Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wiecie co, ja chyba jeszcze spie :-D :-D... rzeczywiscie przeciez dzisiaj jest Barbary a nie Mikolaja !!! :-D :-D :-D :-D Wszystkim Basiom, Baskom, Basienkom i Basiulom wszystkiego NAJLEPSZEGO 🌻 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartek 🖐️ Jeszcze tylko piątek i znowu weekend. Ale przede wszystkim mikołaj :-) ciekawe co mi przyniesie. Rybko 🌻 kurcze ta sobota mi nie pasuje, ale czekoladę kupię i będę w gotowości :-) przypomnij mi tylko czy to ma być gorzka, czy biała z bakaliami, bo zapomniałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Mojej Basi już wysłałam życzenia - a zadzwonię dopiero po godz 18 - wtedy dopiero wróci do domu ze szkoły i z zajęć dodatkowych :D Za chwilę będzie Maciuś - znów będzie na wesoło :D ❤️ 👄 dla wszystkich - jakoś czas mi ostatnio za szybko ucieka - chyba źle mam zorganizowane swoje wolne godziny.... ale gdyby nikt nie robił mi niespodzianek swoimi odwiedzinkami - zdążyłabym ze wszystkim - razem z nudzeniem się hihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😘 eee tam, Kaszubko, lepiej sie nie nudzic!!! A zreszta, te twoje niespodziankowe odwiedziny to takie radosne i pelne milosci! ❤️ Rebeko, az musialam spojrzec w kalendarz ktorego to dzis mamy !!! Barborka!!!!!! Jak to bylo? Barborka po lodzie, Boze Narodzenie po wodzie? U mnie dzis rano mocno padalo, ale teraz sloneczko ladnie swieci :) Pamietam z dziecinstwa jak w dzisiejszym dniu mozna bylo ogladac te ladne mundury gornicze, a potem pod wieczor ci sami mezczyzni wracali po omacku do domu ;) Rubko, ty to powinnas zmienic nicka na Poranny Ptaszek :D:D:D fajnie ze sie z Goja spotykacie 😘 Goja, a grzeczna bylas? bo jak nie to tylko wegiel pod poduszke dostaniesz!!! :D:D:D 😘 Rzena 😘 oj, klopoty w rodzince niemile, mam nadzieje ze szybko przeminie ❤️ Trzymaj sie i nie przejmuj ze nie amsz za duzo checi do pisani, czasami tak bywa, my to rozumiemy! do zas, jak to kumpel Rybki mowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie ma mrozu,,, nie ma deszcze - to jakie wtedy będzie Boże Narodzenie??? Stawiam kawę i ptysie - zapraszam na taras :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sie slonce przebilo :-)... a jeszcze na obiad szlam pod parasolem :-(... Czy to znaczy ze na Swiata bedzie lod... ? Jakos nie chce mi sie w to wierzyc... ale nadzieja umiera ostatania :-P Goja - co Ty tak winko od rana ? :-D Chcesz rozgi dostac ;-) !!? :-D :-D :-D Dea - my mamy rodzine na Slasku i zawsze lubilam chodzic na wystepy gorniczych orkiestr :-)... w jednej gral moj wujek :-). Jak sie udal wczorajszy \"panienski wieczor\" ? Kaszubko - to ja sie na taras z Toba wybiore :-). Juz leeeeeceeee :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciuś był :D jest coraz mądrzejszy - własciwie z dnia na dzień widać jak się zmienia - coraz łatwiej potrafię się z nim dogadać... a jak ślicznie wita Psotkę - już wie, że na przywitanie trzeba ją pogłaskać :D Dziś zaliczyłam jeszcze więcej buziaczków od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - takie dzieciaczki sa najslodsze 😍 ... kiedy mozna sie juz z nimi dogadac a jeszcze nie maja "fochow" ... Duza 😘 dla Maciusia !! Uciekam do domku... postaram sie do Was zagladnac ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki na podwórku bawią się z petardami - a w domu... Psotka strasznie trzęsie się ze strachu - trudno jest mi ją uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz w domku :-) Kaszubko - nie za wczesnie troche na te petardy :-O ...? Przeciez do \"Sylwestra\" jeszcze 4 tygodnie zostaly ;-) !!! Teraz jakas szybciutka kolacje trzeba zjesc i uciekam pod prysznic, bo ide na kontrole do pani doktor... wiec narazie sie z Wami zegnam... ale moze jeszcze pozniej zagladne :-) MILEGO WIECZORU kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, ale u nas zaczął się dziś Jarmark Świąteczny: W dniach 4-6 grudnia, już po raz drugi, na Rynku w Pucku odbędzie się Jarmark Świąteczny organizowany pod hasłem "Rynek pełen ryb".

Impreza nawiązuje do tradycji Bożonarodzeniowych jarmarków organizowanych w całej Europie. Degustacje potraw rybnych mające zachęcić do częstszego spożywania zdrowych i smacznych ryb, stragany ze świątecznymi upominkami oraz występy muzyczne na pewno wprawią w dobry nastrój wszystkich, którzy od czwartku do soboty odwiedzą pucki rynek.

Tym bardziej, że rybne smakołyki serwować będą znani na Pomorzu szefowie kuchni i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie. Warto dodać, że tegoroczny Jarmark uświetni występ popularnej piosenkarki Ireny Jarockiej, której koncert odbędzie się 5 grudnia o 16:30. Wystąpi też laureatka konkursu muzycznego Kaszubski Idol 2008 – Ewelina Pobłocka.

Będziemy między innymi kibicować aukcji na rzecz puckiego hospicjum i przyglądać się samorządowcom, jak radzą sobie z malowaniem bombek. Dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy konkursy i niespodzianki.

Organizatorami Jarmarku Świątecznego są: Starostwo Powiatowe w Pucku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Jastarni.
Jarmark współfinansowany jest ze środków unijnych z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Program Jarmarku: CZWARTEK, 4 grudnia 15:00 - Otwarcie II Świątecznego Jarmarku rybnego
 15:30 - Koncert * **Eweliny Poblockiej** * Kaszubskiego Idola 2008
 16:20 - Kaszubianki

 16:50 - Konkurs Radia Kaszëbë 

PIĄTEK, 5 grudnia 

14:00 - Rozpoczęcie 

14:10 - Grupa wokalna PARTITA

 14:30 - Gotowanie zupy rybnej

 15:00 - Malowanie bombek przez pomorskich Samorządowców

 16:20 - konkurs Radia Kaszëbë

 16:30 - Koncert Ireny Jarockiej 

17:30 - Rozstrzygniecie konkursu 

SOBOTA, 6 grudnia

 10:00 - Rozpoczęcie

 10:30 - Program mikołajkowy dla dzieci

 12:00 - Pokaz kulinarny szefa kuchni

 12:50 - Konkurs Radia Kaszëbë 

13:00 - *Aukcja* , z której dochód zostanie przeznaczony dla Hospicjum w Pucku

 14:00 - Rozstrzygniecie konkursu kulinarnego


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no no, program wyglada na ciekawy :-) Ja bym sie chetnie wybrala na ten pokaz kulinarny szefa kuchni :-P... a jakby jeszcze byl polaczony z degustacja ;-)... wprawdzie w kuchni jestem \"noga\" ale dobrze zjesc lubie :-D Ja po kontroli, brzuszek miewa sie dobrze, mozemy spac spokojnie :-) ... co zaraz wprowadzam w czyn ;-) SLODKICH SNOW dla wszystkich 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 Pachnaca kawe i croissant\'y stawaim na stole i zycze milego dnia :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie doczekalam sie nikogo :-( ... Nie to nie :-P, laski bzzzz :-D :-D W takim razie jade do po kawe (moze spotkam Geaorge\'a ;-) ) i po sklepach pobuszowac :-) Zycze MILEGO POPOLUDNIA 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Prosze o usprawiedliwienie za wczorajszy dzien poniewaz :D mialam i mam do dzis przesilenie moich sil,naprawde dziewczyny zle sie czuje,jestem ciagle zmeczona,glowa mnie boli i wczoraj zaslablam,musialam dac sobie wolne a dzis porzadki przedswiateczne,cala rodzina pomaga oprocz meza oczywiscie bo ktos musi pracowac na caly etat. Rebeko 👄 dziekuje za kawke,chociaz jedna warte trzyma :D zycze Ci udanych zakupow i ciesze sie ze malutka dobrze wszystko znosi,niezapomnij pochwalic sie zakupami.🌼 Kaszubko 👄 tak widzialam ze te ksiazki sa dwie a o reszcie poczytalam,dalej stwierdzam ze warto je przeczytac,milej lektury i Wszystkiego Najlepszego dla Basi 🌼 Wszystkim paniom zycze Milego Dnia 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Byłam na małych zakupach i dużym spacerze :D Sobie kupiłam jedynie swój ulubiony dezodorant z firmy Nivea. Za Psotką zaczynają już ganiać pieski - mamy bojowe zadanie - pilnowanie i jeszcze raz pilnowanie - nie chcę, aby miała szczenięta :D Miałabym tylko kłopot potem - za bardzo kocham zwierzaczki i trudno byłoby mi je komuś dać :D Erato - kończę już pierwszy tom - książka jest super... no i temat ciekawy i dobrym językiem pisana :D Baśce zrobiłam wczoraj takie zdjęcie - zaraz wrzuciła je na Garnek: http://x.garnek.pl/ga2300/d7266a5bd3eceaa3782847a3/od_babci_w_dniu_moich_imieninek.jpg Widzę coraz więcej możliwości w PhotoFiltrze - im bardziej w ten program wchodzę, tym bardziej zaczyna mi się podobać :D Zapraszam Was na taras i ploteczki :D Erato ❤️ trzymaj się - nie poddawaj się żadnej chorobie. Rebeko ❤️ już coraz trudniej wychodzi mi czekanie na maleńką kruszynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, macham wam i gorąco pozdrawiam prezenty schowane w szafie czekaja na podrzucenie pod poduszke:) kaszubka, super fotka:) kurcze, rzadko kto moze sie pochwalic taka babcia biegłą w kompie:))) rebeka fajnie ze brzuchek ok:) moje dziecie dzis poszlo na premieru filmu \"zmierzch\" raaaany, od miesiaca o tym ciągle słyszę:) a książki przeczytane milion razy:P i mnie zmusza a ja czasu nie mam na swoje ulubione, to co tu mówic o książkach dla nastolatek - chociaż podobno podobają się paniom ze wszystkich pokolen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa - mam wiele planów do zrealizowania... i wciąż znajduję nowe ciekawe zajęcia... przyznaję, że zdjęcia - ich obróbka bardzo mnie wciągnęły :D Na kompie mało jeszcze się znam - wciąż się uczę i uczę :D doszłam do wniosku, że jednak to dobry sposób na spędzanie czasu, a z pewnością lepszy niż plotkowanie z sąsiadką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, plotkowanie z sąsiadką też jest fajne;) to z okazji mikołajek życzę realizacji planów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę mikołajkową zaglądam :) Jakie prezenty dostałyście ? Ja w prezencie mogę Wam kawę zrobić i ciacho postawić :D:D:D:D:D:D Hi,hi,hi,hi...................chyba niegrzeczna byłam ,bo nic nie dostałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co Wam Mikolaj przyniosl????? Jestem pewna, ze tylko slodkosci i fajne prezenciki, nie rozki i wegiel ;) :D:D:D Moj present to wyspanie sie dzisiaj rano, Mysz obudzila nas dopiero o 8ej ale potem i tak buszowala w naszym lozku tak do 9ej, i fajnie tak bylo jakosc dojsc do siebie :) Wczoraj mialam zwariowany dzien, na podwojnych obrotach ... szybko ostatnio sie mecze wiec dobrze mi dzis ano w lozeczku bylo. Annapo, mam nadzieje ze wszystko dobrze sie uklada i zdrowko dopisuje ❤️ 😘😘 😘 Erato, a z tym sprzataniem przedswiatecznym to nie mozesz dac sobie spokoj? Zdrowie wazniejsze a od troszke kurzu nikt nigdy nie umarl! Zahamuj troszke Kochana 😘!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem kochane :-) Ja dostatalam na Mikolaja ... wstretna glukoze do wypicia na czczo i ponad poltorej godziny spedzone w laboratorium :-O... A M jeszcze lepiej : poranne, sobotnie zakupy ... w tym najwiekszym tloku i przy najwiekszych kolejkach do kas :-O... hihi, chyba nie bylismy grzeczni w tym roku :-D :-D :-D Erato 🌻 - :-( zwolnij dziewczyno !!! Nie poddawaj sie temu stereotypowi \"idealnej pani domu\" ktora nie dosc ze pracuje zawodowo to jeszcze codziennie sprzata, gotuje, prasuje a na Swieta przewaraca caly dom do gory nogami ! Pozwol sobie na odrobine luzu, zdrowie jest najwazniejsze !!! Kaszubko 🌻 - mnie tez coraz trudniej ;-)... Ale czas szybko zleci : teraz czekam na Swieta, pozniej bede czekala na koniec pracy a pozniej juz tylko 6 tygodni ... :-) Wesola 🌻 - kawa i ciacho przyjete :-) Dzieki !! Elisa 🌻 - pozdrowki sle !! Dea 🌻 - fajny prezent dostalas :-) ale sie nie wymiguj : mial byc tez prezeznt dla nas !!! I ze wzgledu na intensywny poranek dzis postanowilismy sobie zrobic dzien wypoczynkowy albo jak kto woli DZIEN DZIECKA ;-) ... bez sprzatania :-) !!!! Przelecielismy tylko \"po lebkach\" kibelki ;-) i kuchnie... a reszte mamy nie powiem gdzie :-P... Uciekam do kuchni bo pomimo \"laby\" jednak zjesc cos trzeba ... MILEGO DNIA dla wszystkich 😍 !! PS : moze nam Ania zrobi prezent i na Mikolaja sie pokaze chocby machac lapka :-)...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... dzisiaj jakis lepszy dzien ,wiec korzystam z okazji i wpadłam Wam pomachac 🖐️...mam nadzieje ,ze idzie ku lepszemu ... w czwartek byłam u pana doktora i narazie wszystko ok,przynajmiej wg niego:)...ale w koncu moje objawy raczej normalne,tyle ze bardzo uciazliwe...ale dosc o mnie... Dea...dzieki za poczte,tyle ze nie potrafie dobrac sie do tej fotki :(...moze ktoras z pan podesle mi w jakims innym programie...A tak a propos to jeszcze raz duze gratulacje.... Erato...ja tez uwazam,ze powinnas dac na wstrzymanie,widzisz nawet organizm daje Ci znac ,ze powinnas odpoczac... Przepraszam ,ze tylko tyle ale nie jestem jeszcze w 100 % formie...wybaczcie...jednoczesnie zapewniam ,ze cały czas o Was pamietam i mocno wszystkie Was sciskam zyczac wszystkiego naj...🖐️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, najlepszy present dzisiaj to twoj wpis, naprawde!!!, i nowiny o zdrowku! Ciesze sie bardzo, ze wg lekarza wszystko dobrze, wiesz oni cos tam zawsze wiedza! Ale uwazaj na siebie i pilnuj! Ja zawsze mowilam ze 3 to magiczny numer! Rebeczko, jak obiecalam tak zrobilam ale nie tu a na @. Chyba na wannado ci wyslalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - fajne prezenty mam od Mikołaja :D Wesoła ❤️ Annapo -serce] Dea ❤️ Rebeka ❤️ Annapo 🌼 Z przesłaniem fotki mam kłopot - nie potrafię jej przełożyć na inny program - ale i tak wiadomo o co chodzi Dea 🌼 nie tylko ja to wykrakałam - ale przyznaję się, że miałam w tym sporu udział hiihihhihi :D Rebeko 🌼 za kilka tygodni i Ty zabierzesz się za wielkie porządki - taka już jest natura kobiety :D Erato ❤️ zwolnij tempo i to natychmiast.... nie jesteś sama w domu - niech inni domownicy popracują - Ty zacznij myśleć o sobie. Wesoła 🌼 te prezenty od topikowych dziewcząt w zupełności mi wystarczą.... bądźcie zdrowe, wesołe i częściej tu bywajcie :D Ellisa ❤️ moje plany muszą się zrealizować - kłopot w tym, że wciąż dokładam nowe :D Baśka coraz swobodniej porusza się w obróbce zdjęć: http://x.garnek.pl/ga1590/baccd98f7cce16a3792728a3/3792728.jpg http://x.garnek.pl/ga6868/06adb96e7a56a9a3792715a3/3792715.jpg http://x.garnek.pl/ga6323/0f81b237601a14a3792713a3/my.jpg Ma swój styl - podoba mi się to, co robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w sobote w Mikolajki ❤️ Dziewczyny wyspalam sie za wszystkie czasy,domownicy zrobili mi niespodzianke rano,zamkneli pokoj i po cichutku zrobili sniadanko i kawke - aaaaaj jak blogo bylo w lozeczku,niedlugo jedziemy na zakupki musimy kupic cos dzieciom pod choinke- u nas prezenty dajemy po wigili wiec mikolaj jest tylko symboliczny. Pogoda nawet dopisuje sloneczko swieci i jest dosc cieplo,posylam slonko do Was dla otuchy i 👄 🌼👄 - dziekuje za mile slowa - tak wiem ze przesadzilam ale nic nie poradze,ja po prostu musze .........................musze to isc na urlop,jeszcze troszke do stycznia i biore tydzien urlopu,trzeba odreagowac wszystkie stresy. Kaszubko 👄 dziekuje za wsparcie,Basia robi coraz wspanialsze fotki,chyba bedziecie musialy mnie cos nauczyc,sciagnelam ten program i spolszczenie do niego,zobaczymy co z niego wyciagne hihi,-aa ja tez nie moge otworzyc fotki od Dei,jesli znalazbys sposob na przeslanie mi jej to bylabym wdzieczna🌼 Wesola 👄 🖐️- to ja w prezencie poprosze o kawke :D 🌼 Dea 👄 a jednak 🌼 Gratulacje 🌼 musialas nas trzymac tak w niepewnosci,hihi,ciesze sie razem z Toba i buziaki dla Myszki- a jednak Kaszubka wykrakala co? :D ale mila niespodzianka🌼 Ellisa 👄 najwazniejsze ze prezenty zrobione,film calkiem,calkiem rowniez czytalam o nim.Pozdrawiam 🌼 Reebko 👄 ulala jaki prezent milusi na rano - mezowi mie zazdroszce u nas juz w sklepach roi sie od tloku ludzie jak zwykle powariowali przed swietami,ale taka kolej rzeczy,Rebeko juz wyluzowalam co tak krzyczysz :D hihi 🌼 Annapo 👄 jestes milym prezentem mikolajkowym na dzis,ciesze sie ze u Ciebie wszystko idzie ku dobremu i zycze Ci tego z calego serca,mam nadziejke ze niedlugo zagoscisz u nas z powrotem,Pozdrowionka dla rodzinki a dla Ciebie duuuzy 👄 trzymaj sie a ja juz zwalniam,dziekuje 🌼 a teraz zapraszam na tarasik na kawke - taka mila pogoda i tyle prezentow na dzis - slonkka duzo dla Was mile panie 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×