Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UK SUBS

znalazłem w moich gatkach wał korbowy od Stara-20 , co robić?

Polecane posty

Otóż tak. Po analizie postów oranżadki doszedłem do wniosku, że: 1) Jest to bliska perfekcji prowokacja. Zauważmy, ile pracy w nią włożono. Te wszystkie idiotyczne złote myśli w stopce, bardzo precyzyjny sposób wyrażania się (w tym sensie, że nie może być ani odrobiny za mądrze!), konsekwentnie dobierane słownictwo np: zdrobnienia, precyzyjnie kretyński krąg zainteresowań - nie będę przytaczał tu wszystkich topików, ale wiadomo. Jeśłi to prowokacja - to misterna, tkana mocną nicią i z pewnością nie do zrealizowania przez osobę mało inteligentną. Zatem wtedy zamiast wysyłać oranżadkę do wszystkich diabłów, raczej śmiejmy się z nią (z nim?) z tych, którzy dają się podpuszczać. 2) Oranżadka jest naprawdę tak głupia. Wydaje się że to wyrok? Na pierwszy rzut oka tak. Ale zauważcie - jak w tej koncepcji, owa głupota jest niewinna! My jesteśmy niby mądrzy, ale też strasznie zmanierowani. A u niej? Tak, głupota - ale niczym śnieżobiały kwiat wiśni wiosną! Tej głupoty nie ruszy teoria względności ale też kafeteriowy anal, scat i cała reszta tutajszego cynizmu. Bo jak anal może ruszyć wrześniowe okraszanie drzewek, no jak? :classic_cool: Jeśłi to głupota to głupota tak czysta i niewinna, jak tego głupka który jedyny ocalał w finale \"Cube\"... Bardzo symbolicznie. 3) Wariant najgorszy - oranżadka jest głupia ale zwyczajnie. Nie tak głupia jak myślimy, ale o lata świetlne mniej mądra niż JEJ się wydaje. Jeśliby tak było - to cały ten topik jest stratą mojego cennego czasu. No i tyle na razie... [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... bardzo ciekawe i powiem Ci że każdy wariant wydaje się być prawdopodobny. Ja bym chciał żeby prawdą była 2). W każdym bądź razie którakolwiek opcja byłaby prawdziwa jest to profil warty zainteresowania chocby ze względu na dekonspiracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy :O nie jest mozliwa tak dalece zakrojona prowokacja.. no chyba, ze ta dziewczyna nie ma szkoły, pracy i innych zainteresowań, bo w przeciwnym wypadku czasu by jej nie starczylo na tworzenie takich teorii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prowokacja, która w sprytny sposób ukazuję użytkowników tegoż serwisu. jest idealna a to przesłodzenie całej osoby \"oranżadki\" wcale nie jest przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, Kudłata. Jakbym ograniczył się trochę z podszywami i innymi głupstwami, to przez parę dni byłbym wstanie pociągnąć coś takiego. Ale przyznaję, że po jakimś czasie nie wytrzymałbym i zdekonspirowałbym się. Tak... przy opcji 3 faktycznie przebiega dreszcz... To by znaczyło, że w ogóle myśląc o dwóch pierwszych wariantach byłem jednak strasznie naiwny, mimo tylu lat na karku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie wariant 1. na pozostałe dwa warianty to mi jej język nie pasuje - gdyby naprawdę była taka głupia, bez szkoły, obarczona dziećmi, to robiłaby błędy ortograficzne, gramatyczne a tymczasem jej posty są pisane poprawnym językiem (przynajmniej ja się rażących błędów nie doszukuję). no i jeżeli byłaby tak infantylna, to czemu nie ma w jej postach nioo, cioo, koffany czy innych tworów \"młodziezowego\" języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hmmm, nie wiedziałam, ze sie podszywasz :P ale czy naprawde tak bardzo wierzycie w ludzi, ze wydaje Wam sie, ze taka osoba nie moze istniec naprawde? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opcja 3 nie ma sensu, wbrew pozorom na kafeterii jest dużo nad wyraz inteligentnych ludzi i wydaję mi się, że oranżadka należy właśnie do tych osób, mam nadzieję, że to prawda, bo inaczej skończę z przypuszczeniami i logicznym myśleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierzę w rażącą głupotę, ale nie podejrzewam takich ludzi o polot do takiego pisania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to było akurat do przewidzenia, ze nie powiesz :P ja niestety wierze w rażącą głupotę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jakas Szyszka
nigdy nie wiadomo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×