Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jestem 🖐️ No i co z tego ze jestem jak ledwo na oczy patrze :O... znow mielismy pobudki co godzine :(, nie wiem czy to ten upal Ali daje w tylek czy dlatego ze homeo jej wczoraj nie dalam... chyba jedno i drugie... Jak to dobrze ze dzisiaj juz piatek !!!!!! Kawa-szatan na otwarcie oczu na stole : > > > > > > >... ;) Zycze milego dnia !! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 🖐️ No i co z tego ze jestem jak ledwo na oczy patrze :O... znow mielismy pobudki co godzine :(, nie wiem czy to ten upal Ali daje w tylek czy dlatego ze homeo jej wczoraj nie dalam... chyba jedno i drugie... Jak to dobrze ze dzisiaj juz piatek !!!!!! Kawa-szatan na otwarcie oczu na stole :> > > > > > ;) Zycze milego dnia !! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie !!! Dostaniecie normalna kawe : |_|> |_|> |_|> |_|> |_|> |_|> ... szatana zostawie dla siebie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Ja też mam za sobą ciężką nockę. Prawie całą noc przekaszlałam. Męczy mnie taki suchy kaszel, nawet tabletki nie pomogły. Mam takie tabletki, które hamują odruch kaszlu, nie leczą ale pomagają przespać noc, no i mnie pomogły tylko na 4 godziny, a później powtórka z rozrywki :-( W ciągu dnia może sobie odeśpię. Życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moja mała dopiero co wstala a ja przez jej kaszel w nocy ledwo teraz funkcjonuje wiec jade na wspomaganiu kawowym;) wczoraj sobie zrobilam wieczor odnowy;) mama zafarbowala wlosy potem plawilam sie w wodzie a potem w ruch poszedl depilator dzisiaj postanowilam na wieczor zarzucic maseczke na twarz i wymoczyc nogi, w sobote mam spotkanie z dziewczynami z forum marcówek( mamy ktore urodzily w marcu i kwietniu 2007) we wrocławiu;) moze teroche uda im siemnie rozweselic nie chcialam isc ale jak stwierdzily ze mnie skopia jak nie przyjde to wole isc by potem posinaczona nie chodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ Ja tylko na kawke bo dzis mam do zalatwienia jedna wazna sprawe,za pol godz.mam spotkanie-trzymajcie kciuki. Widze same niemowiace na topiku,tylko Rebeka cos sie zdublowala. Nadrobimy za wszystkie panie :D Kobietki ❤️ duzo zdrowka i wylazic z chorobska bo tu wszedzie lato........ Napisze jak wroce bo pozniej zaraz ruszam do pracy. Milego dzionka i dzieki za kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) To czekam na wiadomość w sprawie spotkania, a korki nam nie straszne przebijemy się gdzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Erato - to nie tyle chodzi o to, że mało wpisów - ale jest znów od paru dni kłopot z ich wrzucaniem :D albo bardzo długo się wgrywają i wówczas często się dublują [bo przychodzi info, że czas minął] albo kafe żąda wpisywania kodów i też wtedy często coś tam nie wychodzi. Mam szybki net - wpisy więc powinny być w okamgnieniu na kafe, a bywa, że czekam i czekam... Znów upał... może pod wieczór gdzieś wyruszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - ja się dostosuję do Was... w @ poślę Ci nr mojego telefonu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze ze nie jestem sama w takim "cudownym stanie" ... od razu mi razniej :D Goja 🌻 - jak masz okazje to odsypiaj :) ... i gardziolko szanuj :) Erato - qrde, juz za pozno....? No nic, kciuki i tak zacisne :) Maxi 🌻 - szkoda ze nam nie przyszlo do glowy zeby grozby karalne zastosowac ;)... Kaszubko 🌻 - czy ja dobrze pamietam ze w P jest na rynku kamera ... ;) Dea pewno pakowaniem zajeta ale moze jeszcze na kawke po obiedzie zagladnie ..? ;) Ania 🌻 - HOP !! HOP !! Rzena 🌻 - wracaj juz z tych wakacji !!! :D She 🌻 - zapomnialas o nas :(...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko nie daabym rady bo musiałabym jechac z dziecmibo moja mama jechala w ten weekend na ostatnia wycieczke jaka jej wykupilam razem z A. wiec nie mialabym co zrobic z dziecmi, a wszyscy na wkreta do jednego auta bysmy sie nie zmiescili. Ale nastepnym razem chocby nie wiem co to juzbede na 100 % A za erato to ak dlugo mam trzymac te kciuki bo okna czekaja a piesciami mi mazaki wychodza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaraz zaraz a kiedy wy sie teraz spotykacie bo ja do 18 w domu.Wiec moze ja bym sie wybrala z dziecmi tylko musialabym cos znaleźdź na nocleg cos taniego, ale pewnie tu Kaszubka cos by mi pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy dostalyscie ode mnie link do zdjec z dnia matki, z wyjazdu do Krynicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..... i znikam ,niestety mam sporo do zrobienia i mimo najszczerszych checi nie dam rady wiecej...posylam moc dobrych fluidkow wszystkich chorujacym i niewyspanym ,z soba wlacznie:P...o to 🖐️...miego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pakuje 😠 nie poprasowalam bo u nas dzisiaj taki upal ze nie chce sie dodatkowo pocic :p poprasuje juz na miejscu, albo potem Wesola wam doniesie jaka to ja niewyprasowana jestem ;) :D:D:D:D wlasnie mnie powalily ceny taksowek na lotnisko 😡 no nic, jak trzeba to trzeba :( kolezanka by nas jutro rano zawiozla ale pomierzaylysmy nasze walizki i jej bagaznik i sie nie zmiescimy :o Narazie Ola spi to spakowalam ciuchy a potem wieczorem reszte ... no i kurka, trzeba by troche dom ogarnac bo to niefajnie wracac na balagan :o ach, przydalyby mi sie zlote raczki Rudej!!! ;) Goju, no to widac taka juz twoja uroda :) a kolegow w pracy masz fajnych! spadam juz bo dzis mi nerwy wysiadaja .... bede na podgladzie wiec sie niezupelnie zegnam, ale pozycze wam tylko mase zdrowia i przespanych nocek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka - coś te kamerki ostatnio nie działają.... nie wiem dlaczego... może do tego czasu jednak je naprawią. Ruda - nie dostałam linku. Jeśli chodzi o druga sprawę - to sezon i bardzo trudno o wolne kwatery... jedyne wyjście, to ewentualnie nocleg w altance, w moim ogródku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam super polaczenie pociagiem ;) wiec korki nie bylyby problemem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszcze !! No ale coz, na kazego przyjdzie jego kolej ;) Rudamaxi - ja ka tez nie dostalam... Dea - tez nie lubie do brudnego domu wracac... Duza buzka jakby co... i nie zapominaj o nas ;) Teraz juz buegne do domu ale postaram sie w przerwia w machaniu mopem :O na chwike do Was wieczorem wskoczyc ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko altaka super srawa zwłaszcza ze ogrodek zawsze taki masz wypielegnowany. To kiedy planujecie sie spotkac? Kaszubko zaraz wysle linki do zdjec rozeslij dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 miłego urlopu życzę Muszę spadać przytulić moją córunię, bo spała wczoraj u babci (była na wakacjach) :-) i stęskniłyśmy się za sobą :-) Dobrej nocy życzę 🖐️ A i jeszcze dobra wiadomość, Polacy wygrali w siatkówkę z Niemcami!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 ale dziś pustki - wiadomo dlaczego - sobota i upał :D nie wychyliłam nawet nosa na dwór... w domu jednak chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ najserdeczniejsze życzenia i bukiet kwiatów dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 .......... ( ( ( ( () --- () --- () --- () || - || || || .{*******} @@@@@@@@@@@@@ { ********** } . @@@@@@@@@@@@@@@ .{**** 100 LAT;;; ***} { ** * 100 LAT 100 LAT ** } { ***** ***** } @@@@@@@@@@@@@@@@@ )---------( ____ ,-----------, ___ /_________________\ **._**_.** Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie wyszedł torcik, ale mam nadzieję, że się nie pogniewasz. Chyba dlatego się tak przesunął, że takie upały są i masa się rozpłynęła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×