Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UK SUBS

znalazłem w moich gatkach wał korbowy od Stara-20 , co robić?

Polecane posty

Nie, nie - to nie ja... Najbardziej przekonuje mnie obecnie (o ile to prowo), że to leonora. Podobny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jesli to pkt 3 ... moze byc to zwykła ..dajmy na to Grażyna Oranżada i mozemy sobie do usranej smierci tutaj spekulowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno zastanawiające jest jak to już ktoś powiedział że ona nie robi błędów. No chyba że używa mozilli i jej podkreśla. Ale czy by na to wpadła żeby używać mozilli ? No chyba że ktoś jej zainstalował bo miała virusy na kompie ? Ale czy potrafiłaby korzystać ze słownika mozilli ? Te i więcej tego typu pytań trzeba wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... byłem wyjąć wreszcie sobie ten wał, bo gadam tu z wami a mnie uwierał w mosznę :-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, skoro sam winny się nie przyzna, to cóż począć:D ale widzę, że jedyna ludzka moderatorka, już nie jest na liście:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytaty z dwóch różnych tematów gdzie wypowiadała się nasza gwiazda: Temat: Głupie podpowiedzi przygłupich na forum... 10:07 oranżadka włatcy móch? chyba władcy much, ortografia kuleje co to za film...dla dzieci? 11:33 też mama oranżadko to jedna z najgłupszych bajek i z pewnością nie dla dzieci. Wypożycz mu franklina, bob budowniczy albo inne które mają znaczek STOP przemocy. Ja mojemu pozwalam oglądać mini mini a całkowicie zabroniłam cartoon network bo później rzucał takimi tekstami... a na dodatek w nocy koszmary. Pozdrawiam 11:35 oranżadka dziekuję Ci Temat: Kto ogląda wlatcy moch?? 11:46 oranżadka po ile lat macie że filmy dla dzieci oglądacie...? i o muchach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym że ktoś jej wcześniej wytłumaczył że ta bajka jest dla dorosłych, ona podziękowała za radę a pare minut później pisze jak można oglądać bajkę dla dzieci. Są dwie opcje: 1. Jest projektem i się walnęła 2. Jej IQ = prawdziwemu IQ Dody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm.. ona nie jest głupia, jej tematy sa bardzo pracowicie dobrane a i okreslenia sa niektóre rewelacyjne np: kotki zewnetrzne:D tego głupia osoba nie wymysli. I zaklada temat, który jest prowokacją ale sprytna jak te o szkole. Dla mnie opcja 1:P Choc czasem mam wrażenie.. ze to pisza dwie osoby. Róznica w stylu pisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, \"kotki zewnętrzne\" były super! :-D Zwracam też uwagę, że gdy napisano tu, że oranżada nie robi błędów ortograficznych - w kilka minut później taki się pojawił. Pierwszy jaki odnotowałem! Oranżadka napisała mianowicie, że komuś \"nie karze\" czegoś robić... Przypadek? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oranżadka ma w stopce link..do drinka, leża tam dwie pomarańcze i po środku banan. Całość tworzy kutasa... co staje się zaprzeczeniem jej czystości.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zauważyłam to \"karze\". ha, czyli musi śledzić ten topik i albo siedzi cicho i się śmieje z nas, albo bezczelnie spekuluje, kto stoi za \"oranżadką\"i też się śmieje, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za opcją 1.!!! Niezła ta prowokacja... Jej pierwsza stopka - jakiś kosmos! :o Trudno wyobrazić sobie osobę z taką zrypaną psyche. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×