracy mam spokój, ale jak tylko z niej wychodzę to cały czas muszę myśleć jak ułożyć plan dnia, żeby z wszystkim się wyrobić. Rebeko 🌻 mówisz, że brzuszek Ci szaleje? Jakiś żywiołek w Tobie rośnie :-) ale pociesz się, ze jeszcze tylko 3 miesiące. Sama już nie mogę się doczekać i odliczam czas :-) Annapo 🌻 fajnie, że czasem do nas zaglądasz. My oczywiście cały czas o Tobie pamiętamy (trudno byłoby zapomnieć o szefowej topiku) :-D Na razie kończę i biorę się do pracy. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obiadek ugotowany ( wprawdzie tylko rosołek, ale jest ), Poprane, u młodszej zabawki i inne świństwa zmiotłam na środek pokoju, może zauważy, bylam na zakupach ( mięcho i trochę bielizny ), terz czas na zimną kawę. goja 🌻 nie mogę tu napisać, bo jak mi moja bestia zajrzy przez ramię to d..., po niespodziance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo ❤️ Zimno,deszcz pada - bleee a moj M jest tylko dwie miejscowosci dalej i tam pada snieg,fajnie co :D - ja juz mam koniec na dzis ale jak to zwykle bywa -czas zrobic obiadek,posprzatac w domku i takie tam d....... ;) Kaszubko 👄 Ty nocny marku :D spac nie mozesz hihi, tak niespodzianka juz blisko od Dei ale mysle ze powie nam na mikolaja - jeszcze tylko kilka dni :D -jak Twoje ksiazki zdradz nam co czytasz? 🌼 She 👄 oj przechlapane ze sluzba zdrowia,lekarze wyjechali,zycze pomyslnie zalatwionej sprawy,ja ide na drugi tydzien do szpitala a juz mysle o tym.Pozdrawiam 🌼 Rybko 👄 witaj na malym urlopiku,prezent super dla corci i tez ciekawa jestem co tam kupilas TM 🌼 Dea 👄 mowisz ubezpieczenie prywatne? ciekawie to fajnie ze jestes zadowolona u mnie mamy karte z NHS -u i jak sama wiesz wszytkie swiadczenia mam darmowe,chociaz z tym dobrze,Myszka wyglada cudnie i rosnie jak na drozdzach,ale podzielam zdanie Twoich kolezanek ze jest bardzo podobna do Ciebie - buziaki dla niej 🌼 Goju 👄 oj zapracowana jestes chyba jak kazda z nas,ja tez planuje wszystko zeby pozniej sie wyrobic z czasem hihi- masz racje taka rola kobiety- ja kupilam M pod choinke maszynke elektryczna do golenia z ruchomymi koleczkami :D napewno bedzie zadowolony - ale to dosc spory wydatek -mysle ze cos znajdziesz fajnego.🌼 Rebeko 👄 zagubilas sie hihi :D 🌼 Zycze wszystkim Milego Dnia a ja do kuchni (bo gdzie mozna isc) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Wam pomacham 🖐️ i po 😘 posle... i lece na obiadek bo mi sie chyba zoladek do kregoslupa przykleil ;-) Po poludniu powinno byc spokojniej to zagladne do Was na dluzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Była Kasia - teraz mam chwilkę czasu... nie wiem tylko na jak długo :D She - wiem od syna jak ciężko u Was dostać się do lekarza - u mnie jest łatwiej... jedynie do lekarzy specjalistycznych trzeba swoje odczekać. Rybko - nie zawsze mam wypełnione dni - czasem nudzę się jak mops - bywają dni, że nikt nie przychodzi... jedynie dzwonią :D Ja rosól miałam wczoraj - dziś jest marchewka na krótko [z wkładką z kurczaka] Goja - same kobiety utrudniły sobie życie - i to od wieków tak jest :D Dziś znów prześlę coś ciekawego - Kaśka aż jęknęła, gdy to zobaczyła :D Dea - coraz mniej u mnie cierpliwości - ale staram się jak mogę i poczekam :D Tylko dwa zdjęcia udało mi się zobaczyć - chyba net był za słaby wieczorem - potem wejdę tam jeszcze raz. Myszka coraz śliczniejsza :D Erato - gdyby to tylko ode mnie zależało - siedziałabym do późna w nocy, a rano smacznie spała - najlepiej myśli mi się i robi właśnie wieczorem :D Rebeko - wolniej pracuj - bo tak trzeba.... nie wolno Ci sie teraz przemęczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dziwnie się dzisiaj czuję. Już wczoraj miałam jakiś spadek formy, na aerobiku był moment, że zrobiło mi się słabo, ale myślałam, że to od tych ćwiczeń. Dzisiaj od rana nie ćwiczę, a też jestem jakaś osłabiona. Przed chwilą validol zjadłam, bo tak mi serce waliło. Może brak snu mi doskwiera. W nocy u nas strasznie wiało i do godz.1 nie mogłam zasnąć, a o 6:15 pobudka. Chyba muszę trochę przystopować, ale nie wiem gdzie się zwrócić w sprawie sklonowania :-D Rebeko 🌻 Ty się nie wygłupiaj i nie dopuszczaj do tego, żeby Ci się żołądek do kręgosłupa przyklejał. Może właśnie za to dokopała Ci dzidza, bo ją głodzisz :-D Erato 🌻 mój M nie używa maszynki elektrycznej, taki jakiś dziwny typek z niego, ale dawno tego tematu nie poruszałam, może zmienił zdanie. Muszę go dzisiaj zapytać. Kaszubko 🌻 nie lubię się nudzić, ale jak zobaczyłam co napisałaś, to zatęskniłam za nudą w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - ja nie potrafię spędzać czasu bezczynnie - nawet w trakcie posiłku czytam :D ... film oglądam i jednocześnie rozwiązuję krzyżówkę....Nawet przy kawie coś robię :D Może dlatego nie lubię zbytnio kogoś odwiedzać - bo wtedy moje ręcesa bezczynne. Zawsze wynajduję sobie jakieś zajęcie... kiedyś były to robótki ręczne... szydełko, druty, igła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem :-)... faszerowane pomidorki zalatwily sprawe :-) Kaszubko 🌻 -Juz zwolnilam :-)... A Dea mowila o \"Mikolaju\"... to jeszcze 4 dni ;-) Dea 🌻 - sliczna dziewczyna rosnie ale jak masz sposob to zrob cos zeby Ci mala zostala caly czas w tym wieku ... te 2-3 latki sa najslodsze :-) 😘 She 🌻 - zawsze mowie ze zeby sie leczyc w Pl trzeba miec zelazne zdrowie :-O. Powodzenia !! Rybko 🌻 - milych lowow na \"Allegro\" zycze :-) Goja 🌻 - ja mojego M nawet nie pytam co by chcial dostac... bo odpowiedz jest zawsze jedna : \" Moze bycPorche Carrera albo Lamborghini Gallardo...\" :-O.. Takiemu niczym nie dogodzi :-D :-D Erato 🌻 - tam zaraz do kuchni... mozna jeszcze isc na taras ... :-P Zapraszam, bo cud sie zdarzyl i slonko wyszlo :-) A ja zadowolona jestem :-) bo pojechalam wczoraj po pracy do polskiej ksiegarni i kupilam dla taty ksiazke ... Chcialam zamowic przez internet, ale nie znam zadnego \"pewnego\" portalu, wiec wolalam zaplacic troszke (prawie 100% :-O) drozej ale juz mam zakup w domu... powoli mi sie \"worek Swietego\" kompletuje :-) Stawiam kawe : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ .... i herbatke mietowa \\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/... do wyboru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pada deszcz - wiec biegnę do Ciebie Rebeko - na taras :D i wybieram kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - ruch sie zrobil :D jak fajnie wejsc i cos poczytac,tak sie wzielam za kuchnie ze przy okazji wysprzatalam szafki kuchenne,obiadek oczywiscie gotowy,dzis mila niespodzianka dla domownikow bo jest kapusta w smietanie a ja sie ciesze :D bo wszystko zjedza. I tak oto mija kolejny dzionek i juz niedlugo swieta i skonczy sie ten rok (i dobrze) !!! Kaszubko - aj ja tez lubie zycie nocne,tylko rano zle sie czuje jak musze wstawac ;) latwo sie przestawic hihi.🌼 Goju - podoba mi sie to sklonowanie :D przystopuj troszke bo faktycznie chyba lekko przesadzasz i organizm sam sie upomina o odpoczynek,a druga sprawa moj M tez nie uzywa maszynki to bedzie pierwsza,ale juz podchody zrobilam i wiem ze jest jedna ,,Philips,,ktora mu sie podoba,dlatego zrobilam ten zakup bo wiadomo jak co roku my kobiety mamy ten sam problem-co kupic :D -Powodzenia 🌼 Rebeko - kurcze pomidorki faszerowane,pycha - ja chwilowo na tarasie jesli jeszcze jestescie bo za niedlugo juz znikam - stawiam za to herbatki roznego rodzaju,moze byc :D 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domku :-)... dzis mam dostawe zamowionego champagne ;-)... bedzie co pic na Sylwestra :-D Zycze milego wieczoru 😍 , bo jak znam zycie to jak sie \"kurierka\" rozsiadzie to znow do nocy bedziemy siedziec ;-) i pewno nawet kompa nie wlacze ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mowilam o Gwiazdce... okej, na Mikolaja dostaniecie ;) Dzieki za komplimenty dla Myszy, ale jej nie powiem bo jej jeszcze sie w glowie poprzewraca! Moj ma golarke elektryczna ale jej nie lubi - ostatnio przez dwa miesiace sie musial nia golic bo ja zapominalam mu kupic zyletki :D:D:D chyba mi za cos podpadl ;) :p a teraz "ktos" mi zrobil smaka na kapuste w smietanie!!!! spadam do domciu 🖐️ pa pa Kochane, trzymajcie sie cieplutko! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×