Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A mnie sie wydawalo ze to jutro Kaszubka ma urodziny .....? :P Kaszubko 🌻 - dziekuje za przeslanie linkow :) Goja 🌻 Rudamaxi 🌻 - sliczne fotki :) Ania 🌻 - ciagle zapominam zapytac ... beda u Was wogole w tym roku zniwa :(...? Jak sobie radzicie ? U nas WE sympatyczny :), w sobote wybralam sie z mama po sklepach pobuszowac :)... a wczoraj juz dopoczywalismy :) A dzisiaj rano PIEEEEEEEEKNA burza przyszla, mama dotarla do nas w ostatniej chwili, zaczelo sie jak mialam wychodzic z domu :O... Troche poczekalam ale ilez mozna... szlam bez parasola bo tak walilo ze sie normalnie balam.... i w rezultacie dotarlam do pracy przelana do suchej nitki 😠 Nie ja jedna... kumpel na motorze przyjechal i obawiam sie ze jego bluza troche dluzej bedzie schnac :P... Stawiam kawe |_|> |_|> |_|> |_|> |_|> |_|> |_|> ... i zycze milutkiego dnia !! Ja sie ide suszyc :O... 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów poniedziałek...:( Mimo wszystko miłego dzionka życzę! Pozdrówki 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - Goja 👄 dzięki za życzenia... urodziny mam jutro, ale fajnie, że tu już dziś się zaczynają :D :D :D Mam od wczoraj kłopoty z netem - pojawia się i znika :D i jakby tego było mało - jeszcze komórka się rozwaliła - podobno telefon nie wytrzymał tej gorączki :D czort jeden wie... planowałam kopic nowy dopiero pod koniec jesieni - widocznie do mojej komórki to dotarło i się na mnie wcześniej pogniewała :D Rebeka - u nas burze mają się pojawić w drugiej połowie tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to już wiem dlaczego ten tort się tak zbuntował :-D Kaszubko ja wiem, że Ty masz urodziny 13-go, ale jakoś rano mi się wydawało, że to już dzisiaj :-) U mnie również upał, 35st. ale zgodnie z obietnicą nie narzekam :-) Idę cosik przekąsić i muszę skończyć na jutro ofertę. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 👄 ja też nie narzekam :D tyle, że mniej palę i mniej jem - to jedyne plusy - weszłam na wagę :D ani grama mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem... przepraszam za nieobecnosc,ale syn 2 tygodnie byl bez kompa i teraz nadrabia zaleglosci:) a z laptopa nie moge korzystac bo ruter nam padl,a pan od naprawy na razie poza krajem...:(...u nas tez ukropy ,ja sie staram nie narzekac ale ciezko mi to idzie:)...szczegolnie ,ze moj Brian nie moze pojac czemu przez caly dzien nie moze isc do MUUU...ostatnio to jego hobby,wystarczy wozek postawic w oborze i 2 godz .spokoj:) Kaszubko, od nas wszystkich tez najsedeczniejsze zyczenia, przede wszystkim duzo zdrowka, udanych wycieczek, zgody w rodzinie, duzo radosci i milosci z bukiecikiem 🌻 i moc 👄 sorrki ze dzisiaj, ale nie wiem czy jutro uda mi sie wejsc na kompa. calej reszcie zycze milej nocy, dobranoc, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]Kaszubko by każdy dzien byl dla ciebie radosny i prominny. By cała rodzina zawsze cie kochala i we wszstkim wspierała🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat] Lece spac bo jutro o 5.30 jade do Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi kwiatki nie wyszly ale to pewnie przez to zem juz baaaaaaardzo zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ no to jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-)Dużo zdrowia, spełnienia marzeń, radości , samych pogodnych dni w życiu 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA 😍 NASZA KASZUBKO !!! 🌻 🌻 Zdrowia caly worek, pogody ducha, usmiechu na codzien i milosci z kazdej strony 🌻 🌻 Macham 🖐️ i spadam :(... zajaczek czeka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko droga 😘 moc serdeczności przyjmij. 100 latek w radości i miłości bliskich. Całuję mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - 🌻🌻 100 lat w szczęściu i zdrowiu oraz spełnienia marzeń!🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Kochane dziewczęta 👄 dziękuję za życzenia 👄 Od męża dostałam już sporo buziaków, a przed chwilą śliczny bukiet - w tym upale pojechał do ogródka - nie było mu ciężko :D Ustawił mi wentylatorek przed laptopem... teraz mam ładne połączenie z netem. Jednak mu na mnie zależy... a może chce mieć spokój w domu i żonkę uśmiechniętą :D Coś mi zaczęła myszka głupiec - od rana posługuję się Padem - jak to ciężko idzie - nigdy tym się nie bawiłam :D jestem oburęczna, ale na Padzie łatwiej mi wychodzi, gdy posługuję się lewą ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ❤️ 🌼🌼🌼 Kaszubko 🌼🌼🌼 (.) __|..|.|__ . ..\\ ./. |.../#####\| ..=----.|#####|.---- = |.\\ ### /| .. ___/..\\ __ . /.|.|..|) . //..___. ^.___. .|| .|| ..\\ \\ )\\.) \\. / \'.|.) \\./ \'...) \\/ \' ../.) .\\(// ..)|.// ..||. // ..|( / ..|| ,*'*. ...*-* ..) . .* STO LAT!!! * . .* ........ .**. .( . .*,**...) .*._.* ..*._.* Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu! Moc najserdeczniejszych zyczen i 👄 ode mnie a od MM bukiet 🌼🌼🌼 A teraz czesc wszystkim,dzieki za trzymanie kciukow,jedna sprawa sie udala....a teraz news dnia-dostalam wezwanie na sprawe jako oskarzona o pobicie :D wiecie kto,nie? ale to bedzie numer,jeszcze mnie skarza za bojke z facetem.hihi.... Na razie pozdrowki moje panie i dla kazdej z osobna 👄 a ja zabiegana,lece po M bo dzis wczesniej skonczyl a jutro oboje sobie leniuchujemy :D mamy wolne i jestesmy sami w domku ....... Milego dnia zycze i nic nie obiecuje,pada,pada ale jest dosc cieplo. Papatki Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 zasługujesz sobie kochana na ten bukiet i wiatraczek :-D Jasne, że Twojemu M na Tobie zależy, uśmiechniętą żonkę, to każdy chce mieć, a spokoju trochę, to nie tylko faceci pragną w domu :-) Erato 🌻 cieszę się, że kciuki pomogły. Uśmiałam się z ego newsa - oskarżona o pobicie. Mam nadzieję, że sędzia też w taki sposób podejdzie i dowali temu kolesiowi jakąś karę chociażby za to, że siarę robi że go kobieta pobiła :-D Aż strach się z Tobą spotkać na ulicy :-D Ja dzisiaj o 17:30 mam spotkanie z koleżankami ze szkoły średniej i o mały włos bym zapomniała :-) zaraz muszę się szykować d wyjścia. Dzwonił mój syn, właśnie wyjechali, czekam na niego z utęsknieniem :-) szybko zleciały te dwa tygodnie. Jutro zrobiłam sobie wolny dzień, siostrzyczka szykuje mu na powitanie sałatkę owocową. Popisowe danie mojej Martusi :-D Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Macham tak na szybko bo Ala wlasnie sie obudzila i musze podwieczorek zapodac ;) U nas dzisiaj swieto panstwowe, rocznica rewolucji, parada wojskowa na Polach Elizejskich i te sprawy ;)... a ja sobie do 11h00 popalam :), szybki obiadek wszamalam :), a teraz... chyba bede siedziala w domu :( bo od rana pada deszcz i co chwile burza :O... Z jednej strony dobrze, bo sie fajnie odswiezylo i deszcz potrzebny, ale z drugiej strony pech, bo nawet na spacer z Ala nie pojde :( Erato 🌻 - "kobieta mnie bije !!" hehe :D :D Kaszubko 🌻 - ja tam mysle, tak jak Goja, ze i jedno i drugie ;) Goja - to juz 2 tygodnie jak syn wyjechal ...? Alez ten czas leci !! Milego spotkania ! :) Lece.... zagladne wieczorkiem :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas dalej upal ufff...a robic trzeba:(...najgorzej ,ze kuchnia ma okno prawie do poludnia w slonku ,a jakos nie umiem moich domownikow oduczyc jedzenia ciepłych obiadkow:(... Kaszubko🌻podpisuje sie pod twierdzeniami dziewczyn...wszystko to Ci sie nalezy,a ze przy okazji M bedzie mial spokoj ,no to przeciez nic zlego...niech tez ma cos z zycia :(:P... Rebeko🌻 u nas raczej bardzo marnie bedzie w tym roku,to co przetrwalo trzeba jednak zebrac ,a jeszcze dzis pamietam jak to wygladalo po powodzi w 97 i na sama mysl mi skora cierpnie...na polu to nawet komabajnu nie widac w czsie pracy,bo wszystko zaslania kurz ,ktory gryzie i dusi,a potem powtorka z rozrywki przy zrzucaniu do zbiornikow,nawet w takich ochronnych maseczkach nie ma czym oddychac,takze ciezkie czasy przed nami.....no ale nic jakos przezyjemy,mam nadzieje:P...co nas nie zabije;)... Erato🌻 ja tez mam takiego sasiada ,ktory juz nie jeden raz zasluzyl na "lanie" ale jak na razie sie powstrzymuje:P...pewnie tez by sie nie zawachal zeby mnie oskarzyc o pobicie,no to nie daje mu tej satysfakcji...ja duzo wytrzymuje,ale jak ruszy moje dzieci to tez sie nie zawacham ,a on chyba o tym wie i dokopuje ze wszystkich stron ale od dzieci trzyma sie z daleka... mam nadzieje,ze sedzia jakis konkretni Ci sie trafi i wszystko sie dobrze skonczy... milego dzionka z M...az Ci zazdroszcze ,bo nie pamietam juz iedy bylam sam na sam z M...nawet w nocy nie moge czuc sie bezpiecznie ,bo czesto mam odwiedziny tescia lub tesciowej:P... No ok tyle na dzisiaj ...zycze wsiem milego popołudnia i do jutra a moze uda mi sie zajrzec jeszcze na chwilke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 piszę bez podglądu - bez mojej myszki nie potrafię inaczej - może i bym dała radę, ale za dużo nerwów mnie to kosztuje - podobno za kilka dni będę mieć nową myszę - jedna z wnuczek mi to obiecała :D sama nie dam rady kupić, a mąż się na tym nie zna - trudno - muszę się trochę przemęczyć. Miałam wczoraj dzień, a właściwie wieczór - pełen niespodzianek - chciałoby się powiedziec "Chwilo trwaj" Dobranoc - do jutra... przez ten upał więcej śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) w ten poniedzialko-czwartek ;)... hehe, krotki tydzien przedemna :D Ania 🌻 - bedziemy z Wami, choc nie cialem to przynajmniej duchem :) 😍 Kaszubko 🌻 - myszka w ramach urodzinowego prezentu :) ... Ja sie jednak wczoraj na spacer wybralam, bo sie troche wypogodzilo :) Mielismy w sobote isc z Ala do szczepienia ale nigdzie nie moge znalezc szczepionki :(.... podobno byl jakis problem (!!) i cala serie wycofali i teraz labo nie wyrabia :O Ale w sumie ciesze sie ze sie nie zalapalismy na ta "wybrakowana" szczepionke :O ... Stawiam kawke : > > > > > > ... i zycze milego dnia ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 sama pisałam, aby nie narzekać :D ale dobija mnie już ta gorączka.... powód bardzo prosty - mało jem, dużo piję - wchodzę na wagę i .... guzik - wciąż ta sama waga, a chciałam latem parę niepotrzebnych kg zrzucić :D http://www.garnek.pl/kama13/a Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 zamiast kawy stawiam napoje - mięta z sokiem jabłkowym :D Kasia przesłała mi kopię @ który dostała z pewnej szkoły: Decyzją Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych została Pani zakwalifikowana na I rok studiów I stopnia (studia inżynierskie) na Wydziale Zamiejscowym Informatyki w Gdańsku, na kierunku Informatyka, tryb: studia stacjonarne (dzienne), język polski. Życzę sukcesów w trakcie studiów w naszej Uczelni. Przewodniczący Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych (dr hab. Romuald Kotowski prof. PJWSTK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - gratulacje dla Kasi !!! I powodzenia na studaich... ale wczesniej udanych wakacji ;) ! Praca mnie dzisiaj z kazdego kata pogania :O.... wiec tylko szybko macham 🖐️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no coz wcale sie nie dziwie ze pustki ,bo te upaly nawet chyba kompom nie sluza,ale chociaz Wam pomacham ,to zrobi sie troszke ruchu powietrza i moze nas ochlodzi:P Kaszubko🌻gratulacje dla wnusi,zycze powodzenia i fajnych wakacji ,niech dobrze odpocznie ,bo duzo pracy przed nia... mam pytanko:wiesz juz cos na temat spotkania z Dea i Wesoła... Rebeko🌻nie umiesz sie gdzies pozadnie schowac ?przy takim upale chce sie Wam jeszcze biegac?:):)... jak mi sie przypomni ze musze dzisiaj jeszcze pojsc do moich łaciatych,to tez mi sie cieplo robi:(...jak sie tak doi to z obu stron grzeja takie krowie kaloryferki :P fajnie jest w zimie bo grzeja ale dzisiaj... no nic milego popoludniea wsiem.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jeszcze tylko jutro i niedziela i po urlopie i od poniedzialku wracam do moich paragrafów;) Kaszubko gratuluje wnuczce i zycze jej jak najlepszych osiagniec na studiach Rebeko dziekuje za dobre slwo jesli chodzi o zdjecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - dziś u mnie burza goni burzę... w tej chwili przestało grzmieć i błyskać :D zdecydowałam się włączyć komputer. Annapo - wciąż czekam... Wesoła ma mój nr telefonu... i chyba Dea też. Wnuczka pracuje :D tym razem w Łebie... na studia kasa się przyda. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaszubko 🌻 wielkie gratulacje dla Kasi. U mnie dzisiaj również była bura, ale taka niewielka, natomiast jak lunął deszcz, to po kilkunastu minutach mieliśmy powódź. Na szczęście wszystko wróciło do normy, ale niektóre samochody na parkingach trochę przemokły :-( Rano pojechałam z synem na zakupy, troszkę poszaleliśmy na wyprzedażach. Oczywiście on miał jeden cel, kupić buty, a później musiałam go błagać, żeby jeszcze trochę wytrzymał, prawdziwy facet :-) Idę zaraz spać, powietrze troszkę lepsze, więc może będzie się lepiej spało. Życzę dobrej nocy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki............ hmmmmmmmmmmm u mnie pogoda znowu zienila sie w druga strone od wczorajszego wieczoru pada i sie jak dla mnie za bardzo nagle chlodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak na dwa slowa... U nas WE super fajny :) Wczoraj wyskoczylismy sobie nad morze do Deauville (dokladniej to nad kanal La Manche, ale nie badzmy drobiazgowi ;) :P ... Wycieczka sie udala super :) , wprawdzie pogoda taka sobie, na plazowanie w strojach troche bylo za zimno i momentami trzeba bylo wrecz kurtki ubierac, ale lyknelismy troche jodu, pospacerowalismy, nogi pomoczylismy i odpoczelismy psychicznie :) A po powrocie, o 22h00 jeszcze korek od szampana nam strzelil :P bo mielismy okragla ;) 11 rocznice slubu :)... Dzisiaj juz sie caly dzien byczylismy :)... Poslalam Wam przed chwila kilka fotek ... jak ktos nie dostal to lapka do gory ;) Teraz juz pod kolderke uciekam, bede jutro to wiecej napisze :) Buziole kochane !!! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×