Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam... no dobra postawie kawe,to moze ktos poczuje i sie skusi na odwiedziny na topiku ,bo ostatnio jakos slabiutki ruch...z reszta nie ma sie co dziwic w koncu lato... Rebeko🌻 ja tam bylabym wdzieczna nawet za taki kanal,zamiast morza:P...co prawda u nas tez dookola woda w postaci sawow i nawet jakies plaze sa,ale mnie sie marzy cos co chociaz odrobine "smierdzi":) morzem...za fotki dziekuje i powiem ze fajnego macie kierowce,chyba lyknela bakcyla od mamy :P i juz teraz formula ja inspiruje:) Kaszubko🌻 ja tam ufam ,ze sie spotkacie,bo dziewczyny chyba tak latwo nie odpuszcza takiej okazji... Goju🌻 jak sie nowe autko sprawuje?...szkoda ,ze ne wiedzialam wczesniej ,ze jedziesz buty kupic ,bo moj syn tez na gwalt potrzebuje nowych,to mialabym go z glowy,a tak niestety musze to zalatwic sama ,a za bardzo nie przepadam ze zakupami ...no coz ,mowi sie trudno...:P:) u nas tez temperatura troszke odpusciła i mamy taki dosyc przyjemny chlodek....i nawet popadalo ,za co ja osobiscie jestem bardzo wdzieczna,bo laki i pastwiska moze wreszcie troszke zmienia kolor żólci na zielen.... z ostatnich nowinek,to od wczoraj mam starszego M:)...co prawda nie obchodzimy urodzin ,bo to taki okres zniwny i co innego nam teraz w glowie ale tym razem jakos mnie natchnelo i upiklam torcika i inne pyszne ciacho z bita smietana i wisniami i dobrze sie stalo ,ze posluchalam swojejintuicji ,bo mielismy gosci i to nawe tak na dwie raty: sasiad byl do poludnia ,a ze jeszcze zostalo cosik w barku ,to wieczorkiem tez przyszedl i nawet nie wiem kiedy poszedl ,bo poszlam polozyc malego i ...usnelam...:0 torcika jeszcze zostalo,to stawiam obok i prosze sie czestowac ,a ja powoli zwijam manele i ide pogonic robote....milego dzionka wsiem....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, na kawe i na torcika sie zalapalam :) Cool !! :) Ania 🌻 - wszystkiego najlepszego dla M ! A w kwestii "smierdzi morzem" chyba bys sie nie zawiodla ;)... szczegolnie w porcie i jeszcze przy odplywie :P :D Goja 🌻 kaszubko 🌻 - niestety taki los studenta ;) ... Mam nadzieje ze sie Wam uda spotkac... choc wiem jak to jest jak sie jedzie raz na rok do Pl... chocby sie niewiem jak dlugo bylo to zawsze czasu na wszystko brakuje :D Rudamaxi 🌻 - ty juz zdaje sie dzisiaj w pracy ...? Przynajmniej Ci nie bedzie zal, bo slonca przez urlop skorzystalas :) Wracam do moich zer i jedynek :O ... 😘 dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rebeko uwielbiam ogladc twoja niunie, jest strasznie słodka.Wycaluj ja od rudej ciotki ja dzisiaj juz bylam w pracy i troche bylo ciezko rano wstac ale najpierw byly kawki i herbatki i musiaalam poopowiadac co u mnie;) tylko jestem zla bo nikt nic mojego przez dwa tygodnie nie ruszyl ale tak sie wnerwilam ze przejrzalam dzisiaj prawie wszystkie akta z jednej sprawy na jutro zostaalo mi tylko 5 tomów ale znajac zycie to pewnie jeszcze cos sobie znajde;) pozdrawiam i lece spac bo budzik zadzwoni za 5 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie starzeje Annopo złóz zyczenia M. wszystkiego naj. i Dziekuje za torcik, a zjem sobie tak przed samym spaniem a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałam się z fajnego określenia zapaszku morza :D czasem trzeba dosłownie nos zatykać i jak najszybciej uciekać :D Pod wieczór pokręciłam się trochę w okolicy zatoki... i znów wróciłam do nagrzanego mieszkania. http://www.garnek.pl/kama13/a Rebeko - fotki doszły - córeczka śliczniutka 🌼 Stawiam teraz napój miętowo-jabłkowy - to już na rano :D bo rano to chyba sobie długo pośpię... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po cichutku zeby Kaszubki 🌻 nie obudzic ;) .... stawiam kawe-szatana, bo znow noc w kawalkach po 20 minut za mna :(... Chyba wrocimy do homeopatii bo znow sie zeby u Ali odzywaja ... niech juz jej wyjda te ostatnie trojki i bedzie na chwile spokoj.... moze ;) :D Z tego co pamietam to piatki troche pozniej wychodza... Rudamaxi 🌻 - ciezko sie po urlopie do pracy wraca, oj ciezko ;)... a jeszcze jak naokolo ludzie opowiadaja ze za tydzine-dwa wakacje dopiero zaczynaja to juz wogole ;)... Mala wycaluje wieczorem... na 100% :) Kaszubko 🌻 - dziekuje :) Widzialam na fotkach ze u Was ludzie sie kapia wiec wnioskuje ze w zatoce woda czysta ? Slyszalam ze miejscami jest zakaz kapieli ze wzgledu na zanieczyszczenie ... :O... Zycze milutkiego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko, jak dobrze, że jest kawa :D nie śpię od 8,30... to już przyzwyczajenie, że budzę się o tej porze - pewnie później będzie mała drzemka :D Mąż odsypia nockę... wentylatory chłodzą... może po południu wyskoczę na miasto... jeśli nie będzie padać. U nas nie ma zakazu kąpieli w morzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 ja dzisiaj juz nie dalam rady i zostawiłam o 5 rano moich mezszczyzn w sypialni i poszlam spac do innego pokoju:(nie wiem kiedy ten moj syn planuje przespac pierwszy raz cala noc ,ale jak to nie nastapi szybko ,to chyba zaczne gryść:(...na razie tylko warcze na wspolmieszkancow i maja mi to za zle,tylko ciekawe jak sami by w tej sytuacji wygladali... no dobra koniec narzekania:)... Rudamaxi🌻 milego dnia,a dodatkowej pracy nie szukaj ,jak znam zycie to ona Cie napewno znajdzie,predzej niz sobie myslisz,a na pocieszenie to moze lepiej ze nikt Twoich rzeczy nie ruszal,bo jakby cos zle zrobil to pewnie Tobie by sie oberwalo,a tak na poczatku sie pomeczysz ale za to wszystko zrobisz po swojemu i nie bedziesz glowy za kogos nadstawiac...jak to w zyciu bywa wszystko ma swoje plusy i minusy:P...a za zyczenia dziekuje,przekaze przy obiedzie o teraz nie chce mi sie latac po podworku:) Kaszubko🌻 dzieki za napoj mietowy,ale ja dzisiaj i tak do niego dodam jakas kawe,bo inaczej moge jakis glupot narobic,a juz i tak corcie obrazilam...chociaz dalej twierdze,ze nie bylo o co ...poprostu odwazylam sie poprosic o pomoc i panna sie zbuntowala:(( i znowu narzekam:( Rebeko🌻no to podobne nocki mamy,a tak co do tej homeopatii,to pomaga na sen?bo moze sama bym cosik podala temu mojemu berbeciowi...jesli mozesz to napisz kilka slow ,co podajesz itp... a teraz zmykam zyczac milego dnia wszystkim paniom🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, Rebeko - ja nie dostałam zdjęć! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielle 🌻 - fotki poszly :) Ania 🌻 - ja uzywam homeo tylko na zabki... mam czopki "Chamomilla vulgaris 30ch" ... czyli nasz swojski rumianek :), wiem ze istnieje tez w ganulkach ale u nas sie czopki sprawdzily a podaje Ali tylko w razie potrzeby i tylko na noc. Mam tez takie jednorazowe ampulki do picia Camilia : http://pharmacie-clemenceau.com/images/camilia.jpg i tam juz sa w skaldzie rumianek (Chamomilla vulgaris 9 CH), szkarlatka amerykanska (Phytolacca decandra 5 CH) i rabarbar (Rheum officinale 5 CH). U nas sie sprawdza na medal, jak tylko sie pojawiaja nocne pobudki/jeczenia i mam podejrzenie ze to zabki to podje Ali czopka na noc i po 1-2 nocach mamy spokoj :)... wiec przy problemach "zabkowych" polecam goraco !! :) Tyle ze u Brianka to chyba nie zabki tylko caly czas "maly glodek", prawda...? Moze zapytaj w jakiejs dobrej aptece gdzie maja homeo, moze Ci cos doradza... ja tez poszukam i w razie czego dam znac :) Spadam do domku... mam zamiar dzisiaj wczesniej wieczorem do lozeczka uciec... zobaczymy co mi z tego wyjdzie :P Buziole !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Rebeka🌻 jak ja mogę o Was zapomnieć jak cały czas dostaję od Was zdjęcia?:D Jestem trochę zaganiana, trochę leniwa, miałam trochę urlopu a poza tym się dużo dzieje:) Po malutku aklimatyzujemy się w nowym mieszkanku i na nowym miejscu. Jest jeszcze dużo do zrobienia i kupienia ale kasy brak, np niedawno kupiliśmy karnisze( a miało nie być firan:P) ale mamy na przeciwko sąsiadów i same rolety nie wystarczają;) Mój syn skończył 4 klasę całkiem nieźle, był już na obozie sportowym, teraz siedzi u babci bo tam ma kolegów i woli tam być. Córka pojechała tak jak w zeszłym roku do Władysławowa do pracy i zasuwa-zarabia na prawo jazdy;) Ja miałam na razie tydzień urlopu, akurat pogoda plażowa była to wykorzystywałam na maxa, przy okazji córkę odwiedziłam. Jeszcze wezmę dwa tygodnie urlopu w drugiej połowie sierpnia aby przygotować dzieci do szkół i nabrać siły na dalszą pracę;) Niedługo mam imieniny i urodziny i moi rodzice w prezencie kupili mi 15-o letniego Cinquecento:) Czas przypomnieć sobie jak się prowadzi auto:P Ułatwi mi to dojazd do pracy, no chyba, ze szybciej rozwalę je, ale nie będzie żalu-jakby co;) To tak na wstępie:) postaram się częściej wpadać do Was i pisać, pozdrawiam, paaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWÓDZ
KAŻDY KTO MOŻE POMÓC FINANSOWo PROSZĘ WPŁACAC NA KONTO: NUMER KONTA BANKOWEGO: 50 2490 0005 0000 4000 1986 4062 Z DOPISKIEM POMOC DLA JADWIGI PAŹDZIORA POWÓDZ 2010 Z GÓRY DZIĘKUJE WIECEJ INFORMACJI NA STRONIE: http://nk.pl/profile/34396968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana! Czy możecie mi powiedzieć, jaki krem jest dobry po 30-ce? Albo polecić jakąś stronke, gdzie są takie informacje? Pozdrawiam m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coucou :) Melduje sie w srodek z filizankami kawy : > >... She 🌻 - wlasnie taki jest tego cel, kochana ! :D Nie damy Ci o nas zapomniec :) Gratuluje pojazdu ;) Buzile dla Ciebie i dla dzieci ! Zielle 🌻 - ja mam aktualnie Nivea Q10 ... nie jest najgorszy ale chyba wroce do poprzedniego L'Oreal Derma Genese... Z kolei moja mama ma bardzo wrazlowa skore i nie moze uzywac tych wszystkich "wynalazkow" ale bardzo sobie chwali kosmetyki Ziaja z serii "Kozie mleko" ... Zagladnij tutaj : http://www.domzdrowia.pl/filter/12,2,kosmetyk Zycza milego dnia ! Ja musze znow mp3 poszukac bo moj wyzional ducha :O... Mialam go dopiero kilka miesiacy i tak sie zastanawiam czy Ala nie maczala w tym paluszkow ;) .. ale nie bede za bardzo narzekac bo mi nie za bardzo pasowal... wiec najwyzsza pora zmienic :D Buziole !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja wam niespodzianke zrobie ;) urlop leci, spi sie nie bardzo bo upaly :o a juz przez ostatnie dwa dni tak dobrze bylo ... ponoc dzis (jeszcze nosa z domu nie wystawilam) znowu tak jak w zeszlym tygodniu :o nie narzekam, bo prawde powiedziawszy to myslalam ze przez caly moj urlop to padac bedzie. Kaszubko, a komorke juz masz naprawiona? Tak szczerze mowiac to rozwazalam przyjazd ale w te upaly jechac pociagiem to mi dzieci powiedna a ja zupelnie histerii dostane ... chyba niepisane tym razem .... narazie kobietki, pozdrawiam cieplo, a raczej, upalnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - za oknem w tej chwili 29 st :D Dea - właśnie się zastanawiałam... komórka działa - naprawiona... ale ten upał, korki na drogach i potężne opóźnienia pociągów - to niezbyt dobre dla dzieci i nie tylko dla dzieci. Syn 35 km samochodem pokonał w ciągu 2 godzin. Powrót trwał trochę krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mam prośbę bo sama nie mogę dać sobie rady Mój tato jest po operacji raka prostaty, no i teraz miał chodzić na naświetlania ale okazało się, że ma przeżuty na kości:( Teraz ma się zebrać konsylium i naradzić co dalej robić, ale ja nie chcę czekać tylko szukam specjalisty onkologa który leczy nowoczesnymi metodami, słyszałam, że gdzieś w Poznaniu jest, w Warszawie chyba też ale nie każdy się na to nadaje. Może macie jakieś namiary na lekarzy którzy leczą z Funduszu Zdrowia? Będę wdzięczna za każdy namiar, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - przekażę treść Twojego wpisu moim znajomym z Poznania - nic nie obiecuję... ale może akurat coś będą wiedzieć. Trzymaj się dziewczyno. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 no to mamy powrot z rozrywki,a juz tak dobrze było... na poczatku juz blagam o mocno trzymane kciuki ,bo na 16 ide do dentysty a ja tego sie strrrrasznie boje....:) Rebeko...dzieki wielkie za info,a ja tak szczerze to sama nie wiem czemu to dziecie nie spi po nocach:(...dziaselka ma juz tez jakis czas bardzo spuchniete wiec moze to tez sie przyczynia do tych pobudek,ciezko wyczuc...na razie kupilam rumianek i bede go nim poic namietnie ,moze pomoze....poza tym ma tez klopoty z wydalaniem (sorki),no to moze mi sie uda obie rzeczy tym rumiankiem zalatwic... Dea...milego urlopu ,fajne te nasze slonko ,tylko jak za duzo to tez nie pasi,no coz pociesz sie ze przynajmiej nie musisz w tym skwarze na polu zaiwaniac :):)...buziaki dla dziewczyn... Zielle...a coz to tak skromnie? She...mieszkanie i dom i stare autko ,to takie skarbonki bez dna,ciagle mozna w nie ladowac i zawsze cos nowego sie przyda:P...ale na cos musimy przeciez wydawac ten ciezko zarobiony grosz,no nie?... ok,musze jeszcze cos upichcic i przygotowac psyche na te niemila wizytacje uzebienia:)...zycze wsiem milego popoludnia i do jutra{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 Napisalam przed chwila takiego pieknago posta i sama go sobie wycielam :O... normalnie rece opadaja :O :O ... No to jeszcze raz :D She 🌻 - niestety nie pomoge bo nie znam nikogo ani w Wwie ani w Poznaniu...Sciskam Cie mocno, trzymajcie sie !! 😘 Ania 🌻 - mam nadzieje ze wizyta uplynela w milej atmosferze :P... Ja tez mam w przyszlym tygodniu wizyte .... u mojej "starej" dentystki bo mi cos ostatnio "nowy" podpadl :O.... Niby mam go pod reka, dwa kroki od domu ale chyba machne reka na dojazdy bo jednak w tym wypadku jakosc uslug raczej wazna jest... Dea 🌻 - ooo, jak milo Cie "widziec" :) Ciekawam strasznie jak tam sie Twoja dietka trzymie.... ala na odpowiedz przyjdzie mi chyba poczekac do Twojego powrotu ;). Mam nadzieje ze pomimo upalow spedzacie milo czas :) Buziaki dla dziewczynek 😘 Kaszubko 🌻 Stawiam kawe : > > > > > > > > ... i zabieram sie w koncu do pracy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Annapo - rumianek pomoże... działa również słabo przeczyszczająco. Trzymałam kciuki - pomogło? Idą ciemne chmury - zrobiła się cisza [jak przed burzą] ale nic chłodniej nie jest. Rebeko - w czasie najgorszego upału siedzę w domu i szperam w Chomikach... interesują mnie różne ebooki... niektóre chomikuję, inne ściągam na pulpit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Dziekuje za kciuki....i sama nie wiem co powiedziec...do tej pory chodzilam do takiej pani dentystki,ktora nie miala wygorowanych cen i w sumie nie narzekałam na jej prace,ale jak zrobila mi taki brzydki mostek (nie za darmo,przeciez) to juz mi sie troszke dzwiglo cisnienie,ale dalej korzystalam z jej uslug bo nic innego nie bylo w okolicy,a teraz mamy takich dentystow,ktorzy robia naprawde dobra robote ,ale bardzo drogo sie cenia,no i wczoraj poszlam tam pierwszy raz ,bo mi na 1 zrobila sie dziura,taka malutka ale ze to 1 nie chcialam miec fuszerki i liczylam sie z kosztami...ale jak ta lekarka wyszacowała mi doprowadzenie mojego uzebienia do kultury:P na dwa moje auta ,to jakos nie umiem sie do dzisiaj pozbierac...te 1 zrobie na pewno a co z reszta to nie wiem:(:(... u Was tez tak drogo?corka leczyla tam zeba,kanalowo i w sumie byly 2 wizyty,ze znieczuleniem i za to 2 lata temu zapłaciłam 1.000 zl....moze to wszedzie takie ceny a ja jakos w innnym swiecie zyje:P.. Kaszubko🌻 u nas tez troszke chmurek ,ale upal dalej trzyma,chociaz zapowiadaja jutro lekkie ochlodzenie...no zobaczymy... She🌻 ojej ,no to nie wesolo! trzymaj sie !... ja na razie nie potrzebowalam takich lekarzy i ne bardzo moge Ci pomoc ,ale bede niedlugo rozmawiac z cicia z okolic Warszawy i popytam,bo wiem ze kiedys miala jakies problemy,jak tylko cos bede wiedziec to dam znac... ale nasza Wesola jest ze stolicy to moze ona jak wroci,z urlopu to pomoze... Rebeko🌻nie napracowałas sie jeszcze ?... a umnie dzisiaj pomogl rumianek,bo i jedno lepiej i drugie...co prawda dziecie obudzilo sie w nocy 3 razy ,ale 2 razy wstal do niego tatus,(to chyba na niego ten rumianek mial wplyw:):)...) wiec ja jako tako wyspana jestem i tylko na jednej dawce kokainy dzis funkcjonuje...:P u mnie zaczely sie ogorki,no to mam dodatkowe zajecie ,chyba juz pisalam ze lubie robic przetwory ,ale z tym Malym wiszacym u nogi ,to juz nie jest takie fajne...jakos tak Mu sie teraz porobilo ,ze Mama najlepsza i jak komus podrzuce to najwyzej godzinke wytrzyma,a to na niektore czynnosci za mało:) no nic wystarczy tego przynudzania....obiadek pachnie z kuchni,wiec ide zwolac towarzystwo i moze uda mi sie tez cos na ruszt wrzucic... zycze milego dzionka i stawiam weselny kolocz z makiem ,serem i jablkami... a do tego takie przyslowie ,ktore zawsze przy koloczu ,kolacze mi sie po glowie:"kolocz z makiem zjam ze smakiem a z twarogam juz nie smogam" :P...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Od tych zdjęć Erato mam teraz ochotę na jajka w majonezie:) kaszubko🌻 czekam na jakąkolwiek podpowiedź annapo🌻 chwytam się wszystkich wiadomości Ale dzisiaj duchota:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ania 🌻 napisala o Wesolej 🌻 to przypomnialo mi sie ze jedna z naszych topikowych kolezanek jest przeciez z Poznania ;)... Sprobuje z Nia zlapac kontakt :) ... Ania 🌻 - no niestety ceny przerazaja ... niby czesc zwracaja ale jak za koronke z 900E kasa chorych zwroci 80E to tez cisnienie skacze ;) ... bez prywatnego ubezpieczenia ani rusz... Brawo dla Tatusia ;) :) Kaszubko 🌻 - dziekuje za fotki :) Erato 🌻 - 🖐️ mniam, mniam, chtnie na deser bym sie zalapala :) Gdzie Ty sie podziewasz ?! Przewa mi sie nalezy :P... zapraszam na taras :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z okazji nowej stronki jeszcze Wam kawe postawie.... expresso w takich malutkich filizaneczkach : > > > > > > > ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To biegnę na taras :D mam nadzieję złapać tu odrobinę chłodu. She - przykro mi, ale nic dobrego nie dowiedziałam się. Żadna z moich znajomych nie słyszała o takim onkologu. Na Fundusz trudno się załapać, ponieważ wszędzie są wielkie kolejki i jeszcze liczy się wiek chorego - jeśli wiek mężczyzny dochodzi już do 65 lat - będzie jeszcze trudniej... a w przypadku raka liczy się czas. Spróbuj jeszcze poszukać coś w Googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane ❤️ Witam po przerwie,wpadlam w dolka i tak raz jest,raz go nie ma- aj to zycie chwilami jest do dupy....sorki za wyrazenie ale inaczej sie nie da. Same klopoty,jak nie z dziecmi to z zyciem...coz taka nasza rola w tym zyciu,trzeba sie nameczyc. W niedziele corka M ma urodziny a w poniedzialek operacje,prawdopodobnie nie bedzie mogla miec dzieci. Na nastepny tydzien syn starszy ma urodziny i mam prosbe,moze dacie jakis fajny wzor na torta? jakos niemam pomyslu na tort dla 19-latka. Poslalam do Kaszubki fotki tortow,ktore robilam na swoje urodziny i mlodszego syna,ocencie,przyznam,ze pierwszy raz sama robilam wszystko. Kurcze-hihi,zajrzalam teraz na topik i widze,ze Kaszubka taka szybka-a ja nawet nie zdazylam posta napisac. She 🌼 Ja Ci Kochanie nie pomoge,na szczescie mnie to jeszce nie dotyczy.MM tylko cos tam czasami przebakuje,ze chyba i jego dopadlo ale on sie boi ruszac cokolwiek.A z Poznania ani z Warszawy nie znam nikogo.Zycze zdrowka dla Tatusia i koniecznie napisz jak to sie wszytko skonczy.A i swietnie Cie znowu widziec,zycze powodzenia z autkiem,skarbonka ale mysle,ze moze byc inaczej. Rebeko 🌼 A podziewam sie,podziewam,dzisiaj mam wolne i cos na razie chyba tak zostanie,jutro do pracy,bleeee-mam praco-wstret.Dzieki serdeczne za fotki,dzis juz nadrobilam troszke zaleglosci na poczcie,zostalo mi tylko 52 wiadomosci.Mala jest SUPER jak ja uwielbiam te je usmiechy -widac,ze to raczej ona kroluje w domu a nie wy> hihi.Tylko fotki z chrzcin do mnie nie dotarly,mmm. Aaaaa,pytanko,co to znaczy coucou,wydaje mi sie,ze to jakies przywitanie,wnioskuje z jakiegos filmiku.Wiesz wczoraj w necie ogladalam fotki Paryza z lotu ptaka,cos cudownego,kto wie,moze kiedys sie tam wybierzemy na wycieczke. Annapo 🌼 Widze,ze teraz pracy w polu duzo a strat po powodzi jescze wiecej,trzymam kciuki za Was abyscie wyszli na prosta....a co do dentysty,to tutaj prywatnie za mostek trzeba zaplacic od 400F do 1500F - MM stwierdzil,ze juz nie idzie na to,chyba,ze do PL sie wybierze,dentystka na kase chorych wyrwala mu zeba zdrowego,bo stwierdzila,ze sie psuje i zrobila mu taki mostek,ze pilowal az zlamal,mysle,ze specjalnie,teraz chodzi bez dwojki,kiepsko to wyglada ale juz sie przyzwyczailam.Trzymam kciuki za Ciebie.I buziaki 👄 dla Brianka,dzis obejrzalam juz wszystkie fotki z waszego spotkania i sa SUPER. Kaszubko 🌼 Ty blyskawico :D chyba poczte masz wlaczona caly czas,bo bylas szybsza ode mnie.Jeszcze tylko musze podeslac Ci fotki z mojego slubu,mysle,ze mozesz sklecic mi fajny filmik,ylko troszke wiecej czasu potrzebuje.Dziekuje za wyslanie fotek. Dea 🌼 Milego urlopiku. Wesola 🌼 Tobie rowniez milego urlopiku. Rzena 🌼 A Ty gdzie? czyzby tez urlop? Ale wam fajnie. Ziele 🌼 Gdzie sie podziewasz? a mowilam,.ze zostaja najwytrwalsi,nie badz taka,pisz cos!!!! Goja 🌼 Widze,ze piekna latorosl Ci rosnie,buziak dla malej,slicznotka.A jak sie autko sprawuje? Dzisiaj zerwal mnie na nogi listonosz,tak walil do drzwi,ze az sie wystraszylam,wczoraj zamowilam na ebayu,ponczochy nylonowe i dzis juz sa,prosze jaka blyskawiczna przesylka,przyznam,ze od dwoch tygodni czesto zakupy robie wlasnie tam i jestem zadowolona. A teraz ide wstawic mieso do piekarnika i zaraz wracam,moze wyskoczymy na tarasik? kto chetny w taki upal,ale ja dalej tesknie za Italia,takie ciepelko i morze,uffff,jakie marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry ❤️ Witajcie w piatek,hurrrra....Week - End. Kawka aromatyczna pachnaca na stoliku -dzis do wyboru Latte,Lavazza,Espresso. Milego dnia i do uslyszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Oooooo, na kawe od Erato sie zalapalam :) ... to ja wybieram expresso ;) Erato 🌻 - jak Cie nie ma to Cie nie ma, ale jak sie pojawisz to juz na calego :D. Zal mi corki M... szkoda Jej, mloda dziewczyna i juz takie problemy :(... "Coucou" to polskie "a kuku" 🖐️ :P... z przyzwyczajenia tak pisze, wybacz ;) .Jesli chodzi o tort to wiesz ze ja do kuchni nie mam zadnego talentu ani zamilowania :P... ale tak sobie mysle ze wszystko zalezy czym sie syn interesuje... moze jakis torcik w formie samochodu ;)...? Na necie sporo takich widzialam :) A fotki ze chrzcin zaraz Ci posle... nie wiem jak to sie stalo ze nie dostalas, sorki :) Kaszubko 🌻 - no to na chlod masz szanse, troche sie u nas ostatnio poprawilo, temperatura nie przekracza 25-26C wiec jest bardzo przyjemnie :) ... Zapraszam ! :) Zycze wszystkim milgo dnia... u mnie dzisiaj powinno byc spokojniej :) ... piatek ma swoje prawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×